Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
mp3 player za snimanje predavanja
STRANA 1 OD 1
mracni mp3 player za snimanje predavanja 26.02.2006. 17:37 T1477

status: user
broj poruka: 4
interesuje me preporuka za mp3 player koji bih mogao d akoristim z asnimanje predavanja na faxu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ultraKeen RE: mp3 player za snimanje predavanja 27.02.2006. 08:36 #4675

status: user
broj poruka: 2
...i mobilni SonyErisson W800i dobro snima - provereno! :)


SVE je RELEATIVNO - sem...
(pitaj za nastavak)

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mracni evo 27.02.2006. 14:37 #4682

status: user
broj poruka: 4



pa prvenstveno razmisljam se da kupim nesto kvalitetnije i skuplje.Za oko su mi zapali olympusovi digitalni diktafoni serije w i vn,ali w serija daje 44kHz i 64kbps dok sam cuo da iriver-ovi playeri daju direktnu mp3 konverziju do 192 kbps.E sad glavna stvar je sam mikrofon jer logicki bolji bi trebalo da bude ovaj na diktafonu samom a ne na player-u,jer imam utisak da je on napravljen cisto usputno.Sad zanima me koliko mi se iplati kupiti diktafon a koliko mp3 player imajuci ovu svrhu u vidu.Znam da je iRiver mozda i najbolji mp3 player ali da li je i diktafon toliko dobar???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blacky Zar? 27.02.2006. 22:18 #4694

status: user
broj poruka: 16
Nisam stekao uticak da je iRiver najbolji... Ako je tak oonda sam ja vidjao njegove najlosije priomerke... Ali , ta plastika, taj displej...potseca me na Kenyo, ili Sanyo, i sl.

Drug ima MSI stik i stvarcica odlicno snima, da ne poverujes koliko cist i realistican zvuk reprodukcije ima....

medjutim jedno je sigurno: Sony ipak ima najbolji zvuk. Steta sto njegovi mp3 playeri nemaju mic, ali cuo sam da ce se to promeniti... mada... uvek ostaje pitanje koliko ce ljudi to moci priustiti. fuck!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mracni hm pa sad 27.02.2006. 23:56 #4699

status: user
broj poruka: 4
Sony stvarno mozda i jeste najbolji,ali iskreno ne znam nikoga d aima sony,a znam vise njihs a iRiver-om.Otkud znam Sony je uvek bio zakon koji kosta ko djavo,ali mislim da Iriver parira nekako svakako.Sad moj cimer ima MSI 515 i on snima relatvno dobro,cak stavise odlicno,ali koliko sam saznao iRiver ima mogucnost vece kompresije.E sad jos kad bih saznao koji je mikrofon osetljiviji,lako bih se odlucio.Plus River ima u varijanti 512mb a MSI samo 256.Ne znam sta da radim,majke mi,bas se lomim da uzmem ili MSI515,ili iriver T30ili T10.ako neko ima isti,molim pomoc!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoval profi ili polu profi diktafon 28.02.2006. 16:56 #4708

status: user
broj poruka: 19
Moja preporuka:
uzmi bilo koji profi ili polu profi diktafon a ne mp3 player - izaberi putem googlovanja

al da znas da ti to nece pomoci oko polaganja ispita... bolje ti je kupi knjigu nego sto se koorchis na faksu sa gadgetima...

el lepo kad neko zvace umesto tebe?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mracni pa 28.02.2006. 23:04 #4715

status: user
broj poruka: 4



realno,nema velike razlike izmedju mp3 player-a i digitalnog diktafona sem da se player odlican moze naci za mnogo manje pare od nekog digitalnog diktafona sa losijim snimanjem.Plus direktno grebovanje u mp3 mnogo znaci,a imajuci u vidu da na vecini playera mozes da biras 256,512,1gb dok digitalnih diktafona ima najvise 512mb i to za 2x vise para,izbor i nije tako jednostavan.

mp3player:veliki kapacitet,direktno grebovanje u mp3,bolja kompresija
digitalni diktafon:mnogo losije kompresovanje,i veca cena

diskutabilan je samo kvalitet ugradjenog mikrofona,ali i to se moze resiti kupovinom visoko usmerackog
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marmarko Re: pa 05.03.2006. 14:16 #4808

status: user
broj poruka: 30



::
::
::
:: realno,nema velike razlike izmedju mp3 player-a i digitalnog diktafona sem da se player odlican moze naci za mnogo manje pare od nekog digitalnog diktafona sa losijim snimanjem.Plus direktno grebovanje u mp3 mnogo znaci,a imajuci u vidu da na vecini playera mozes da biras 256,512,1gb dok digitalnih diktafona ima najvise 512mb i to za 2x vise para,izbor i nije tako jednostavan
::

nemas pojma
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60285. Broj poslatih odgovora: 646200.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs