Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
eVGA nije najbolji brend, stize Titan XXX ekskluzivno by BFG.
STRANA 2 OD 3  
Classy OVO IZGLEDA DOBRO... 21.03.2015. 00:27 #588031

status: user
broj poruka: 546
Samo Polako bez uzbudjenja da vidimo o cemu se radi. BFG je pre nekoliko godina bio isto trazen kao EVGA, ali je onda ona pocela da pravi bolje modele. Nazalost firma je propala i ostavila dosta besnih musterija sa 10 god garancije. Jedno vreme je PNY ostvarivao garanciju na to a posle su prestali i ostavili masu ljudi posle 4-5 god bez zamene, a ljudi su placali Lifetime. Naravno to su bile karte 200-300e ne bi voleo da se desi nesto tako sa kartom od 1000e da juris neka privatna lica pod imenom nepostojece firme koja nema ni sajt ni nista. Ovde meni uopste nije bitno 24GB nego taj boost. Kome se treba obratiti za garanciju, ili je to grupa od 5 ljudi napravila kartu na referentnom PCBu pa sta vas snadje snadje. Zaista mene interesuje ova karta ali ne zbog 24GB nego zbog visokog boosta.

Da evo sada vidim oni su biti tipicno Americka firma isto, koja je prestala da postoji 2010. Nadam se razumete oko prava malo vise i sta vam se moze dogoditi ako kazete da imate kartu od firme koja ne postoji zvanicno.

Drugo to pitanje oko broja cipova, jer to moze da stane na kartu.
8GB GDDR5 nije se pojavio jos.
Mene bi veoma interesovao 1400 I kusur MHz boost ali je to malo teze poverovati da je NVIDIA dala specijalna prava nepostojecoj firmi da nakace +12GB na njihov PCB. To bi znacilo da nas ceka prakticno ko zna sta narednih meseci, napravila bi se papazjanija EVGA bi stavilaa odmah 12GB plus, usledili bi drugi, usledio bi nereferentni PCB. Ljudi vec kazu da se memorija klokuje slabije nego na GTX980, tu doprinosi kolicina, a zamislite jos te nove cipove od 8GB. Videcemo kada se pojavi i sta se pojavi posle toga. Za sada se zna da BFG ne postoji i kada bi se pojavio prvo bi se javili oni kojima je duzan garancije pa tek onda kupci. :) Ali vazno je da to vas ne brine i da idete iz lupetanja u lupetanje, EVGA nije najbolja NVIDIA, najbolja je nepostojeca firma koja ima stotine garancija koje nije prihvatio ni PNY jer je firma banktrotirala i rasformirana.
I dalje po necu upadnu neki clanovi koji nemaju dodira cestog sa racunarima pa se ispostavi da im je riknula graficka pa pitaju kako da nadju BFG, da bi dobili objasnjenje nikako. Ne postoje.
Oni su bili veci konkurentni EVGA nego ASUS do 2008-2009.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy VI STE JADNI... 21.03.2015. 00:52 #588033

status: user
broj poruka: 546
Pazite vi kako ste se vi jadni ponadali da je firma vaskrnula iz mrtvih da ponudi najbrzi TITAN X. Pola slave EVGA je u tome sto nudi najbrze karte, a pola slave u tome sto ih u rekordnom roku zameni. Razmislite malo svojom glavom sta znaci stavljanje 12GB na kartu na koju je NVIDIA striktno rekla nema ni 1 kondenzator vise, ni levo ni desno.
To bi znacilo da ako bi vam neko prodao to i ispalio vas i da se zalite da bi vas postavili kaao primer ljudi koji treba da ispastaju jer drugi ne vode racuna o onome sto oni narede. Drugim recima radovali bi se sto vam se to desilo.

Verovatno je to kao da ja nadjem 10 ljudi i kupimo memoriju kada se pojavi i stavimo je samo i kazemo mi vam dajemo garanciju.
Ajde sledeci put ako se ponadate da bude nesto stvarno realno sto ce normalnim ljudima dati zelju neku da kupe, da imaju razlog zasto da izaberu to, ne glupiranje.
Samo mi nije jasno kome je NVIDIA potpisala odobrenje na 12+12GB mrtvoj firmi ili grupi privatnih lica pod nazivom OCUK.
I tata bi sine TITAN X sa default boostom od 1500MHz, ali ako EVGA ne ponudi, nece da moze. Ovo mi vise lici na bes ljudi koji imaju samo jedan brand sa klokovanim TITAN X pa moraju da prizovu firme sa onog sveta. Bolje bi prosli da su sa svecama dosli ispred zgrade ASUSa i da se setaju u krug u miru sa natpisom ocemo 150MHz na TITAN X. U UK je totalni nered, ASUS je imato i GIGABYTE tamo jake glasove i ljude sa sponzorstvima njihovim a zadnje 2-3 god EVGA prodaje najvise NVIDIA karata, sa jedne strane ih i razumem.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 21.03.2015. 02:13 #588037

status: user
broj poruka: 546
Bilo bi dobro da se cesce pojavljuju ovakve stvari jer onda izbacite to iz sebe i tada dodju do izrazaja sva vasa nadanja i sumanuto guglanje da ce neko ponuditi bolje nego EVGA. I onda kada se budalastina pojavi onda znate sa kojim zarom vi i sa kojom sigurnoscu u vase znanje i vase poznavanje EVGA i drugih vi govorite to. Pazite da se razumemo i roditelji su vam vozili stojadine a bolje poznavali americke krseve nego sami Amerikanci takve su sve porodice bile, nismo mogli biti bolji, ako je neko i primetio to onda je to slucajnost, rodjen je tako da ne shvata sve kako gomila vodi.
Valjda je ocigledno da EVGA ima sve informacije i odobrenja sto se tice NVIDIA karti prva kao najpoznatija i najelitnija NVIDIA. To znate i vi i ja. Cak ste vi u danima dok su sklapali najbrzu GTX980 kartu i pravili joj aluminijumski kuler i dupla pakovanja, paket je 5 kg tezak za graficku kartu i dok je ASUS pravi plastican kuler vi ste govorili da je EVGA plastikaner i kada se to pojavilo prestali da pominjete to. Ja nisam trebao ni da kazem, trebao sam da vidim dokle cete nazivati EVGA plastikaner dok prave alumijunski kuler za najekskluzivniju kartu a ASUS plasticni za najekskluzivniju.
Kaze bilo bi dobro da se cesce dogadjaju stvari ovakve i to bi trebalo da je za nauk ASUSu i drugima koliko su ljudi ovde zeljni a ne mogu da plate skupu kartu a da dobiju visoki klok da i Aprilske sale pretvaraju u merodavnost proizvodjaca. Mogu d se kladim da polovina nije ni znala da je BFG bankrotirao, da neki nisu ni culi za njega.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: ... 21.03.2015. 03:44 #588040

status: user
broj poruka: 1272
Ljudi, hoce li neko da mu objasni da Deda Mraz ne postoji, da irvasi ne lete, da od alkohola i kokaina neces postati nista mladji i da je prvi april jednom godisnje?

Nije vise zanimljivo. Postaje tuzno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 21.03.2015. 04:05 #588041

status: user
broj poruka: 546
Inace danas je 1 April.
Sto bi to bilo lepo da nam prodaju karte sa 260MHz OC na referentnom kuleru.
A da se ne greju. Kada bi nasao kod nas neki NVIDIA TITAN X cist bez ikakve marke jeftino bilo bi dobro.
Pazite koliko je NVIDIA TITAN X brzi od moje karte. Unigine Valley moja karta 3250, TITAN X 4300. Lepo je to ubrzanje. Sto znaci da TITAN X Superclocked je recimo 4600.
Mnogo mocna karta. Samo temperature su 85C, to se zna.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats Zemlja zove Wladu 21.03.2015. 06:03 #588043

status: user
broj poruka: 4537

OcUK je narucio specijalne primerke a radi mu neko iz BFG.Mozda neki ljudi koji su tamo radili ili sta vec.

Vidis da se pojavile u pretprodaji

> http://imgur.com/W8uDmXR,EbvIauc#0

> http://imgur.com/W8uDmXR,EbvIauc#1

Kartice ce se proizvoditi kao fransiza PNY u New Yorku.Hehehe Kazem ti ja da je made in U.S.A. najbolje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 21.03.2015. 08:32 #588045

status: user
broj poruka: 546
Ne lozi se, vec svi znaju da je zajebancija.
Specijalni cipovi kojima je ukljucen full double precision za 12k rezoluciju.... xaxaa
Koliko cipova, 10 komada? Veruj mi 10 najboljih je daleko vise nego ovo, o tome kupci mogu da sanjaju samo a i 99% overklokera. I to kosta daleko vise od ovoga ako hoce neko i da proda uopste. To mogu da dobiju samo overklokeri vezani za proizvodjace koji testiraju njihov hardware, tacnije najvisi rang overklokera koji rade sa proizvodjacima dok prave hardware. Pa se i oni obraduju tome.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 21.03.2015. 11:06 #588050

status: user
broj poruka: 3974
Cika Wlado, zasto si ljut? Ja i Adzem planiramo da naraucimo ovu zver od karte, a ti mozes samo da gledas! :D

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord5 LOL 21.03.2015. 14:18 #588067

status: user
broj poruka: 51
Pogledajte ove snimke na youtube:

Rap-folk - https://www.youtube.com/watch?v=J1CWQzXde4o

Full rap - https://www.youtube.com/watch?v=jkM6V1bNihU

Javite mi utiske, na prvi link su se svi pokidali od smeha.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 21.03.2015. 14:25 #588070

status: user
broj poruka: 3974
Cekaj bre! Vi mene zajebavate?!

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!

Sunce ti jebem, moje usi!

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lord5 Re: ... 21.03.2015. 14:29 #588071

status: user
broj poruka: 51
Jel to kazes za moje pesmice ili je nesto drugo u pitanju?

:: Cekaj bre! Vi mene zajebavate?!
::
:: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
::
:: Sunce ti jebem, moje usi!
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: ... 21.03.2015. 16:19 #588098

status: user
broj poruka: 3821
:D

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Cekaj bre! Vi mene zajebavate?!
::
:: HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
::
:: Sunce ti jebem, moje usi!
::
:: Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I3
:: Gigabyte G.1 Sniper B
:: Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mh
:: Gigabyte GTX 970 G1 Gamin
:: Seagate Baracuda 1T
:: Seasonic G550 550W Gol
:: Fractal Design Define R4 Black Pear
:: Dell P2414H.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: LOL 21.03.2015. 16:25 #588099

status: user
broj poruka: 12785
Smaraš nenormalno...


:: Pogledajte ove snimke na youtube
::
:: Rap-folk - https://www.youtube.com/watch?v=J1CWQzXde4
::
:: Full rap - https://www.youtube.com/watch?v=jkM6V1bNih
::
:: Javite mi utiske, na prvi link su se svi pokidali od smeha
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy NARUCITE I JEDNU ZA MENE... 21.03.2015. 19:21 #588120

status: user
broj poruka: 546
NE MORA DA IMA 24GB, SAMO TAJ KLOK STO SU REKLI.
ZAISTA DA SU SAMO STABILI 70-100MHz MANJE BILO BI MNOGO REALNIJE.
JER JA KADA SAM VIDEO KLOK JA SAM ZABORAVIO NA KOLICINU MEMORIJE A KOGA I BRIGA ZA TOLIKU MEMORIJU I SAMO MI JE BILA U GLAVI SLIKA ONA SA TPU TJ VIDEO KLIP TITAN X NA REFERENTNOM KLOKU 85C FULL LOAD FAN NAJACE SE VRTI.
KADA SAM TO PERMUTOVAO NA 265MHz VISE SVE MI JE POSTALO JASNO. MOJA KARTA NA 80% FAN SPEED IMA 80C. SA 200MHz KLOKA, STA BI BILO SA REFERENTNOM I 265MHz JA SAMO MOGU DA ZAMISLIM, BEZ OBZIRA KOJI BI KLOK ONA IMALA OPET BI RADILA NA REFERENTNOM ZBOG TEMPERATURE. I BILO MI JE NEVEROVATNO STO VEROVATNO 1% CIPOVA MOZE DA SE PRIMAKNE TOJ CIFRI BEZ KONSTANTNO DODATE VOLTAZE. POSLE 150MHz VEOMA BRZO ISPADAJU CIPOVI A OSTAJU SAMO RETKI A KADA SE PREDJE 200 JOS REDJI. PA NIJE TO GTX970 ALI AKO BUDE UZMITE I ZA MENE JEDAN.
POSLE KADA SAM CUO ZA CUDA PARALLEL COMPUTING I OSTALE GLUPOSTI UKLJUCENE NA NJEMU I 4K, 8K I 12K MONITOR E TO SU VEC PRETERALI. SAMO DA SU 180-200MHz STAVILI I DA SU NAPISALI NOVA TURBINA ILI NESTO ZVUCALO BI MNOGO REALNIJE.
ALISA U ZEMLJI CUDA, NAZALOST AKO HOCETE SAMO 20MHz PREKO NVIDIA TITAN X DEFEULT KLOKA MORATE DA KUPITE EVGA TITAN X 2992 BROJ SA 130MHz KLOKA.
ALI POSLE ZEZANJA OVOG I NE BI ME IZNENADILO I DA EVGA STVARNO URADI NESTO POSTO VI NEMATE PREDSTAVU UOPSTE DA ONI NAJBRZE SVE DOBIJAJU I ZNAJU KADA SU GRAFICKE KARTE U PITANJU. ASUS JE PLJACKAO UK, BUKVALNO PLJACKAO SA KARTAMA 50-100 FUNTI SKUPLJIM OD KONKURENCIJE, ZATO EVGA I IMA SADA VISE PRODATIH MODELA JER JE POSTAVILA KLOKOVANE MODELE ISTO SA ASUS REFERENTNIM KLOKOM. ALI ASUS JE JEDINA FIRMA KOJA JE NAPLACIVALA SAMO ETIKETU MUSTERIJAMA A DA NIJE DALA NISTA TJ NI VECI KLOK, NI BACKPLATE ZA INSTALIRANJE, SAMO ZA KUTIJU NJIHOVU, CAK I NA PCBu PISE ISTO NVIDIA I KOD ASUSa I KOD GIGABYTA I MSIa DOK NEKE SERIJE REFERENTNE IMAJU EVGA PCB I NJIH MUSTERIJE VISE VOLE.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @classy 21.03.2015. 19:32 #588121

status: user
broj poruka: 4537


Te kartice se prave za elitu u Londonu i New Yorku.

Ti si osudjen u boljem slucaju na Asusa a u gorem na Evga kao kineske brendove.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy Re: @classy 21.03.2015. 19:41 #588123

status: user
broj poruka: 546
NE LUPAJ GUPOSTI, SMEJU SE MENADZERI DRUGIH FIRMI TOME ZNAJUCI ZA STVARI KOJE VI NEMATE POJMA I ZA DOGOVORE KO DOBIJA NAJBOLJE CIPOVE. ZATO NE LUPAJTE.
JA KAZEM POSTOJI NESTO STO JE IZNAD FAVORIZACIJE SVAKOG BRANDA, A TO JE GARANCIJA NA VISINU KLOKA. DA LI CE TO BITI BFG, MSI ILI GIGABYTE PLATICU SVAKOME KO MI BUDE DAO GARANCIJU NA 200MHz ZA TITAN X. ALI TO NE POSTOJI I NECU JE DOBITI NI ZA 20MHz PREKO REFERENTNOG KLOKA SEM KOD EVGA MAKS 130MHz. ZNAS STA ZNACI DA MI GARANTUJU, U OVOM SLUCAJU BI SAMO TREBALI DA MI PREDAJU KARTU I DA SE KANCELARIJE POTPISE I DA KAZE GARANTUJEMO DA CE KARTA SA BROJEM TIM I TIM STABILNO RADITI NA 200MHz KLOKU NAREDNE 3 GOD.
I DA MI DAJU KARTU KOJOJ SU BIOS PRERADILI ZA TAKAV KLOK. TO NIJE NISTA POSEBNO TESKO, AKO JE KVALITETAN CIP U PITANJU SAMO SE 1 SLIDER POMERI I JEDNA CIFRA U BIOS TWEAKERU, ALI POD USLOVOM DA KARTA MOZE DA IZDRZI TO NA DEFAULT VOLTAZI. NE DA MI DAJU AB PA DA JA KLOKUJEM....TE PRICE EVO USPEO SAM EVO MOGU, VERUJTE MI NAJISKRENIJE NE VIDIM IH, KAO DA IH NEMA, VISE VERUJEM ONOME KOJI NEMA OPCIJU DA SMANJI NEGO ONOME KO JE POVECAO KLOK I KAO STABILAN JE.
JA BI KUPIO TAJ TITAN X. ZA 150MHz NE BI JER SU 10-15MHz MIZERNE RAZLIKE I TU SU DRUGE STVARI UKLJUCENE ALI ZA 70MHz VISE E TO JE DOBRA PREDNOST.
UOPSTE NE MORAJU DA SUMONUJU MRTVI BFG KOJI AKO NEKO PAMTI PO DOBRU MNOGI PAMTE STO NISU IM ZAMENILI KARTE, BOLJE AKO IM JE KRIVO VEC STO NEMA DRUGI BRAND SA KLOKOVANIM TITAN X DA IDU PRED ASUS ILI DA TRAZE NEKE SPECIJALNE EDICIJE, MADA NVIDIA NECE DOZVOLITI TO. SUPERCLOCKED JE POZNATA KLASA VEC DUZI NIZ GODINA, KLOKOVALI SU KARTE KOJE NIJE NIKO, STVAR BI OTISLA MNOGO DALEKO ZNAJUCI EVGA JER BI ONI IZBACILI JOS VECE KLOKOVE, PA BI DODALI OVO, PA ONO A TO BI VEC OTISLO DALEKO OD ONOGA STO NVIDIA HOCE. ZNACI BIOS IMAJU SVI SLOBODAN, VOLTAZA LIMITIRANA, KLOK KOJI HOCE PA IZVOLTE.

EVO GA PRESAO JE IZ USA NA LONDON. JA VERUJEM DA IM JE TESKO AKO HOCE KLOKOVAN TITAN X MORAJU EVGA A ASUS PRITISKA I UCENJUJE, PLUS KARTA RADI NA 85C I NEMA BACKPLATE A EVGA GA PRAVI I ACX 2.0 COOLER KOJI MUSTERIJE MOGU DA ZAMENE SAME. ZNACI VEOMA JAKA KONKURENCIJA ZA NEKOG KO IMA DA PONUDI GOLISAVI REFERENTNI TITAN X. 3 STVARI JAKO BITNE NA STRANI KONKURENCIJE I CETVRTA KAO TEHNICKA PODRSKA.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


::
::
:: Te kartice se prave za elitu u Londonu i New Yorku
::
:: Ti si osudjen u boljem slucaju na Asusa a u gorem na Evga kao kineske brendove
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @classy 21.03.2015. 19:49 #588125

status: user
broj poruka: 4537


Kako da evga bustuje kao ovi OcUK primeri kada ovi uzimaju najbolje moguce primerke chipova extremno testirane.

Nema sanse.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 21.03.2015. 19:54 #588126

status: user
broj poruka: 546
Privatna lica uzimaju od NVIDIA najbolje testirane cipove.
Ti si pobrljavio. Da si rekao MSI i njegovi overklokeri napravili pre bi poverovao ali kome dala, vlasnicima sajta, prodavnici, Newegg, Amazon, overclockers UK...
Ovako pricas pricu koja je slicna onoj sredina vafera u USA a krajevi u Costa Rica.
Pa to bi sigurnije bilo dati pare ciganu da ode do Amerike da ti kupi kartu nego da ce ti ako crashuje karta dati istu. Ja sam ti rekao najbolji TITAN nije 265MHz, nego verovatno 365MHz, i nema ih 10 nego ih ima 110, i necemo ih videti nikada, oni ce biti spaljeni jureci rekorde od strane pravih overklokera koji rade sa proizvodjacima kao K|NGP|N i ostali.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 21.03.2015. 19:58 #588128

status: user
broj poruka: 3974
Vlado dokle vise da ga lozis, vidis da je prebledeo.. :D

Wlado ja im pricam da je Evga najbolja jer nudi najveci clock, nema veze sto je plasticna, sto je bucna i skupa, u USA je najprodavanija tako da..

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl
Dell P2414H..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @classy 21.03.2015. 20:00 #588129

status: user
broj poruka: 4537

Samo ti uzmi evga titan x superclocked a plakaces posle.

Znas i sam sta ti onda sleduje.Zezanje do 101.

Kakav crni tvoj MSI i cigani ?

Da si krocio u Data Vision u New Yorku ukakio bi se u gace.

Imas preko agencije 600 evra 7 Dana sa vizom poseta NY. Poseti jabuku vredi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 21.03.2015. 20:12 #588132

status: user
broj poruka: 546
TI SI BUDALA MOZE DA LOZI NEKOG DRUGOG OVDE SAMO ISPADA LUD COVEK, TO MOZE DA PRICA NEKOME KO NE POZNAJE TO. COVEK NE ZNA DA AMERICKA VLADA I NASA DA TRAZE 2000 KOMADA KO ZNA DA LI BI DOBILI, DA BI MORAO SPECIJALAN UGOVOR DA SE PRAVI, ISPLATA, SVI BI ZNALI ZA TE VESTI, JER COVEK NE ZNA STA ZNACI KADA SE ODLUCE DA REFERENTNE KARTE SE SAMO PRAVE DA TADA TABLE SA CIPOVIMA I MEMORIJAMA BEZ KONEKTORA STIZU PROIZVODJACIMA BEZ BIOSA I BEZ ICEGA. ALI NA NJIMA NIJE MOGUCE IZMENITI NISTA NITI SME... JEDINO GDE SE MOZE RECI DA NISU STIGLI TAKO JE U VEROVATNO U SITUACIJI KADA VIDITE DA NEKO PRAVI REFERENTNU KARTU SA IMENOM SVOJE FIRME, A GDE TO VIDITE, GDE, GDE JE DRUGA BOJA MALO NEKADA, NATPIS MALO DRUGACIJI I SVI TRAZE TO, JER SAMO EVGA GTX580 KOJA JE IMALA EVGA PCB JE IMALA NAJDUZU GARANCIJU. OSTALE 3 GOD SA NVIDIA.POGLEDAJTE IH I POGLEDAJTE ASUS PCB, VIDECETE DA JE KAO GORNJA KARTA...

http://imgur.com/nGYSLXL

JADNICE JEDAN PA JA BI BIO SRECAN DA KUPIM TITAN X SA 250MHz KLOKOM. JER SI SLEP I NE CITAS NISTA DA KAZEM DA CU PLATITI ASUSu A NE EVGA AKO MI ZAKLJUCA BIOS NA 200MHz I DA GARANCIJU NA TO. JER SI TI SLEP KADA KAZEM, STA PREBLEDEO. PA MENI JE CILJ NAJVECI KLOK IZ KUTIJE NA PRVOM MESTU PA ONDA TEK ZAVOLIS BRAND KOJI TO DAJE A NE DA VOLIS BRAND PA SI SRECAN STO BAS ON IMA TO. ZASTO BI OBRATIO PAZNJU NA NJEGA. PREBLEDECE, EVO KAO KREC SAM ZBOG SUMANUTE IDEJE DA NEPOSTOJECI CIPOVI SE UBADAJU U PCB, VEROVATNO NA MASINI BFG IZ 2005 GOD. I TO NA 10 KARATA. PA SKUPLJA DARA NEGO MERA NE BI JE OTPLATILI SA 5000. JA BI PRE IZABRAO STVARNO NAJBOLJI TITAN X OD 12GB JER JE DALEKO OD OVOG PONUDJENOG ALI TO NECU VIDETI U ZIVOTU TO SE CESTITA LJUDIMA KOJI NALETE NA TAKO NESTO. JA SAM SAMO KUPAC KOJI KUPUJE NAJBOLJE IZ PRODAJE OFICIJALNE. STA PRICATE TU, 1000$ STE REKLI DA PLATIM PROCESOR ZA MANJE OD TOGA BI MOGAO DA NADJEM OTPAKOVAN STABILAN NA KO ZNA KOLIKO, DA IMAM TE PARE, ALI SA TIME SE NE ZALUDJUJEM UOPSTE. KAKO STE GLUPI I ZASTA VI NADANJA VASA VEZUJETE ISPADAJUCI JOS VECE BUDALE SAMO SE NADAJUCI DA CE NEKO DA NASEDNE. OSECAM DA SADA CUNJATE ZA NESTO DRUGO.
NEMOJTE, ZOVITE NVIDIA BOLJE I BOJKOTUJTE NJIHOV ODNOS SA EVGA, NAJVECE SANSE SU VAM TU. BUDALE...



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 21.03.2015. 20:12 #588133

status: user
broj poruka: 546
TI SI BUDALA MOZE DA LOZI NEKOG DRUGOG OVDE SAMO ISPADA LUD COVEK, TO MOZE DA PRICA NEKOME KO NE POZNAJE TO. COVEK NE ZNA DA AMERICKA VLADA I NASA DA TRAZE 2000 KOMADA KO ZNA DA LI BI DOBILI, DA BI MORAO SPECIJALAN UGOVOR DA SE PRAVI, ISPLATA, SVI BI ZNALI ZA TE VESTI, JER COVEK NE ZNA STA ZNACI KADA SE ODLUCE DA REFERENTNE KARTE SE SAMO PRAVE DA TADA TABLE SA CIPOVIMA I MEMORIJAMA BEZ KONEKTORA STIZU PROIZVODJACIMA BEZ BIOSA I BEZ ICEGA. ALI NA NJIMA NIJE MOGUCE IZMENITI NISTA NITI SME... JEDINO GDE SE MOZE RECI DA NISU STIGLI TAKO JE U VEROVATNO U SITUACIJI KADA VIDITE DA NEKO PRAVI REFERENTNU KARTU SA IMENOM SVOJE FIRME, A GDE TO VIDITE, GDE, GDE JE DRUGA BOJA MALO NEKADA, NATPIS MALO DRUGACIJI I SVI TRAZE TO, JER SAMO EVGA GTX580 KOJA JE IMALA EVGA PCB JE IMALA NAJDUZU GARANCIJU. OSTALE 3 GOD SA NVIDIA.POGLEDAJTE IH I POGLEDAJTE ASUS PCB, VIDECETE DA JE KAO GORNJA KARTA...

http://imgur.com/nGYSLXL

JADNICE JEDAN PA JA BI BIO SRECAN DA KUPIM TITAN X SA 250MHz KLOKOM. JER SI SLEP I NE CITAS NISTA DA KAZEM DA CU PLATITI ASUSu A NE EVGA AKO MI ZAKLJUCA BIOS NA 200MHz I DA GARANCIJU NA TO. JER SI TI SLEP KADA KAZEM, STA PREBLEDEO. PA MENI JE CILJ NAJVECI KLOK IZ KUTIJE NA PRVOM MESTU PA ONDA TEK ZAVOLIS BRAND KOJI TO DAJE A NE DA VOLIS BRAND PA SI SRECAN STO BAS ON IMA TO. ZASTO BI OBRATIO PAZNJU NA NJEGA. PREBLEDECE, EVO KAO KREC SAM ZBOG SUMANUTE IDEJE DA NEPOSTOJECI CIPOVI SE UBADAJU U PCB, VEROVATNO NA MASINI BFG IZ 2005 GOD. I TO NA 10 KARATA. PA SKUPLJA DARA NEGO MERA NE BI JE OTPLATILI SA 5000. JA BI PRE IZABRAO STVARNO NAJBOLJI TITAN X OD 12GB JER JE DALEKO OD OVOG PONUDJENOG ALI TO NECU VIDETI U ZIVOTU TO SE CESTITA LJUDIMA KOJI NALETE NA TAKO NESTO. JA SAM SAMO KUPAC KOJI KUPUJE NAJBOLJE IZ PRODAJE OFICIJALNE. STA PRICATE TU, 1000$ STE REKLI DA PLATIM PROCESOR ZA MANJE OD TOGA BI MOGAO DA NADJEM OTPAKOVAN STABILAN NA KO ZNA KOLIKO, DA IMAM TE PARE, ALI SA TIME SE NE ZALUDJUJEM UOPSTE. KAKO STE GLUPI I ZASTA VI NADANJA VASA VEZUJETE ISPADAJUCI JOS VECE BUDALE SAMO SE NADAJUCI DA CE NEKO DA NASEDNE. OSECAM DA SADA CUNJATE ZA NESTO DRUGO.
NEMOJTE, ZOVITE NVIDIA BOLJE I BOJKOTUJTE NJIHOV ODNOS SA EVGA, NAJVECE SANSE SU VAM TU. BUDALE...



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats @classy 21.03.2015. 20:20 #588137

status: user
broj poruka: 4537

Pa ovo je custom PCB.

Pravi se kao Majbah ili Bugati u limitiranim serijama.

Kao i zlatni iPhone 6 za Ruse i Arape.

Kapiras.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gonjavac LEGENDA 21.03.2015. 21:08 #588143

status: user
broj poruka: 573
TI SI BUDALA HAHAHHAHAH JADNICE JADNI :D
EVGA RULEZ!!!!!!!!!!

DAUM=TRAUM=CRVENO=BIK

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats What`s your game ? 21.03.2015. 22:39 #588153

status: user
broj poruka: 4537

Sto bi rekao Dowla njegovo visocanstvo :

> http://goo.gl/XOFrsB

Posle one limited serije OcUK najbolje nesto sto je ljudska ruka napravila.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs