Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
PC Berza Caffe
potreban program
STRANA 1 OD 1
arsagen potreban program 10.09.2011. 20:01 T38312

status: user
broj poruka: 125

Kod svake instalacije Windowsa ( na različitim računalima) moram ispocetka instalirati sve programe Office,Adobe reader, Autocad, antivirus, i sl, zanima me da li postoji nacin da se napravi neki disk de bi ja ubacio sve programe koji mi trebaju i da posle samo jednim klikom instaliram sve od jednom. Dali postoji takav program da bi napravio takav CD i ako postoji sa kojim programom se to radi.


Ako postoji tako nesto mozete mi dat link da skinem i probam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Nece to tek tako... 10.09.2011. 20:55 #358848

status: user
broj poruka: 7760
Ako su svi racunari identicni onda je to OK...

ALI ako nisu onda zaboravi na pricu sem ako mozda pravis image od sistema bez vozaca pa da tek posle pljuckanja imagea po ostalim racunarima tuces po vozacima...

Norton Ghost
Acronis True Image

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
arsagen re 10.09.2011. 21:01 #358849

status: user
broj poruka: 125
Nema veze dali su identicni ili nisu.
Radi se o tome da sa nekim programom napravim jedan disk i ubacim programcice koji mi trebaju za instalaciju , e pa meni treba program sa kojim cu to napraviti takav disk.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 10.09.2011. 21:21 #358852

status: user
broj poruka: 2270
Teško će to da ide. Kao što ti je rečeno, ako je sličan hardver, možeš da napraviš image partcije sa OS i programima.
Ako nije sličan, možeš da probaš da instaliraš OS ali bez drajvera i onda programe koje ti trebaju i odradiš image toga. Win7 bi trebalo da može da se prekofiguriše ako nema 3-rd party drivera.
Ili probaj da nabaviš portable verzije aplikacija koje ti trebaju, tada nema instalacije ali se sporije pokreću.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 10.09.2011. 21:31 #358854

status: user
broj poruka: 2799
Ima i lako se pravi al to ne radi kako treba. Imaš i da skineš takve windowse (sa brdo programa) koji isto ne rade kako treba ili uopšte ne rade :)
Najbolje ti je ako ne patiš da imaš najnovije programe da sve lepo instaliraš šta ti treba pa napraviš ghost.
Mada u principu windows ima sam po sebi gotovo sve što ti treba pa ti za normalan rad i ne trebaju nikakvi dodatni programi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: potreban program 10.09.2011. 23:41 #358863

status: user
broj poruka: 9459
Tebi treba Almeza MultiSet Professional - Strava programce.

@Ostali, ne treba coveku da se programi nalaze u win-u, vec na drugom CD-u, USB-u...kako bi odabrane programe instalisao jednim klikom. Mada sa ovim programom moze odraditi i win, a i zasebno.

Pozdrav hakerski!

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


::
:: Kod svake instalacije Windowsa ( na različitim računalima) moram ispocetka instalirati sve programe Office,Adobe reader, Autocad, antivirus, i sl, zanima me da li postoji nacin da se napravi neki disk de bi ja ubacio sve programe koji mi trebaju i da posle samo jednim klikom instaliram sve od jednom. Dali postoji takav program da bi napravio takav CD i ako postoji sa kojim programom se to radi
::
::
:: Ako postoji tako nesto mozete mi dat link da skinem i probam
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Re: Re: potreban program 11.09.2011. 00:20 #358871

status: user
broj poruka: 4228
Umesto što tu deliš savete na teme postavljene danas, ti ne odgovaraš na pitanja iz teme postavljene 24.08. Jesi li nabavio procesor?

Pozdrav!

Vlada

:: Tebi treba Almeza MultiSet Professional - Strava programce
::
:: @Ostali, ne treba coveku da se programi nalaze u win-u, vec na drugom CD-u, USB-u...kako bi odabrane programe instalisao jednim klikom. Mada sa ovim programom moze odraditi i win, a i zasebno
::
:: Pozdrav hakerski
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
:: ::
:: :: Kod svake instalacije Windowsa ( na različitim računalima) moram ispocetka instalirati sve programe Office,Adobe reader, Autocad, antivirus, i sl, zanima me da li postoji nacin da se napravi neki disk de bi ja ubacio sve programe koji mi trebaju i da posle samo jednim klikom instaliram sve od jednom. Dali postoji takav program da bi napravio takav CD i ako postoji sa kojim programom se to radi
:: ::
:: ::
:: :: Ako postoji tako nesto mozete mi dat link da skinem i probam
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile @vladarko 11.09.2011. 00:35 #358874

status: user
broj poruka: 9459
Pa polako, idemo redom. Nisam, mada sam nesto i zaboravio na nju i moj Phenomic od kako sam presao na intel:), sala mala!. Ineteresantno da od milion kompova uvek mi dodje neki intel ili AMD 939 i stariji, tako da nisam uspeo da probam.Inace nece sa PII x2 545. Mozda ovih dana kupim neki sempron i sl, cisto da probam da li radi ploca i da li ce pomoci fles biosa, kako bih pomogao i @Dragg-u oko napona CPU-a.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646275.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs