Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Windows Mobile BACKUP
STRANA 1 OD 1
cele1988 Windows Mobile BACKUP 22.01.2010. 20:22 T23940

status: user
broj poruka: 1424
interesuje me da li postoji neki program za PC koji ce da mi BACKUP-uje trenutni rom na mom uredjaju. Zelim da instaliarm WM 6.5 na HTC Touch umesto 6.1, pa u slucaju da ne radi
da mogu lako da ga vratim na fabricki 6.1 kako ne bi trazio rom bez bug-a. Oficijalni rom za tel otpada jer je iz Nemacke pa mi uvek htc ponudi nemacki jezik. Nadam se da ste me razumeli?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
snacke1984 re 23.01.2010. 01:32 #183149

status: user
broj poruka: 381
Ne znam za PC,al za PPC je po meni najjbolji> Spb Beckup.Odlican program,instaliraj na karticu mem.beckup spakuje ti sve u exe fajl
kao sto ti je bilo ranije.Tako da nemas brige!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ... 23.01.2010. 10:14 #183191

status: user
broj poruka: 1424
Ok skinu cu taj prog.....
Samo pitanje dal on moze ali neverujem jer ako promenim ROM kako ce on da vrati stari?!
Razumes? Meni treba nesto da tako kazem ISCUPA moj sadasnji ROM kako bih ga kasnije vratio


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646230.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs