Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Single PCB based GeForce GTX 295 might be in the works
STRANA 1 OD 1
SkyFire Single PCB based GeForce GTX 295 might be in the works 25.03.2009. 17:12 T16372

status: user
broj poruka: 18472
WTF?O moj Boze sta sve vise nece uraditi i izmisliti,sad GTX295 na Single PCB,sistem kojim se ATI vec dugi niz godina koristi (Dva GPU-a na jednu plocu).Sve se izvrnulo naopako i samo plasiraju gluposti umesto da se usresrede na tehnoloski napredak.Gledajuci iz njihovog ugla,oni i ovo smatraju tehnoloskim napretkom!
Sto je najgore imaju spremljen GT300 tj GTX350 i njega ne plasiraju vec se zezaju kojekakvim budalastinama!Ono sto mi je jedino logicno sto se ovo desava je to da ATI nema adekvatan odgovor vec i oni prckaju sa slicnim glupostima i raznim revizijama!

http://www.guru3d.com/news/single-pcb-based-geforce-gtx-295-might-be-in-the-works/

I Want to believe - The truth is out there

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: ... 25.03.2009. 18:04 #105152

status: user
broj poruka: 3995
pa i jednima i drugima nije svejedno,nego cekaju iskorak konkurencije...
znas kako je recesija je,nesmeju da naprave manjak sebi...ali sve u svemu trenutno je mrtvo on the battlefield


rad je od coveka napravio majmuna

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Ondak ispada... 25.03.2009. 18:18 #105155

status: user
broj poruka: 3737
da dvojezgarni procesori nisu nikakav napredak. Sve što smanjuje troškove proizvodnje trebalo bi smatrati tehnološkim napretkom.
Mislim, dakle u opasnosti sam. Myspace&facebook free user!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ttate Re: Single PCB based GeForce GTX 295 might be in the works 25.03.2009. 19:59 #105185

status: user
broj poruka: 366
A sta da `tera` taj novi GTX350? Problem je sto nema softwera a nesto extra zahtevno nije jos ni u najavi.Vidim predstavili Cray engine 3 - bi ce za jedno dve godine ,mozda.
Ovi sadasnji cipovi gtx 200 i derivati sasvim su dovoljni.

:: WTF?O moj Boze sta sve vise nece uraditi i izmisliti,sad GTX295 na Single PCB,sistem kojim se ATI vec dugi niz godina koristi (Dva GPU-a na jednu plocu).Sve se izvrnulo naopako i samo plasiraju gluposti umesto da se usresrede na tehnoloski napredak.Gledajuci iz njihovog ugla,oni i ovo smatraju tehnoloskim napretkom
:: Sto je najgore imaju spremljen GT300 tj GTX350 i njega ne plasiraju vec se zezaju kojekakvim budalastinama!Ono sto mi je jedino logicno sto se ovo desava je to da ATI nema adekvatan odgovor vec i oni prckaju sa slicnim glupostima i raznim revizijama
::
:: http://www.guru3d.com/news/single-pcb-based-geforce-gtx-295-might-be-in-the-works
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Single PCB based GeForce GTX 295 might be in the works 25.03.2009. 20:32 #105187

status: user
broj poruka: 18472
Da znas ,evo sa GTX295 nemam igru u rezoluciji 1920x1200 sa kojom mogu da opteretim kartu i sa Full detaljima i AA i AF!Stoga tvoja prica ima smisla mada ja uvek volim da vidim nesto novo.Inace ljudi ako misle da ce GTX350 sa Single GPU da bude brzi varaju se,bice priblizno sa performansama ali nece biti brzi.

I Want to believe - The truth is out there



:: A sta da `tera` taj novi GTX350? Problem je sto nema softwera a nesto extra zahtevno nije jos ni u najavi.Vidim predstavili Cray engine 3 - bi ce za jedno dve godine ,mozda
:: Ovi sadasnji cipovi gtx 200 i derivati sasvim su dovoljni
::
:: :: WTF?O moj Boze sta sve vise nece uraditi i izmisliti,sad GTX295 na Single PCB,sistem kojim se ATI vec dugi niz godina koristi (Dva GPU-a na jednu plocu).Sve se izvrnulo naopako i samo plasiraju gluposti umesto da se usresrede na tehnoloski napredak.Gledajuci iz njihovog ugla,oni i ovo smatraju tehnoloskim napretkom
:: :: Sto je najgore imaju spremljen GT300 tj GTX350 i njega ne plasiraju vec se zezaju kojekakvim budalastinama!Ono sto mi je jedino logicno sto se ovo desava je to da ATI nema adekvatan odgovor vec i oni prckaju sa slicnim glupostima i raznim revizijama
:: ::
:: :: http://www.guru3d.com/news/single-pcb-based-geforce-gtx-295-might-be-in-the-works
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646130.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs