Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
IPhone
STRANA 1 OD 1
gile23 IPhone 13.07.2008. 09:55 T10925

status: user
broj poruka: 9122
Vredi li kupovati IPhone, neki mi rekose da ne moze da se ubaci kartica nijednog mobilnog operatera, zeleo bih da ga kupim jer je 10 puta bolji od bilo koje nokia-e i drugih sranja a ima slicnu cenu i da li na njemu moze da se slusa zika ili kao sto sam negde cuo mora da se kupuje na online store i znam da nema da se kupi u Srbiji!!!

Pozdrav!!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragot re 13.07.2008. 10:14 #62409

status: user
broj poruka: 1149
Koji model hoces da kupis kod nas jos nema novi model 3G ali zato ima starih koji rade i sa nasim karticama evo ti ljudi koji se bave otkljucavanjem i prodajom.
Jest da je kod njih skupo mislim da bi trebao da pogledas na nekim stranim aukcijama.

http://www.iphone-srbija.com/

Ja bi teo da kupim 3G ali neznam gde ga ima pa ako neko zna nek kaze i jos da salju vamo kod nas?

pozz




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Iphone 3G 13.07.2008. 10:52 #62412

status: user
broj poruka: 3738
se u Kanadi pojavio ovog petka, dakle pre dva dana. Kod nas ga ne ocekuj jos neko vreme. Baj d wej imas u Maksima Gorkog(broj ne znam, ali kad krenes od raskrsnice Juznog Bulevara i Maksima Gorkog ka Chuburskom parku sa desne strane je nekih 20m udaljen). NAravno ako imas nekog iz ino. da ti donese proces jevtinije. Pozdrav.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dachman iPhone 13.07.2008. 10:55 #62413

status: user
broj poruka: 630


Idi na ovaj web,pomoci ce ti vise nego ovde:
https://www.mobilnisvet.com

Po mom misljenju 10x je samo vise fensi.... bolji nije. Sto rekoh idi tamo pa ces sve videti.

Pozdrav.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 13.07.2008. 11:18 #62416

status: user
broj poruka: 9122
Za IPhone Srbiju sam cuo kad sam nesto gledao po netu, ali najavljuju novi model koji ce biti jeftiniji od ovog obicnog i imace cak 3 touchscreen ecrana bice na preklapanje i jos neverovatnije najjeftiniji model ce biti 200 dolara dok je najjeftiniji model starog IPhona je 400 dolara!!!

Pozdrav!!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 13.07.2008. 11:40 #62421

status: user
broj poruka: 1228
Mozes da koristis koju god hoces karticu, treba samo da se otkljuca.
Ja sam kupio iPhone i otkljucao ga za 15 min. i ubacio verziju 1.1.4.
Procedura je smesna i uopste ne razmisljaj da pucas 50e na otkljucavanje... Kad ga kupis (ako ga kupis) javi se pa cu da ti napisem uputstvo.

Sto se tice slusanja muzike - nijedan mp3 plejer ne moze da mu pridje. Kvalitet zvuka je fenomenalan. Muziku prebacujes sa kompa na njega preko iTunes-a... Lako je.

Slike ili sta god isto tako lako prebacujes... Samo sto se radi preko opcije Sync, a ne standardno copy&paste.

Kamera nije nista spektakularno. 2.0 megapiksela, nema podesavanja... Nema video zapis.
ALI i to moze da se `ubaci` pa mozes da dobijes i opcije za podesavanje kamere, zum, da snimas video zapis (vremenski neograniceno) itd. Treba samo da se pozabavis malo sa softverom.

Od softvera imas mali milion zezancija... Mozes da koristis MMS iako iPhone nije predvidjen za to (bar ne ova verzija), video rekorder... Poseti ovaj sajt pa pogledaj malo
http://www.iphoneapps.org/apps_mms.php

Fon je super. Tanak, elegantan, lud sto se tice aplikacija, vrlo otporan na grebanje ekrana i udarce (http://www.youtube.com/watch?v=czCCavcnNd8)... Jedino LG KU990 Viewty moze da mu parira kako treba. Meni kamera nije bitna (bar ne toliko) da bi to bio presudan faktor za kupovinu moba pa sam vrlo lako odlucio da uzmem bas iPhone. Mozes da ga nabavis za 350e (model od 8gb) i to neogrebanog. Prati malo oglase na mobilnisvet.com i naci ces ga.

Pozdrav!

EDIT: Ja sam procitao da ce novi iPhone moci da se aktivira samo u prodavnici gde ga budes kupio ali ajd` sad... Verujem da ce moci da se odradi `nesto` i na njemu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Bože bože 13.07.2008. 11:56 #62424

status: user
broj poruka: 3738
Napisah gde al ne i šta imaš. Dakle apple prodavnicu/predstavništvo na gore opisanoj lokaciji, pa se prošetaj do njih.
@Zmajko bolji od Creativa nije sigurno, to ti garantujem.). Čak i sam Ipod ima lošiji zvuk od Creative plejera(u istoj klasi naravno) provereno od strane mene.
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Bože bože 13.07.2008. 12:04 #62426

status: user
broj poruka: 1228
Imao sam 2 creative plejera i iPhone ima bolji zvuk od njih ali o5, verujem da ima boljih jer nisam bas nesto platio ova 2. Jos ako ti kazes da nije bolji onda verujem da nije =)
Ne znam da li sam ja pristrasan ali iPhone stvarno ima dobar zvuk (preko slushki naravno). Jedina zamerka je sto moras da koristis samo njihove sluske zbog prikljucka... Ili moze da se `nabudzi` nesto nekako pa da se koriste i neke druge?

Pozdrav!


:: Napisah gde al ne i šta imaš. Dakle apple prodavnicu/predstavništvo na gore opisanoj lokaciji, pa se prošetaj do njih
:: @Zmajko bolji od Creativa nije sigurno, to ti garantujem.). Čak i sam Ipod ima lošiji zvuk od Creative plejera(u istoj klasi naravno) provereno od strane mene
:: a sta ti ja znam..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: Bože bože odosmo u offtopic 13.07.2008. 12:09 #62428

status: user
broj poruka: 3738
E ja kažem!!!:P
Apple u Iproizvode ugrađuje Creative chipove. Poredio sam moj ZEN vision M sa Ipod classic-om.
Razlika se baš oseti. Čistoća zvuka, jačina u krajnjem slučaju bas je za klasu kvalitetniji na Creaive-u.
a sta ti ja znam...

:: Imao sam 2 creative plejera i iPhone ima bolji zvuk od njih ali o5, verujem da ima boljih jer nisam bas nesto platio ova 2. Jos ako ti kazes da nije bolji onda verujem da nije =
:: Ne znam da li sam ja pristrasan ali iPhone stvarno ima dobar zvuk (preko slushki naravno). Jedina zamerka je sto moras da koristis samo njihove sluske zbog prikljucka... Ili moze da se `nabudzi` nesto nekako pa da se koriste i neke druge
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Napisah gde al ne i šta imaš. Dakle apple prodavnicu/predstavništvo na gore opisanoj lokaciji, pa se prošetaj do njih
:: :: @Zmajko bolji od Creativa nije sigurno, to ti garantujem.). Čak i sam Ipod ima lošiji zvuk od Creative plejera(u istoj klasi naravno) provereno od strane mene
:: :: a sta ti ja znam..
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun i dalje offtopic... 13.07.2008. 14:23 #62437

status: user
broj poruka: 1797
Imam iPod Touch od 16gb za 200eura, nov, lik dobio ne treba mu i prodaje. Naravno, uzecu ga jer je nov 430 manje-vise. Kakav je na njemu zvuk, ja kako sam cuo ima bolji od svakog creativa. A ako cemo iskreno Creative Zen 8Gb kosta 230 eura. Tako da se ovo isplati skroz.
Vase misljenje?
___________________________________________________________________
Entombed in human body...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Hvala 13.07.2008. 14:41 #62440

status: user
broj poruka: 9122
Hvala na preporuci, telefon je odlican a bolji od bilo koje high end nokia-e, jos je jeftiniji a ima deset puta vise funkcija!!! Sacekacu 3G model iako to niko kod nas ne koristi ali verovatno ima i jos ponesto dodato!!!

Pozdrav!!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Hvala 13.07.2008. 15:37 #62445

status: user
broj poruka: 12785
Kako mislis niko kod nas ne koristi 3G? Verovatno si mislio na drugu kamericu i video telefoniranje jer vecina ljudi pomisli na to kad im se spomene 3G...

3G predstavlja samo brzinu prenosa podataka preko mreze, ja svaki dan koristim net na mom telefonu koristeci 3G... Dosta je brze od GPRS-a


:: Sacekacu 3G model iako to niko kod nas ne koristi ali verovatno ima i jos ponesto dodato!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: i dalje offtopic... 13.07.2008. 17:29 #62453

status: user
broj poruka: 3738
Ali, ali, ali,ali...procitaj gore sta napisah. Mozemo i da izvrsimo testic slobodno, reci kad i gde.
Jbg ja toliko branim Creative, jer sam se i sam lozio na Ipod-e ali kad sam malo prosetao netom video sam sta je bolje. Posle sam se i licno uverio.
a sta ti ja znam...

:: Imam iPod Touch od 16gb za 200eura, nov, lik dobio ne treba mu i prodaje. Naravno, uzecu ga jer je nov 430 manje-vise. Kakav je na njemu zvuk, ja kako sam cuo ima bolji od svakog creativa. A ako cemo iskreno Creative Zen 8Gb kosta 230 eura. Tako da se ovo isplati skroz
:: Vase misljenje
:: __________________________________________________________________
:: Entombed in human body..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun E pa... 13.07.2008. 17:58 #62456

status: user
broj poruka: 1797
mogli bi testic uraditi. Ja ovo uzimam za koji dan. Dogovoricemo se za mesto i vreme. Meni je najmanji problem ovo posle da prodam i uzmem creative ako je zaista bolji.
___________________________________________________________________
Entombed in human body...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 13.07.2008. 20:49 #62463

status: user
broj poruka: 9122
Naravno na video telefoniranje, niko to ne koristi a i pretplata je 300 din. mesecno ali i cena je veoma mala, daleko skuplja od cene obicnog poziva koji je po meni sasvim dovoljan, a net koji daje 3G je odlican, cuo sam da negde u Aziji, mislim u japanu imaju 3,5G mrezu (3 i po G mrezu), a vec se radi na razvijanju 4G mreze!!

Pozdrav!!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Hvala na svim preporukama 13.07.2008. 23:03 #62488

status: user
broj poruka: 9122
Hvala na svim preporukama koje ste mi uputili u vezi IPhone-a!!!

Pozdrav!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: E pa... 13.07.2008. 23:12 #62496

status: user
broj poruka: 3738
Emajliraj me slobodno.
a sta ti ja znam...

:: mogli bi testic uraditi. Ja ovo uzimam za koji dan. Dogovoricemo se za mesto i vreme. Meni je najmanji problem ovo posle da prodam i uzmem creative ako je zaista bolji
:: __________________________________________________________________
:: Entombed in human body..
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Hvala 13.07.2008. 23:31 #62508

status: user
broj poruka: 9122
OK,


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Hvala 13.07.2008. 23:31 #62509

status: user
broj poruka: 9122
OK, hvala jos jednom!!

Pozdrav!!!



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Hvala 13.07.2008. 23:32 #62511

status: user
broj poruka: 9122
OK, hvala jos jednom!!

Pozdrav!!!



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs