Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
`Kvalitet`koji plaćamo stotine EUR: Samsung Galaxy EKSPLODIRAO devojci u džepu
STRANA 1 OD 1
PhatPhuck `Kvalitet`koji plaćamo stotine EUR: Samsung Galaxy EKSPLODIRAO devojci u džepu 10.07.2013. 14:26 T53792

status: user
broj poruka: 1886
http://www.dailymail.co.uk/health/article-2359281/Exploding-Samsung-Galaxy-phone-leaves-teenager-degree-burns-smelling-like-burnt-pig.html

Opekotine trećeg stepena i gubitak osećaja u desnoj butini...

`Exploding Samsung Galaxy phone leaves teenager with third degree burns and smelling like a `burnt pig`

Fanny Schlatter`s Samsung S3 is thought to have set fire in her pocket
The flames caused third and second degree burns to 18-year-old`s thigh
She is now launching a criminal complaint against Samsung

By Victoria Woollaston

PUBLISHED: 10:45 GMT, 10 July 2013

A Swiss teenager suffered second and third degree burns when her smartphone apparently exploded in her pocket.

Fanny Schlatter, 18, was injured when the Samsung Galaxy S3 allegedly blew up in her trouser pocket.

She claims to have been left with no feeling in her right thigh and said she will be launching a criminal complaint against Samsung.`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE `Srecnica` 10.07.2013. 14:28 #503801

status: user
broj poruka: 5698
Slicno se desilo i nekim Sony baterijama pa su povucene. Sad ce bar dobiti astronomsku odstetu, ako nije namestaljka


`Kada bi se celokupno znanje medicine bacilo na dno okeana, to bi bilo u korist covecanstva a na stetu riba` - Ser Oliver Wendell Holmes, nobelovac u oblasti hemije

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 10.07.2013. 14:37 #503803

status: user
broj poruka: 18472
Juce mi se baterija na SGS2 bukvalno uzarila za nepunih 5 min kada sam stavio na punjac!
Srecom protekcija kroz OS je diskonektovala konekciju ali se baterija totalno ispraznila ,nije pokazivala znake zivota.

Stavim na punjac ono radi.Raskacim sa punjaca tel se ugasi a nije htelo da puni,pokazivalo 0% !
Par puta resetujem sistem,raskacim punjac,opet nakacim i krene da se puni..

Na netu nadjem da postoje problemi tog tipa vezano za sam OS i da baterija treba da se kalibrise..
Kod mene je poslednji Jelly Bean .

P.S.Mogao sam da prodjem kao i ova devojka :(

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 Re: Re: Re: ... 10.07.2013. 14:44 #503807

status: user
broj poruka: 1227
Svajcarska tinejdzerka.. Samsung.. Vec vidim masno vansudsko poravnanje..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 10.07.2013. 14:44 #503808

status: user
broj poruka: 3730

Apple tih problema nema ili obori avion ili nista :D

AMD 965 X4 3.8 Ghz , Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-890GPA-UD3H, 2 x 2 GB DDR3 1800Mhz Silicon X Power, HD 6870 Sapphire, LC Power Arkangel 850 W ,Cooler Master HAF 912+, Samsung SyncMaster P2470, Altec Lansing VS3151R, LOGITECH G400,


:: Juce mi se baterija na SGS2 bukvalno uzarila za nepunih 5 min kada sam stavio na punjac
:: Srecom protekcija kroz OS je diskonektovala konekciju ali se baterija totalno ispraznila ,nije pokazivala znake zivota
::
:: Stavim na punjac ono radi.Raskacim sa punjaca tel se ugasi a nije htelo da puni,pokazivalo 0%
:: Par puta resetujem sistem,raskacim punjac,opet nakacim i krene da se puni.
::
:: Na netu nadjem da postoje problemi tog tipa vezano za sam OS i da baterija treba da se kalibrise.
:: Kod mene je poslednji Jelly Bean
::
:: P.S.Mogao sam da prodjem kao i ova devojka :
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Bitno je Sky da si ti nama ziv I zdrav! 10.07.2013. 14:48 #503810

status: user
broj poruka: 4866
Inace mom kolegi sa posla je pre neki dan umro SG2 na punjacu.
Jednostavno ne daje nikakve znakove zivota. Odnet u servis, videcemo sta ce biti.
Sreca pa nemam neki Galaxy, sad bi mozda imao samo jednu butinu. xD
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acosuper nekako mi se cini kao namjestaljka 10.07.2013. 14:49 #503811

status: user
broj poruka: 1207
Mislim ipak treba vremena da se baterija koja je izgleda bila u spoju ugrije i eksplodira i da maska izgleda kao da je neko przio brenerom pola sata...

AMD Ahlon II 445 X3 3.1GHz Cooler Master V8 / Gigabyte HD 5870 SOC Arctic Cooling Accelero Xtreme PLUS / KINGSTON 8GB (2X4GB) 1866 DDR3 / ASUS Sabertooth 990FX R2.0 / 2x Samsung F3 Spinpoint 500GB RAID0 / Cooler Master GX 550W

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sony rules.. 10.07.2013. 14:50 #503812

status: user
broj poruka: 18472
Sledeci tel koji budem uzimao ce biti ilio Sony ili Apple.
Apple je generalno kvalitetan ali nabije nerealnu cenu.Jedino da uzmes ispod ruke,tad se isplati!
Mislim da ce to biti ipak Sony,moja prva ljubav osim ako Appler ne izbaci neki tel sa dimenzijama kao sto je sad moj SGS2,posto mi ekran te velicine odgovara.

P.S.Kod mene se bas pregrejala ali je odradila protekcija.
Moguce je da je ovo namestaljka!


Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Nema sa Sonijem greske. 10.07.2013. 14:55 #503814

status: user
broj poruka: 4866
SG2 u poredjenju sa Xperiom T deluje kao plasticna igracka.
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mikishon89 Re: 10.07.2013. 15:32 #503819

status: user
broj poruka: 2413
Ko zna šta je radila ova cura sa telefonom možda ga je grejala u mikrotalasnoj xD

http://www.speedtest.net/result/1805517734.png
http://www.pingtest.net/result/58304946.png
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2460287

Mikishon

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud evo ti... 10.07.2013. 15:35 #503821

status: user
broj poruka: 3738
sve preporuke za xperiu T...jedino nisam zadovoljan ekranom...tj posle dve nedelje primetio sam nekoliko ogrebotina...stavio foliju i ludilo kako radi. Bolji ekran nego SII, brzi procesor, cini mi se bolja baterija...
support normalit

:: Sledeci tel koji budem uzimao ce biti ilio Sony ili Apple
:: Apple je generalno kvalitetan ali nabije nerealnu cenu.Jedino da uzmes ispod ruke,tad se isplati
:: Mislim da ce to biti ipak Sony,moja prva ljubav osim ako Appler ne izbaci neki tel sa dimenzijama kao sto je sad moj SGS2,posto mi ekran te velicine odgovara
::
:: P.S.Kod mene se bas pregrejala ali je odradila protekcija
:: Moguce je da je ovo namestaljka
::
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Ko zna sta je telefon radio medju njenim butkama - pa jos ako je 10.07.2013. 15:36 #503822

status: user
broj poruka: 10992
bio podesen da vibrira...

http://url.ie/i38o

``...to control the vibrating function on your phone so you can get really, really intimate even when you’re miles away from each other.``

Pa onda, dalje, u tekstu:

``We’d also recommend leaving a sexy pair of panties on, too, for hygienic reasons.``

Naravno, u slucaju da imate Galaxy2, `panties` should be build from titanium...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: evo ti... 10.07.2013. 15:42 #503825

status: user
broj poruka: 4866
Ja sam na mom u startu imao fabricku foliju preko ekrana kada sam ga kupio. Ne bi ni primetio da nisam zagledao ekran. U svakom pogledu je bolji od SG2.
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: sve preporuke za xperiu T...jedino nisam zadovoljan ekranom...tj posle dve nedelje primetio sam nekoliko ogrebotina...stavio foliju i ludilo kako radi. Bolji ekran nego SII, brzi procesor, cini mi se bolja baterija..
:: support normali
::
:: :: Sledeci tel koji budem uzimao ce biti ilio Sony ili Apple
:: :: Apple je generalno kvalitetan ali nabije nerealnu cenu.Jedino da uzmes ispod ruke,tad se isplati
:: :: Mislim da ce to biti ipak Sony,moja prva ljubav osim ako Appler ne izbaci neki tel sa dimenzijama kao sto je sad moj SGS2,posto mi ekran te velicine odgovara
:: ::
:: :: P.S.Kod mene se bas pregrejala ali je odradila protekcija
:: :: Moguce je da je ovo namestaljka
:: ::
:: ::
:: :: Superior Technology
:: :: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: evo ti... 10.07.2013. 15:43 #503826

status: user
broj poruka: 18472
Ah pa o je lepo cuti is prve ruke.Hvala na preporuci..
Sony je svakako bio uvek moj favorit ali su realno bili malo posrnuli,cak i sad mislim da nisu kao sto su mogli da budu i kao sto su nekad bili!

P.S.I ti Bobi imas,ja sam mislio samo da si probao?!
E pa necu onda,jel ima neki bolji?Necu da imam isti telefon kao vi :))))

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sto se tice situacije sa baterijom tj ove teme i meni je malo cudno da je tel eksplodirao onako a da ona nije osecala toplotu u dzepu.
Pazi Boga ti,meni se recimo desila situacija da sam slucaju prespojio + i - u dzepu na beteriji od 9v i to sa novcicem..Noga je pocela bukvalno da mi gori koliko me je ispeklo ali sam bateriju iscupao i bacio...
Ona nista nije osecala a tel eksplodirao.
Nesto je trulo u drzavi Danskoj :)

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: sve preporuke za xperiu T...jedino nisam zadovoljan ekranom...tj posle dve nedelje primetio sam nekoliko ogrebotina...stavio foliju i ludilo kako radi. Bolji ekran nego SII, brzi procesor, cini mi se bolja baterija..
:: support normali
::
:: :: Sledeci tel koji budem uzimao ce biti ilio Sony ili Apple
:: :: Apple je generalno kvalitetan ali nabije nerealnu cenu.Jedino da uzmes ispod ruke,tad se isplati
:: :: Mislim da ce to biti ipak Sony,moja prva ljubav osim ako Appler ne izbaci neki tel sa dimenzijama kao sto je sad moj SGS2,posto mi ekran te velicine odgovara
:: ::
:: :: P.S.Kod mene se bas pregrejala ali je odradila protekcija
:: :: Moguce je da je ovo namestaljka
:: ::
:: ::
:: :: Superior Technology
:: :: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed `panties` should be built from titanium, or otherwise you`re gonna 10.07.2013. 15:45 #503829

status: user
broj poruka: 10992
have an extremely HOT climax...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: evo ti... 10.07.2013. 15:52 #503834

status: user
broj poruka: 4866
Veruj da je Sony uzleteo kad im je istekao ugovor sa Ericssonom, jer su ih upravo oni kocili da pokazu svoj pun potencijal.
Imam ga I odlican je, svaka preporuka od mene.
A ti kupi sebi telefon shodno tvojim potrebama naravno. :-)
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: Ah pa o je lepo cuti is prve ruke.Hvala na preporuci.
:: Sony je svakako bio uvek moj favorit ali su realno bili malo posrnuli,cak i sad mislim da nisu kao sto su mogli da budu i kao sto su nekad bili
::
:: P.S.I ti Bobi imas,ja sam mislio samo da si probao?
:: E pa necu onda,jel ima neki bolji?Necu da imam isti telefon kao vi :)))
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
::
:: Sto se tice situacije sa baterijom tj ove teme i meni je malo cudno da je tel eksplodirao onako a da ona nije osecala toplotu u dzepu
:: Pazi Boga ti,meni se recimo desila situacija da sam slucaju prespojio + i - u dzepu na beteriji od 9v i to sa novcicem..Noga je pocela bukvalno da mi gori koliko me je ispeklo ali sam bateriju iscupao i bacio..
:: Ona nista nije osecala a tel eksplodirao
:: Nesto je trulo u drzavi Danskoj :
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
::
:: :: sve preporuke za xperiu T...jedino nisam zadovoljan ekranom...tj posle dve nedelje primetio sam nekoliko ogrebotina...stavio foliju i ludilo kako radi. Bolji ekran nego SII, brzi procesor, cini mi se bolja baterija..
:: :: support normali
:: ::
:: :: :: Sledeci tel koji budem uzimao ce biti ilio Sony ili Apple
:: :: :: Apple je generalno kvalitetan ali nabije nerealnu cenu.Jedino da uzmes ispod ruke,tad se isplati
:: :: :: Mislim da ce to biti ipak Sony,moja prva ljubav osim ako Appler ne izbaci neki tel sa dimenzijama kao sto je sad moj SGS2,posto mi ekran te velicine odgovara
:: :: ::
:: :: :: P.S.Kod mene se bas pregrejala ali je odradila protekcija
:: :: :: Moguce je da je ovo namestaljka
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: Superior Technology
:: :: :: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: evo ti... 10.07.2013. 16:00 #503841

status: user
broj poruka: 18472
Pa i ja sam tako cuo da ih je Ericsson kocio.E sad koliko je to tacno bar sto se tice ukupnog kvaliteta ne znam ali mi je Sony uvek bio cool.
Pa moje potrebe sa ovim saznanjem su trenutno takve da sad moram da kupim telefon bolji od vas da mi posle ne solite pamet ,ja sam imao,imam,probao ,kao tamo sa grafickim kartama :)))) Ovako moram da vas zezam jer ce moj biti bolji :D

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: Veruj da je Sony uzleteo kad im je istekao ugovor sa Ericssonom, jer su ih upravo oni kocili da pokazu svoj pun potencijal
:: Imam ga I odlican je, svaka preporuka od mene
:: A ti kupi sebi telefon shodno tvojim potrebama naravno. :-
:: br>http://tinyurl.com/ch3mu7j
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo Re: `Kvalitet`koji plaćamo stotine EUR: Samsung Galaxy EKSPLODIRAO devojci u džepu 10.07.2013. 16:02 #503842

status: user
broj poruka: 3974
Au jbt.. iPhone tih briga nema!


:: http://www.dailymail.co.uk/health/article-2359281/Exploding-Samsung-Galaxy-phone-leaves-teenager-degree-burns-smelling-like-burnt-pig.htm
::
:: Opekotine trećeg stepena i gubitak osećaja u desnoj butini...
::
:: `Exploding Samsung Galaxy phone leaves teenager with third degree burns and smelling like a `burnt pig
::
:: Fanny Schlatter`s Samsung S3 is thought to have set fire in her pocke
:: The flames caused third and second degree burns to 18-year-old`s thig
:: She is now launching a criminal complaint against Samsun
::
:: By Victoria Woollasto
::
:: PUBLISHED: 10:45 GMT, 10 July 201
::
:: A Swiss teenager suffered second and third degree burns when her smartphone apparently exploded in her pocket
::
:: Fanny Schlatter, 18, was injured when the Samsung Galaxy S3 allegedly blew up in her trouser pocket
::
:: She claims to have been left with no feeling in her right thigh and said she will be launching a criminal complaint against Samsung.`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: Re: Re: evo ti... 10.07.2013. 18:53 #503882

status: user
broj poruka: 4866
Hahaha Sky :D meni je Xperia T sasvim dovoljna, ne volim prevelike telefone.
Ortak ima Note 2, k`o tetris mi je. Moram dve ruke da koristim kada kucam poruke i to mi je mana, Xperiu T su smestili taman kako treba sto se tice velicine telefona i ekrana i ono sto mi se posebno svidja je to sto nema mehanicke tastere ispod ekrana, vec ima softverske na samom ekranu. Totalno je stealth i cool! :)))
Elem, ako se odlucis, cimaj, za tebe mogu da iscimam po nizoj ceni nego na oglasima. .)
To je samo zato sto si zelenas! :D :P

:: Pa i ja sam tako cuo da ih je Ericsson kocio.E sad koliko je to tacno bar sto se tice ukupnog kvaliteta ne znam ali mi je Sony uvek bio cool
:: Pa moje potrebe sa ovim saznanjem su trenutno takve da sad moram da kupim telefon bolji od vas da mi posle ne solite pamet ,ja sam imao,imam,probao ,kao tamo sa grafickim kartama :)))) Ovako moram da vas zezam jer ce moj biti bolji :
::
:: Superior Technology
:: Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda
::
:: :: Veruj da je Sony uzleteo kad im je istekao ugovor sa Ericssonom, jer su ih upravo oni kocili da pokazu svoj pun potencijal
:: :: Imam ga I odlican je, svaka preporuka od mene
:: :: A ti kupi sebi telefon shodno tvojim potrebama naravno. :-
:: :: br>http://tinyurl.com/ch3mu7j
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 10.07.2013. 19:00 #503885

status: user
broj poruka: 18472
@Bobisa brate

Vidis kako je to lepo kad se kolege medjusobno pomazu a ne ovi divljaci sto hoce da se pobiju medjusobno s grafickim kartama :))

Vikam te ali prvo moram da kupim graficku,ne mogu na sve strane ,nisam bas toliko bogat :D

Superior Technology
Intel 3930K@4.8 Ghz/Asus Rampage IV Extreme/Corsair Dominator GT 32GB/MSI GTX680 Lightning/Samsung 830 256GB/Creative Titanium HD/Enermax Revolution 1050w/Dell 2709w/CM Stacker 832 i ostala cuda

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Jbga Sky 10.07.2013. 19:07 #503887

status: user
broj poruka: 4866
Ja mogu da govorim u svoje ime, znas me i znas kakav sam i da nisam iz te price. :)
Nikakav problem, kad budes resio i imao kintu, cimni pa cu videti sta ima u ponudi, posto tura kad naleti, to se brzo rasproda. I ja sam na moj cekao jedno 10 dana da naleti opet tura. Kupis original fon, znas da nije sa mreze ili slicno i mirna ti je glava. Pritom ustedis, ja sam na mom sigurno ustedeo jedno 60e, sto slozices se, nije za bacanje. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 10.07.2013. 19:35 #503895

status: user
broj poruka: 12785
Svaka baterija na užarenom suncu će da eksplodira, ovo nije samo slučaj sa Šljamsungom.
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mighty Re: Re: ... 16.07.2013. 09:29 #504938

status: user
broj poruka: 1670
Mora Apple da bude bolji od Samsung-a pa to ti je - ili ubije ili ništa:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/393658/Kineskinja-umrla-od-strujnog-udara-dok-je-pricala-preko-ajfona-5


::
:: Apple tih problema nema ili obori avion ili nista :D
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Re: ... 16.07.2013. 09:47 #504939

status: user
broj poruka: 9396
Samsung je oduvek pravio nedovrsene proizvode... Plastikaner ostaje plastikaner...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro 13-inch: 2.5GHz
with Retina display
2.5GHz dual-core Intel Core i5
Turbo Boost up to 3.1GHz
8GB 1600MHz memory
128GB flash storage
Intel HD Graphics 4000

:: Mora Apple da bude bolji od Samsung-a pa to ti je - ili ubije ili ništa
::
:: http://www.blic.rs/Vesti/Svet/393658/Kineskinja-umrla-od-strujnog-udara-dok-je-pricala-preko-ajfona-
::
::
:: ::
:: :: Apple tih problema nema ili obori avion ili nista :D
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok 16.07.2013. 09:50 #504941

status: user
broj poruka: 17086
Kako je krenulo,
sledeci clanak ce biti tipa: nekoga ublia elektricna cetkica za zube...

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Ok 16.07.2013. 10:07 #504948

status: user
broj poruka: 4866
Zato kupis Omicron I peres zube opusteno.
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: Kako je krenulo,
:: sledeci clanak ce biti tipa: nekoga ublia elektricna cetkica za zube..
::
:: Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
:: Cooler:TitanVanesa-
:: GPU:GTX 670 Gigabyte Windforc
:: Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MH
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Mouse:Mx 51
:: Screen: Dell
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646230.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs