Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
IPTorrent Uptstvo za upload preko Ratio Mastera
STRANA 2 OD 2
vampirbg ... 15.10.2009. 02:07 #149004

status: user
broj poruka: 711
Najmanji je problem naci Invite i kreirati novi email nalog... Ali sta ces da radis za ratio posto opet moras od nule... A ako jos zelis da nesto odmah i skines moraces da rizikujes, sto opet vodi do banovanja... I tako u krug :)

Ja lepo sve odradim seed do 1.2 i trenutno imam UL/DL 142G/100G i nikakve probleme :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Vampir buraz... 15.10.2009. 02:13 #149005

status: user
broj poruka: 4641
Place mi se od muke.........................................................
Evo kako smo ja i drugar` Turbo Force` krenuli da delimo pozivnice za IP, na Berzi:

http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=15962&forid=20&katid=5

The end

RESISTANCE IS FUTILE

:: Najmanji je problem naci Invite i kreirati novi email nalog... Ali sta ces da radis za ratio posto opet moras od nule... A ako jos zelis da nesto odmah i skines moraces da rizikujes, sto opet vodi do banovanja... I tako u krug :
::
:: Ja lepo sve odradim seed do 1.2 i trenutno imam UL/DL 142G/100G i nikakve probleme :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: Evo, dobih samar sa IP !!! 15.10.2009. 02:22 #149007

status: user
broj poruka: 2855
Pa rodjo to ti kazem...

uzmes lepo ratio master i stargate je tvoj : )))))


:: Kao sto sam i misli
::
:: H
::
:: Sorry your info is not in the database. To get an account either donate or get an invite. If an account is not logged into for 3 months or 6 months parked is deleted due to inactivity. Also note that we regularly clean out accounts with very low share ratios that are inactive
::
:: Regards
::
:: RESISTANCE IS FUTILE
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Re: Evo, dobih samar sa IP !!! 15.10.2009. 02:44 #149019

status: user
broj poruka: 4641
Ma jebes Ratio Master, Nisam nikad varao, na taj nacin, na IP, samo sam isprobao, ali sam pored toga seedovao preko 40 fajlolova non stop, 24 h.
Nije problem nista da se skine, ima na rapidu, ali mi nije to to.
Ko razume shvatice.

The End

RESISTANCE IS FUTILE

:: Pa rodjo to ti kazem..
::
:: uzmes lepo ratio master i stargate je tvoj : ))))
::
::
:: :: Kao sto sam i misli
:: ::
:: :: H
:: ::
:: :: Sorry your info is not in the database. To get an account either donate or get an invite. If an account is not logged into for 3 months or 6 months parked is deleted due to inactivity. Also note that we regularly clean out accounts with very low share ratios that are inactive
:: ::
:: :: Regards
:: ::
:: :: RESISTANCE IS FUTILE
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: Konacno sam popio ban na IP 15.10.2009. 02:56 #149021

status: user
broj poruka: 4506
sta znaci ovo tracker level 2 i level 5..koja je razlika...i pretpostavljam da se dobija sa uploadom ?
Mada nije mi jasno sta dobijam sa time...od prvog dana na IPT skidam sve max brzinom...

sad imam oko 110 gb uploada vec.


Ajd uzdravlje

:: Uzmi i placi..
::
:: nalog za torrent tracker levela 2 ode u zaborav...mozes ih otvoriti jos `zilion`....i sa ratio masterom nabiti 500GB upload-
::
:: Nisi imao tracker level 5 pa da quka
::
:: razumem ja godine i power user status..
::
:: I ja sam bio power user pa dao ortaku da koristi acc i zezne ga...pa mi je lik sa ovog foruma - gilopile nabacio invite..
::
::
::
::
:: :: posle 4 god koriscenja, zahvaljujuci tome, sto sam davao pozivnice. Sad mogu da jedem ono sto se ne jede. 300gb,upload zbogom zauvek.
:: :: RESISTANCE IS FUTILE
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg Re: Vampir buraz... 15.10.2009. 17:23 #149213

status: user
broj poruka: 711
I ja sam dobio Invite preko PCBerze i onda dao jedan opet preko PCBerze :) Ako neces da koristis RatioMaster (a mislim da ces tesko posle ovoga), javi se na PM pa cu ti poslati pozivnicu...

:: Place mi se od muke........................................................
:: Evo kako smo ja i drugar` Turbo Force` krenuli da delimo pozivnice za IP, na Berzi
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
baxter Evo ko ne veruje meni i RM ima nesto mnogo bolje 16.10.2009. 18:02 #149566

status: user
broj poruka: 730
Evo porgrama to je Vuze 4.2.0.7 sa intergisanim SHU MOD-om koji radi 100% na svim trakerima sa dobrim podesavanjma sa svaki traker.

http://www.sb-innovation.de/f41/vuze-extreme-mod-sb-innovation-4-2-0-7_b01_ddj-beta-14875/

evo tutorijal

http://www.sb-innovation.de/f59/tutorial-about-vuze-extreme-mod-all-settings-explained-13781/





The universe of possibility

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646196.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs