Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Jwele J&W
STRANA 1 OD 1
MACHINE Jwele J&W 12.06.2008. 18:48 T10379

status: user
broj poruka: 5696
Pogledajte ovo:

http://www.jwele.com/motherboard_detail.php?321

ja sam video JW-IP35-PRO, koji kosta 70e a ima zgodniji dijagnosticki backpanel. Ploca deluje dobro, a jeftino. Takve ploce su >100e. Neki preliminarni testovi hvale ovaj model. Mozete onda zamisliti kakav je ovaj iX48. Ima li neko iskustva sa ovom firmom posto se od ove godine uvozi kod nas, kolika je garancija, broj otkaza, ima li gapova/glitcheva/bugova...???


- A N G E L -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 12.06.2008. 18:52 #58526

status: user
broj poruka: 12057

Preterali su sa vodovodom po ploči, skoro je i MSI tako preterao pa su ga napljuvali, Izlgeda nekako ASUS-oliko...
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Kopija Asus-a 12.06.2008. 18:57 #58527

status: user
broj poruka: 7700
I am agree with bax2003 ,kopiraju sve Asus ploce.To ti je kao kad bi uzeo kinesku Nokiu ,a ne recimo original ,tako neko poredjenje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Zato je 12.06.2008. 20:00 #58536

status: user
broj poruka: 5696
meni nesto bilo nostalgicno kada sam ih video :)) da, i mene je podsetio na velikog mobo gurua. Ali nisu sve takve, cuo sam da su odlicne ploce, iz vise izvora. Mada nisam bio miljenik takvih JetWay, EPoX, J&W...2nd line `otpadnika`


- A N G E L -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Ako neko ima J&W neka napise kakva je i koliko je dugo ima 12.06.2008. 21:41 #58553

status: user
broj poruka: 7700
Ja sam video na nekom sajtu njihovu reklamu ploce za am2 ,am2 + socket ,ploca identicna mojoj Asus m2a-vm hdmi ,isti raspored svih komponenti ,isto ATI -AMD chipset ,jedina razlika je bila sto su izbacili kao ps2 za mis ostavili su samo ps2 za tastaturu.Eto ako je neko ima kod nas neka se javi pa neka kaze .Pretpostavljam da je ovo kopija Asusove ploce za Intelove procesore.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prvi Re: Jwele J&W 12.06.2008. 23:23 #58564

status: user
broj poruka: 2
Hmm, obicno se kaze koliko para toliko muzike, ali u danasnje vreme to ne mora biti slucaj.
Testirao sam model IG31-CF, po brzini ne zaostaje za konkurencijom, stabilna je, jedini problem je nepostojanje novog BIOSa! Pitate se zasto je bitno? Zato sto ne postavlja mnozilac procesora E8200 kako treba. Sreca da tehnicka podrska radi svoj posao, kontaktirao sam ih na email i resio problem.
Odlican odnos cene/kvaliteta!

POZ

:: Pogledajte ovo
::
:: http://www.jwele.com/motherboard_detail.php?32
::
:: ja sam video JW-IP35-PRO, koji kosta 70e a ima zgodniji dijagnosticki backpanel. Ploca deluje dobro, a jeftino. Takve ploce su >100e. Neki preliminarni testovi hvale ovaj model. Mozete onda zamisliti kakav je ovaj iX48. Ima li neko iskustva sa ovom firmom posto se od ove godine uvozi kod nas, kolika je garancija, broj otkaza, ima li gapova/glitcheva/bugova...??
::
::
:: - A N G E L -
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Kopija Asus-a 13.06.2008. 09:16 #58617

status: user
broj poruka: 7761
Pa i original se pravi u kini, da nisi mozda mislio da se pravi u Finskoj...

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: I am agree with bax2003 ,kopiraju sve Asus ploce.To ti je kao kad bi uzeo kinesku Nokiu ,a ne recimo original ,tako neko poredjenje
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646164.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs