Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Gde kupiti uredjaj protiv zracenja mobilnih telefona??????
STRANA 1 OD 1
pufi Gde kupiti uredjaj protiv zracenja mobilnih telefona?????? 26.01.2009. 22:06 T14916

status: user
broj poruka: 2196
E narode,ja mnogo pricam preko mobilnog fona,pa ako neko ima i ako neko zna gde ima da se kupi neki uredjaj protiv zracenja mobilnog aparata,ja imam inace N95 i procitao sam na netu da ona zraci oko 0.49 necega,ne znam cega,i koliko sam video po listama ona zraci najmanje od skoro svih nokijinih modela!!!

Ako neko ima tu spravu neka mi kaze kakav je utisak stekao,valaj li nesto i da li je to laz ili istina,da li to stvarno pomaze???????????


BIOSTAR THE WAY OF LIFE

GIGABYTE JE ĐUBRE,NUKLEARNI OTPAD!!!!!!!!!!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Ako 26.01.2009. 22:11 #92369

status: user
broj poruka: 5696
mislis na Serb ili REN to je bacanje para osim ako nisi mazohista...u tom slucaju ti preporucujem da progutas ejdnu petohiljadarku...ovi tzv. `urejaji` su go q***


A N G E L


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 26.01.2009. 22:14 #92371

status: user
broj poruka: 9121
Jeste da zraci, postoje slusalice,...

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pufi re 26.01.2009. 22:17 #92372

status: user
broj poruka: 2196
Ok to za sluske el iam jos neki uredjaj,ja znam da mi jejedna drugarica imala nesto sto se zalepi na fon???????????? ima li tako nesto


BIOSTAR THE WAY OF LIFE

GIGABYTE JE ĐUBRE,NUKLEARNI OTPAD!!!!!!!!!!




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad ... 26.01.2009. 22:43 #92375

status: user
broj poruka: 4752
Od toga sto se zalepi zraci jos vise jer mora jace da radi.
Naucno dokazano.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Imaš da kupiš... 26.01.2009. 22:46 #92376

status: user
broj poruka: 3738
olovni kovčežić za mobilni. Cca 5kg-1000din. Nema bolje.
Mislim, dakle u opasnosti sam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 26.01.2009. 22:51 #92378

status: user
broj poruka: 2270
pa imaš bioprotektor reklamu na TV, a ako ti je to jeftino kupi neki uređaj od `Dr` Rosa ili čarobne amulete Sima Sprema ili Vidovite Smorke.
Jedini pravi način da se zaštitiš od zračenja je da strpaš mob (ili sebe) u Farad. kavez. Naravno, tada nećeš imati nikakav signal.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 26.01.2009. 22:51 #92379

status: user
broj poruka: 2236
Veliki broj nepoznatih je u tome sto su mobilni telefoni postali dostupni siromasnoj vecini ljudi tek mozda u poslednjih 10 godina, a to nije dovoljno dugo vremena kako bi se moglo makar priblizno tacno odrediti kako to zracenje utice na razvoj mozga savremenog homosapiensa.

Otprilike, analogno smrtonosnom zracenju telefona bi bilo da pusenje cigareta ubija... sto je opet veoma diskutabilno, jer, neko pusi 50 godina i nije mu nista, a nekome se pojavi maligni tumor na plucima cak i bez prethodnog konzumiranja cigareta.

Sto se tice tih ``anti zrachecjih`` uredjaja, mislim da su svi do jednog budalastina.
Posedovao sam, u poslednjih 12 godina, preko 50 mobilnih telefona, pricam dnevno ~20-30 minuta, i, nijednom do sada nisam imao zbog toga nikakve glavobolje, vrtoglavice ili bilo sta slicno.

N95 sam koristio letos, jedno 15 dana, pozajmio od ortaka. Jedino sto mi se nije svidelo, osim dopunjavanja baterije na svaka 2 sata, je, sto se telefon mnogo grejao dok sam pricao. Kao kod onih starijih telefona kad se ugreje baterija pri punjenju, samo, ovde se ugreje i tastatura i ekran... sve.


Tako da, ako ne patis od nekih migrena ili nekih upala usiju, nemoj trositi vreme, a ni pare na ta govna sto se kace oko vrata, kao ovcama zvona.



Jer, sve sto radi na struju, zraci.






iz Mrcajevaca
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 26.01.2009. 23:02 #92384

status: user
broj poruka: 9121
Kupi Bluetooth slusalice, stavis na jedno uvo, javis se preko slusalica, razgovaras, sasvim ok stvar, to ti kosta 50-ak evra,...

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Dovitljivost 26.01.2009. 23:17 #92389

status: user
broj poruka: 6643
VIdiš kako čoveka nekada zblessawe najobičnije stvari. Ti bi sad da investiraš u neku zaštitu, a, zaštita je svuda oko tebe. Ipak, kad se sve sagleda, praktičnost nekih rešenja, stavlja ih ispred drugih. Ukratko, imaš sledeća rešenja, koja te uz to, neće ništa koštati:
1. Ako si u kući - zatvorenom prostoru: najbolje su šerpe sa poklopcima, metalne naravno, i poklopljene. Mnogo su dobre, kuhinje su pune istih...pa, navali. One sa drškom preporučujem, imaju više namena. Samo ubaciš mobilni unutra i, em ne zrači, em se bolje čuje zvono.
2. Nakvašen peškir, džemperče, i slično, omotan oko mobilca, dobra su zaštita.
3. Podvarijanta prethodnog rešenja: turban oko glave, nakvašen podobrano, također je dobro rešenje.
4. U prirodi, umesto mokrog tekstila, dobro je i sveže, zeleno lišće, u koje se onda uvali mobilni i ušuška. Milina jedna kako smanjuje zračenje.

P.S. Mislim da je već kasno, vide se posledice po tvom postu...

Next - Next - Next - Accept - Ok ...? Eh? Jbt!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Ovako nešto nisam očekivao 27.01.2009. 09:31 #92461

status: user
broj poruka: 6088
Za ovih godinu i kusur dana koliko sam aktivan na forumu, imao sam prilike da pročitam gomilu gluposti (možda sam i ja nešto lupio, to nek drugi procene), ali ovo sa zaštitom od zračenja mobilnog je po meni najjača stvar. Pa, brate mili, gotovo sve živo zrači, a posebno oni što radi na struju. I sama planeta Zemlja zrači određenu količinu radijacije, a to ne znači da svi treba da idemo u onim skafanderima za zaštitu od radijacije. Ako se za ovih 7,5 godina i nekih 15 sati dnevno uz komp nisam ozračio i oslepeo, neću verovatno nikada. Zato, batali hipohondrisanje i drugarice koje imaju uređaje za zaštitu od zračenja mobilnog.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Oblozi kacket alu-folijom !!! 27.01.2009. 13:36 #92518

status: user
broj poruka: 7758

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs