Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
IPS - 144 Hz - G Sync - high-res!
STRANA 3 OD 3
markisha .... 23.03.2015. 23:32 #588346

status: user
broj poruka: 173


Normalna osoba bi posle ovih cinjenica napustio forum ili makar cutao.Dugo cutao...A kad zeli da progovori pitao za rec.

SNS/Vucic bot.

Pametnom dovoljno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Ok-Ob. 23.03.2015. 23:35 #588347

status: user
broj poruka: 18472
Želim da znaš da ti se ljudi koji su tu, a ne javljaju se jer su shvatili isto što i ja, smeju. Brate smeju ti se. Ljudi sa Intel, amd i nvidia proizvodima. Normalni likovi.

Meni je recimo smesno ovo sto si ti napisao veruj ti meni. Smesno a istovremeno i strasno primitivno. Vise mi lici na ocajnicki pokusaj davljenika da preokrene situaciju u njegovu korist.

I opet pobegao si od sustine, forum i jeste da se polemise o hardveru a ne da se svodi na lecenje frustracija i napade na licnoj osnovi. Kako god, sto ste vi bezobrazniji meni je sladje da vas psihicki dotucem. Mene licno vasa nekultura, bezobrazluk, uvrede i lazi ne doticu ali vas dusevno ubija u pojam sve sto je vezano za jednu stvar a zove se AMD.

Ko je tu bolestan pametan ce shvatiti. Tako da ne brini se ti za ljude koji su tu, sve oni razumeju odlicno.

Sto se mene tice, Pajs, ja te istim ocima vise ne gledam a za to si sam kriv mada verujem da to tebe i nesto i ne dotice sto opet potvrdjuje tvoj status sta predstavljas kao licnost.

Da li treba da kazem jos jednom za kraj AMD je sranje? Ne? Mislim to svi znamo ne?

Hehe. Posle ovog ocekujem bar jos dva vec poznata lika da se jave ali njima necu ucini tu cast da im repliciram, kao sto rekoh, ovaj put samo zbog tebe. Senario vec poznat, kao crtani film :)

Uzivaj.

P.S. Haha. Zakasno sam vec. Providno :D

Dugo, dugo cu jos da vam cedim mas`. Do poslednje kapi

Maki8=Milos1975=Gonjavac

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: a što je precednik... 23.03.2015. 23:50 #588349

status: user
broj poruka: 2909
:: Lažirao slike sa dva različita telefona. Ko se seća bila rasprava pa ga neko provalio...ovaj bolje pravi slike od ovog Kad ono zaboravio da preimenuje lazirane slike.
::
:: Pa, sto je spalio kartu prilikom overkloka, a vamo pričao da je crkla. Mislio da ga niko nije provalio. :)
::
::
:: No dobro, izbegavam da komentarisem, ali kada se javi neko kao što je daSick moram da reagujem
::
:: Kada se samo setim epizoda sa Zmajkom :D, umirao sam od smeha.
::
::
:: GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.


Ha, ha... Da, da dobro si se setio...
Pa Zmajko ga je i provalio. Zmajko je car i dugo ga ne videsmo na forumu. Šteta.

I ne samo što je lagao kojim je telefono slikao, nego je sliku prethodno filtrirao Imagenomic Noiseware softverom i to je naravno sasvim slučajno uradio.

Jbg, čak i tako visoko inteligentna persona ponekad zaboravi da jpeg format ostavlja tragove i zapisuje kojim si fotoaparatom/telefonom slikao, sva podešavanja i kako si menjao fotografiju... A mi nisko inteligentni smo čuli za hakersku komandu imidž propertis... Suva inteligencija na delu, nema šta...

I naravno sledi... Ko? Ja fejkovao? Pa ja sam samo slučajno slikao drugim telefonom, softverski obrađivao fotografiju da bi bolje izgledala, slučajno kliknuo na aploud imidž i postovao u pogrešnoj temi koju sam sam postavio... Ništa drugo...

Evo teme:
http://pcberza.rs/forum/topic.php?topid=10454&forid=8&katid=4

Po ko zna koji put uhvaćen u laži...

Nema veze naučio je zanat za sledeći put... Prosto sam siguran da će mu koristiti ta informacija u budućnosti... Pihhh.... Opet će trebati nešto da se fejkuje...
A uvek su tu galama i laži za izvlačenje i dokazivanje inteligencije...


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud brate skaj daj iskuliraj. 24.03.2015. 00:07 #588350

status: user
broj poruka: 3737
Ja nisam ni jednom rekao da mrzim Intel ili nvidiu. Ti si dva puta u dva posta spomenuo da je amd sranje. Škk???

Ne znam da li me zajebavaš ili.šta a tim konstantim tripom da se ja borim protiv tebe. Ja na takve stvari ne trošim energiju.

Sti se tiče karte koju si spalio ne pravi se pametan sam si priznao, ej ljudi pričaju i van foruma.

@DaSick Ma reci, a što mu je Zmajko menjao postove pa ispalo da proziva sam sebe :D
supprmality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 :) 24.03.2015. 00:16 #588351

status: user
broj poruka: 417
Sad ce da vas optuzi kako ste i vi duplirani nalog, to jest pajsgudgud=dasicksystem :) To mu je izgleda omiljeni nacin da se oslobodi `neprijatelja` (kako on u svom mozgu vidi ljude koji se ne slazu sa njim i koji ne aminuju njegovo laganje). Ja se stvarno nadam da je makar placen za ovo botovanje, jer druga opcija bi bila mnogo vise zabrinjavajuca.

vladats, 19.03.2015. 17:10 #587801: `Skaja cenim i postujem od uvek.Smatram da je dosta dao veliki doprinos ovoj zajednici.`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud ma potpuno nebitno... 24.03.2015. 00:21 #588356

status: user
broj poruka: 3737
Problem njegov je sto misli da će njegovi priču prodati svakome jer je pametniji od svih. Ne shvata da vredja inteligenciju ostalih članova i onda kada ga neko prozove odma kreće priča svi mrze skaja, davljenik, slamčica, vadjenje masti. Ovo za mast čovek sam priznao da je trol.
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: brate skaj daj iskuliraj. 24.03.2015. 00:25 #588358

status: user
broj poruka: 2909
:: @DaSick Ma reci, a što mu je Zmajko menjao postove pa ispalo da proziva sam sebe :

Haaa, haaaa... Zamisli kad posle toliko vremena on sad prvi put čuje za temu koja je bila hit hitova i podsmeha njegovoj `inteligenciji` i to ne samo na ovom forumu... Cirkularni meil sa tom temom još uvek ide... Trebao si da pustiš harmonikaša da i dalje misli da je entuzijasta...
Neću postovati link... Neka se malo sam potrudi...

Pajs, molim te nemoj više krenuo sam na spavanje, radim sutra buraz.

@Milos1975
Da, ali ja (to jest Pajs) sam čuo za potpuno novu stvar u svetu interneta zvanu `promena IP adrese` i neće moći da nas/me nahvataju admini.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: brate skaj daj iskuliraj. 24.03.2015. 00:29 #588361

status: user
broj poruka: 3737
Aj šibni mi to na mail :), idem i ja neću više.

Mislim, ja sam imao stvarno Ok mišljenje o skaju do incidenta sa telefonom i slikama. Tada sam se zapitao što bilo kome treba tako nesto u životu. Ostalo je legendarno...:)
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: :: @DaSick Ma reci, a što mu je Zmajko menjao postove pa ispalo da proziva sam sebe :
::
:: Haaa, haaaa... Zamisli kad posle toliko vremena on sad prvi put čuje za temu koja je bila hit hitova i podsmeha njegovoj `inteligenciji` i to ne samo na ovom forumu... Cirkularni meil sa tom temom još uvek ide... Trebao si da pustiš harmonikaša da i dalje misli da je entuzijasta...
:: Neću postovati link... Neka se malo sam potrudi...
::
:: Pajs, molim te nemoj više krenuo sam na spavanje, radim sutra buraz.
::
:: @Milos197
:: Da, ali ja (to jest Pajs) sam čuo za potpuno novu stvar u svetu interneta zvanu `promena IP adrese` i neće moći da nas/me nahvataju admini.
::
::
:: DaSickSystem
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milos1975 Re: Re: brate skaj daj iskuliraj. 24.03.2015. 00:30 #588362

status: user
broj poruka: 417
E kad bi sa promenom ip adrese moglo da se menja i stanje uma .) Ali mislim da je on to bar simulirao, sa njegovih dupliranih naloga :) A svi znamo da simulacija prethodi implementaciji, tako da je to... Ohrabrujuce, ili zabrinjavajuce... Jos nisam siguran :) Aj laku noc svima.

:: @Milos197
:: Da, ali ja (to jest Pajs) sam čuo za potpuno novu stvar u svetu interneta zvanu `promena IP adrese` i neće moći da nas/me nahvataju admini.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Re: Re: brate skaj daj iskuliraj. 24.03.2015. 00:35 #588365

status: user
broj poruka: 2909
::Aj šibni mi to na mail :), idem i ja neću više

Poslao. Original Zmajkovu.
Ajd sad laku noć svima.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire E svaka ti cast, izmamio si jos jedan post od mene. 24.03.2015. 00:36 #588366

status: user
broj poruka: 18472
Moracu da se ukljucim u vase lecenje kompleksa i frustracija.

`Ti si dva puta u dva posta spomenuo da je amd sranje. Škk???`

Upravo si sam odgovorio zasto sam ti neprijatelj i sta ti zapravo smeta i sta ti uzurpira psihu.

Sto se tice kartice ne znam zaista koji ti ljudi? Ja se ne druzim sa svakim iz ociglednih razloga, poenta se sama namece cak i u ovoj temi. Dezinformacija ocigledno.

Mene interesuje samo koju ja to pricu prodajem? Ja dodjem i polemisem o hardveru a zatim eto nekih od vas i odmah krenu sa uvredama. Ha. Pa kad pominjete tu inteligenciju da li neko od vas kapira da to ostavlja jasnu sliku o vama kao osobama?!
Njet? Obraz-djon. Pa dobro, lepo ide u grad, ima zenski ima sve.

I finalno, ja i dalje polemisem o hardveru a vi raspravljate o meni :)
Veoma interesantno,yes indeed.

A ono sto me zaista interesuje sta se sa time tacno postize? Cak i da sam najveci faker, los covek i sta ti ja znam a to sam sve iz ociglednih razloga - ponavljam opet zato sto je AMD sranje :) kakve to veze ima sa forumom? Sa hardverom?

Sto ne napisete neku peticiju, lakse ce biti nego toliko energije da trosite piskarajuci?

Mast i cvarci. Do kraja :)


Maki8=Milos1975=Gonjavac

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Re: Re: brate skaj daj iskuliraj. 24.03.2015. 00:47 #588369

status: user
broj poruka: 3737
Ahaha, ja sam ovaj mejl zapravo dobio od Zmajka nego sam potpuno zaboravio :D.

Skaj brate...idi u političare...plaču za tobom.
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, Sapphire 280X VaporX, Chieftec modular 750W, puno prašine.

:: ::Aj šibni mi to na mail :), idem i ja neću više
::
:: Poslao. Original Zmajkovu.
:: Ajd sad laku noć svima
::
::
:: DaSickSystem
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Mnoge psihopate su veoma inteligentne osobe 24.03.2015. 09:03 #588379

status: user
broj poruka: 6088
Problem je samo što je naš psihopata umislio da je veoma inteligentna osoba. Da je stvarno tako, ne bi se ispalio, da ne kažem obrukao, milion puta. To što ima obraz kao đon, omogućava mu da preko svojih ispala, laži i licemerja može da pređe kao da se ništa nije desilo.

P.S.
Najžešći su mi ovi uobičajeni pokušaji ulizivanja i uvlačenja u šupak:
`Ovo sam se javio samo zbog gosn Pajsa obzirom da mi je do sad licio na pristojnog decacica, sad me bas iznenadio.`
Problem je samo što mi stariji nismo buljaši, kao pojedini neiskusni omladinci (i on naravno), te ovakvi pokušaji kod nas ne prolaze.


i5 2500K/CM Hyper 212+/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 830 128GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech V7


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60276. Broj poslatih odgovora: 646120.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs