Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
Da li zna neko koji je film u pitanju?
STRANA 1 OD 1
srdoch Da li zna neko koji je film u pitanju? 07.09.2010. 17:44 T29220

status: user
broj poruka: 1260
Pokušaću da se setim nekih scena koliko je moguće pa da mi neko odgovori ukoliko prepozna film. Da dodam samo da sam kopao po imdb-u ali nisam naleteo na njega jer ne znam ni ko glumi, ni ko je režirao, baš ništa. Jedino što znam da je star max 10 god.

Ovako, radnja se odvija na nekom imanju gde se u kuću doseljava neka porodica i počinju da se dešavaju čudne stvari. Sećam se samo scene kada ćaleta napadne gomila vrana ispred kuće.

Znam da ima milion filmova na ovu foru ali ovaj mi je bio baš dobar. Da malo olakšam prepoznavanje i suzim pretragu pomenuću da nisu u pitanju sledeći filmovi: Amityville Horror, Darkness, Cold Creek Manor, Hide and Seek, Conjurer. Treba mi original naziv i odma ću se setiti da li je taj.

Hvala svima unapred!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 07.09.2010. 18:35 #242935

status: user
broj poruka: 2900
To sto si opisao zvuci kao Ptice od Hickoka. Samo sto je to crno-beli film i iz 60tih. Moguce je da si gledao neki remake tog filma.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 07.09.2010. 19:01 #242948

status: user
broj poruka: 2799
http://www.imdb.com/title/tt0425430/



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdoch Re: re 07.09.2010. 19:56 #242963

status: user
broj poruka: 1260
@Simon72
To care! Nema šanse da bi se setio naziva bez tebe. Znao sam da neko ovde mora znati koji je to film. Hvala puno! Živ bio!

@OCz
Hvala u svakom slučaju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 07.09.2010. 20:14 #242968

status: user
broj poruka: 2900
Ja sam i odgledao The Messenger ali se uopste ne secam da je bilo nekih vrana u filmu ..

No ok, saznali smo koji je film u pitanju i to je najvaznije.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Znači: dakle! 08.09.2010. 08:06 #243066

status: user
broj poruka: 6643
Svaka čast, uvek me oduševite (pojedinci) kako se na osnovu nekih banalnih podatka setite filma. Ja se ne sećam naziva i radnje kod 90% onoga što odgldam (konfekcijski filmovi) a pamtim samo neke, izuzetne, koji su me se dojmili.
Prošli put je valjda lik napisao da se seća od celog filma da su dvoje ušli u sobu i pili kafu ili tako nešto totalno nespecifično i banalno, ja se zayebawo na njegov račun, kad ono znači: dakle!, nabodoše ga tačno.... e, za svašta vama memorija služi! DDR8.



Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless kasno paljenje 10.01.2011. 19:30 #281398

status: user
broj poruka: 3241
Znam da je kasno ali sam se setio filma,imas cak i nastavak,
http://www.imdb.com/title/tt1299653/
Fujitsu Siemens Amilo Pi 2540 T2300 1.6 ,2GB DDR2/800,HDD WD 250gb,Ati Mobility Radeon HD2400-POKOJNI ATI,BOG DA MU DUSU PROSTI-DANAS MU DAJEMO 40 DANA.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646275.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs