Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
NVIDIA to Release GTX 280 GX2 - Dual-core power for the company`s flagship model
STRANA 2 OD 2
SkyFire Re: Re... 25.06.2008. 17:03 #60394

status: user
broj poruka: 18472
Ma procitao sam ja..Zar nisi video da nisam ostavio nikakav komentar?Samo link..Mudro sam cutao i cekao reakcije

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

::
:: Najveći diktiraju cene, uvek bilo..
:: Nego bre, što ne pročita članak prvo, nego uzbuđuješ ljude ovde po Berzi. Ccc
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.06.2008. 17:05 #60395

status: user
broj poruka: 1454

Hehe, al` si prevejan, kao lisica...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re... 25.06.2008. 17:07 #60397

status: user
broj poruka: 18472
Od sad me zovite SkyFox

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

::
:: Hehe, al` si prevejan, kao lisica...
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 17:10 #60398

status: user
broj poruka: 2900
Znas sta, bude li GTX260 skuplji 5din. od 4870 ja zavrsavam sa 4870 i HR-03.
Jbg, necu imati verovatno Vantage score ko GTX-evi jer nemam driver sa physic da promuvam koju hiljadarku vise, ali ce lepo da se igra pa kad dodje i hladnije vreme sa HR-03 mozda se i pokupi neki bod na hwbot-u

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: re 25.06.2008. 17:12 #60399

status: user
broj poruka: 18472
Izdajice...Ajd` sto si ti presao u neprijateljske redove vec hoces da povuces i ove ostale ljude po forumu koje si zbunio!Cccccc...Kakav si ti to bre covek?

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Znas sta, bude li GTX260 skuplji 5din. od 4870 ja zavrsavam sa 4870 i HT-03
:: Jbg, necu imati verovatno Vantage score ko GTX-evi jer nemam driver sa physic da promuvam koju hiljadarku vise, ali ce lepo da se igra pa kad dodje i hladnije vreme sa HR-03 mozda se i pokupi neki bod na hwbot-u
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 17:13 #60400

status: user
broj poruka: 2900
Sta bre preso, u mojoj makini je i dalje Intel i nVidia

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: re 25.06.2008. 17:15 #60401

status: user
broj poruka: 18472
Pa ne znam ja...Ti tu nesto najavljujes neki AMD-ATI! ... Da znas da si od sad na crnoj listi...Kotiracemo te kao spijuna!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Sta bre preso, u mojoj makini je i dalje Intel i nVidia
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke ... 25.06.2008. 17:17 #60403

status: user
broj poruka: 384

Ma cela prica je prilicno jasna. Da li ti je bitnije 10 fps ili 200e ?

Gtx280 nije ni planirana da bude mainstream kartica, vec iskljucivo elitisticka, par prvih godinu dana. kao i 8800gtx kada je izasao (mada je bio vise nego ubedljivo najbolji, ali gts je bio razumno resenje. Takodje najbolji, ali ne toliko) sada je ta razlika u performansama manja, samim tim i `opravdanje` za tu cenu.


Svaka roba ima svog kupca, trziste ce pokazati... mada verujem da ce ati ugrabiti veliki deo trzista, ali da ce deo, koji predstavljaju entuzijasti, kupovati gtx280,sli, 3sli.,,



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: re 25.06.2008. 17:17 #60404

status: user
broj poruka: 18472
Ja se bas nesto meracim vec duze vreme da to predlozim Zeljku...Fazon je sto ne znam kako to funkcionise i kako treba povezati forum sa hwbot-om???!!!Mislim ako je to neka zavrzlama sigurno nece hteti da se oko toga maltretira!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Slažem se, još kad bi bilo HR-a kod nas..
::
::
:: :: Znas sta, bude li GTX260 skuplji 5din. od 4870 ja zavrsavam sa 4870 i HR-03
:: :: Jbg, necu imati verovatno Vantage score ko GTX-evi jer nemam driver sa physic da promuvam koju hiljadarku vise, ali ce lepo da se igra pa kad dodje i hladnije vreme sa HR-03 mozda se i pokupi neki bod na hwbot-u
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz Re: Re: re 25.06.2008. 17:17 #60405

status: user
broj poruka: 2900
A ne-ne, AMD niko nije najavio,
Inace, Gainward ode isto kod ATI-a, eno ga izbaci 4850..sta ces nece da propusti.

Inace, HR-03 moze da se promuva i na nasem trzistu

Za hwbot, moras odes na njohov sajt, pa onda ti tamo oni potvrde ovde mora da se napravi valjda kao mini `server` za to.
Ne znam kako ide nisam u administrativnom poslu, ali tako nekako.

:: Pa ne znam ja...Ti tu nesto najavljujes neki AMD-ATI! ... Da znas da si od sad na crnoj listi...Kotiracemo te kao spijuna!
::

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: re 25.06.2008. 17:21 #60406

status: user
broj poruka: 18472
Pa dobro...I nije mi cudo za Gainward...Oni i onako prave crvene stampane ploce tako da ce se lepo sloziti sa ATI-jem...MSI ima odavno tako da...

HWBOT - Pa cekaj,to onda ispade da nije nesto zahtevno??!!!Daj da se izborimo za to....Nebi bilo lose!Bilo bi bas coool-extra!

P.S.Kako niko nije najavio AMD???Pa sta je sad ATI nego AMD - ATI?

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: A ne-ne, AMD niko nije najavio
:: Inace, Gainward ode isto kod ATI-a, eno ga izbaci 4850..sta ces nece da propusti
::
:: Inace, HR-03 moze da se promuva i na nasem trzistu
::
:: :: Pa ne znam ja...Ti tu nesto najavljujes neki AMD-ATI! ... Da znas da si od sad na crnoj listi...Kotiracemo te kao spijuna!
:: ::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 17:28 #60410

status: user
broj poruka: 2900
Pa moze hwbot ako se ima volje, mada nije ni sve tek tako, mora i forum da zadovoljava par stavki valjda.

Ovde ne mozes da bacis sliku da ti izadje na ekran vec samo link, i takve stvari, jeste da su male ali bitne.

Kad bi moglo da se izdejstvuje ne bi bilo lose, mada je ovo ipak pc berza a ne oc community, no opet ne bi bilo lose ni za druge pa da se poredimo idt..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: re 25.06.2008. 17:31 #60411

status: user
broj poruka: 18472
Mislim da se ovaj forum izdigao na visi nivo nego sto je pre bio!Nema veze sto nije OC forum,nije ni benchmark i slicni sajtovi...Bilo bi jako lepo jer smo mi mala ali cvrsta zajednica!Evo sad cu da bacim temu kao pitanje a vi me podrzite da ne ispadne da samo ja to zelim...Mislim da je svima u interesu jer bas zbog tog kakvi su ljudi ovde 90% nece na druge sajtove a volelo bi da ima nesto slicno kao sad ovo na primer!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Pa moze hwbot ako se ima volje, mada nije ni sve tek tako, mora i forum da zadovoljava par stavki valjda
::
:: Ovde ne mozes da bacis sliku da ti izadje na ekran vec samo link, i takve stvari, jeste da su male ali bitne
::
:: Kad bi moglo da se izdejstvuje ne bi bilo lose, mada je ovo ipak pc berza a ne oc community, no opet ne bi bilo lose ni za druge pa da se poredimo idt..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: ... 25.06.2008. 18:07 #60441

status: user
broj poruka: 12057

Apsolutno tačno, ko tu koga laže i maže, tweakuje drajvere zarad većeg rezultata, prevare, fake rezultati. Ne nameravam da instaliram 3D mark sve dok to sve ne dođe nasvoje mesto (a verovatno neće).
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

::
:: Ma cela prica je prilicno jasna. Da li ti je bitnije 10 fps ili 200e
::
:: Gtx280 nije ni planirana da bude mainstream kartica, vec iskljucivo elitisticka, par prvih godinu dana. kao i 8800gtx kada je izasao (mada je bio vise nego ubedljivo najbolji, ali gts je bio razumno resenje. Takodje najbolji, ali ne toliko) sada je ta razlika u performansama manja, samim tim i `opravdanje` za tu cenu
::
::
:: Svaka roba ima svog kupca, trziste ce pokazati... mada verujem da ce ati ugrabiti veliki deo trzista, ali da ce deo, koji predstavljaju entuzijasti, kupovati gtx280,sli, 3sli.,,
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 25.06.2008. 21:57 #60472

status: user
broj poruka: 1532
Moram malo da utrcim.

Ova situacija mi veoooma lici na onu kada je ATI plasirao 9700 Pro, potom i 9800 Pro cime je (uz izvrsne 9000 i 9600 kartice) postigao dominaciju za duuugo vremena. Nvidia je plasirala razne 5800, 5800 Ultra, 5900, 5950 Ultra nikada ne dostigavsi konkurenciju, ali za divno cudo Đi Fors se ludo prodavao (iako veoma los).


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: ... 26.06.2008. 15:34 #60538

status: user
broj poruka: 18472
Hehehe...Okoreli AMD-ovac koji se uzaludno tesi da ce ikad AMD -ATI biti iznad nVidie...Tesko da ce to da se desi za narednih 100 god jer i sad da hoce nVidia bi izbacila primer 280 GX2 i sa tim zatvorila sve kanale i mogucnost ikakave konkurencije u tom visokom segmentu!Sa sva mocna GT200 chipset-a Monstruozna karta bi imala takve performanse da ATI nebi moga da dostigne ni sa 4 GPU-s grafikom i kad bi postojala...Nisam pristrasan ni jednom brendu,proizvodjacu,nagovestio sam hiljadu puta da trazim performanse ali na zalost i ako je nVidia skuplja ipak daje najvece rezultate i veliku prednost nad ATI-jem!Kao sto AMD nikad vise nece stici Intel tako ni ATI nikad nece dostici nVidiu!Nego pominjes u to doba 9000-9600-9800...Ja se secam dobro da je i taj 5900 Ultra drao 9... a takodje 6600 drao 9600 a 6600 GT dobijao 9800XT!Ne secam se nesto da je i tad ATI bio u nekoj prednosti!6600 GT Kartica je recimo u to doba bila izvanredna i ostala je upamcena za sva vremena po njenim pelmenitim performansama koje su dooooooooosta dugo potrajala bez potrebe da se menja za neku noviju verziju!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Moram malo da utrcim
::
:: Ova situacija mi veoooma lici na onu kada je ATI plasirao 9700 Pro, potom i 9800 Pro cime je (uz izvrsne 9000 i 9600 kartice) postigao dominaciju za duuugo vremena. Nvidia je plasirala razne 5800, 5800 Ultra, 5900, 5950 Ultra nikada ne dostigavsi konkurenciju, ali za divno cudo Đi Fors se ludo prodavao (iako veoma los)
::
::
:: У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele Prijatelju 26.06.2008. 18:28 #60555

status: user
broj poruka: 1532
6600 kartice su se pojavile skoro dve godine nakon 9800 serije. Pandan 6600 karticama bile su ATI 1600.


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
io62s ... 26.06.2008. 19:01 #60561

status: user
broj poruka: 371

U svoje vreme 9800pro je gazio svaku nvidiu...po meni je to i najbolja kartica koju je ati uopste napravio...a ne znam ni sta bi nvidia sada bila da nije kupila 3dfx koji su tada bili vodeci proizvodjaci gpu-a...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60287. Broj poslatih odgovora: 646216.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs