Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
RAMBUS 711
STRANA 1 OD 1
crnogorka RAMBUS 711 12.01.2006. 16:16 T1289

status: user
broj poruka: 3

MOZETE LI MI RECI GDE MOGU DA NABAVIM MEMORIJU RAMBUS 711 128 ILI 256 MB JAKO MI JE HITNO.

UNAPRED ZAHVALNA

ANA
OUZNANJE@YAHOO.COM
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko AMD vs. Intel 13.01.2006. 23:48 #3800

status: user
broj poruka: 6643
Žao mi je što se niko od Intel-aša nikako ne javlja, svojevremeno je poneko nudio na prodaju Rambus memoriju, ali toga je sve ređe... kao AMD-ovac, mogu samo da primetim kako vas je Intel sve z.... forsirajući skupu memoriju za koju se videlo da neće biti prihvaćena... možda da postaviš provokativnije pitanje i ustvrdiš da je Intel shit, javiće se odmah gomila pališa intelovaca, a neki će sigurno imati odgovor i za Rambus memoriju...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80bg ... 15.01.2006. 04:05 #3833

status: user
broj poruka: 163
Jeste, palisha.... I ja imam ceo zivot amd-a i poslednje 3 godine bartona 3200+ sa viom na ploci...
Kada sam uzeo da reinstaliram kompjuter danas, toliko sam se nasaplito dok nisam nesto uradio...
Dok sam caletu reinstaliro intela sa intel chipsetom na ploci bukvalno za sat vremena!
Toliko...

dokolenko

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi ... 15.01.2006. 13:01 #3843

status: user
broj poruka: 568
Ja sam prvo imao intela (c500 remarkiran sa 300, povecanjem umnozaca sa 4.5 na 7.5 u samom cpu bez dizanja fsb-a) sa intel cipsetom (i810 ali nisam siguran), pa intela (c600 i PIII800) sa via-om (694) i sad imam amd (semp2200+) sa nforce-om. nikada ni sa jednim nisam imao problema pri instalaciji win98-ice ni winXP-a ali jesam sa winMe-om. Jedini slucajevi kada sam imao problema i to sa 98-icom bile su ZNj verzije windowsa a sa XP-om delimicno necitljivi instalacioni diskovi (instalacija krene pa pukne usput ili se instalira neko cudo koje ne radi) i to sam sve za 98-icu resio uzevsi 98se a za XPsp1 sveze narezanim instalacionim diskom.
Ja mislim, ako gresim ispravite me, da to ima vise veze sa kompatibilnoscu i ispravnoscu hardvera (umeju komponente i delimicno da crkavaju malo po malo, ciljam na HDD i MB) kao i drajverske podrske windowsa za hardver na koji se instalira (ploca, cipset, AGP i PCI kartice) a ne, u tolikoj meri, sa proizvodjacima istog.

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646185.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs