Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
maticna ploca
STRANA 1 OD 1
kirsa maticna ploca 05.01.2006. 19:13 T1259

status: user
broj poruka: 4
Da li bi neko mogao da mi kaze koju maticnu plocu da kupim za procesor Athlon 64 3000+Box,S939.Cena neka se krece do 120e.Interesuje me samo maticna
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilejv odgovor 06.01.2006. 14:26 #3664

status: user
broj poruka: 15

gilejv

uzmi MSI K8N Neo4 FI, sjajna ploca!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Gigabyte 06.01.2006. 14:34 #3665

status: user
broj poruka: 172
Gigabyte GA NForce4 Ultra 9.
Nedostaci:
1.Nema SLI
2.DDR1 (mada i nije neki)
Pogodnosti:
1.Nesto ispod te navedene cene
2.Nema kuler na cipstu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AtilaK Re: Gigabyte 06.01.2006. 19:03 #3669

status: user
broj poruka: 18

:: Gigabyte GA NForce4 Ultra 9
:: Nedostaci
:: 1.Nema SL
:: 2.DDR1 (mada i nije neki
:: Pogodnosti
:: 1.Nesto ispod te navedene cen
:: 2.Nema kuler na cipst
::
::

1.To nije nikakva mana jer se SLI uopshte ne isplati i chisto je bacanje para.
2.Ma nemoj DDR1, a da ne postoji mozda neka ploca za AMD platformu koja podrzava DDR2
Kol`ko puta treba ponoviti, AMD procesori josh ne podrzavaju DDR2 memoriju zbog integrisanog memorijskog kontrolera i preci ce na DDR2 tek za koji mesec kad izadju prvi procesori i ploce za socket AM2.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gagimil Alo 06.01.2006. 19:47 #3670

status: user
broj poruka: 172
:: 1.To nije nikakva mana jer se SLI uopshte ne isplati i chisto je bacanje para
:: 2.Ma nemoj DDR1, a da ne postoji mozda neka ploca za AMD platformu koja podrzava DDR2
:: Kol`ko puta treba ponoviti, AMD procesori josh ne podrzavaju DDR2 memoriju zbog integrisanog memorijskog kontrolera i preci ce na DDR2 tek za koji mesec kad izadju prvi procesori i ploce za socket AM2

Pa ja predlazem coveku ovu plocu i kazem mu samo sta nema.
Bez obzira da li je Intel ili AMD , DDR2 i nije tako superioran u odnosu na obican.Ako uporedis latencije , dzaba ti DDR2 ako ih duplo ima sporije.
A sto se tice SLI isto tako u pozitivnom smislu smatram da nema potrebe za davanjem vecih para za nesto sto 90 i kusur % ljudi nece iskoriscavati od svih koji uzmu SLI.Dok se neko seti da ubode drugu grafiku , doslo je vreme za novu generaciju koja je po obicaju daleko brza nego ove dve zajedno a kao sama daleko jeftinija nego ove dve.
Na kraju , ja imam ovu GA plocu i extra je.Toliko.Poz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646186.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs