Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Anketa
STRANA 1 OD 2  
gile23 Anketa 20.08.2008. 10:18 T11531

status: user
broj poruka: 9122
Nokia ili SonyEricsson, HTC ili BlackBerry?

Pozdrav!!!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Apple iPhone 20.08.2008. 11:09 #66993

status: user
broj poruka: 5696



- A N G E L -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack ... 20.08.2008. 11:10 #66995

status: user
broj poruka: 497
Sony (K850)&HTC (TyTn II)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zandarm Re: Apple iPhone 20.08.2008. 11:28 #66998

status: user
broj poruka: 1454
Prepisujem...


- - - - - - - - - - - - - - - - - -
I Don`t Understand What That Means

::
::
::
:: - A N G E L -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict svaki 20.08.2008. 11:58 #67006

status: user
broj poruka: 4515
Najbolji je onaj koji ti najvise odgovara...

Nekom radi posao 3310, nekom i HTC ....
Neko ima i HTC i SE i Nokiju a ne zna da koristi....

Meni bi zavrsio posao trenutno jedan ajfon.... Vrh mi je za stvari koje koristim...


***************************************************
***************************************************


~~~~Mrzim: Nvideju, Nokiju i Lelekom.... Intel moze.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Meni su to sve nebeske tehnolovije... 20.08.2008. 12:37 #67015

status: user
broj poruka: 7761
Ja i dalje rabim k500 koji sam pazario pre 4 godine prilikom dobijanja dovoljenja za bivanje za R. Sloveniju, i od tada ga nisam menjao jeste da me zeza ovaj prokleti dzojstik par puta ga zamalo nisam tresno o cement pardon beton.

Mada bih se zaista poradovao kad bi mi zenka kupila jedan iPhone, ili neki od HP modela.
Crna Boboica mi je je bez veze ne znam u cemu je razlika u odnosu na nokiju e61 i njenog naslednika koji pri svemu tome cini mi se kostaju nesto manje.

Ali kazem ne pratim tu granu IT-a pa me ne uzimajte za ozbiljno, mada ne bih imao nista protiv da mi neko objasni razliku dva gore navedena smartfona ta bobica i ta nokija.

Kolega ima motodrolju a1200 i mogu vam reci da je do kesice sta sve radi samo me nervira tuchscrean jer imam cevape od prstiju (jesu dugacki ali su i debeli) pa sve mora da se radi onom cackalicom na razvlacenje. Nasi hohstapleri ga prodaju za 270€ a on ga nabavio za 170us$.

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mihro Mozda... 20.08.2008. 12:46 #67017

status: user
broj poruka: 143
...bi dobio bolje odgovore kada bi precizirao za sta (kakav) ti telefon (smartphone) treba :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: Meni su to sve nebeske tehnolovije... 20.08.2008. 12:57 #67018

status: user
broj poruka: 3529
Heh! Dobri stari K500, i ja sam ga dugo dugo rabio, i jos uvek je funkcionalan i radi. Imam resenje za dzojstik(prokleta mana), nosio ga u sevis kod ortaka i par puta ga `kao` on cistio i radio je nedelju dve, dok nisam stvar uzeo u svoje ruke, sad radi ko zmaj vec dve godine.
Pazi ovako:
1. Uzmes sprej WD40 i jedan spric sa iglom
2. U spric naprskas malo WD40 spreja
3. Otvoris fon i skines onu prednju masku sa dugmicima(gumirana) ispod koje se nalazi mali mikro prekidac(dzijstik)
4. Nezno iglu `utaknes` u dzojstik i uspricas vrlo malo WD-a, i tako sa svih strana dzojstika, posle svakog uprskavanja ga malko razdrmas levo desno(dzojstik) i resen ces biti muka vise ikada oko njega.

.)


:: Ja i dalje rabim k500 koji sam pazario pre 4 godine prilikom dobijanja dovoljenja za bivanje za R. Sloveniju, i od tada ga nisam menjao jeste da me zeza ovaj prokleti dzojstik par puta ga zamalo nisam tresno o cement pardon beton
::
:: Mada bih se zaista poradovao kad bi mi zenka kupila jedan iPhone, ili neki od HP modela
:: Crna Boboica mi je je bez veze ne znam u cemu je razlika u odnosu na nokiju e61 i njenog naslednika koji pri svemu tome cini mi se kostaju nesto manje
::
:: Ali kazem ne pratim tu granu IT-a pa me ne uzimajte za ozbiljno, mada ne bih imao nista protiv da mi neko objasni razliku dva gore navedena smartfona ta bobica i ta nokija
::
:: Kolega ima motodrolju a1200 i mogu vam reci da je do kesice sta sve radi samo me nervira tuchscrean jer imam cevape od prstiju (jesu dugacki ali su i debeli) pa sve mora da se radi onom cackalicom na razvlacenje. Nasi hohstapleri ga prodaju za 270€ a on ga nabavio za 170us$
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ajfon koristim vec preko godinu dana 20.08.2008. 13:23 #67021

status: user
broj poruka: 9386
I imam jedan veliki problem... Sta posle njega...?




dabliju dabliju dabliju tacka er te es tacka r s

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: svaki 20.08.2008. 13:27 #67025

status: user
broj poruka: 12057

TAČNO !!!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: Najbolji je onaj koji ti najvise odgovara..
::
:: Nekom radi posao 3310, nekom i HTC ...
:: Neko ima i HTC i SE i Nokiju a ne zna da koristi...
::
::
:: ***************************************************
:: ***************************************************
::
::
:: ~~~~Mrzim: Nvideju, Nokiju i Lelekom.... Intel moze.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Ajfon koristim vec preko godinu dana 20.08.2008. 13:33 #67026

status: user
broj poruka: 4515
Ajfon 2

Legao bi mi zlo ... posto kuci imam neki wifi. Legnem u krevet i gledam recimo neke zgodne sponzoruse na fejsbuku :P



***************************************************
***************************************************


~~~~Mrzim: Nvideju, Nokiju i Lelekom.... Intel moze.

:: I imam jedan veliki problem... Sta posle njega...
::
::
::
::
:: dabliju dabliju dabliju tacka er te es tacka r
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 20.08.2008. 13:33 #67027

status: user
broj poruka: 1228
Izmedju N i SE odabrao bih Nokiu.
Izmedju HTC i BB odabrao bih HTC.
Naravno, kad su u pitanju modeli iz iste klase.

iPhone je ipak i moj izbor. Stvarno dobro pitanje... Sta posle njega?! O_o
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mihro Hm hm 20.08.2008. 13:43 #67029

status: user
broj poruka: 143
Niko se ne obazire na moj komentar jel da :)
Covek nije rekao ni za sta mu treba taj telefon, kako onda da mu preporucimo.
Ako hoce da ima touch screen koju bi mu to Nokiju preporucili pre SE-a ?
Ako hoce da ima Word i Excell editore i uopste da radi nesto ozbiljno, moze na tom iPhone-u da svira samo guznim misicima :)
Mozda bi trebali da ostavimo na stranu licne preference dok se covek ne izjasni sta zapravo zeli.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 20.08.2008. 13:48 #67030

status: user
broj poruka: 9122
Meni su SonyEricsson telefoni nekako za decu od 7-12 godina jer nemaju neki ogroman broj programa koji mogu da se instaliraju na njega, onda dolazi Nokia za decu od 12-18 godina zbog svog Symbiana na koji mozes da instaliras gomilu programa i CarlZeiss sociva koja u mnogome poboljsavaju kvalitet slike, onda na red dolazi ili HTC ili BlacBerry jer su veoma mocni imaju mocan net i najveci broj korisnih programa koji mogu na njih da se instaliraju, TouchScreen su i imaju QWERTY tastature, tako da su oni za posao odlicni. Taj savrsen sklad pokvarili i napravili kursus iPhone-ovi koji su negde izmedju, a po nekim funkcijama cak iznad HighEnd telefona, ali imaju ne tako kvalitetnu kameru, a i ovaj noviji model je preskup u Americi kosta 1000$ a kod nas kad bude dosao verovatno ce biti 1000 evra. Nije cudo sto vecina vas postavlja pitanje sta posle!!!

Nista licno, kome je samo potrebno slanje poruka i telefoniranje dovoljna je i Nokia 1100, ali ko hoce malo ozbiljnije da se bavi, a da pri tom ne nosi laptop onda su mu HTC , BlackBerry i iPhone odlican izbor!!!

Pozdrav!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 20.08.2008. 13:49 #67031

status: user
broj poruka: 9122
Momci ovo je Anketa, a ne kupovina kad budem kupovao posto imam 15 skoro 16 godina onda ce to biti Nokia n96 koja nije nesto posebno ali je dobra!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Re: Hm hm 20.08.2008. 14:10 #67036

status: user
broj poruka: 4515
covek nece nista.


***************************************************
***************************************************


~~~~Mrzim: Nvideju, Nokiju i Lelekom.... Intel moze.

:: Niko se ne obazire na moj komentar jel da :
:: Covek nije rekao ni za sta mu treba taj telefon, kako onda da mu preporucimo
:: Ako hoce da ima touch screen koju bi mu to Nokiju preporucili pre SE-a
:: Ako hoce da ima Word i Excell editore i uopste da radi nesto ozbiljno, moze na tom iPhone-u da svira samo guznim misicima :
:: Mozda bi trebali da ostavimo na stranu licne preference dok se covek ne izjasni sta zapravo zeli.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mihro Aaaahahaaa :D 20.08.2008. 14:15 #67037

status: user
broj poruka: 143
Priznajem gresku :)
Ja ovo pitanje/topic shvatio ozbiljno...
U ovom slucaju moj odgovor je da je najbolje kupiti N96 zato sto je najbolji i iPhone zato sto je najbolji pa ih vezati u SLI ili CF u zavisnosti od toga da li ste nVidias ili ATI-jevac.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: Re: Hm hm 20.08.2008. 14:17 #67039

status: user
broj poruka: 1228
Nije covek nego dete =)


:: covek nece nista.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Nokia 6233 20.08.2008. 14:27 #67040

status: user
broj poruka: 7699
Uzgred budi receno Nokia drzi 80 % trzista mobilnih ,a kupci najbolje znaju zasto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun Nokia je odvratna, za blackberry srbija nema sta da ponudi jos uvek 20.08.2008. 14:31 #67041

status: user
broj poruka: 1797
Sony Ericsson i HTC definitivno.
iPhone je stvarno ok, ali i dalje mislim da je to vise sminka i duvanje nego stvarna korist. Plus sto kao i za BB Srbija je bedna po pitanju mogucnosti. I na kraju odvratni iTunes...blagi uzas!
___________________________________________________________________
Why should man be protected, what has he done to justify it?
This is why we embrace animals, they represent the innocence man doesn`t have!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mihro Re: Nokia 6233 20.08.2008. 14:35 #67042

status: user
broj poruka: 143
1000 leminga ne moze da pogresi :D


:: Uzgred budi receno Nokia drzi 80 % trzista mobilnih ,a kupci najbolje znaju zasto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun Re: Nokia 6233 20.08.2008. 14:35 #67043

status: user
broj poruka: 1797
Da da, kupci koji su dosli iz pichkovca i culi samo za nokiJu pa je kupuju. Ma bezi bre...
To ti je isto ko za PENTIUM 4, svi znaju to da kazu i nista drugo...ista stvar.
Dizajn Nokia-e je odvratan, imaju gomilu modela, ruznih, sarenih, svetlecih i nefunkcionalnih.
Povraca mi se od tog telefona.
Imam K810i i prezadovoljan sam. Za privatnu upotrebu ti nista bolje ne treba od ovoga. I naravno uz njega uzeti jedan HTC Diamond i uzivati.
___________________________________________________________________
Why should man be protected, what has he done to justify it?
This is why we embrace animals, they represent the innocence man doesn`t have!

:: Uzgred budi receno Nokia drzi 80 % trzista mobilnih ,a kupci najbolje znaju zasto.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 20.08.2008. 14:51 #67046

status: user
broj poruka: 9122
Nokia drzi 80% trzista zato sto niko nije cuo za nista bolje i vecini ljudi ne treba da drnda Facebook na telefonu, neko kupi SonyEricsson pa mu kazu da je puko, HTC je keva, dugo je u tom poslu i zna da pravi telefone, a taj iPhone je ok ali ima dobru cenu i problem je u tome da neko ko se ne razume u IT tehniku ume da ga koristi IT tehniku (da ne mora da ga otkljucava), tj. da ga hakuje. Nokia je u ovom poslu od samih zacetaka,a 80% (pricam za Srbiju) nekom detetu cale da pare i on ode i kupi Nokia-ju za 500 evra, i dete sa nje salje poruke i zove, pa je posle godinu dana zameni sa nekim boljim telefonom, a nijedan program ne koristi, eto u cemu je fora. A ovo za dete koliko znam forumi nisu za 18+ godina. I da sam hteo nesto napisao bih koji telefon za 300 evra kupiti. Nikoga ne vredjam!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Gile23 radi se o prijemu signala 20.08.2008. 15:00 #67047

status: user
broj poruka: 7699
Tu njih Nokia ebe sve zato i drzi toliko trziste.Covek isprobao po celoj Srbiji i po najvecim vukoebinama , skoro sve modele ,dosao je do zakljucka kao i ja.A o trajanju baterije da ne pricamo.Ko je pametan procitace ko nije sta da mu radim :).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 20.08.2008. 15:06 #67048

status: user
broj poruka: 9122
Razumem o cemu pricas, ali pazi ovako covece decko ne ume da se registruje na MySpace a nosi K850 i N73, to neki zovu overkill, decka mrzi da uci a ponovo nosi takve telefone. Da ali ti neces sigurno nositi u vuko****** HTC, nego neki low price telefon, Ajmo dalje sa temom oticicemo ovako u svadju, temu sam pre svega postavio da vidim koje brendove ljudi najvise vole!

Pozdrav!!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 20.08.2008. 15:07 #67049

status: user
broj poruka: 9122
I da decko je sa 16 godina napravio C kompajler, da kad su svi u Petnici videli krstili su se!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs