Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
ATI Looking Forward More Advanced Cooling Technologies for Graphics Cards.
STRANA 1 OD 1
psyman ATI Looking Forward More Advanced Cooling Technologies for Graphics Cards. 21.10.2008. 14:31 T12737

status: user
broj poruka: 1046
http://www.xbitlabs.com/news/coolers/display/20081020145721_ATI_Looking_Forward_More_Advanced_Cooling_Technologies_for_Graphics_Cards.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheGame Re:Cooling 21.10.2008. 15:40 #76348

status: user
broj poruka: 719

To je dobra vijest mada im se ni sadasnje graficke ne griju puno...Ja imam Saphire HD4870 i uopste se ne gije kao sto neki pricaju(preko 80 stepeni)...Zapravo moja nikad ne prelazi 70 stepeni a pritom nije ni bucna.............

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dachman Re: Re:Cooling 21.10.2008. 16:03 #76353

status: user
broj poruka: 630
Optereti je malo sa nekom igrom pa ces videti da prelazi 70 stepeni,ali kako god... Recimo GTX 260 koja je u istom rangu te cak u igri ne prelazi 55c dok u idle radi na oko 45c.,sto je dosta nize od 4870. 4870 nije bucna dok se ne ubrza malo qler,ubrzaj ga pa ces videti drasticnu razliku...


::
:: To je dobra vijest mada im se ni sadasnje graficke ne griju puno...Ja imam Saphire HD4870 i uopste se ne gije kao sto neki pricaju(preko 80 stepeni)...Zapravo moja nikad ne prelazi 70 stepeni a pritom nije ni bucna............
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheGame Re:Nikad ne prelazi 70 stepeni 21.10.2008. 16:27 #76356

status: user
broj poruka: 719

Zaista nikad ne prelazi....Ni kad je opteretim npr. Crysisom malo bude bucnija (zato sto naravno qler ubrza)nego na idle rezimu ali prakticno je necujna,...Nije da je ja sad favorizujem ali je stvarno tako...GTX260 se manje grije to stoji...ali je i skuplja a pruza prakticno iste performanse kao HD4870....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BataCele ... 21.10.2008. 20:33 #76395

status: user
broj poruka: 1532
U principu, kartice sa oznakom 4850 bije glas da se dosta greju i da su bucne. 4870 bas i ne.

Grejanje kartica 4850 je posledica pokusaja isporuke vanrednih performansi za pristojne pare. Performanse jesu vanredne, pare jesu pristojne, ali je `racun placen` na hladjenju kartice.


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs