Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
GTX 980 lepotica konacno uslikana.
STRANA 2 OD 3  
Kutalion ... 15.09.2014. 18:01 #563158

status: user
broj poruka: 2480
Au lele, ako je tebi uvreda sto neko fura AMD...

Necu uopste da ulazim u diskusiju za konzole vs PC. PC ftw uvek.

Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Gde si krenuo bez Red Bull-a? 15.09.2014. 18:07 #563160

status: user
broj poruka: 18472
Bez potrebe se javljas jer nisi skapirao uopste a ono datira malo dublje iz proslosti.

Ali kad letis pred rudu da ti pojasnim.

Mentalni sklop grupacije berzijanaca :

AMD - ispravan put, najbolji izbor, cool korisnici.
nVidia/Intel - sisanje ovaca, za kurcenje, budale i losi ljudi.

Moj post je bio sarkazam.

E sad nastavi da leleces :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Gde si krenuo bez Red Bull-a? 15.09.2014. 18:11 #563161

status: user
broj poruka: 12057

Loša konstatacija. Kao neko ko koristi Intel + Intel HD/Iris, već duuuugo:

AMD/Radeon - korisnici koji žele da dobiju najbolje sa parama koje imaju, kalkulišu pri kupovini i toga se ne stide

Intel/nvidia - korisnici (NE SVI), koji se najčešće kurče onim što imaju, i najbrže odobravaju po SVAKU cenu.

Intel/Radeon - uglavnom znaju za šta troše pare, rokaju po prioritetima

AMD/nvidia - ma važi :D


:: Bez potrebe se javljas jer nisi skapirao uopste a ono datira malo dublje iz proslosti.
::
:: Ali kad letis pred rudu da ti pojasnim
::
:: Mentalni sklop grupacije berzijanaca
::
:: AMD - ispravan put, najbolji izbor, cool korisnici
:: nVidia/Intel - sisanje ovaca, za kurcenje, budale i losi ljudi
::
:: Moj post je bio sarkazam
::
:: E sad nastavi da leleces :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @Kutalion 15.09.2014. 18:14 #563165

status: user
broj poruka: 4537
Pokusava manipulacijom kao i uvek da izazove svadju izmedju 2 virtuelna neprijatelja.
Pre par godina je pisao neku odu o Zelenom ratniku i Crvenom demonu ovde na forumu.
On u njegovoj glavi deli svet na ljude koji kupuju nesto ili nesto.

Iskuliraj


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 15.09.2014. 18:21 #563167

status: user
broj poruka: 3797
Da ne otvaram novu temu, a i ova je idealna da nastavimo sa kurcenjem.
Dakle, ovako stoje stvari. Preko grane u skorijoj buducnosti dobijam Eizo FG2421, evo prilazem i link:

http://gaming.eizo.com/products/foris_fg2421/

Mene sada muci koju graficku kartu da kupim kako bi napojio ovih 240 herca, znaci jurim 200+ frejma, malo mi je ovih 120 iskreno sam se smorio. Znaci prodajem moje dve 660-ice i da cujem koje graficko resenje mi preporucujete? Znaci da naglasim jos jednom, HOCU 200+ FREJMA. Nemojte da me pitate zasto i kako, odgovor je MOZE MI SE.

INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
MSI TF3 gtx 660 sli
SAMSUNG 120gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Adzem 15.09.2014. 18:27 #563168

status: user
broj poruka: 17084
Pogledaj koliko frejmova prave trenutne jako skupe karte http://goo.gl/cPk0og
A ti hoces average 200+
Racunaj najskuplju kartu koja postoji na trzistu pa puta 3, i to je opet pitanje.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem @burazeru 15.09.2014. 18:37 #563170

status: user
broj poruka: 3797
ja stvarno nemam nista protiv tebe, niti se ovde sa nekim dogovaram da te podjebavamo ili nesto slicno, ali ti svaki put odvalis ortodoksnu glupost gde se pokaze prvo da ne poznajes ove stvari, a drugo da ne slusas sagovornika u ovom slucaju mene.

1. Radi se o 1080p monitoru, a kakav si ti meni test prilozio?
2. Sto puta sam ponovio kako igram Battlefield(nebitno koji), CS:GO, Dotu2... sa kombinacijom low-med. i upaljenim filterima i obaveznim anti alizingom, jer se samo tako moze najlakse uociti protivnik i samo tako se ostvaruju najbolji rezultati.

Dakle? Kada uzmes ovo sve u obzir shvatis da mi i nije toliko tesko da nabijem taj zeljeni fps, jel tako?

INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
MSI TF3 gtx 660 sli
SAMSUNG 120gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: Pogledaj koliko frejmova prave trenutne jako skupe karte http://goo.gl/cPk0o
:: A ti hoces average 200
:: Racunaj najskuplju kartu koja postoji na trzistu pa puta 3, i to je opet pitanje
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: @Kutalion 15.09.2014. 18:38 #563171

status: user
broj poruka: 1994
Ne diraj mi predsednika. Dobro je imati fanbojeve. Prosto mu zavidim na inspiraciji/motivaciji da baca pare na gluposti, ali kako to valjda vec ide, mladost ludost. Nije se jos iziveo dovoljno (preporuka, nadji nesto zensko, pametnije je) ili je ona varijanta `unapredjuje se eksterno`, a interno nazaduje i tone. Kako god, vazno da je srecan, pa makar i u virtuelnom svetu :)...


:: Pokusava manipulacijom kao i uvek da izazove svadju izmedju 2 virtuelna neprijatelja
:: Pre par godina je pisao neku odu o Zelenom ratniku i Crvenom demonu ovde na forumu
:: On u njegovoj glavi deli svet na ljude koji kupuju nesto ili nesto
::
:: Iskuliraj
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 15.09.2014. 18:38 #563172

status: user
broj poruka: 18472
@Adzem

Ti znas da bih ti ja rado pomogao i uputio te ali moraces prvo da napravis diverziju i da zavadis Zelenog ratnika i Crvenog demona jer u suprotnom ti hardver nece dobro raditi.
Ako nemas virtuelne prijatelje nisi pravi entuzijasta.

Takodje nemoj da se stidis sto kupujes ekskluzivu, ipak si ti iskalukulisao dobro pri kupovini i sad mozes da se kurcis. Hebi ga kad znas na sta trosis pare i sta su ti prioriteti.

Tako samo intelektualci rade.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Gde si krenuo bez Red Bull-a? 15.09.2014. 18:44 #563173

status: user
broj poruka: 2480
Sky ja vidim samo vas sto pljujete po AMD-u ko da vam je familiju pobio.

Equinox, lepo si to rekao.
Samo bih ispravio
AMD/Nvidia = dexter hahah

Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: Bez potrebe se javljas jer nisi skapirao uopste a ono datira malo dublje iz proslosti.
::
:: Ali kad letis pred rudu da ti pojasnim
::
:: Mentalni sklop grupacije berzijanaca
::
:: AMD - ispravan put, najbolji izbor, cool korisnici
:: nVidia/Intel - sisanje ovaca, za kurcenje, budale i losi ljudi
::
:: Moj post je bio sarkazam
::
:: E sad nastavi da leleces :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 15.09.2014. 18:53 #563175

status: user
broj poruka: 3797
Morao sam da se umesam i da karikiram, jer me opasno nervira to nabadanje nosa, preracunavanje koliko je komsija platio kravu i tako te nase domace vec prezvakane teme.
Ne pusim, ne pijem, ne drogiram se, nemam kola i ne trosim pare na kurve i corbu, samim tim sam bogat kao kuca i mogu da trosim svoj novac kako ja hocu. Ja sam ga i zaradio, e sad kako to je skroz nebitno. Zaradio sam ga, nije mi palo sa neba, nisu mi mamica i tatica dali.

Naravno da necu kupiti taj Eizo monitor, mi ipak cekamo ko ozeblo sunce jedan IPS sa vecom rezolucijom od full HD, onim zelenim cipicem sto ga crveni mrze i naravno 144+ herca... :D


INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
MSI TF3 gtx 660 sli
SAMSUNG 120gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: @Adze
::
:: Ti znas da bih ti ja rado pomogao i uputio te ali moraces prvo da napravis diverziju i da zavadis Zelenog ratnika i Crvenog demona jer u suprotnom ti hardver nece dobro raditi
:: Ako nemas virtuelne prijatelje nisi pravi entuzijasta
::
:: Takodje nemoj da se stidis sto kupujes ekskluzivu, ipak si ti iskalukulisao dobro pri kupovini i sad mozes da se kurcis. Hebi ga kad znas na sta trosis pare i sta su ti prioriteti
::
:: Tako samo intelektualci rade
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Pljuvnje - Cinjenice 15.09.2014. 18:53 #563176

status: user
broj poruka: 18472
Sta da ti kazem, fetis nam je da govorimo istinu. Tako su nas od malena ucili da nikad ne govorimo ono sto nije istina i da ne uvijamo. Pravo u bradu.

Jadni dekica, tako fin i dobar, napredan, pre svega dobrocinitelj i humanista - tako ide zar ne?


@Adzem

Razumeo sam ja tebe odmah. U svakom slucaju sta ces kad smo zli i pokvareni i kad se kurcimo. Takvi smo

Hebo te, sit se ismejah majke mi

Evo jos nesto zanimljivo :

http://videocardz.com/52346/vesa-releases-displayport-1-3-standard

:: Sky ja vidim samo vas sto pljujete po AMD-u ko da vam je familiju pobio
::
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Re: Pljuvnje - Cinjenice 15.09.2014. 19:00 #563179

status: user
broj poruka: 2480
Au treba da se manes te pasivne agresije. Probaj sa nekim sportom, dzakom, nesto da izbacis negativnost. Ja vidim samo tebe koji sarkasticno pricas da je AMD humanista dobrocinitelj itd...

Situacija je da AMD daje bolji odnos ulozeno/dobijeno. Nema high end ponudu procesora kao Intel, intel je bolji u tom segmentu.

Kartice su im opet bolji odnos ulozeno/dobijeno nego Nvidia.

Ja ne znam cemu toliki hejt i tripovanje da svako ko koristi bilo sta AMD-a je idiot odmah.

Uostalom Equinox je savrseno objasnio, nema sta dalje da palamudim na temu.

P.S. ovaj zadnji link si ostavio samo zato sto je zeleni page, zar ne? :-D

Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: Sta da ti kazem, fetis nam je da govorimo istinu. Tako su nas od malena ucili da nikad ne govorimo ono sto nije istina i da ne uvijamo. Pravo u bradu
::
:: Jadni dekica, tako fin i dobar, napredan, pre svega dobrocinitelj i humanista - tako ide zar ne?
::
::
:: @Adze
::
:: Razumeo sam ja tebe odmah. U svakom slucaju sta ces kad smo zli i pokvareni i kad se kurcimo. Takvi smo
::
:: Hebo te, sit se ismejah majke mi
::
:: :: Sky ja vidim samo vas sto pljujete po AMD-u ko da vam je familiju pobio
:: ::
:: :
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Pljuvnje - Cinjenice 15.09.2014. 19:05 #563181

status: user
broj poruka: 18472
Zao mi je drugar ali uopste nisi u pravu. Nikakve agresije nema vec samo sarkazam i sala. Ali cinjenice su cinjenice. Sad sto su ljudi navikli da cuju ono sto zele da cuju to je druga stvar.

Sport- nisi ni svestan sa kim pricas.

Sarkazam- Istoriju pc berze ne znas, `od juce` si se pojavio tako da molim te nemoj meni pricati o mentalnom sklopu forumasa jer su tolike svadje proizisle iz te negativnosti kroz taj AMD jer se korisnici non stop dele i osudjuju.

Takodje treba nekad pratiti trziste i uci u srz proizvoda i sta on nudi, diskutabilno je sta je bolje za ulozen novac jer ne gledaju svi performanse na papiru- obicni useri da.

Jos nesto? Dok sam tu slobodno pitaj bez ustezanja.

P.S.Reci ti meni k`o covek coveku. Da li ja da pazarim ovaj GTX980 ili ne>?


:: Au treba da se manes te pasivne agresije. Probaj sa nekim sportom, dzakom, nesto da izbacis negativnost. Ja vidim samo tebe koji sarkasticno pricas da je AMD humanista dobrocinitelj itd...
::
:: Situacija je da AMD daje bolji odnos ulozeno/dobijeno. Nema high end ponudu procesora kao Intel, intel je bolji u tom segmentu
::
:: Kartice su im opet bolji odnos ulozeno/dobijeno nego Nvidia
::
:: Ja ne znam cemu toliki hejt i tripovanje da svako ko koristi bilo sta AMD-a je idiot odmah
::
:: Uostalom Equinox je savrseno objasnio, nema sta dalje da palamudim na temu.
::
:: Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Ev
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 GTX980 15.09.2014. 19:12 #563182

status: user
broj poruka: 2076
Svidja mi se karta.
ali nemam neke potrebe da je kupim.

Sto se tice intel vs. amd i nvidia vs. amd situacija je sledeca.
Proceosr UVEK Intel, graficka uglavnom AMD.
Zaista sa AMD karticama nikad problema nisam imao, ni sa drajverima, a i tise su.
Nekako mi lepsi osecaj sa amd karticom u kucistu, a i imaju nesto tamniju sliku po defaultu od Nvidie sto mi vise prija pri nocnom igranju.
ali procesora sto se tice, samo Intel, razlika je primetna.

Intel i3 4130, Alpenfohn Himalaya, Gigabyte Z87-HD3, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Chronos 120gb + externi 500gb,Sapphire 7950 3GB BOOST, LG IPS277L-BN 27`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Midi window mod, NZXT Sentry LX fan controller, Mad Catz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Re: Re: Re: Pljuvnje - Cinjenice 15.09.2014. 19:12 #563183

status: user
broj poruka: 2480
Da postanem svestan, s kim pricam? :-) Ne znam ja kakva sala, ali to je cisto pasivno-agresivno ponasanje.

Ja sam na berzi vec dugi niz godina, samo jako retko postovao...


Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: Zao mi je drugar ali uopste nisi u pravu. Nikakve agresije nema vec samo sarkazam i sala. Ali cinjenice su cinjenice. Sad sto su ljudi navikli da cuju ono sto zele da cuju to je druga stvar
::
:: Sport- nisi ni svestan sa kim pricas
::
:: Sarkazam- Istoriju pc berze ne znas, `od juce` si se pojavio tako da molim te nemoj meni pricati o mentalnom sklopu forumasa jer su tolike svadje proizisle iz te negativnosti kroz taj AMD jer se korisnici non stop dele i osudjuju
::
:: Takodje treba nekad pratiti trziste i uci u srz proizvoda i sta on nudi, diskutabilno je sta je bolje za ulozen novac jer ne gledaju svi performanse na papiru- obicni useri da
::
:: Jos nesto? Dok sam tu slobodno pitaj bez ustezanja.
::
::
:: :: Au treba da se manes te pasivne agresije. Probaj sa nekim sportom, dzakom, nesto da izbacis negativnost. Ja vidim samo tebe koji sarkasticno pricas da je AMD humanista dobrocinitelj itd...
:: ::
:: :: Situacija je da AMD daje bolji odnos ulozeno/dobijeno. Nema high end ponudu procesora kao Intel, intel je bolji u tom segmentu
:: ::
:: :: Kartice su im opet bolji odnos ulozeno/dobijeno nego Nvidia
:: ::
:: :: Ja ne znam cemu toliki hejt i tripovanje da svako ko koristi bilo sta AMD-a je idiot odmah
:: ::
:: :: Uostalom Equinox je savrseno objasnio, nema sta dalje da palamudim na temu.
:: ::
:: :: Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Ev
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 15.09.2014. 19:15 #563185

status: user
broj poruka: 3797
Glup si, pomenuo je bradu, procitaj izmedju redova. Dugi niz godina? Tesko, jer da je tako znao bi o cemu smo sve ovde razglabali sem hardvera, takodje bi onda znao i njegov profil otprilike...

INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
MSI TF3 gtx 660 sli
SAMSUNG 120gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: Da postanem svestan, s kim pricam? :-) Ne znam ja kakva sala, ali to je cisto pasivno-agresivno ponasanje
::
:: Ja sam na berzi vec dugi niz godina, samo jako retko postovao..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: Re: Pljuvnje - Cinjenice 15.09.2014. 19:15 #563186

status: user
broj poruka: 18472
Ti ili ne razumes, ili nisi upucen kod tebe je ta prica :)

Ne znas sa kim pricas jel? E sad si me uvredio. Dizem rukavicu i izazivam te na dvoboj.
Biraj mesto.

U potpisu : Pasivno/agresivan.


:: Da postanem svestan, s kim pricam? :-) Ne znam ja kakva sala, ali to je cisto pasivno-agresivno ponasanje
::
:: Ja sam na berzi vec dugi niz godina, samo jako retko postovao..
::
::
:: Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Ev
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pljuvnje - Cinjenice 15.09.2014. 19:17 #563187

status: user
broj poruka: 2480
Udaram te rukavicom po faci(sakriven nakovanj u istoj).
U 12h iza mocvare Oki Fenoki.

Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: Ti ili ne razumes, ili nisi upucen kod tebe je ta prica :
::
:: Ne znas sa kim pricas jel? E sad si me uvredio. Dizem rukavicu i izazivam te na dvoboj
:: Biraj mesto.
::
:: U potpisu : Pasivno/agresivan
::
::
:: :: Da postanem svestan, s kim pricam? :-) Ne znam ja kakva sala, ali to je cisto pasivno-agresivno ponasanje
:: ::
:: :: Ja sam na berzi vec dugi niz godina, samo jako retko postovao..
:: ::
:: ::
:: :: Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Ev
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Vidi ti njega. 15.09.2014. 19:22 #563188

status: user
broj poruka: 18472
Nema smisla. Igras prljavo prijatelju. Vec sam zadobio teske telesne povrede a jos si izabrao mesto koje ne poznajem.

Ajde ti skreni levo kod Albukerkija ima jedan kanjon a ti se samo zatrci a ja te cekam dole.

@Adzem

Nema potrebe za vredjanjem. Nije covek nista lose mislio. Mozda me stvarno ne pamti sa foruma ili me je drugacije skapirao.

Salimo se malo, niko nije negativan cak ni ona moja dva virtuelna prijatelja, evo sad se izljubise i zaigrase kolo.

Sad mi iskreno zao kad ovako ode polemika. Uvek se nadje neko da mraci i dize tenziju onda svo teziste prebaci na sagovornika da on snosi odgovornost. To je sve zbog maloletnica. :)

Odoh na taj sport, razocarali ste me.

@gogi

Ti si me definitivno sad dodatno nasmejao. Sve sve ali AMD karte tise :D Hebem ti lepcic kralj si.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion zapravo 15.09.2014. 19:26 #563189

status: user
broj poruka: 2480
Secam te se Sky od ranije uvek si delovao kao normalan i racionalanl lik pa mi je odjednom cudno sta je ovih dana hejt zesci i pljuvanje po AMD, kao da prave shit na nivou Cyrix procesora...

Levo od Albukerkija, okej! *navlaci ACME rocket pack*


Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 15.09.2014. 19:28 #563190

status: user
broj poruka: 1994
sta se zbi, kad se predsednik mavko cacne. Prste bale na sve strane, evo dajem mu od srca `virtuelnu maramicu`. De, de malicki mloj lecice i ta kartica valda, pa makr i ako je 10 odsto bolja. Bok...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Evo poslednja.. Pred polazak. 15.09.2014. 19:32 #563191

status: user
broj poruka: 18472
@Kutalion

Ko bre normalan? Ja? Ko jos normalan daje tolike pare na hardver? Ma idi beziii...

A tek virtuelni prijatelji. Leleleeee.. Bjez ti druze sto dalje od PC Berze, ovde se ne zna ko pije a ko placa Uglavnom svi piju (na tvoj racun) ali niko ne placa

Znaci puna ratna oprema a? Ok. Stavljam dva Titana u dzep, i po dve GTX 780 Ti u ruke. Gadjam te sa obe u glavu

@Adzem

Druze pridruzi se i ti, ti mas najsavremeniji sistem odbrane gadjas na 120Hz :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Titani? pfff 15.09.2014. 19:43 #563194

status: user
broj poruka: 2480
Ma kakvie 780 TI... Branim se sa jednom 270X powercolor, jer BACKPLATE FTW :P

Q6600 @ 3.4Ghz | P5Q3 | Asus 280X DC2T | 2x4gb Crucial Ballistix@1600mhz | Samsung Evo 840 240gb| WD black 1tb| 750W cft-750-14cs | NZXT Tempest Evo

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: zapravo 15.09.2014. 19:55 #563195

status: user
broj poruka: 6088
Au kolega, pa ti si Sajka pobrkao sa nekim drugim.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/Genius KB-G265/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs