Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Prevana na kupujemprodajem.com
STRANA 2 OD 2
count Tako i treba 06.09.2013. 10:42 #512534

status: user
broj poruka: 1329
ali su tu velike pare u pitanju, za ove relativno male pare neće ni da se cimaju, tu samo batina pomaže.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaminDebil ( o )( o )( o ) 07.09.2013. 21:50 #512742

status: user
broj poruka: 55


Sve to ide na gomilu sada .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zakonitost E moj druze nema vece prevare od ove i to javne 25.02.2014. 01:07 #543565

status: user
broj poruka: 1

Prodaja & Izrada Kvalitetnog Nakita Od Hiruskog Celika 063530532 Novi Sad clan od 23.09.2011
Covek je ladno falsifikovao potpis i postavio u navodno svojoj garanciji kao ovlasceni prodavac.Pa ovog prevaranta treba uhapsiti.Sajt sa koga je skinut potpis

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nina911 Ojadio me za 2500 :P 19.06.2015. 13:28 #596790

status: user
broj poruka: 1
Dragi moji :)

Posaljem poruku u inbox, prodavcu Bojan - 064/240-11-11, za eksternu bateriju, medjutim lik se ne javi ceo dan.
Zovem ja njega sutra i dogovorimo se da posalje paket sutra i da mu ostavim podatke u inbox.
Ostavim podatke i kazem da mi javi kad posalje. On nista ne odgovori.
Zovnem ga ponovo da proverim da li je poslao, jer ne znam kad da ocekujem i on kaze da jeste.
Posiljka stigne uredno, medjutim baterija ne puni.
Nisam mu slala poruku u inbox, ovaj put ga odmah samo pozovem i kazem da sam napravila video (da vidi u cemu je problem i okacila na YT) da pogleda i ostane na tome da mi se javi da mu vratim bateriju da je zameni.
Medjutim, njega nema da se javi.
Pisem mu opet na KP, njega nema.
Pozovem ga malopre da ga pitam dokle da ga ganjam okolo, a on meni kaze sledece:
`STA JE, POKUSAVAS DA ME NATERAS DA TI ODGOVORIM U INBOX, PA DA MOZES DA MI DAS NEGATIVNU OCENU?`
Ja u cudu, nije mi ni palo na pamet. Sta meni vredi negativna ocena, kad sam ostala kratka za 2500? Krivo mi samo sto ce jos neko da nasedne. Ali tad mi se otvorile oci.

NE KUPUJTE BEZ POVRATNE PORUKE U INBOXU, JER VAS ONDA NISTA NE STITI.

Dogovorila sam se sa njim da mu vratim bateriju nazad, kao da je posalje u servis. Baterija je kineska, de tu ima servis? Nego ajde, Vrlo verovatno da ce i bateriju da uzme i ostacu i bez novca i bez neispravne baterije. :D

Jedino bih volela da ovakvi KONJI ne varaju ovako ljude. Ko zna koliko je ljudi lose proslo i koliko ce na isti nacin. I koliko njih jos koristi ovu metodu.

:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Jel poznat nekome 09.07.2015. 15:07 #598692

status: user
broj poruka: 1118
stevabeograd@gmail.com, sa broja 0616738560?
http://valid.x86.fr/xctzay

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vurger docice i njemu kraj 26.03.2017. 14:44 #633712

status: user
broj poruka: 1
posto je i mene zavrnuo za tel,popio je tuzbu,ajde da se udruzimo da ga zajedno naucimo pameti.ja znam sve o njemu.gde zivi brojeve tel.sve imam

ako hoces moze da mu j mater

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 26.03.2017. 14:55 #633713

status: user
broj poruka: 2800
Svi ti prevaranti su clanovi ovog foruma a neki su i veoam aktivni.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 2
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs