Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
LC Power napajanje
STRANA 1 OD 1
IvanNo1 LC Power napajanje 07.02.2005. 12:12 T334

status: user
broj poruka: 456
Zanima me kakvo je napajanje LC Power LC6350. Trenutno imam JNC-ovo od 300W, za koje bih rekao da je blizu granica izdrzljivosti, pa bih, posto planiram manju nadogradnju uzeo i malo jace i kvalitetnije napajanje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 uzmi chieftec 09.02.2005. 02:33 #694

status: user
broj poruka: 95
ja sam imao jnc. umirao je dugo i kvarno zezajuci sve po kompjuteru...jos u garanciji. bagra ga je krpila i krpila ali nije htela da mi prizna sta je problem! cas je zaglavljivao, cas blokirao.pa proradi...pa nece da startuje...koliko me je samo puta dovodio do ludila. nije moglo ni iz garancije da izadje...
pre oko mesec dana sam uzeo od devojke kompjuter da ga reinstaliram i ocistim jer je tek izasao iz garancije. kada sam pogledao u biosu napajanja, video sam da se nesto desava...otvorio sam napajanje i video da je stampana ploca NAGORELA toliko da se istopila! to je i dalje radilo sa rupom na sredini! ja sam bio SOKIRAN! znao sam da su kreteni...ali ovoliki? posto devojka nije bas imala u tom momentu mnogo para...uzeo sam joj eurocase napajanje. kazu da je to najbolje za 13-14 evra sto ima...
ja danas imam chieftec i prezadovoljan sam. samo kuciste uliva poverenje (masivno je i finalna obrada je odlicna) . kad se samo setim onih fijukanja, drndanja i brundanja mog prvog kucista koje sam zgazio nogom kada sam prepakovao...
znaci...chieftec je sad oko 50e. samo napajanje mozes da nadjes za tridesetak evra. vredi sve pare!
tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Hvala 09.02.2005. 11:16 #703

status: user
broj poruka: 456
Znaci, da zaboravim na LC... Pa dobro, ja ionako zelim Chieftec, i to i napajanje i Dragon (vecu varijantu od 12 kila). Samo da skupim malo parica... Inace, u odbranu JNC-a moram da kazem da sistem za sada dobro radi, mada me to iznenadjuje, s obzirom na povremena ocitavanja napona, pa cu pre nadogradnje definitivno napraviti zamenu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
highland napajanje 29.03.2005. 03:21 #1236

status: user
broj poruka: 35

chieftech 360w za oko 25E

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646253.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs