Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Intel Celeron 2.66 Box - zasto je toliko bucan!???
STRANA 1 OD 1
Tolla Intel Celeron 2.66 Box - zasto je toliko bucan!??? 22.11.2004. 15:08 T176

status: user
broj poruka: 6
Skoro sam kupio Intel Celeron 2.66 procesor i kada startujem neku igricu (pogotovo ako je zahtevnija - Far Cry!?) cooler na procesoru menja brzinu, sto i nije zabrinjavajuce (dobio sam informaciju da brzinu coolera diktira temp. procesora tj. ploca mu omogucava takvu mogucnost), ono sto mene interesuje je da li neko ima ovaj procesor i da li pored zvuka od strujanja vazduha cuje i jedan specifican zvuk (zujanje - koje se povecava sa brzinom br. obrtaja). Ja sam dobio informaciju da je to zbog coolera koji je specijalno pravljen za ovaj procesor tj. ima nekakva zakrivljena krilca koja proizvode ovaj specifican zvuk. Meni se ovo licno uopste ne svidja (buka), ima li neko nekakvo resenje???
Tolla
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
panteleja xe xe xe 23.11.2004. 10:05 #304

status: user
broj poruka: 50
moj savet ti je da se reshish celerona, i kupish AMD, a ako bash hocesh intela lepo kupi pravog a ne celerona. toliko, poz!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jarisha BIOS 23.11.2004. 13:30 #310

status: user
broj poruka: 70
Pokusaj u BIOS-u da nadjes da li postoji opcija koja omogucava da se broj obrtaja menja pa je iskljuci i vidi kako se ponasa procesor sa temperaturom. A ako ti je temperatura visoka i sa tom funkcijom reklamiraj komp.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tolla BIOS 23.11.2004. 14:58 #312

status: user
broj poruka: 6
U BIOS-u sam samo nasao opciju da se ocitava broj obrtaja cooler-a ili da se ignorise, ne mogu da menjam br. obrtaja!
Tolla

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SaleSKYNET Bre... 25.11.2004. 04:41 #325

status: user
broj poruka: 1
Hahahahahaha... Sto ne kupis lepo Durona na 1.3 Ghz, rade isto, a ovaj ti je tisi....
Skynet-Karaburma-Wireless

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Tolla Bre bre 25.11.2004. 12:08 #326

status: user
broj poruka: 6
Neozbiljni komentari nisu neophodni! Hvala...
Tolla

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mario80 :) 31.12.2004. 13:44 #474

status: user
broj poruka: 95
kume, imam ja jedan amd na 700mhz i dacu ti ga sve sa kulerom jevtino.moze da se digne do 850, mislim....samo treba da ga uglavis na plocu, dacu ti i cekic...
radi a ne cuje se!
tko leti, vrijedi!

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646152.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs