Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Jao Klinktone !
STRANA 1 OD 2  
psihoyu Jao Klinktone ! 24.03.2009. 18:06 T16355

status: user
broj poruka: 1191
Jao Klinktone majku ti jebem! Danas je 10 god od kako su nas bombardovali kao stoku! Jebem li im seme americko i njima i Milosevicu!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS ... 24.03.2009. 18:33 #104967

status: user
broj poruka: 860
Hahaha

Ne brini, politika je i dalje ista prema nama...bez obzira što su se promenili vladari.

Windows-free with Fedora 10

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
merjadok Obzirom na političku neutralnost ovog sajta 24.03.2009. 18:35 #104968

status: user
broj poruka: 29



brzo će ti obrisati ovu temu. Nego, videste li kako se naše krave teniserke fotkaju sa pomenutim gospodinom pa se još i hvale na zvaničnim stranicama.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Kurta i Murta 24.03.2009. 18:50 #104970

status: user
broj poruka: 4163
Ko god da je predsednik, ima nekog iza paravana koji diriguje.

NEMOJ NA SILU, UZMI VEĆI ČEKIĆ!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 24.03.2009. 19:10 #104994

status: user
broj poruka: 1191
ma dabog da celu ameriku odneo uragan! na moj rodjendan su ih napali sa onim avionima, kako su me obradovali talibani, svaka im cast!
a sta cemo mi srbi, mi smo napacen narod, jebe nas ko stigne! zamisli da nas jedo 100 miliona, jebali bi ceo svet kakve smo budale! zato manite se kompjutera, i dovatite zene!
odo ja sad!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: re 24.03.2009. 19:32 #105003

status: user
broj poruka: 2937
srecan ti rodjendan, dabogda ti farma machintosa sluzila kao rezervni pc
______________________________________________________________________
*ebo m*t*r, pusti taj instalacioni cd kao audio disk, pa ga odzvizdi u slusalicu da ga snimim na kasetu da ga iskompajliram na nekom komodoru, pre ce tako da bude nego ovaj torent

:: ma dabog da celu ameriku odneo uragan! na moj rodjendan su ih napali sa onim avionima, kako su me obradovali talibani, svaka im cast
:: a sta cemo mi srbi, mi smo napacen narod, jebe nas ko stigne! zamisli da nas jedo 100 miliona, jebali bi ceo svet kakve smo budale! zato manite se kompjutera, i dovatite zene
:: odo ja sad
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx Re: Jao Klinktone ! 24.03.2009. 19:33 #105005

status: user
broj poruka: 2937
i milosevicu seme americko?!
______________________________________________________________________
*ebo m*t*r, pusti taj instalacioni cd kao audio disk, pa ga odzvizdi u slusalicu da ga snimim na kasetu da ga iskompajliram na nekom komodoru, pre ce tako da bude nego ovaj torent

:: Jao Klinktone majku ti jebem! Danas je 10 god od kako su nas bombardovali kao stoku! Jebem li im seme americko i njima i Milosevicu
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 24.03.2009. 20:14 #105018

status: user
broj poruka: 1191
nije meni danas rodjendan, nego na onaj dan kad su talibani jebali amere!
milosevic je crnogorac, zato je bio tako tvrdoglav i glup!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Ne može niko 24.03.2009. 21:22 #105037

status: user
broj poruka: 6088
da izjebe Srbe, kao što mi možemo da izrokamo sami sebe. A, smrdljivi Ameri i ostala bagra, jedva čekaju takve dileje, kakve smo nažalost mi, pa danas izrokaju još više. Dok se ne opametimo, trpećemo samo seks, seks i samo seks.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 24.03.2009. 21:36 #105040

status: user
broj poruka: 12057

Ma nema tu puno filozofije, Albanci i OVK (inače fatalističko bolestan narod, osvajački po svaku cenu, zarad bilo kakvog cilja daće i decu i sve što treba, pa ih za svaki slučaj naprave po 20) su imali podršku, oružanu i medijsku, cepali su po našoj policiji i selima, pa kad su popili po pi_ki, što je i očekivano => e to je prekomerna upotreba sile, NATO i ostalo znamo.

A najjača je ona budala šiptarska što kaže, mi smo tu oduvek, a Srbi su došli u aprilu 1900 i neke. Kakve crne slike leševa labanaca, sve montaža do montaže, ista tela korišćena na 100 slika.

Tada kad smo još imali priliku, trebalo je očistiti Kosovo, sastaviti ga sa patosom. Ovako, ima da nas grickaju do Beograda, a čim uzvratimo bićemo krivi.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 24.03.2009. 21:59 #105048

status: user
broj poruka: 2236
Ne razumem zašto ste se popalili, kao da Vas neko nešto pita, osim što ste svi do jednog primorani da odslužite vojsku, a i ja među Vama.

Meni je vrhunac obeležavanja te neke psihoze ``nebeskog naroda`` ovo današnje puštanje sirena. Uistinu, nisam čuo nijednu, pa se i osećam nekako pametnije.

Čuo sam da su isto tako puštali svake godine posle Titove smrti, 5-6 godina... koja bolnica, kao da smo ostali zaglavljeni u četrnaestom veku.

Tako da, dok ne budete fizički primorani da idete da pucate u neke ljude i oni u Vas, kao neki maloumnici, nema razloga za brigu i nervozu.

Kontrolni toranj
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: re 24.03.2009. 22:50 #105053

status: user
broj poruka: 10988



:: ma dabog da celu ameriku odneo uragan! na moj rodjendan su ih napali sa onim avionima, kako su me obradovali talibani, svaka im cast
:: a sta cemo mi srbi, mi smo napacen narod, jebe nas ko stigne! zamisli da nas jedo 100 miliona, jebali bi ceo svet kakve smo budale! zato manite se kompjutera, i dovatite zene
:: odo ja sad
::
:: Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))
::
::

Najbolje su zene u kompjuteru (.avi, mpeg...).
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu re 25.03.2009. 00:09 #105059

status: user
broj poruka: 1191
nas su bombardovali tad zato sto je rusija bila go kurac, zavisna 100 % od zapada, danas tako nesto ne bi moglo da se desi
samo im zelim da njihova deca (USA) da prozive ono sto mi ovde proziveli, umesto da idemo u skolu i zezamo se, mi se skrivali ko misevi! jebem ja njihovu veliku demokratiju, oni su gori od hitlera!

Ne brze od zivota, al moze 250km/h sa BMW 325Ci, ali benzin je skup i glup pa ce da padne BMW 330Cd !!! :)))

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 25.03.2009. 00:17 #105062

status: user
broj poruka: 4506
Najbolji su mi ovi likovi koje zabole ku**ina za sve sto se ne desava njima, njihovoj, babi i mozda keru u dvoristu.

Zato smo tu gde jesmo, zato sto pola `likova` ne bi mrdnulo prstom da krvaris ispred njih , zato sto majke slikaju decu dok covek hoce da skoci sa mosta......BOLEST ..

nabijanje na kolac nikad nije trebalo da izadje iz `mode`

Ajd uzdravlje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud ohohohoh 25.03.2009. 00:59 #105069

status: user
broj poruka: 3737
Bax nisam očekivao ovako militani nastup od tebe delovao si mi nekako pacifistički nastrojen.:D
Slučajno sam služio vojsku u Prištinskom korpusu pa sam imao prilike da slušam razne priče. Ne da im nismo ostali dužni nego...
Mislim, dakle u opasnosti sam. Myspace&facebook free user!!!

::
:: Tada kad smo još imali priliku, trebalo je očistiti Kosovo, sastaviti ga sa patosom. Ovako, ima da nas grickaju do Beograda, a čim uzvratimo bićemo krivi
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: ohohohoh 25.03.2009. 01:03 #105070

status: user
broj poruka: 12057

Samo zato što ćemo mi i naša deca i verovatno i njhova deca imati problema sa tom gamadi dole.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Bax nisam očekivao ovako militani nastup od tebe delovao si mi nekako pacifistički nastrojen.:
:: Slučajno sam služio vojsku u Prištinskom korpusu pa sam imao prilike da slušam razne priče. Ne da im nismo ostali dužni nego..
:: Mislim, dakle u opasnosti sam. Myspace&facebook free user!!
::
:: ::
:: :: Tada kad smo još imali priliku, trebalo je očistiti Kosovo, sastaviti ga sa patosom. Ovako, ima da nas grickaju do Beograda, a čim uzvratimo bićemo krivi
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Re: Re: ohohohoh 25.03.2009. 01:09 #105071

status: user
broj poruka: 3737
Čuj dole. I dole i gore...evo jedan podatak. Posle šiftarskih napada na našu vojsku, naši su nalazili ne eksplodirane tromblonske mine zabodene u zemlju. Dotični šiftari nisu znali da treba osigurač da se izvadi pre nego li opališ.
Mislim, dakle u opasnosti sam. Myspace&facebook free user!!!

::
:: Samo zato što ćemo mi i naša deca i verovatno i njhova deca imati problema sa tom gamadi dole
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: :: Bax nisam očekivao ovako militani nastup od tebe delovao si mi nekako pacifistički nastrojen.:
:: :: Slučajno sam služio vojsku u Prištinskom korpusu pa sam imao prilike da slušam razne priče. Ne da im nismo ostali dužni nego..
:: :: Mislim, dakle u opasnosti sam. Myspace&facebook free user!!
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Tada kad smo još imali priliku, trebalo je očistiti Kosovo, sastaviti ga sa patosom. Ovako, ima da nas grickaju do Beograda, a čim uzvratimo bićemo krivi
:: :: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VuKaSiN82 Re: Re: 25.03.2009. 03:01 #105078

status: user
broj poruka: 128
Svaka rec ti je na mestu druze i svaka ti cast. Imao bih jos toga da dodam ali mislim da nema svrhe i samo bih se dodatno nervirao.

Milost ne trazimo, milost ne dajemo

::
:: Ma nema tu puno filozofije, Albanci i OVK (inače fatalističko bolestan narod, osvajački po svaku cenu, zarad bilo kakvog cilja daće i decu i sve što treba, pa ih za svaki slučaj naprave po 20) su imali podršku, oružanu i medijsku, cepali su po našoj policiji i selima, pa kad su popili po pi_ki, što je i očekivano => e to je prekomerna upotreba sile, NATO i ostalo znamo
::
:: A najjača je ona budala šiptarska što kaže, mi smo tu oduvek, a Srbi su došli u aprilu 1900 i neke. Kakve crne slike leševa labanaca, sve montaža do montaže, ista tela korišćena na 100 slika
::
:: Tada kad smo još imali priliku, trebalo je očistiti Kosovo, sastaviti ga sa patosom. Ovako, ima da nas grickaju do Beograda, a čim uzvratimo bićemo krivi
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Nazalost 25.03.2009. 08:41 #105097

status: user
broj poruka: 6088
E, da su (i kada bi) ovako razmišljali oni koji su vodili državu, verovatno ne bi Srbija (Jugoslavija) prošla onako kako jeste i kako sada prolazi. Jadno je to što mi sve ovo pričamo za džabe.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivdzazemun re: 25.03.2009. 13:15 #105114

status: user
broj poruka: 154
Kako je Staljin svojevremeno ugusio bunu u ono vreme u Avganistanu ili vec po kojim onim trulim drzavama u Aziji?
Zatvorio granice,poubijao milione,proterao hiljade ljudi a par hiljada je ostavio da zive i zavrsio sa bunom.
Iako sam protiv rata i ovog navedenog nacina(Staljin),ako je vec Sloba hteo da udje u istoriju kao kreator velike Srbije ,onda je trebao ovo da uradi.
Mada,mi Srbi na moju veliku zalost hteli mi to da priznamo ili ne,nismo dobri pregovaraci i uvek smo vodili pogresnu politiku.
Valjda smo nesto naucili iz svega ovoga,bilo i neponovilo se.

Pozdrav dobri ljudi


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Panta019 Re 25.03.2009. 13:25 #105115

status: user
broj poruka: 1583
Nadam se da ce ove jebivetre iz Amerike i Nato da stigne najgora kletva koja moze da postoji i da se nikada vise ne opasulje. Nadam se da ih neko sravni sa zemljom tepih bombama u trecem svetskom ratu koji ce doci, samo je pitanje kada.

Sto se Siptara tice mrzim ih do bola i trebali smo da ih nacisto zgovnimo dok smo imali sanse.

Obzirom da hoce da se sire i vise od KiM mislim da bi bilo red da padne neko tepanje izmedju nas i njih i da ih jedanput za svagda primirimo i naucimo pameti.

Radije bih bacio nuklearnu bombu na njih nego da moj rodni grad, Nis padne u njihove sake.



___________________________________

Oh drat these computers, they`re so naughty and so complex, I could pinch them.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko ... 25.03.2009. 14:54 #105131

status: user
broj poruka: 1228
Kako to da je od svih zemalja u okruzenju, koji bi i te kako voleli da prodube odnose sa masinom za pravljenje para, bas nasa bila takve srece da postane domacin? Ovo je mnogo vece od prodaje koju su izvela braca.ru, hasami mafije, ratova kojih ima gde hoces i gde neces... Koliko njih zabole dole sta narod (nas i njihov) prica. Kao da samo mi ovde znamo sta se radi u EU i odakle im gudra stize. Drzavne institucije (policija, pravosudje, gradjevinci...) imaju problema i znaju da im drzava saradjuje sa kriminalcima, dosta njih zna da je koriscen osiromasen uranijum u bombardovanju Srbije XD... Ljude bole dole dok im ne dodje toliko blizu, da vise ne mogu da gledaju Pink ili B92 kako treba, surfuju netom, instaliraju, igraju, kenjaju... Najpametnija stvar u slucaju da se to desi, jeste put pod noge pa negde kao sto je Argentina. Nista lepse od lepog vremena. Nikako EU i USA osim ako niste krenuli na Dejvida .)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
merjadok eh 25.03.2009. 19:09 #105174

status: user
broj poruka: 29
A da li znate da ne mogu da nas spreče da se nas 6 miliona prijavi na prebivalište kod rođaka, prijatelja, sunarodnika itd na adresu na KiM i da ih dobijemo na prvim izborima?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst DRUGOVI!!!IZDAJA!!! 25.03.2009. 21:29 #105198

status: user
broj poruka: 2909
http://www.tracarenje.com/Sport/Ana-i-Jelena-sa-Klintonom.html


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
merjadok a tek je jadna 26.03.2009. 00:34 #105239

status: user
broj poruka: 29
ova mala prostitutka koja je na zvanicnom sajtu sa slike isekla godzilu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj Re: DRUGOVI!!!IZDAJA!!! 27.03.2009. 00:35 #105491

status: user
broj poruka: 2236
Na šta liči ova desno... kao da joj je neki tiganj naleteo na facu brzinom od 300km/h.

Koji sajt... jeeeee...bote.

Kontrolni toranj

:: http://www.tracarenje.com/Sport/Ana-i-Jelena-sa-Klintonom.htm
::
::
:: DaSickSyste
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs