Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
NVIDIA to Release GTX 280 GX2 - Dual-core power for the company`s flagship model
STRANA 1 OD 2  
SkyFire NVIDIA to Release GTX 280 GX2 - Dual-core power for the company`s flagship model 25.06.2008. 13:51 T10654

status: user
broj poruka: 18472
http://news.softpedia.com/news/NVIDIA-to-Release-GTX-280-GX2-88376.shtml

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner hahhh... 25.06.2008. 13:57 #60350

status: user
broj poruka: 7761
`Comment #1 by cizoeX on 2008-06-20, 13:59 GMT reply to this comment
Cool, but fake.`

Ovo gore je citat sa iste URL adrese.

Ova kartica je skuplja za 100e od cene koju placas za nju posto ce morati da padne i novo napajanje.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.06.2008. 13:58 #60351

status: user
broj poruka: 1454

Pa dal ste pročitali članak? Lepo piše urednik, da je fora koju je neki lik napravio.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 14:14 #60353

status: user
broj poruka: 2900
eee od tebe nisam ocekivao da ces budes ovakav plica i da ne otvoris sliku ili bar pomislis da je prava ?

http://news.softpedia.com/newsImage/NVIDIA-to-Release-GTX-280-GX2-2.jpg

P.S codename, ono sto je pod blurom i ne vidi se, je `afrocock` ..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Heh zaebancija na racun Nvidie 25.06.2008. 14:53 #60358

status: user
broj poruka: 7700
Nvidia jos nije presla na 55 nm ,a kamoli 2 chipa da sastavi ,a na pojedinim sajtovima kazu da laziraju testove.

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/06/23/nvidia-cheats-3dmark-177

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 25.06.2008. 15:27 #60363

status: user
broj poruka: 12785
Koji je ovo jadnik napravio:
http://news.softpedia.com/images/news2/NVIDIA-to-Release-GTX-280-GX2-4.jpg

Svi bi da se voze za dzabe... A ne razmisljaju da ATI spusta cene ne da bi bio realan, vec da bi imao tanku sansu da bolje proda graficke od Nvidie...

I pored toga sto nije 55nm, i sto nema GDDR5 memoriju i DX10.1, GTX280 ce opet da oduva bulju svim ATI karticama...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: ... 25.06.2008. 15:46 #60365

status: user
broj poruka: 18472
Upravo tako,ima da oduva ali to vecini nije jasno...Jos ni driver-i nisu kako treba optimizovani...Kad izadje druga-treca serija driver-a tek ce onda raditi GTX kako treba...Tako je bilo i sa GX2 u testovima ga dobijao ATI X2 a ono posle ga GX2 progutao samo tako...Ipak je to novi chipset,ja ne sumnjam da ce sve da leti i da ce performanse biti dosta bolje kako u testovima tako i u igrama od dosadasnjih pretstavljenih!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Koji je ovo jadnik napravio
:: http://news.softpedia.com/images/news2/NVIDIA-to-Release-GTX-280-GX2-4.jp
::
:: Svi bi da se voze za dzabe... A ne razmisljaju da ATI spusta cene ne da bi bio realan, vec da bi imao tanku sansu da bolje proda graficke od Nvidie..
::
:: I pored toga sto nije 55nm, i sto nema GDDR5 memoriju i DX10.1, GTX280 ce opet da oduva bulju svim ATI karticama..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.06.2008. 15:50 #60366

status: user
broj poruka: 1454
Tačno, ATI obara cene iz tog razloga, ali ne sigurno na svoju štetu, dok Nvidia nabija cene kao da prodaju trkačke konje šeicima iz Emirata.
Iako favorizujem Nvidiu užasno me nervira da karticu, skoro identičnih performansi kao neka ATI-jeva, prodaju po maltene duplo većoj ceni. Ja nisam Šeik.
I slažem se da će nove GTX da pojedu ATI.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 15:53 #60367

status: user
broj poruka: 2900
Ja sam do sada imao samo nVidiu ali vrlo lako mogu da uzmem 4870 gledajuci sve ovo na trzistu sada.
Prodato je vise 4850 za jedan dan nego GTX280 za jednu nedelju.
GTX280 je rezervisan za malu kolicinu ljudi.
4870 je vise nego duplo jeftiniji a bukvalno 10-tak % slabiji od GTX280.
4850 je malo brza od 9800GTX-a i jeftinija, ~150e vec moze da bude.
4870 je brzi od GTX260 i kostace skoro duplo jeftinije.

Izbor je i vise nego logican u ovakvoj situaciji, nVdia mora da obori cenu GTX260 na cenu 4870 da bi uopste imalo smisla da ga neko kupi.

To da ce nVidia imati najacu karticu ( a polako, 4870X2 je u najavi, GTX280GX2 ili kako god nije u najavi ) nije vazno, jer 99% mase nece kupiti/imati para za najacu karticu.

Jeste da sam uvek kupovao i voleo nVidiu ali ovde nema kompromisa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: re 25.06.2008. 15:55 #60368

status: user
broj poruka: 1454
Upravo to. Kako misle da prodaju GTX 260 (koji sam lično i merkao, ali ne više), kada bolja karta od njihove, košta mnogo manje. To je bezobrazluk.


:: Ja sam do sada imao samo nVidiu ali vrlo lako mogu da uzmem 4870 gledajuci sve ovo na trzistu sada
:: Prodato je vise 4850 za jedan dan nego GTX280 za jednu nedelju
:: GTX280 je rezervisan za malu kolicinu ljudi
:: 4870 je vise nego duplo jeftiniji a bukvalno 10-tak % slabiji od GTX280
:: 4850 je malo brza od 9800GTX-a i jeftinija, ~150e vec moze da bude
:: 4870 je brzi od GTX260 i kostace skoro duplo jeftinije
::
:: Izbor je i vise nego logican u ovakvoj situaciji, nVdia mora da obori cenu GTX260 na cenu 4870 da bi uopste bilo logicno da ga neku kupi
::
:: To da ce nVidia imati najacu karticu ( a polako, 4870X2 je u najavi, GTX280GX2 ili kako god nije u najavi ) nije vazno, jer 99% mase nece kupiti/imati para za najacu karticu
::
:: Jeste da sam uvek kupovao i voleo nVidiu ali ovde nema kompromisa
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 15:57 #60369

status: user
broj poruka: 2900
Pa da, inace dodao bi jos jednu stvar.
Mana 4870/50 je sto se zaista mnogo greju i to do maltene 90c u loadu po ovim danima.
Ali opet je daleko jeftinije uzeti ATI i ispruziti se za jedan HR-03 ili slicno pa da imam load temp 45-50c i Bog da te vidi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Eh... 25.06.2008. 16:10 #60370

status: user
broj poruka: 18472
Nemojte zaboraviti da se nVidia-ina karta Single GPU meri sa ATI Dual GPU tako da i kad izadje 4870X2 nemojte ocekivati neku specijalnu razliku...Ja cenim da ce razlike biti minimalne a obzirom da se ATI Dual GPU dosta lose pokazao u igrama (ne govorim o 3D Markovima ) i to je diskutabilno!Zamislite sta ce se tek desiti a to sigurno nece biti skoro kad se pojavi GX2 280..Zamislite dva mocna GT200 Chipseta?E to necete doziveti skoro jer ATI nece imati da izbaci bilo sta slicno sto ce moci da konkurise ovako monstruozno mocnoj karti!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 25.06.2008. 16:17 #60372

status: user
broj poruka: 2900
Evo kako se crossfire 4850/70 nosi sa GTX280

http://www.techreport.com/articles.x/14990/9

Ti svo vreme govoris da ce nVidia da ima `tron` pa to je ok, neka imaju najbrzu karticu ali, to nema konkretno nikakve veze sa 99.8% korisnika.

Imace recimo GTX280 GX2 i ona ce kostati 700$ i kupice je par ljudi kod nas, imace je par likova na XS-u i to je to.

A 4870 ce da ima iste performanse ko i ona na 19-22` monitoru..

Ko ima 30` monitor taj sto se mene tice neka stavi tri GX2-ke pa za god. dana neka ih proda pa nanovo stavi GTX380 ..

Stvar je u tome da je 4870 ~250e nesto vise verovatno i brza od GTX260 koji je 400e.
A 4870 je 10-15% slabiji od GTX280 a kosta vise nego dva puta jeftinije.

Znaci nikome nije ni GTX280 dobra kupovina a kamoli GTX260, ako su pare bitne ?

A onda opet 4850 u drugom segmentu dobija 9800GTX i jeftiniji je opet.

Znaci ATI sada ima kartice u svim segmentima, koje su mnogo jeftinije od nVidinih.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: Eh... 25.06.2008. 16:19 #60373

status: user
broj poruka: 1454
Ok, u pravu si. Sve to je tačno. Ali mnogo ljudi postoji koji `misle` da im treba ta karta. Šta ja da radim sa njom?? Ja bre hoću da odigram neku igricu k`o čovek, ne treba meni turbo-mega-giga karta od 500+ evra uz još napajanje od 1000+ vati... Taj njihov marketing je dostigao granice umetnosti, a o želji za dolarom da ne govorim.


:: Nemojte zaboraviti da se nVidia-ina karta Single GPU meri sa ATI Dual GPU tako da i kad izadje 4870X2 nemojte ocekivati neku specijalnu razliku...Ja cenim da ce razlike biti minimalne a obzirom da se ATI Dual GPU dosta lose pokazao u igrama (ne govorim o 3D Markovima ) i to je diskutabilno!Zamislite sta ce se tek desiti a to sigurno nece biti skoro kad se pojavi GX2 280..Zamislite dva mocna GT200 Chipseta?E to necete doziveti skoro jer ATI nece imati da izbaci bilo sta slicno sto ce moci da konkurise ovako monstruozno mocnoj karti
::
:: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: @PCBeast@
::
:: http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: re 25.06.2008. 16:24 #60374

status: user
broj poruka: 18472
Ne mogu da verujem da ti padas na takav marketing?Dal je tebi jasno da nVidia nikad nece morati da se bori za trziste kakve god da su joj cene?Ti testovi su deo marketinga da se ATI malo pogura...Realnost je sasvim nesto drugo...Koliko se secam ponovicu tako je bilo i sa ATI X2,lupa nVidia GX2 i sl...pa sta je bilo posle?Evo dacu ti primer...Moj GTS Lupa svaku ATI X2 u Crysis-u i na prvom mestu sam po score-u na Crysis testu 1280x1024 video si i sam!Shvatam ja tebe da ce nVidia morati da obori cene a i to ce se desiti vrlo brzo za mesec dana najkasnije...ATI-jev jedini adut i jeste ta cena u odnosu na navedene `performanse` !Cekaj jos malo i videces da istina nije uvek onakva kakvom se cini!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Evo kako se crossfire 4850/70 nosi sa GTX28
::
:: http://www.techreport.com/articles.x/14990/
::
:: Ti svo vreme govoris da ce nVidia da ima `tron` pa to je ok, neka imaju najbrzu karticu ali, to nema konkretno nikakve veze sa 99.8% korisnika
::
:: Imace recimo GTX280 GX2 i ona ce kostati 700$ i kupice je par ljudi kod nas, imace je par likova na XS-u i to je to
::
:: A 4870 ce da ima iste performanse ko i ona na 19-22` monitoru.
::
:: Ko ima 30` monitor taj sto se mene tice neka stavi tri GX2-ke pa za god. dana neka ih proda pa nanovo stavi GTX380 .
::
:: Stvar je u tome da je 4870 ~250e nesto vise verovatno i brza od GTX260 koji je 400e
:: A 4870 je 10-15% slabiji od GTX280 a kosta vise nego dva puta jeftinije
::
:: Znaci nikome nije ni GTX280 dobra kupovina a kamoli GTX260, ako su pare bitne
::
:: A onda opet 4850 u drugom segmentu dobija 9800GTX i jeftiniji je opet
::
:: Znaci ATI sada ima kartice u svim segmentima, koje su mnogo jeftinije od nVidinih
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Eh... 25.06.2008. 16:30 #60375

status: user
broj poruka: 18472
To je cisto pro_eravanje...Kakvo crno napajanje od 2000w...Ono je samo fake cist!Realno ce da trosi vise ali sa jacim napajnjem (575W PCI Express®-compliant system power supply with a combined 12V current rating of 42A or more (Minimum system power requirement based on a PC ) kako preporucuje BFG a sa dva GTX-a koja ce bez sumnje vise da trose struje od jedne GX2 280 opusteno ce da podnese jedno napajanje od 850w uz sve overclockovanu masinu!Bas me zanima to ke_anje vise,bas me zanima koja ce konfiguracija da optereti moje napajanje i da me natera da kupim jace???E jedva cekam taj momenat!!!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Ok, u pravu si. Sve to je tačno. Ali mnogo ljudi postoji koji `misle` da im treba ta karta. Šta ja da radim sa njom?? Ja bre hoću da odigram neku igricu k`o čovek, ne treba meni turbo-mega-giga karta od 500+ evra uz još napajanje od 1000+ vati... Taj njihov marketing je dostigao granice umetnosti, a o želji za dolarom da ne govorim.
::
::
:: :: Nemojte zaboraviti da se nVidia-ina karta Single GPU meri sa ATI Dual GPU tako da i kad izadje 4870X2 nemojte ocekivati neku specijalnu razliku...Ja cenim da ce razlike biti minimalne a obzirom da se ATI Dual GPU dosta lose pokazao u igrama (ne govorim o 3D Markovima ) i to je diskutabilno!Zamislite sta ce se tek desiti a to sigurno nece biti skoro kad se pojavi GX2 280..Zamislite dva mocna GT200 Chipseta?E to necete doziveti skoro jer ATI nece imati da izbaci bilo sta slicno sto ce moci da konkurise ovako monstruozno mocnoj karti
:: ::
:: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: @PCBeast@
:: ::
:: :: http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz Re: Re: re 25.06.2008. 16:34 #60377

status: user
broj poruka: 2900
:: Ne mogu da verujem da ti padas na takav marketing?Dal je tebi jasno da nVidia nikad nece morati da se bori za trziste kakve god da su joj cene?Ti testovi su deo marketinga da se ATI malo pogura..
::

Koj bre marketing ? pa tako je na svakom testu, tj. na svim sajtovima.
Drugo ljudi su vec kupili 4850, i sami su uradili testove, jel se nesto ne poklapa ?
ATI sad kupuje testove ? pa cime ?


:: :: Moj GTS Lupa svaku ATI X2 u Crysis-u i na prvom mestu sam po score-u na Crysis testu 1280x1024 video si i sam!e cini! :: ::

Pa u 1280x1024, zar su dual GPU kartice za nize rezolucije ?
A drugo, jer ti igras Crysis test ili samu igru ? test je totalno drugaciji od samog igranja.
A i ti si test radio sa max clockom kartice i proc. na 4.1GHz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: re 25.06.2008. 16:35 #60378

status: user
broj poruka: 18472
Ja ti samo kazem,covece samo malo sacekaj...Samo ce ti se ka`sti!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: :: Ne mogu da verujem da ti padas na takav marketing?Dal je tebi jasno da nVidia nikad nece morati da se bori za trziste kakve god da su joj cene?Ti testovi su deo marketinga da se ATI malo pogura..
:: ::
::
:: Koj bre marketing ? pa tako je na svakom testu, tj. na svim sajtovima
:: Drugo ljudi su vec kupili 4850, i sami su uradili testove, jel se nesto ne poklapa
:: ATI sad kupuje testove ? pa cime
::
::
:: :: Moj GTS Lupa svaku ATI X2 u Crysis-u i na prvom mestu sam po score-u na Crysis testu 1280x1024 video si i sam!e cini!:: ::
::
:: Pa u 1280x1024, zar su dual GPU kartice za nize rezolucije
:: A drugo, jer ti igras Crysis test ili samu igru ? test je totalno drugaciji od samog igranja
:: A i ti si test radio sa max clockom kartice i proc. na 4.1GH
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.06.2008. 16:35 #60379

status: user
broj poruka: 1454
Nisam ni mislio bukvalno, ali moraš priznati da 850 W nije mala cifra. Jbt, pa skoro k`o moja mikrotalasna.
Jbg, Sky, ti spadaš u onih 0.2 %, dok sam ja još uvek na drugoj strani. Meni nije cilj broj FPS-a i skor, nego da se izigram k`o čovek, a ako to mogu za 200 evra jeftinije, neću puno razmišljati, iako ponovo napominjem da mi je Nvidia favorit, mislim da ću ovaj put debelo razmisliti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re... 25.06.2008. 16:38 #60381

status: user
broj poruka: 18472
Ja testove vrtim iskljucivo da bih osetio snagu samog hardware-a..FPS mi jeste jako bitan bas zbog tog gameplay-a jer zelim da se izigram kao covek a da sve bude kao podmazano...To mi i jeste prvenstveno,zbog toga i uvek uzmem dobru grafulju jer ne zelim da mi nista stuca u najzahtevnijim setovanjima...Sto se tice napajanja,kad covek pogleda u neku ruku sad je i standard postalo jedno napajanje od 850w ali koje ce da traje na duzi period a nosice se i sa najnovijim hardware-om...Inace ima da se sad uzmu povoljno napajanja tog tipa...OCz zna sta pricam...

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

::
:: Nisam ni mislio bukvalno, ali moraš priznati da 850 W nije mala cifra. Jbt, pa skoro k`o moja mikrotalasna
:: Jbg, Sky, ti spadaš u onih 0.2 %, dok sam ja još uvek na drugoj strani. Meni nije cilj broj FPS-a i skor, nego da se izigram k`o čovek, a ako to mogu za 200 evra jeftinije, neću puno razmišljati
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz Re: Re: Re... 25.06.2008. 16:45 #60384

status: user
broj poruka: 2900
:: OCz zna sta pricam..
::

Pa gluposti ?

Dobro aj sad napajanja nisu toliko skupa, pa moze da se uzme jedno jace pa da sluzi za dve ( tj. i narednu) masinu, ali ako nVidia nastavi da pravi kartice koje ce da trose toliko propade i taj plan..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: Re: Re... 25.06.2008. 16:47 #60385

status: user
broj poruka: 1454
Razumem ja tebe u potpunosti, delimo iste `ciljeve` , ali davati toliko para, mislim da je mnogo.
Pa ja igram poslednji COD sa onom (danas već jadnicom) 8800 gts od 320 mb u 1680x1050, sa prosečnim fps-om od 40-45. To je više nego `igrivo` moraš se složiti.



:: Ja testove vrtim iskljucivo da bih osetio snagu samog hardware-a..FPS mi jeste jako bitan bas zbog tog gameplay-a jer zelim da se izigram kao covek a da sve bude kao podmazano...To mi i jeste prvenstveno,zbog toga i uvek uzmem dobru grafulju jer ne zelim da mi nista stuca u najzahtevnijim setovanjima..
::
:: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: @PCBeast@
::
:: http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
::
:: ::
:: :: Nisam ni mislio bukvalno, ali moraš priznati da 850 W nije mala cifra. Jbt, pa skoro k`o moja mikrotalasna
:: :: Jbg, Sky, ti spadaš u onih 0.2 %, dok sam ja još uvek na drugoj strani. Meni nije cilj broj FPS-a i skor, nego da se izigram k`o čovek, a ako to mogu za 200 evra jeftinije, neću puno razmišljati
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re... 25.06.2008. 16:49 #60386

status: user
broj poruka: 18472
Intel izbacuje CPU-s koje sve manje trose i kako generacije odmicu oni sve vise ka tome naginu...Ne vidim zato bi nVidia isla ka tome da nam na kraju bude potrebna cela trafo stanica da bi nadojili neku GTX3000...kartu!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: :: OCz zna sta pricam..
:: ::
::
:: Pa gluposti ?
::
:: Dobro aj sad napajanja nisu toliko skupa, pa moze da se uzme jedno jace pa da sluzi za dve ( tj. i narednu) masinu, ali ako nVidia nastavi da pravi kartice koje ce da trose toliko propade i taj plan..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: Re: Re: Re... 25.06.2008. 16:51 #60387

status: user
broj poruka: 1454
E vala baš to pride što troše kao jedna mesna zajednica.


:: :: OCz zna sta pricam..
:: ::
::
:: Pa gluposti ?
::
:: Dobro aj sad napajanja nisu toliko skupa, pa moze da se uzme jedno jace pa da sluzi za dve ( tj. i narednu) masinu, ali ako nVidia nastavi da pravi kartice koje ce da trose toliko propade i taj plan..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re... 25.06.2008. 16:52 #60388

status: user
broj poruka: 18472
U pravu si sve to stoji...I ja cekam da malo padnu cene,necu da se zalecem odmah jer ne lezim ni ja na parama,sve cu to debelo morati da krvnicki zaradim!Da preteruju sa cenama sve stoji,trebali bi bar malo da budu fleksibilniji ali posto oni imaju primat i drze trziste retko kad se odlucuju na taj potez!

Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
@PCBeast@


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: Razumem ja tebe u potpunosti, delimo iste `ciljeve` , ali davati toliko para, mislim da je mnogo
:: Pa ja igram poslednji COD sa onom (danas već jadnicom) 8800 gts od 320 mb u 1680x1050, sa prosečnim fps-om od 40-45. To je više nego `igrivo` moraš se složiti
::
::
::
:: :: Ja testove vrtim iskljucivo da bih osetio snagu samog hardware-a..FPS mi jeste jako bitan bas zbog tog gameplay-a jer zelim da se izigram kao covek a da sve bude kao podmazano...To mi i jeste prvenstveno,zbog toga i uvek uzmem dobru grafulju jer ne zelim da mi nista stuca u najzahtevnijim setovanjima..
:: ::
:: :: Intel KICK-ASS,nVidia Is The Law - (May the force be with you) - GeForce is The Power!
:: :: @PCBeast@
:: ::
:: :: http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Nisam ni mislio bukvalno, ali moraš priznati da 850 W nije mala cifra. Jbt, pa skoro k`o moja mikrotalasna
:: :: :: Jbg, Sky, ti spadaš u onih 0.2 %, dok sam ja još uvek na drugoj strani. Meni nije cilj broj FPS-a i skor, nego da se izigram k`o čovek, a ako to mogu za 200 evra jeftinije, neću puno razmišljati
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re... 25.06.2008. 17:01 #60390

status: user
broj poruka: 1454

Najveći diktiraju cene, uvek bilo...
Nego bre, što ne pročita članak prvo, nego uzbuđuješ ljude ovde po Berzi. Cccc


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646181.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs