Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
`Vanzemaljci nas posećuju, ali se plaše nuklearnog oružja`
STRANA 7 OD 7
pajsgudgud ŠOKANTNO!!! PRAVI DOKAZ!!! MUST SEE!!! 10.01.2014. 10:14 #536242

status: user
broj poruka: 3738
http://goo.gl/CuOKHA

ima i luđih od berzaša!!!


support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320, Excelram12GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, GA HD6850, puno prašine.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman Re: eh sta ti je `srpska mafija`... 10.01.2014. 12:19 #536275

status: user
broj poruka: 1187
Budi fin... Cekaj na red... S`d ce codeus... Moras ga razumeti, prezauzet je, `priucen`... Al` ide mu, kao sto mozes da vidis, uskoro i `osjetis`...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy Re: Re: eh sta ti je `srpska mafija`... 10.01.2014. 13:27 #536294

status: user
broj poruka: 60
motrite da ne oboljite od guka od jedne oke, a sikilj vam na nos izlazi od divne svijesti. `Smecnjak` niste danima praznili, zagusiste se od `nepodnosivog zadaha`. Uzorno nema sta, `juhice` vi potrebujete prije svijega `marvo srpska` :)...
Bok, normalnom narodu...

:: Budi A... Cekaj na red... S`d ce codeus... Moras ga razumeti, prezauzet je, `priucen`... Al` ide mu, kao sto mozes da vidis, uskoro i `osjetis`..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman `marvo srpska` 10.01.2014. 14:16 #536299

status: user
broj poruka: 1187
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toyboy ... 10.01.2014. 15:01 #536307

status: user
broj poruka: 60
nista, nista, vezbam malo `rvatski`, posto nam je nasa vera ocigledno strana i pre verujemo NLO budalastinama, a Srbina najbolje motivises, kad mu `Rvat` `soli pamet`...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Shomiman `nista, nista, vezbam malo `rvatski` 10.01.2014. 15:38 #536321

status: user
broj poruka: 1187
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Re: Re: Re: 10.01.2014. 22:42 #536396

status: user
broj poruka: 417

Pozdrav tebi, o mocni codeuse. Na stranu prosechna tezina od 2 do 30 tona, na stranu sve ostalo. Dakle, zanima me kako jedan objekat moze da bude, savrsheno ili ne, poravnat sa bilo chime na planeti, ili izvan nje? Nadam se da ces me udostojiti odgovora? Molim te da poshaljesh link, bilo shta na chemu se vidi to poravnanje, o mocni, premocni codeuse.
Vechno zahvalan, rab boziji Sale.


::
:: iskopine oko piramida (alat, tablice, tel imenik) ukazuju da nisu bili robovi u pitanju vec obicna radna snaga, koja je radila po smenama (sad bodem kao prstom u *ovance)
::
:: i nisu egipcani napravili keosovu piramidu .. tacnije te 3 piramide koje su poravnate sa sazvezdjem Orion.
::
:: piramida ima oko 2.3 mil blokova prosecne tezine od 2 do 30t .. najveci blokovi su oko 50
::
:: malter koriscen za spajanje blokova je nepoznatog porekla , poznat nam je sastav sto nije problem ali ga je nemoguce replicirati .. danas ... i jos uvek drzi ko grc i jaci je od blokova koji su pravljeni od limeston
::
:: jedino je jedan sarkofag koji se nalazi unutra izradjen od granita .. izrezan od monobloka preciznosti 1000tog dela inca .. danas nemoguce izraditi i u njemu niko nije sahranjen .. sem par kostiju nekih zivotinja zaliveno u katran.
::
:: matematika koja stoji iza piramida nije poznata egipcanima
::
:: ta piramida je trenutno jedini objekat na zemlji koji je savrseno poravnat sa centrom planete i sa severnim polom (koji se inace vremenom malo pomera tamo vamo
::
:: inace ukoliko neko nije znao egipcani su se klanjali bogu Ozirisu iz sazvezdja Orion ..
::
:: ha hebemu mamu mi za naseg boga neznamo odakle je .. dok sve stare civilizacije znaju odakle njihovi bogovi dolaze ..
::
:: sve piramide na planeti ... a ima ih 30tak su poravnate sa Orionom !!!! kako ? sirom planete .. i prvile su ih `civilizacije` po mainstrim nauci .. ali koje nisu znale jedna za drugu i nisu zivele u ISTO VREME .
::
:: ma da skinuli shemu sa rapidshera ..
::
:: nemam vise vremena .. mora da se rad

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sargonv .?! 11.01.2014. 00:10 #536407

status: user
broj poruka: 82
Ako trazite vanzemaljce, potrazite npr. ovde...

http://www.spacetelescope.org/videos/heic1006a/

Tri galaksije `blizu` jedna drugoj (stotinu hiljada svetlosnih godina), i od 1989-2009 se desile tri supernove (jedna ta supernova oslobodi energije koliko bi sunce za 10 milijardi godina)....... Taj `triplet` od zemlje udaljen 45 miliona svetlosnih godina....
Astronomi koji koriste habl izgleda nisu jos nasli dokaz o postojanju primitivne vrste zivota, a pogotovo ne inteligentni.....
Medjutim `sta znaju ti naucnici` sa takvom opremom, kad na zemlji `svi snimaju nlo mobilnim telefonom` hahaha????! Ali verovatno `nasli su oni dokaze`, medjutim vlada USA im zasigurno, zabranjuje da objave, kao sto su i Snoudenu zabranili hahaha :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
codeus Re: Re: Re: Re: Re: 11.01.2014. 00:40 #536415

status: user
broj poruka: 4054

..popni se na vrh piramide..pukni jedan panoramski.. i videces da je poravnato

::
:: Pozdrav tebi, o mocni codeuse. Na stranu prosechna tezina od 2 do 30 tona, na stranu sve ostalo. Dakle, zanima me kako jedan objekat moze da bude, savrsheno ili ne, poravnat sa bilo chime na planeti, ili izvan nje? Nadam se da ces me udostojiti odgovora? Molim te da poshaljesh link, bilo shta na chemu se vidi to poravnanje, o mocni, premocni codeuse
:: Vechno zahvalan, rab boziji Sale
::
::
:: ::
:: :: iskopine oko piramida (alat, tablice, tel imenik) ukazuju da nisu bili robovi u pitanju vec obicna radna snaga, koja je radila po smenama (sad bodem kao prstom u *ovance)
:: ::
:: :: i nisu egipcani napravili keosovu piramidu .. tacnije te 3 piramide koje su poravnate sa sazvezdjem Orion.
:: ::
:: :: piramida ima oko 2.3 mil blokova prosecne tezine od 2 do 30t .. najveci blokovi su oko 50
:: ::
:: :: malter koriscen za spajanje blokova je nepoznatog porekla , poznat nam je sastav sto nije problem ali ga je nemoguce replicirati .. danas ... i jos uvek drzi ko grc i jaci je od blokova koji su pravljeni od limeston
:: ::
:: :: jedino je jedan sarkofag koji se nalazi unutra izradjen od granita .. izrezan od monobloka preciznosti 1000tog dela inca .. danas nemoguce izraditi i u njemu niko nije sahranjen .. sem par kostiju nekih zivotinja zaliveno u katran.
:: ::
:: :: matematika koja stoji iza piramida nije poznata egipcanima
:: ::
:: :: ta piramida je trenutno jedini objekat na zemlji koji je savrseno poravnat sa centrom planete i sa severnim polom (koji se inace vremenom malo pomera tamo vamo
:: ::
:: :: inace ukoliko neko nije znao egipcani su se klanjali bogu Ozirisu iz sazvezdja Orion ..
:: ::
:: :: ha hebemu mamu mi za naseg boga neznamo odakle je .. dok sve stare civilizacije znaju odakle njihovi bogovi dolaze ..
:: ::
:: :: sve piramide na planeti ... a ima ih 30tak su poravnate sa Orionom !!!! kako ? sirom planete .. i prvile su ih `civilizacije` po mainstrim nauci .. ali koje nisu znale jedna za drugu i nisu zivele u ISTO VREME .
:: ::
:: :: ma da skinuli shemu sa rapidshera ..
:: ::
:: :: nemam vise vremena .. mora da se rad
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Re: Re: Re: Re: Re: Re: 11.01.2014. 00:47 #536418

status: user
broj poruka: 417
Tako sam i mislio. Sada mi je sve mnogo jasnije. Hvala na odgovoru. Jedini problem je sto zbog manje krize sa parama ne mogu da odem do Egipta, pa sam se nadao nekom linku, chisto da vidim to poravnanje. Obecavam da cu licno otici cim se tamo malo smiri situacija i ja dodjem do neke znacajnije kinte. Dakle, neki link? Mislim na link koji se tiche poravnanja, ne neke turistichke agencije. Eto, chisto da ne bude zabune.
Laku vam notj, svirachi...


::
:: ..popni se na vrh piramide..pukni jedan panoramski.. i videces da je poravnat
::
:: ::
:: :: Pozdrav tebi, o mocni codeuse. Na stranu prosechna tezina od 2 do 30 tona, na stranu sve ostalo. Dakle, zanima me kako jedan objekat moze da bude, savrsheno ili ne, poravnat sa bilo chime na planeti, ili izvan nje? Nadam se da ces me udostojiti odgovora? Molim te da poshaljesh link, bilo shta na chemu se vidi to poravnanje, o mocni, premocni codeuse
:: :: Vechno zahvalan, rab boziji Sale
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: iskopine oko piramida (alat, tablice, tel imenik) ukazuju da nisu bili robovi u pitanju vec obicna radna snaga, koja je radila po smenama (sad bodem kao prstom u *ovance)
:: :: ::
:: :: :: i nisu egipcani napravili keosovu piramidu .. tacnije te 3 piramide koje su poravnate sa sazvezdjem Orion.
:: :: ::
:: :: :: piramida ima oko 2.3 mil blokova prosecne tezine od 2 do 30t .. najveci blokovi su oko 50
:: :: ::
:: :: :: malter koriscen za spajanje blokova je nepoznatog porekla , poznat nam je sastav sto nije problem ali ga je nemoguce replicirati .. danas ... i jos uvek drzi ko grc i jaci je od blokova koji su pravljeni od limeston
:: :: ::
:: :: :: jedino je jedan sarkofag koji se nalazi unutra izradjen od granita .. izrezan od monobloka preciznosti 1000tog dela inca .. danas nemoguce izraditi i u njemu niko nije sahranjen .. sem par kostiju nekih zivotinja zaliveno u katran.
:: :: ::
:: :: :: matematika koja stoji iza piramida nije poznata egipcanima
:: :: ::
:: :: :: ta piramida je trenutno jedini objekat na zemlji koji je savrseno poravnat sa centrom planete i sa severnim polom (koji se inace vremenom malo pomera tamo vamo
:: :: ::
:: :: :: inace ukoliko neko nije znao egipcani su se klanjali bogu Ozirisu iz sazvezdja Orion ..
:: :: ::
:: :: :: ha hebemu mamu mi za naseg boga neznamo odakle je .. dok sve stare civilizacije znaju odakle njihovi bogovi dolaze ..
:: :: ::
:: :: :: sve piramide na planeti ... a ima ih 30tak su poravnate sa Orionom !!!! kako ? sirom planete .. i prvile su ih `civilizacije` po mainstrim nauci .. ali koje nisu znale jedna za drugu i nisu zivele u ISTO VREME .
:: :: ::
:: :: :: ma da skinuli shemu sa rapidshera ..
:: :: ::
:: :: :: nemam vise vremena .. mora da se rad
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Ama, sve to ppotpada pod ... 11.01.2014. 09:41 #536437

status: user
broj poruka: 1330
teorije zavere.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sashai Piramidalna shtednja? 11.01.2014. 21:06 #536502

status: user
broj poruka: 417
Codeuse, o mocni...

Gde nestade, pa josh na pola rechi? Poravnanje ovo, poravnanje ono, sa onim, sa ovim i onda kada zamolim za objashnjenje, ti nestanesh??? Mislish da ne bih razumeo o chemu se radi, pa za moje dobro hocesh da me poshtedish tih delikatnih informacija, prejakih za moj um i psihu? Uveravam te da sam spreman da preuzmem svaki rizik, te oslobadjam tebe svake moguce odgovornosti. Podari mi informaciju o poravnatim piramidama shirom sveta, o veliki...
A mozda si samo pisao onako, shale radi? Gledao Drevne pa napravio sazetak vishe epizoda u jednom postu? Chestitam na poshtenju, a ne kao neki - svaka epizoda po post ili dva. Lako je tako sticati cifru.

Pozdrav mislecima, koliko god da vas ima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 7 OD 7
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646187.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs