Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Zna li neko...??
STRANA 1 OD 2  
petar6 Zna li neko...?? 24.02.2009. 15:05 T15712

status: user
broj poruka: 129
Da li je neko od vas naleteo na oglas sledece sadrzine:

Brand New FULLY SIM UNLOCKED 3G 8GB/16GB Quad-Band Apple iPhone - Tested working with T-mobile and any other GSM network, also with Youtube and every features working!

APPLE IPHONE COST:
APPLE IPHONE 3G (16GB) .....0USD
APPLE IPHONE 3G (8GB) ......0USD

iPhone Features:
===============
Quad-Band GSM (850/900/1800/1900MHz)
WiFi (802.11b/g)
Edge
Bluetooth 2.0
YouTube
Google Maps
e-mail
Text Messaging
Visual Voice Mail (feature only available on AT&T service plans as this is network related)

All accessories Includes:
====================
Apple iPhone
Apple iPhone battery (Built-in)
Apple iPhone Wall Charger
Apple iPhone User Guide
Apple Desktop Cradle
Apple Ear buds

Works with the following wireless carriers:
====================================
AT&T GSM
Cingular GSM
T-Mobile
Rogers Wireless
Fido
Vodaphone
Orange
O2
Any other GSM carriers in the world

SHIPPING INFORMATION
======================
All orders ship same day We make daily international & domestic shipments within 36 Hours Express delivery to most countries via reliable couriers (FedEx).

BONANZA:
Buy 2 units and get 1 unit FREE.
Buy 5 units and get 2 unit FREE including shipping.

To place an order, simply get back to us with your full shipping information such as:

Name:………
Shipping Address:……..
Telephone number:……..

So that we commence on your order immediately.

Thanks

Sales Manager.
Hector
Msn: hecham213
Skype: hect.hamilo
Tel: +447035952391

Da li neko zna o ovome nesto? Da li je to fora ili ljudi zaista po tim cenam prodaju ?

Hvala unapred svima . Pozdrav
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pufi re 24.02.2009. 20:00 #99018

status: user
broj poruka: 2196

Gde ima za te pare,to je moguce a i nije,sv ezavisi,mozda su kineski,sve j eto vrlo rizicno uzimati ako ne znas od koga je!!!

Sto si zapeo za IPHONE,ionako je govno!!
Uzmi N95,mnogo je bolja od Iphone-a!!!

BIOSTAR THE WAY OF LIFE

GIGABYTE JE ĐUBRE,NUKLEARNI OTPAD!!!!!!!!!!




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: re 24.02.2009. 20:03 #99021

status: user
broj poruka: 4506
Pufi miran da ne moram da te vezujem zbog tih budalastina .

Petre naravno da nije tacno, vidjao sam to, ta `firma ` je iz Engleske, Londona..prevaranti . Nema nista za dzabe i po 50 % manjoj ceni NISTA na planeti zemlji ...

p.s. Moli Boga da Vmarc ne cuje sta si pricao.

Ajd uzdravlje

::
:: Gde ima za te pare,to je moguce a i nije,sv ezavisi,mozda su kineski,sve j eto vrlo rizicno uzimati ako ne znas od koga je!!
::
:: Sto si zapeo za IPHONE,ionako je govno!
:: Uzmi N95,mnogo je bolja od Iphone-a!!
::
:: BIOSTAR THE WAY OF LIF
::
:: GIGABYTE JE ĐUBRE,NUKLEARNI OTPAD!!!!!!!!!
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear I meni je 24.02.2009. 20:09 #99024

status: user
broj poruka: 6502
N95 bolja od iPhona, iPhone je samo skupa igracka.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pufi re 24.02.2009. 20:10 #99025

status: user
broj poruka: 2196

ja ne znam da li si ti normalan sve sam napisao sto sam mislio da treba,mozda su tacne a mozda i nisu,aj da si ti uzeo taj telefon pa da kazes da li je istnina ii ne,ako ne znas ne moj da pricas gluposti!!!

Mo0zda su kineski pa su zato tako0 jeftini!!!

Kod nas je inace oko 400E


E AJ DA NE RUZIMO OVAJ FORUM TAKO STO SE PREPUCAVAMO!!!!!!!!!!!!

BIOSTAR THE WAY OF LIFE

GIGABYTE JE ĐUBRE,NUKLEARNI OTPAD!!!!!!!!!!




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: re 24.02.2009. 20:18 #99030

status: user
broj poruka: 4506
Nije ti prvi put da pricas nesto o cemu ocigledno nemas pojma, ne zelim da se prepirem niti mi je to u interesu ali mi nisu jasni postovi kao sto su tvoji.

Nabijas broj postova ili sta ne razumem ..Druacije ne mogu da objasnim da ces napisati svakakvu budalastinu samo da bi postavio post.

Imao sam N95 i telefon je fantastican...naglasicu opet TELEFON..trenutno imam iphone 3G 16GB i to je kompjuter , KOMPJUTER, onaj ko kaze da je skupa igracka nema blage veze sa zivotom i cudi me da je u stanju da otkuca post na ovom forumu .

Ljudi koji pricaju svasta o iphonu (a bio sam jedan od njih priznajem ) su ljudi koji nikad nisu ni drzali iphone u ruci a nedaj Boze duze ga KORISTILI .

Da li sa N95 mozes da odrzavas-administriras server, napravis web sajt , odrzavas ga ili jos mali milion stvari sto ova `skupa igracka ` radi...smesnoa da ne pominjem sve ostale normalne stvari ..rad u wordu,exelu,full dvd encoding na tv da ne govorim.

p.s. onaj ko kaze ima bolju kameru nek se odmah baci sa Beogradjanke i skrati muke sebi Pleeasee

Ajd uzdravlje

::
:: ja ne znam da li si ti normalan sve sam napisao sto sam mislio da treba,mozda su tacne a mozda i nisu,aj da si ti uzeo taj telefon pa da kazes da li je istnina ii ne,ako ne znas ne moj da pricas gluposti!!
::
:: Mo0zda su kineski pa su zato tako0 jeftini!!
::
:: Kod nas je inace oko 400
::
::
:: E AJ DA NE RUZIMO OVAJ FORUM TAKO STO SE PREPUCAVAMO!!!!!!!!!!!
::
:: BIOSTAR THE WAY OF LIF
::
:: GIGABYTE JE ĐUBRE,NUKLEARNI OTPAD!!!!!!!!!
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Drzao sam oba dosta puta 24.02.2009. 20:28 #99035

status: user
broj poruka: 6502
i znam likove koji imaju iPhone ali ne koriste nista od tih ekstra funkcija pa sam zato to rekao, nego im sluzi za zajebanciju, vecina ljudi nece sigurno da radi enkoding i odrzava server. a kamoli pravi veb sajt, za to sluzi kompjuter. Ali ne kazem da bi se zalio da imam iPhone, za kameru se slazem uzmes digitalni aparat koji je duplo bolji od one kamere sa N95.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Drzao sam oba dosta puta 24.02.2009. 20:36 #99036

status: user
broj poruka: 4506
Upravo tako medo...sve neka decurlija...ubace fart program :) i uu jee super , telefon igrackica, samo zato ga koriste.

Telefon ima toliko mogucnosti da je to neverovatno...Nemam lap top niti cu ga kupovati a iphone mi sve zavrsi i mogu apsolutno sve ko na lapu da odradim...a nekad nisi kuci i za kompom i mozes sve obaviti.

A kemera od 2 mpix je bar duplo bolja od bilo koje kamere na nokiji (sve su mi dosad bile nokie uglavnom, milion sam ih imao ) od 2 i 3.2 mpix....ima odlicnu optiku ..
ali telefoni nisu za slikanje ( za zajebanciju ) kupis digitalac i uzivas bre .

Ajd uzdravlje

:: i znam likove koji imaju iPhone ali ne koriste nista od tih ekstra funkcija pa sam zato to rekao, nego im sluzi za zajebanciju, vecina ljudi nece sigurno da radi enkoding i odrzava server. a kamoli pravi veb sajt, za to sluzi kompjuter. Ali ne kazem da bi se zalio da imam iPhone, za kameru se slazem uzmes digitalni aparat koji je duplo bolji od one kamere sa N95.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Re: Re: Drzao sam oba dosta puta 24.02.2009. 20:40 #99038

status: user
broj poruka: 6502
Slazem se u potpunosti za decurliju. A aparat je mnogo bolji od telefona, pa znam slike sa N95 kad se prebace na komp izgledaju jadno u odnosu na Canon 7,1mpx aparat (ja ga drzim na 3mpx rezoluciji).


:: Upravo tako medo...sve neka decurlija...ubace fart program :) i uu jee super , telefon igrackica, samo zato ga koriste.
::
:: Telefon ima toliko mogucnosti da je to neverovatno...Nemam lap top niti cu ga kupovati a iphone mi sve zavrsi i mogu apsolutno sve ko na lapu da odradim...a nekad nisi kuci i za kompom i mozes sve obaviti
::
:: A kemera od 2 mpix je bar duplo bolja od bilo koje kamere na nokiji (sve su mi dosad bile nokie uglavnom, milion sam ih imao ) od 2 i 3.2 mpix....ima odlicnu optiku .
:: ali telefoni nisu za slikanje ( za zajebanciju ) kupis digitalac i uzivas bre
::
:: Ajd uzdravlje
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
petar6 1 veliko 24.02.2009. 22:32 #99078

status: user
broj poruka: 129



HVALA !!!! Na odgovoru!! Radio sam kao lekar na ovom Gemax-ovom turniru i vidim da 95% tenisera koristi taj telefon,pa mi je jedan od njih (da ne imenujem) pokazao i sta sve moze i za sta sve koristi to `cudo`,tako da sam zapeo da se resim ove moje N 73Me i nabavim sebi taj!

Jedino,sto ovde na sajtu vidim da se cena krece od 500E +... ,e sad jel cena zaista tolika ili manja?? moze odgovor i na mail ako je zabranjeno o tome pisati na forumu!

Hvala jos jednom za informaciju !!!! .)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 24.02.2009. 22:41 #99079

status: user
broj poruka: 9122
Moze polovno za manje pare da se nabavi, ali novi Iphone je preko 500 evra, samo ovo sto je ognjeni rekao koje opcije sve ima Iphone, veoma mali broj ljudi koristi te opcije preko telefona, oni pre svega i phone koriste za duvanje i neke druge stvari. A posto vecina ljudi koristi telefon za pozive i poruke, poneku pesmu i sliku, sasvim je ok taj N73. A posto vidim da si se zagrejao za Iphone, vidi jos poneki telefon, jer ti sigurno neces praviti web stranu preko IPhone-a, takva igracka od 500+ evra ti ne treba samo ces dzabe baciti pare. Pogledaj neki drugi model, ako hoces touch screen pogledaj Nokia 5800, a i N95 je sasvim ok telefon.

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: ... 25.02.2009. 00:45 #99123

status: user
broj poruka: 4506
Naveo sam samo neke stvari , DELIC mogucnosti u svrhu da pokazem da je ovo ozbiljna stvar a ne igrackica ( iako ga vecina kupuje zbog toga i da se SELJACI sa njim po kaficu ).
Tacno je za cenu....3G 8GB ide od 400-450 a 16GB je skuplji bar 100e zavisi kako nadjes gde)

Uglavnom ako ti se svidja i imas love..isplati se i vredi svaki dinar..a i vise od toga.

Ajd uzdravlje

:: Moze polovno za manje pare da se nabavi, ali novi Iphone je preko 500 evra, samo ovo sto je ognjeni rekao koje opcije sve ima Iphone, veoma mali broj ljudi koristi te opcije preko telefona, oni pre svega i phone koriste za duvanje i neke druge stvari. A posto vecina ljudi koristi telefon za pozive i poruke, poneku pesmu i sliku, sasvim je ok taj N73. A posto vidim da si se zagrejao za Iphone, vidi jos poneki telefon, jer ti sigurno neces praviti web stranu preko IPhone-a, takva igracka od 500+ evra ti ne treba samo ces dzabe baciti pare. Pogledaj neki drugi model, ako hoces touch screen pogledaj Nokia 5800, a i N95 je sasvim ok telefon
::
:: Pozdrav
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
petar6 OPET HVALA 25.02.2009. 02:44 #99144

status: user
broj poruka: 129



Mislim da cu onda ovaj moj da prodam i dodam jos 300-350E i da pazarim ovaj od 8GB. S obzirom na posao kojim se bavim mislim da cu fenomenalno iskoristiti opciju msn,e-mail,kao i projektovanje stranice direktno sa sajta preko njega povezanog za projektor sto mi MNOGO skracuje vreme i omucava efikasniji rad.

HVALA puno jos jednom Ognjeni i gile23 za ovu informaciju

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 25.02.2009. 05:41 #99155

status: user
broj poruka: 1228
http://www.handphone-murah.com/blackberry/becarefull-scam-uk-phonecell-seller


Alo bre Ognjene! Ne diraj iFart XD
http://www.youtube.com/watch?v=RRLLsj8DdAw

Ne znam otkud ljudima snage da mrze nesto o cemu nemaju pojma. Cisto da se baci hejt ili sta ja nemam pojma. Ko ne proba iPhone na vise od 2-3 dana ne bi trebalo da se izlece sa izjavam tipa `govno`... Govno za koje se radi toliki broj aplikacija da Windows Mobile platforma moze da sanja. I to kakvih aplikacija.

Imas polovne, neogrebane (isao sam 3-4 puta da kupim za prijatelje neke)... Nasli preko mobilnisvet.com
http://www.mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi/22

E sad, trebalo bi da provalis i sam da li je kinez ili ne ali jbga... Softver je drugaciji i provali se lako. Drugo, ako uzimas polovan obrati paznju na deo gde se ubadaju slusalice. Ima test na vodu i ako je upao u vodu on postane crven... Trebalo bi da je bele boje kad pogledas dno dzeka. Ako vidis da je grebano (nije glatka povrsina) onda nemoj da rizikujes:
http://www.hardmac.com/news/2007-10-12/#7316


iPhone je VRH! Ne zbog dizajna (a i on je extra) vec zbog aplikacija i funkcija od kojih ti pamet stane. =)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict iPhone je vrh 25.02.2009. 11:55 #99205

status: user
broj poruka: 4515
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pufi .... BOTINO !


- - - -

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 25.02.2009. 13:12 #99212

status: user
broj poruka: 4506
@Zmajce ..hehe ..ma da...nemam ja nista protiv tih zezancija imam ih i ja kolko hoces...evo npr dve sa koje se zezam ovih dana...

prva je dog teaser.....pusta zvukove visoke frekvencije koje ljudsko uho ne cuje ali kerovi cuju :D ...haha show....prosetas se parkom i da vidis kako kerovi lude( ne mislim na pandure, oni ne vide pred ocima a ne da cuju nesto :) hehee :D ..

a druga je , bas sam prekjuce stavio na fon.....kao sto ima na avionima ili u ovim najnovijim i preskupim kolima.....podatci koji se reflektovani na sofersabjnu ...brzina, vreme , pozicija. itd razni info...e sa ovim programom ,
iphone projektuje brzinu kretanja, trenutnu poziciju, putanju , daljinu , vreme....a moze i da pisti ako prekoracis brzinu koju si postavio !! i to sve na sofersajbni od kola i ne skreces pogled sve imas isped sebe na staklu :D


Ajd uzdravlje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 25.02.2009. 14:01 #99225

status: user
broj poruka: 9122
Nema na cemu, samo pogledaj sta ti se isplati, i ipak uzmi taj 3G model.

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Re: ... 25.02.2009. 14:47 #99229

status: user
broj poruka: 1228
Ti mene zezas??? Necu da pitam kako je to moguce ali hocu da pitam kako se zove ta aplikacija?!
To me odusevljava kod ovog telefona, uvek neka aplikacija od koje zinem.
Za sad mi je najjaca Jaadu. Jos samo da nateraju Aircrack da radi i vrh vrhova... Ma ne znam, koristim mobove sa win mob platformom od 2002 i za sve ove godine nisam video ovako kreativne aplikacije. Ima ih i previse =D

RECI KAKO SE ZOVE APLIKACIJA BREEE!!!
Skeptik sam ali I WANT TO BELIEVE! XD


:: a druga je , bas sam prekjuce stavio na fon.....kao sto ima na avionima ili u ovim najnovijim i preskupim kolima.....podatci koji se reflektovani na sofersabjnu ...brzina, vreme , pozicija. itd razni info...e sa ovim programom ,
:: iphone projektuje brzinu kretanja, trenutnu poziciju, putanju , daljinu , vreme....a moze i da pisti ako prekoracis brzinu koju si postavio !! i to sve na sofersajbni od kola i ne skreces pogled sve imas isped sebe na staklu :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Re: ... 25.02.2009. 14:59 #99232

status: user
broj poruka: 4506
hehehehe.....naravno da ne zezam al vidi ti njega...pa nema ni kod babe za dzabe :P.
Nemoras u parama da platis, ako imas neku slatku svastiku ili drugaricu nece se bunim :P

Jadu je extra al nemam wifi kuci , mada planiram da stavim.
Prog ti se zove smart HUD ...stavi i shazam ako nemas odlicna stvar...Imas merac pritiska na njemu ? :D ...Stavio sam sad , fullscreen se zove, zamena za Safari, stim sto je surfing space , ceo ekran, nema odsecenih ivica pa je sad 30-40 % veca slika.

p.s. imao sam zilion nokia (symbiani ) i WM telefone i nikad vise...to su KRSEVI..kad ja moram da cekam da mi 5 minuta otvori sliku, poruku ili bilo sta ...ma beziiiii :)

Ajd uzdravlje

:: Ti mene zezas??? Necu da pitam kako je to moguce ali hocu da pitam kako se zove ta aplikacija?
:: To me odusevljava kod ovog telefona, uvek neka aplikacija od koje zinem.
:: Za sad mi je najjaca Jaadu. Jos samo da nateraju Aircrack da radi i vrh vrhova... Ma ne znam, koristim mobove sa win mob platformom od 2002 i za sve ove godine nisam video ovako kreativne aplikacije. Ima ih i previse =
::
:: RECI KAKO SE ZOVE APLIKACIJA BREEE!!
:: Skeptik sam ali I WANT TO BELIEVE! X
::
::
:: :: a druga je , bas sam prekjuce stavio na fon.....kao sto ima na avionima ili u ovim najnovijim i preskupim kolima.....podatci koji se reflektovani na sofersabjnu ...brzina, vreme , pozicija. itd razni info...e sa ovim programom ,
:: :: iphone projektuje brzinu kretanja, trenutnu poziciju, putanju , daljinu , vreme....a moze i da pisti ako prekoracis brzinu koju si postavio !! i to sve na sofersajbni od kola i ne skreces pogled sve imas isped sebe na staklu :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict evo nekih mojih omiljenih 25.02.2009. 15:18 #99238

status: user
broj poruka: 4515
iAmp
http://rapidshare.com/files/195229937/iAMP.rar
Kontrolises winamp preko iPhone-a

WiFinder
Trazi wi fi mreze, Pokazuje jacinu signala, enkripciju.... Mreze bez ssid-a :)

WinAdmin
Remote Desktop

iQualizer
20 Equalizera (opasna vizulacija dok slusas muziku) vise je zanimljivo ( podesavas boje, sens .... )

BeejiveIM
MSN, Gtalk .... svi IM programi podrzani. Ja recimo koristim za msn.... podrzava bukvalno sve.... slanje slika, zvucnih zapisa, promena slike na profilu, personal msg....

..... Ako vas interesuju igre.... ima i toga dosta.


- - - -

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: evo nekih mojih omiljenih 25.02.2009. 15:21 #99239

status: user
broj poruka: 4506
I ja sam koristio BeejiveIM + Fring za free razgovore preko wifa....ali instaliraj Nimbuzz , besplatan u app store-u a bolji ...sve ima apsolutno sve i sve su objedinili u njemu + ne baguje nikad.

appulo.us ....svi najnoviji programi, sa slikama i objasnjenjem...bon apetit .)


p.s. da napomenem jos jednu stvarcicu sto iphone razlikuje od ostalih telefoncica tipa N95...Iphone ima odvojen 3d graficki cip ( a ne kao ostali telefoni, zvuk , grafika, cpu...sve u jednom cipu ) ...tako da je grafika na nivou...izmedju playstation 1 i 2 ...apsolutno brutalno ..3D grafika....



Ajd uzdravlje

:: iAmp
:: http://rapidshare.com/files/195229937/iAMP.ra
:: Kontrolises winamp preko iPhone-
::
:: WiFinde
:: Trazi wi fi mreze, Pokazuje jacinu signala, enkripciju.... Mreze bez ssid-a :
::
:: WinAdmi
:: Remote Deskto
::
:: iQualize
:: 20 Equalizera (opasna vizulacija dok slusas muziku) vise je zanimljivo ( podesavas boje, sens ....
::
:: BeejiveI
:: MSN, Gtalk .... svi IM programi podrzani. Ja recimo koristim za msn.... podrzava bukvalno sve.... slanje slika, zvucnih zapisa, promena slike na profilu, personal msg...
::
:: ..... Ako vas interesuju igre.... ima i toga dosta
::
::
:: - - - -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 25.02.2009. 15:36 #99242

status: user
broj poruka: 2236
Kakva je situacija sa WiFi-em po Beogradu ?

Koji su delovi grada pokriveni ? Ili možda koliki ? Sećam se one Telenor ciganije što pokriva 500kvm, studentski park i u još par lokala gde je bilo prvih 3 dana džabe, a posle oko 50 din/h, iliti mesečno kao 1Mbit ADSL u idealnom slučaju.

Pa, pošto mi ne treba merač pritiska, zajebavač kučeta, niti brzinomer u kolima, već bežični internet, da li se isplati kupovati sličnu neku spravu u Srbiji ? I, koliki je protok, koliko se naplaćuju ti podaci na kojoj mreži ?

Glavni štab.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: ... 25.02.2009. 15:44 #99244

status: user
broj poruka: 4506
Wifi za dz nemas nigde ....to je bila samo Telenorova promo akcija ( po parkovima )

imas wifi u skoro svakom kaficu, sednes porucis pice i surfujes skidas sa neta....ili ako imas adsl , uzmes wifi ruter i deo adsl protoka prosledis iphonu .....

Sto se tice brzine, ne mogu da nadjem u specifikacijama ali mislim da je ista brzina kao i bilo koje druge mrezne karte...uglavnom video sam po netu kako ljudi vuku sa iphone sa 15-20 MB brzinom...koji je maximum ko zna .....

Ajd uzdravlje

:: Kakva je situacija sa WiFi-em po Beogradu ?
::
:: Koji su delovi grada pokriveni ? Ili možda koliki ? Sećam se one Telenor ciganije što pokriva 500kvm, studentski park i u još par lokala gde je bilo prvih 3 dana džabe, a posle oko 50 din/h, iliti mesečno kao 1Mbit ADSL u idealnom slučaju
::
:: Pa, pošto mi ne treba merač pritiska, zajebavač kučeta, niti brzinomer u kolima, već bežični internet, da li se isplati kupovati sličnu neku spravu u Srbiji ? I, koliki je protok, koliko se naplaćuju ti podaci na kojoj mreži
::
:: Glavni štab.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 25.02.2009. 15:51 #99247

status: user
broj poruka: 2236
Pa, ako nije tajna, pošto je, u proseku, ovih dana, sat vremena ili koliko već, gde god si koristio ?

Glavni štab.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict wi fi-a ima dosta 25.02.2009. 15:59 #99249

status: user
broj poruka: 4515
i sve ih je vise...... Na svakom koraku otkljucani HG520s ..... :)


- - - -

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: wi fi-a ima dosta 25.02.2009. 16:06 #99251

status: user
broj poruka: 4506
hehehe u par njih sam sifru pogodio :))

@Slavuj.....nemas ti nigde da kupis zakupis wifi..kazem ti , jedino da odes u kafic , porucis pice i budi do zatvaranja ako hoces...ili druga varijanta posto imas adsl , kupis wifi ruter i deo brzine adsl-a prebacis na wifi za iphone.

Ajd uzdravlje

:: i sve ih je vise...... Na svakom koraku otkljucani HG520s ..... :
::
::
:: - - - -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs