Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
AM3 ce da ide na AM2 + ploce
STRANA 1 OD 1
BataCele AM3 ce da ide na AM2 + ploce 21.11.2008. 19:39 T13331

status: user
broj poruka: 1532
http://www.custompc.co.uk/news/605184/amd-phenom-ii-unveiled.html?CMP=NLC-Newsletters

Od Phenom II (45nm) procesora ocekuju oko 35% bolje performanse uz 35% manju potrosnju energije, ma sta to znacilo. I jos kazu da ce ploce sa AM2+ socket-om, uz update BIOS-a, bez problema da poteraju nove procesore.

Najavljeni za prvi kvartal 2009. (mozda i oko Bozica ?).


У политици, лако је водити рачуна о интересу богатих.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Eh da... 21.11.2008. 21:38 #80422

status: user
broj poruka: 7761
A oni koji prelaze na i7 morace da kupe novu memaru, novu plocu i novi procesor.

Znaci AMDeka dozvoljava bust sistema samo sa zamenom procesora, jos smo da i sam procesor bude povoljan eto srece i radosti za siroke narodnje mase.

Ovo sto pricaju za ploce mi malo mirise da nisu u mogucnosti da izbace sve tri stvari od jednom tj dizajn chipseta malo kaska za CPU i GPU.

Sto ce reci da pravu stvar treba ocekivati tek sa novim chipsetom koji ce moci da iskoristi svu snagu novog Phenom II porcesora.

Napred deko, napred...

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 E da sam čekao 21.11.2008. 23:20 #80441

status: user
broj poruka: 6088
Iako sam planirao da čekam nove Fenome, nisam mogao da se strpim, pa sam pre nekih mesec i po dana uzeo 6000+. Ali će zato oni, koji su bili strpljivi, ako cene budu korektne, sigurno da omaste brke.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Heheheheh...mozete vi da se omrsujete kol`ko hocete 22.11.2008. 01:24 #80466

status: user
broj poruka: 5696
i da tesite jedan drugog :)) Intel i dalje suvereno rula a zajedno sa njim i nVidia...dzaba guranje glave u pesak...Zna se ko kosi a ko vodu nosi, koji bosi a ko gace nosi :)) Sve najbolje!!!


A N G E L


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: Eh da... 22.11.2008. 05:10 #80481

status: user
broj poruka: 10988


:: A oni koji prelaze na i7 morace da kupe novu memaru, novu plocu i novi procesor
::
:: Znaci AMDeka dozvoljava bust sistema samo sa zamenom procesora, jos smo da i sam procesor bude povoljan eto srece i radosti za siroke narodnje mase.::
:: ::

AMDeka dozvoljava da sa Phenomom2 stignete Core2 Duo (previous gen)...
... i a gledate i7 u donji deo ledja!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Copy of Sky momci 22.11.2008. 08:55 #80484

status: user
broj poruka: 6088
Znam da sa vama Copy of Sky momcima nema svrhe pričati niočemu osim o Intelu i nVidiji. Da sredi Intela, AMD će morati žestoko da se potrudi, ali nVidiju - pa to je samo pitanje vremena. Ako sledeća serija u 40nm bude uspešna koliko i aktuelna, biće samo kiss your ass goodbye nVidia. Živi bili pa videli.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Zavisi iz kog ugla se gleda 22.11.2008. 10:18 #80489

status: user
broj poruka: 7700
U 7 od 10 najbrzih superkompjutera na svetu nalazi se Opteron.Prvo mesto zauzima Opteron sa Ibm cell CPu.

http://top500.org/lists/2008/11

Samo da vas podsetim Ati je prodao oko 2 miliona 4xxx serije tako da malo je smesno ,ovo sto sada pricate za Nvidia.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60280. Broj poslatih odgovora: 646177.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs