Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
GeForce GTX 280 2 and 3 Way SLI card photos vs 3-way SLI GTX 280 Scores P21350 In 3DMark Vantage
STRANA 1 OD 1
SkyFire GeForce GTX 280 2 and 3 Way SLI card photos vs 3-way SLI GTX 280 Scores P21350 In 3DMark Vantage 13.06.2008. 12:20 T10398

status: user
broj poruka: 18472
http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=288127

http://forums.vr-zone.com/showthread.php?t=287887


Obratite paznju na tri grafulje sa slike...Shvaticete koliko je to ne prakticno i koliko nema funkciju u pravom smislu!Jedna do druge grafe su slepljene,nema ni milimetar prostora!Pitanje?Kako ventilatori da uvlace vazduh u opste???Samo navlaka za ljude koji zele da kazu`Ja imam 3-way SLI Graphic Cards i to GTX280` i sto je najgore bice takvih more koji ce to sebi priustiti!Funkcionalnost 0,jedino sto je lepo na oko!


Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skid GeForce GTX 280 2 and 3 Way SLI card photos vs 3-way SLI GTX 280 Scores P21350 In 3DMark Vantage 13.06.2008. 13:09 #58640

status: user
broj poruka: 179
Da ali pogledaj ventilator na kartici. On i ne uzima vazduh sa sa te strane, već sa boka kartice i izbacuje ga na zadnjem panelu.
Skid

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re.. 13.06.2008. 13:31 #58642

status: user
broj poruka: 1454

Hehe, ono je Kung Fu panda.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff au... 13.06.2008. 15:24 #58656

status: user
broj poruka: 829
ko bude ovo kupio, morace da se pretplati na direktno prikljucenje na HE Djerdap...lol

kako je krenulo, za par godina imacemo vise grafickih karti i procesorskih jezgara u kompjuteru nego svih ostalih komponenti zajedno... al koga briga, dok je jeftino!

nego ljudi... postoje li neke maticne ploce sa cipsetom koji nije nvidijin, a da podrzavaju sli?... ili nvidia i tu tera monopol? (sto bi bilo veoma glupo po njih)...
Nikolas
every day 4 us something new...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lllo Re: GeForce GTX 280 2 and 3 Way SLI card photos vs 3-way SLI GTX 280 Scores P21350 In 3DMark Vantage 13.06.2008. 16:06 #58658

status: user
broj poruka: 319



::Samo navlaka za ljude koji zele da kazu`Ja imam 3-way SLI Graphic Cards i to GTX280` i sto je najgore bice takvih more koji ce to sebi priustiti!Funkcionalnost 0,jedino sto je lepo na oko


Da,prakticnije je kupiti jednu snaznu karticu,umjesto uparivanja dvije koje ce kostati dvostruko vise,uz nesrazmjeran odnos potrosenog novca i dobijenih performansi.Ali,ovdje je,ustvari,rijec o strasti, i finansijski momenat ne predstavlja apsolutnu kategoriju prema kojoj se odredjuje izbor i nacin kupovine (kao u slucaju prosjecnog kupca).

Kreni od sopstvenog primjera - ti oc-ujes procesor,dobijeni rezultat zakacis na x86,pa onda na Berzu,bench... Cak to koristis i kao signature,iako,osim licne satisfakcije,nemas opipljivije koristi.To moze djelovati cudno,ali ako tebi predstavlja zadovoljstvo,zasto bi brinuo sta drugi misle?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Quad SLI Vs. 3-Way SLI 13.06.2008. 18:46 #58672

status: user
broj poruka: 2909
Ovo ce vam biti zanimljivo:

http://www.tomshardware.co.uk/quad-sli-falcon,review-30961.html

Bench u igrama:
http://www.tomshardware.co.uk/quad-sli-falcon,review-30961-9.html


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: GeForce GTX 280 2 and 3 Way SLI card photos vs 3-way SLI GTX 280 Scores P21350 In 3DMark Van 13.06.2008. 19:26 #58681

status: user
broj poruka: 18472
Ja IT Industriju tj. tehnologiju shvatam kao nauku i tako je i dozivljavam!Ja hardware proucavam,testiram,trazim granice i proucavam mogucnosti,ganjam performanse!Kvalitetan i vrhunski hardware kupujem zbog tih stvari i zbog toga sto ne samo hardware vec i audio tehniku i sve sto je vezano za tehniku uzimam kvalitetno jer sam na to naucio!Granica se negde mora znati...Dve karte i ajde ali tri je vec proseravanje!To je i jeste problem o kojem govorim,taj ostali deo ljudi koji to kupuju a imaju para opusteno da to sebi priuste uzimaju da bi rekli `Evo ovo ja imam u kucistu` tj. zive da bi se hvalili i tim delom ispunili svoj ego a u glavi nemaju trunke mozga nit znanja o hardware-u!Imas takvih likova i na benchu pa cak su i slike svoje pokacili...

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

::
::
::
:: ::Samo navlaka za ljude koji zele da kazu`Ja imam 3-way SLI Graphic Cards i to GTX280` i sto je najgore bice takvih more koji ce to sebi priustiti!Funkcionalnost 0,jedino sto je lepo na oko
::
::
:: Da,prakticnije je kupiti jednu snaznu karticu,umjesto uparivanja dvije koje ce kostati dvostruko vise,uz nesrazmjeran odnos potrosenog novca i dobijenih performansi.Ali,ovdje je,ustvari,rijec o strasti, i finansijski momenat ne predstavlja apsolutnu kategoriju prema kojoj se odredjuje izbor i nacin kupovine (kao u slucaju prosjecnog kupca)
::
:: Kreni od sopstvenog primjera - ti oc-ujes procesor,dobijeni rezultat zakacis na x86,pa onda na Berzu,bench... Cak to koristis i kao signature,iako,osim licne satisfakcije,nemas opipljivije koristi.To moze djelovati cudno,ali ako tebi predstavlja zadovoljstvo,zasto bi brinuo sta drugi misle
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs