Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Galaxy HOF GTX 780 Ti - No.1 , KingPin na drugom mestu!
STRANA 3 OD 3
Vodos Jel, jer, jel, jer, jel, jel, jel, jel....... 13.03.2014. 14:58 #545577

status: user
broj poruka: 864
Jel ja to ne razumem `jer` kako bi trebalo, ili je `jer` postalo `jel` ..??
Hajde, quickly objasni, jerbo smisao teksta napisanog u tvom postu nejasan mi je jel `jer` nije `jel` vec cisto `jer`...
Suma sumarum - NIJE MOGUCE OBORITI WR u klokovanju ako za to nije bilo preduslova - PCB, VRM...
U cemu je problem ?

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Malo ga `ebe gramatika... 13.03.2014. 15:56 #545582

status: user
broj poruka: 4866
Treba tek da procitas kad pise na Engleskom (po stranim forumima).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vodos Das habe ich schon bemerkt... 13.03.2014. 16:16 #545584

status: user
broj poruka: 864
Ich habe schon gelesen, was er auf Englisch geschriben hast, sieht sehr traurig...
Darum er hat falsche verstanden, dass EVGA ist am besten graffikarte Hersteller...
Er spricht Englisch sehr schlecht, und schreiben schlecht , dann ergebnisse ist ein ganz falsche verstandnis...

Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: GTX 780ti 14.03.2014. 01:42 #545644

status: user
broj poruka: 578
Upravo tako, za 1-2 god bice igre koje ce raditi na 30fps sa maksimalnim detaljima na 1920x1080 na GTX780Ti, ove fabricki klokovane imace neku prednost, ali eto tu za 20-24 meseca vec ce da pocne da opada. Onda da nema nista aktuelno kao Denver projekat onda imamo jos 12 meseci da klokujemo i da malo dobijemo time i da sacekamo da se razvije jedno 5-10 igara tako zahtevnih da ne kupujes bar kartu novu za 3 igrice.
Sve u svemu to bi bilo 3 god. E tada ce vec na trzistu biti 10 igara na kojima ova karta ima 20fps. Maxwell prvi 30fps, a najbolje izdanje Maxwella ono sto kao tacno sto nam treba. Samo to ljudi ne mogu da shvate, oni ne igraju igrice na istim setovanjima.


Kako mislis da ti dam karticu a sta ja da koristim. Da ti dam nesto za 20e mesecno da mi dajes zasta mogu da uzmem za 3 dana 1000e i pare za slanje u bilo koju zemlju Evrope. Ti si lud. Ova karta ima Samsung memoriju koja nije prikazivala artekate na +400 sa zategnutim latencijama. Znaci moze mozda i 2000MHz memoriju, toliko ne mogu neke sa Hynix sa opustenim latencijama. Zasto bi ti dao ili prodao takvu kartu. Skupi 800e pa zovi Monitor System da ti donese ASUS ROG Matrix 780Ti.

Svaka karta sa dobrim cipom moze da obori rekord u teoriji. Ali ce da je stavi 1-2 na LN2 i da je baci posle toga. Pa Titan referentni je drzao rekord na LN2 nad svim nereferentnim verzijama GTX780 koje su ga dobijale na vodi i vazduhu. Odredjeno vreme, takav je cip zapao slucajno u Titanu, tek posle su ga dosta kasnije oborili. Znas sta ima Titan kao preduslov, djubre od naponske. Uskoro ces videti i Titan Black medju prvima 10... Sto znaci da moze da napravi i rekord ako upadne cip. Ali kada kupujes Titan Black neces dobiti binovano nista. Jedan ce dobiti djubre drugi moze da dobije ludilo kartu. Nema selektiranja nikakvog. Ti sad od prvih 20 rezultata 10 ljudi ima Kingpin Edition a tu negde ima i Titan obican i Titan Black i R9-290X. Tamo vladaju totalno drugacija pravila ali samo jedna klasa bira sve karte i rucno testira za LN2. To su Classified.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: Sve te graficke posle 1god neces moci novije igre da pokrenes na njima , i sta tu moze da vredi 1000 eura ??? presmesn
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 POLAKO CU VAM UBACIVATI KOMENTARE NA KOJE BUDEM NAILAZIO... 17.03.2014. 16:36 #546084

status: user
broj poruka: 578
O GALAXY HOF, svi oni kopiraju EVGA sa tim PCB Backplatovima, 8+8+6 pin sve je to od njih uzeto... Komentari su od clanova koji imaju nekoliko raznih karti, AMD, NVIDIA, najboljih, obicno kucista od 400-500e i menjaju mesecno hardware, znaci kako budem nailazio, ne anonimus tipa meni se pokvario Galaxy...

1. I wonder if galaxy fixed the explosions in the power section of the board lol...

pa cete hvatiti sta je sve tu bilo da ne bi trazio ja sada strane koje imaju 2000 postova.
Vidim da su nekima promakle masovne eksplozije i paljenje karti kao sto sam rekao pa su pricali o neka 2-3 lika koja se zale i sta vec ne znam. Ja kako vidim oni su kompletno redizajnirali GTX780Ti Classified, samo su izmenili mesta nekim delovima, cak su i koristili delove of iste firme koje samo EVGA koristi i ASUS na maticnim ROG...cak i kondenzatore, tu i tamo fali po nesto u odnosu na GTX780Ti, ali to je to preslikana karta u beloj boji. Sto nisu oni izasli prvi sa time??? Pitam se pitam??? Sto je ASUS napravio odmrzivac za memoriju na ROG Matrix GTX780Ti kada je video ono sto je prvo EVGA laboratorija videla a to je cold bug na Hynix o kome sam vam rekao.
To sto se tice Galaxy GTX780 HOF, ova GTX780Ti HOF V2 koja je prakticno sve isto kao EVGA Classified izgleda dobro. Pitam se sto oni nisu prvo napravili pa da EVGA preuzme od njih iste stvari.




i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 17.03.2014. 17:43 #546086

status: user
broj poruka: 845
Па чекали су да виде шта ће конкуренција да уради па су онда лагано избацили најбржу карту. Зато што им се може тако!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
quna ... 17.03.2014. 17:44 #546087

status: user
broj poruka: 1636
Lepo izgleda ali za te pare bi naponski konektori morali da budu prilemljeni sa bar malo vise paznje, ne da ima neke veze ali ako je vec ocigledno da ih sklapaju kinezi ili roboti na traci u delicu sekunde onda nema razloga da kosta koliko kosta.



i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 17.03.2014. 21:00 #546103

status: user
broj poruka: 12785
Ovaj čovek je stvarno besposlen, svaki dan kad dodjem sa posla i pogledam forum on čovek epove raspisuje 24h dnevno...

Jebem ti takav život...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: ... 17.03.2014. 21:21 #546106

status: user
broj poruka: 1272
*EBGA, mislim, EVGA... sta da radimo... Sportska GALAXY-ja.

:: Ovaj čovek je stvarno besposlen, svaki dan kad dodjem sa posla i pogledam forum on čovek epove raspisuje 24h dnevno..
::
:: Jebem ti takav život..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: ... 18.03.2014. 07:41 #546131

status: user
broj poruka: 578
Daj boze da je zato neznalice, zato sto ne znaju da reprodukuju moguce probleme nastale sa kartom. Videces sta ce im kupci doziveti kada je stave pod LN2, MSI je spremao kartu pa nije ni izbacio jel je na LN2 pokazivao Hynix cold bug, ne svaka ali vecina, sto znaci medju 5 nadjes jednu koja ne pokaze, ili je dovoljno da polovina pokaze pa da stave drugu memoriju, Znaci EVGA je prva provalila problem i stavila Samsung sa latencijama da skalira u testovima kao klokovani Hynix, to je bilo najefikasnije resenje, ASUS je isao sa varijantom da odmrzne memoriju a oni su se zaleteli pa ce naravno njihovim musterijama da se objasnjava druga prica.
Ali tako je bilo i za ove upaljene, niko nije dobio nista i cao zdravo.
Ali najbolja je fora to je i jedan lik objasnio kada odredjeni brandovi vide da ASUS ili EVGA ili tako stave odredjene kondenzatore ili transizstore pa onda kupe sa duplo vecim ciframa ili specifakcijama koje recimo u praksi za tu svrhu su totalno nebitne, tacnije em bacanje para em nekada i gore rade nego neki vec provereni. To je pogotovu vazilo za graficke karte.
Ti 5 god cekas mene da mi iskopiras kartu i ja drzim 90% 3D grafickih rekorda i Srbi ce da kazu da si bolji jel ti se moze pa si me iskopirao. Pa dobro nek kopiraju. Uvek ce da postoji brand koji dominira i oni koji slede i kopiraju i skupljaju otpatke tj jednom u 3 god dodju na prvo mesto. To je uvek tako, bio je i Zotac i Inno3D prvi, nije samo Galaxy, ne odvajaju se od njih nista specijalno, sem sto mozda se Zotacu i Inno3D karta zapalila jedna sporadicno a Galaxy vise i znao se tacan uzrok i glupa greska koja se moze ponoviti ako ti nemas laboratoriju koja moze prva sve da izbaci a ne da kopira od drugih.
Imamo mi i u Srbiji takve svuda, i medju trenerkama i medju navijacima i medju farmarkama i medju satovima, i svuda. One koji pomeraju granice i one koji prate i kopiraju jer im se moze. Mogu i da im se smeju.
i CM ce u Srbiji samo imati status kao CORSAIR ali ne u svetu.
Ali to je nebitno jel je u Srbiji zarada 300.000 godisnje daj boze a u drugim zemljama milione, tako da je i misljenje takvih nebitno kao i status i rec i sve ostalo.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: Па чекали су да виде шта ће конкуренција да уради па су онда лагано избацили најбржу карту. Зато што им се може тако
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EVGA011 Re: ... 18.03.2014. 07:52 #546133

status: user
broj poruka: 578
Za naponske konektore mozemo da im oprostimo, to je custom karta pa to ne ide isto kao ostale nego se posebno delovi dodaju itd, verovatno i rucno nesto, ko ce ga znati. Ali ja vecu slicnost karti nikada nisam video, znaci ona je preslikana karta. Znaci kao da sada ja ovako sa statusom nekoga kome se palili automobili uzmem i preuredim mercedes i kazem ovo mi se ne svidja sto su oni stavili ja cu da pomerim levo, ovo desno, ovo cu da dodam ovde, ovo ovamo a da pri tome nemam nista svoje sem farbe i da kazem evo ja osmislio najbolju kartu. Ma sta oni znaju iz Mercedesa ja cu da ih iskopiram, a neko da kaze Ali covece pre 6 meseci ti se upalio auto zbog tvojih egzibicija, musterije ostale bez para kao fizicko ostecenje a greska proizvodjaca, ma nema veze, teraj dalje...ima budala na svetu koje ne znaju jel ne kupuju samo pricaju. Pogodite koje su.


i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450H

:: Lepo izgleda ali za te pare bi naponski konektori morali da budu prilemljeni sa bar malo vise paznje, ne da ima neke veze ali ako je vec ocigledno da ih sklapaju kinezi ili roboti na traci u delicu sekunde onda nema razloga da kosta koliko kosta.
::
::
::
:: i5 750 : cm 212+ : ga-p55-usb3 : 2x2gb geil black dragon : gainward gts250 512mb : samsung f3 500gb : creative audigy : corsair tx650 : xigmatek asgard : benq g2750 a4tech x7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: POLAKO CU VAM UBACIVATI KOMENTARE NA KOJE BUDEM NAILAZIO... 18.03.2014. 09:48 #546138

status: user
broj poruka: 18941
Pa i eVGA je kopirala OMICRON, cudi me da ne znas takav fact.


:: O GALAXY HOF, svi oni kopiraju EVGA sa tim PCB Backplatovima, 8+8+6 pin sve je to od njih uzeto... Komentari su od clanova koji imaju nekoliko raznih karti, AMD, NVIDIA, najboljih, obicno kucista od 400-500e i menjaju mesecno hardware, znaci kako budem nailazio, ne anonimus tipa meni se pokvario Galaxy..
::
:: 1. I wonder if galaxy fixed the explosions in the power section of the board lol..
::
:: pa cete hvatiti sta je sve tu bilo da ne bi trazio ja sada strane koje imaju 2000 postova
:: Vidim da su nekima promakle masovne eksplozije i paljenje karti kao sto sam rekao pa su pricali o neka 2-3 lika koja se zale i sta vec ne znam. Ja kako vidim oni su kompletno redizajnirali GTX780Ti Classified, samo su izmenili mesta nekim delovima, cak su i koristili delove of iste firme koje samo EVGA koristi i ASUS na maticnim ROG...cak i kondenzatore, tu i tamo fali po nesto u odnosu na GTX780Ti, ali to je to preslikana karta u beloj boji. Sto nisu oni izasli prvi sa time??? Pitam se pitam??? Sto je ASUS napravio odmrzivac za memoriju na ROG Matrix GTX780Ti kada je video ono sto je prvo EVGA laboratorija videla a to je cold bug na Hynix o kome sam vam rekao
:: To sto se tice Galaxy GTX780 HOF, ova GTX780Ti HOF V2 koja je prakticno sve isto kao EVGA Classified izgleda dobro. Pitam se sto oni nisu prvo napravili pa da EVGA preuzme od njih iste stvari
::
::
::
::
:: i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: Re: POLAKO CU VAM UBACIVATI KOMENTARE NA KOJE BUDEM NAILAZIO... 18.03.2014. 14:28 #546161

status: user
broj poruka: 1272
Ali OMICRON je dao ASUS-u inzenjere :D,a EVGA je nezavisna `republika`, kao i Galaxy :)

Elem, da posedujem Kingpin, doplatio bih za Galaxy. Neverovatna, ali neverovatna karta :) Brise patos sa svim dosad napravljenim. Mogu samo da joj se divim :)

:: Pa i eVGA je kopirala OMICRON, cudi me da ne znas takav fact.
::
::
:: :: O GALAXY HOF, svi oni kopiraju EVGA sa tim PCB Backplatovima, 8+8+6 pin sve je to od njih uzeto... Komentari su od clanova koji imaju nekoliko raznih karti, AMD, NVIDIA, najboljih, obicno kucista od 400-500e i menjaju mesecno hardware, znaci kako budem nailazio, ne anonimus tipa meni se pokvario Galaxy..
:: ::
:: :: 1. I wonder if galaxy fixed the explosions in the power section of the board lol..
:: ::
:: :: pa cete hvatiti sta je sve tu bilo da ne bi trazio ja sada strane koje imaju 2000 postova
:: :: Vidim da su nekima promakle masovne eksplozije i paljenje karti kao sto sam rekao pa su pricali o neka 2-3 lika koja se zale i sta vec ne znam. Ja kako vidim oni su kompletno redizajnirali GTX780Ti Classified, samo su izmenili mesta nekim delovima, cak su i koristili delove of iste firme koje samo EVGA koristi i ASUS na maticnim ROG...cak i kondenzatore, tu i tamo fali po nesto u odnosu na GTX780Ti, ali to je to preslikana karta u beloj boji. Sto nisu oni izasli prvi sa time??? Pitam se pitam??? Sto je ASUS napravio odmrzivac za memoriju na ROG Matrix GTX780Ti kada je video ono sto je prvo EVGA laboratorija videla a to je cold bug na Hynix o kome sam vam rekao
:: :: To sto se tice Galaxy GTX780 HOF, ova GTX780Ti HOF V2 koja je prakticno sve isto kao EVGA Classified izgleda dobro. Pitam se sto oni nisu prvo napravili pa da EVGA preuzme od njih iste stvari
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: i7-3770K(4.5)+ CORSAIR H100 - EVGA Z77FTW - CORSAIR Dominator Platinum 1866(2x4GB)-EVGA GTX580(900/1300/1800) > EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified-CORSAIR Force GT120- CORSAIR Obsidian 650D - EVGA NEX1500 Classified- Logitech G510/G700- Samsung P2450
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @Borovnica 18.03.2014. 14:32 #546162

status: user
broj poruka: 17084
Pa da, ipak se zna sta je kvalitet na prvom mestu i postovanje kupaca.

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518
Screen Dell 22

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prashinar Sve je to lepo, 19.03.2014. 17:44 #546305

status: user
broj poruka: 517

ali gde su slike???


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646132.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs