Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
ATI demonstrirao prvi svetski Microsoft Directx 11 GPU
STRANA 1 OD 1
obradmi ATI demonstrirao prvi svetski Microsoft Directx 11 GPU 03.06.2009. 11:07 T17773

status: user
broj poruka: 7700
Bolji kvalitet slike ,superiorne perfomanse u igricama....

http://www.techpowerup.com/index.php?95957

http://www.fudzilla.com/content/view/14018/1/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 03.06.2009. 12:44 #118665

status: user
broj poruka: 9122
Kada to izlazi i zna li mu se cena.

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Valjda Q3 2009 03.06.2009. 12:52 #118667

status: user
broj poruka: 7700
Taj Directx 11 je sihronizovan kod Ati sa izlaskom Windows 7 ,a i za njega je optimizovan,video si i sam u tekstu zovu ga `nova revolucija`.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Kraj septembra ,pocetak oktobra 03.06.2009. 12:59 #118668

status: user
broj poruka: 7700
nesto pre izlaka Windows 7

http://www.fudzilla.com/content/view/14036/1/

Our sources are quite confident that ATI should have these cards launched either in very late Q3 (late September time), or very early Q4 2009, that starts in October.

Since Windows 7 officially launches on October 22nd, you should expect ATI to have at least two, most likely three DirectX 11 cards to jump on the DirectX 11 bandwagon.

We are not sure about the games and currently we can only hope that Nvidia`s DirectX 11 can also come in 2009, as many people are starting to whisper that Nvidia`s DirectX 11 in 40n, is early 2010 rather than late 2009.

Nadamo se da ce i Nvidia da izadje sa directx 11 .
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 03.06.2009. 13:21 #118672

status: user
broj poruka: 2236
Jedno te isto, te jedno te isto...

EKSTRA
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Atijev prvi `Everegreen` Directx 11 graficki procesor. 03.06.2009. 15:27 #118695

status: user
broj poruka: 7700
http://www.xbitlabs.com/news/video/display/20090603054645_ATI_Shows_Off_World_s_First_Evergreen_DirectX_11_Graphics_Processor.html


Kljucne inovacije DirectX 11 i ATI Evergreen GPU

,Racunanje shadera ,multi-threaded rendering,hdr kompresija,dynamic Shader Linkage
Novi kapaciteti omogucuju bogatiju grafiku i priblizavanje (GPGPU)general-purpose computing koje omogucava programerima da upotrebljavaju graficke chipove za vestacku inteligenciju ,fizicke efekte ... Novi GPU ce biti u 40 nm tehnologiji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire E ovo stvarno nema smisla!Ovaj ATI je stvarno bezobrazan! 03.06.2009. 16:08 #118703

status: user
broj poruka: 18472
Mislim nije lepo da izbacuju samo Evergreen graficke procesore.Pa sta ce oni koji ne vole evergreen?Pa gde je tu pop,rock,jazz,blues???Mislim stvarno..

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: E ovo stvarno nema smisla!Ovaj ATI je stvarno bezobrazan! 03.06.2009. 16:17 #118705

status: user
broj poruka: 9122
Kod procesora Intel uvodi novine, a kod grafa ATI :).

Pozdrav!


:: Mislim nije lepo da izbacuju samo Evergreen graficke procesore.Pa sta ce oni koji ne vole evergreen?Pa gde je tu pop,rock,jazz,blues???Mislim stvarno.
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Re: E ovo stvarno nema smisla!Ovaj ATI je stvarno bezobrazan! 03.06.2009. 16:53 #118718

status: user
broj poruka: 3995
bez ` rock` serije nema sta da traze,tesko sa evergrinom


rad je od coveka napravio majmuna

:: Kod procesora Intel uvodi novine, a kod grafa ATI :)
::
:: Pozdrav
::
::
:: :: Mislim nije lepo da izbacuju samo Evergreen graficke procesore.Pa sta ce oni koji ne vole evergreen?Pa gde je tu pop,rock,jazz,blues???Mislim stvarno.
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed SkyFire je u pravu - sta sada da rade oni koji (jos uvek)... 03.06.2009. 17:25 #118725

status: user
broj poruka: 10988
imaju jazz drive?! To nece biti kompatibilno sa starogradskom muzikom.

- - - - - - - - - - - - - - - - -
Ne ljutite se, mala shala! A sad ozbiljno: na osnovu cega moze da se donese zakljucak `superiorne performanse u igrama`? Koje su to, pa igre, koje podrzavaju DX11, tako da se kroz njihov `rad` mogu porediti dve karte (ili vise njih) koje takodje podrzavaju DX11?
Inace, ista prica je bila i povodom pojave DX10 i (phenomenalno-mrtvorodjenog) 10.1. Ali, dobro, moguce je da ovaj novi directX zaista donese nesto iznenadjujuce (u pozitivnom smislu reci). Pricekajmo, medjutim, da na ispitnom pultu imamo barem nekoliko DX11 karti i barem 3-4 igre, pa da onda poredimo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: SkyFire je u pravu - sta sada da rade oni koji (jos uvek)... 03.06.2009. 17:37 #118729

status: user
broj poruka: 3995
to ti je standard....nvidia gt300 5000000000tranzistora,100teraflopsa...ati 5800 sa gddr9 memorijom....mnogo bre kenjaju u prazno sve je to lepo na papiru ali u praksi tutomortale


rad je od coveka napravio majmuna

:: imaju jazz drive?! To nece biti kompatibilno sa starogradskom muzikom.
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - -
:: Ne ljutite se, mala shala! A sad ozbiljno: na osnovu cega moze da se donese zakljucak `superiorne performanse u igrama`? Koje su to, pa igre, koje podrzavaju DX11, tako da se kroz njihov `rad` mogu porediti dve karte (ili vise njih) koje takodje podrzavaju DX11
:: Inace, ista prica je bila i povodom pojave DX10 i (phenomenalno-mrtvorodjenog) 10.1. Ali, dobro, moguce je da ovaj novi directX zaista donese nesto iznenadjujuce (u pozitivnom smislu reci). Pricekajmo, medjutim, da na ispitnom pultu imamo barem nekoliko DX11 karti i barem 3-4 igre, pa da onda poredimo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Re: SkyFire je u pravu - sta sada da rade oni koji (jos uvek)... 03.06.2009. 17:40 #118732

status: user
broj poruka: 9122
Ne lupaj covece Chuck Norris ih licno mesio, kao lebac :).
Pozdrav!


:: to ti je standard....nvidia gt300 5000000000tranzistora,100teraflopsa...ati 5800 sa gddr9 memorijom....mnogo bre kenjaju u prazno sve je to lepo na papiru ali u praksi tutomortal
::
::
:: rad je od coveka napravio majmuna
::
:: :: imaju jazz drive?! To nece biti kompatibilno sa starogradskom muzikom.
:: ::
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: Ne ljutite se, mala shala! A sad ozbiljno: na osnovu cega moze da se donese zakljucak `superiorne performanse u igrama`? Koje su to, pa igre, koje podrzavaju DX11, tako da se kroz njihov `rad` mogu porediti dve karte (ili vise njih) koje takodje podrzavaju DX11
:: :: Inace, ista prica je bila i povodom pojave DX10 i (phenomenalno-mrtvorodjenog) 10.1. Ali, dobro, moguce je da ovaj novi directX zaista donese nesto iznenadjujuce (u pozitivnom smislu reci). Pricekajmo, medjutim, da na ispitnom pultu imamo barem nekoliko DX11 karti i barem 3-4 igre, pa da onda poredimo
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Ati ima najmanji Directix 11 gpu chip 03.06.2009. 17:49 #118735

status: user
broj poruka: 7700
AMD Evergreen - 180mm2, 40nm TSMC
AMD Cypress - 360-400mm2 [2x180mm2], 40nm TSMC
nVIDIA GT300 - 500mm2, 40nm TSMC
Intel Larrabee - 600mm2, 45nm Intel


http://www.brightsideofnews.com/news/2009/6/3/ati-has-the-smallest-directx-11-chip.aspx

Ati otkida stvarno ,po zakonima fizike trebao bi i manje da se greje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Ja tipujem da od tog DX11 nista u skorijoj buducnosti. 03.06.2009. 17:51 #118736

status: user
broj poruka: 18472
Proizvodjaci igara se i danas dan baziraju na DX9 i retko koja igra izadje sa podrskom za DX10.Oni su ti koji diktiraju pa moze Microsoft da izbaci i DX22 i sl i ATI sve to da isprati al tome svemu dzabe.
Poenta sledeca je da to nekome koristi.Prvo koliko znam Windows 7 (nosilac DX11 po defaultu) nije jos uvek dobro optimizovan za igre!Kad se bude iole priblizio XPu onda mozemo da pricamo.Kada taj DX11 ne bude opterecivao grafe vec bude donosio poboljsanje u performansama a vizuleni prikaz za kategoriju kvalitetniji od recimo DX10 onda je to vec nesto.Mislim da je ovo vise marketing by ATI realno receno i da prave koristi od toga nemamo uopste!Ja volim gaming i gledam svaku sitnicu i to sa vrhunskim hardverom.Zamislite samo kako je onima koji imaju slabiji hardver pa pored tog hw-a izgube performanse jos i na operativnom sistemu!Mislim to je cist bezobrazluk.Nece nas na silu naterati da predjemo na W7 bar sto se tice gaming-a!Ako se sve uskladi,optimizacija sa tehnologijom onda u redu.Ovako je to sve cist promasaj!
Sve u svemu taj DX11 nece ugledati svetlost dana bar za 2 naredno godine.Do tad ko zna koje ce graficke karte sve biti u opticaju!

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Windows 7 ce imati directix 11 03.06.2009. 17:57 #118742

status: user
broj poruka: 7700
Taj hardver daje softverske mogucnosti ,e sad jedino sto su programeri malo leni ,to je druga prica,moraju da menjaju sablon.Dok zazivi u igricama potrajace to si u pravu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Windows 7 ce imati directix 11 03.06.2009. 18:03 #118743

status: user
broj poruka: 18472
Nije ce imati vec ima.Nosilac po default-u!To sam i ja rekao.Al sam rekao da je neoptimizovan za igre kao operativni sistem.
A to kad ce tek da ugleda svetlost dana,pa..Zivi bili pa videli

I Want to believe - The truth is out there





:: Taj hardver daje softverske mogucnosti ,e sad jedino sto su programeri malo leni ,to je druga prica,moraju da menjaju sablon.Dok zazivi u igricama potrajace to si u pravu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: Ja tipujem da od tog DX11 nista u skorijoj buducnosti. 03.06.2009. 18:06 #118744

status: user
broj poruka: 9122
Pazi ovako DX10 je tek poslednjih godinu dana poceo kvalitetno da se implementira u igre, znaci primer je HAWX i ima jos dobar broj visoko kvalitetnih igara. MS videvsi da je 90% korisnika na XP-u jos, da ne zeli da promeni na Vistu i da se veoma mali broj programera odlucuje za DX10 sto njima skodi, oni lepo odlucise da sinu sistem koji ce da bude lep kao Vista, a da ima brzinu XP-a, narod cim vidi da je W7 XP i Vista u jednom sistemu svi ce pojuriti, a posto mogu sasvim lagano da uz to utrape neku novinu oni su ubacili DX11. E sad nastaje kursus lepsi prikaz slike i verovatno poboljsane performanse u svim igrama, celnici MS-a zele da stignu konzole tim novim DX jer sve veci broj PC igraca prelazi na Sony, Xbox ili Wii koje su u mnogome isplativije, nema update hardware-a, svaka igra ce raditi na max performansi, samim tim videli su da se nesto mora preduzeti pa je izasao DX11, a ubrzo ce i grafe sa DX11, kao i W7, obrad je vec napomenuo 22 oktobra, nego bas me cudi sto nVidia toliko kasni sa DX11 kartama, obrad je pre nesto pomenuo 7 meseci posle 5xxx serije ce izaci GT300.

Pozdrav!


:: Proizvodjaci igara se i danas dan baziraju na DX9 i retko koja igra izadje sa podrskom za DX10.Oni su ti koji diktiraju pa moze Microsoft da izbaci i DX22 i sl i ATI sve to da isprati al tome svemu dzabe
:: Poenta sledeca je da to nekome koristi.Prvo koliko znam Windows 7 (nosilac DX11 po defaultu) nije jos uvek dobro optimizovan za igre!Kad se bude iole priblizio XPu onda mozemo da pricamo.Kada taj DX11 ne bude opterecivao grafe vec bude donosio poboljsanje u performansama a vizuleni prikaz za kategoriju kvalitetniji od recimo DX10 onda je to vec nesto.Mislim da je ovo vise marketing by ATI realno receno i da prave koristi od toga nemamo uopste!Ja volim gaming i gledam svaku sitnicu i to sa vrhunskim hardverom.Zamislite samo kako je onima koji imaju slabiji hardver pa pored tog hw-a izgube performanse jos i na operativnom sistemu!Mislim to je cist bezobrazluk.Nece nas na silu naterati da predjemo na W7 bar sto se tice gaming-a!Ako se sve uskladi,optimizacija sa tehnologijom onda u redu.Ovako je to sve cist promasaj
:: Sve u svemu taj DX11 nece ugledati svetlost dana bar za 2 naredno godine.Do tad ko zna koje ce graficke karte sve biti u opticaju
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 03.06.2009. 18:17 #118747

status: user
broj poruka: 18472
Jos ces se ti Gile naigrati na DX9 veruj mi..DX10 nece i nikad nije ni zaziveo.Bice preskocen ako se bude uopste obratila paznja na DX11,tj ako bude u prvom planu.
Sto se tice sistema Win 7 jos uvek nije kvalitetno do kraja odradjen,ima dosta propusta na koje treba obratiti paznju tako da ce njega koristiti samo oni korisnici koji su vec navikli na Vistu.Nista nece izgubiti a malo ce plus i dobiti.Ako se priblizi performansama vec starom XP-u onda ce to biti hit i tek tad ce ljudi masovno da prelaze na Win 7!
Po tvojoj konstataciji gaming na PC-u izumire a ja bas nebi rekao da je tako.Nikad nije bio popularniji i nikad nije bilo ovoliko ponude grafickih karti na trzistu od kako su plasirani prvi modeli ATI/nVIDIA !
Ako se setimo Sony PS 3 je bio 700 eur.Za te pare se i tad mogao kupiti solidan komp.Ej al to je komp!Sa konzolom mozes da se pokakis.Svako ko ima konzolu ima najverovatnije i komp!Nemoj da zaboravis i da konzola ima svoje limite.Takodje i kvalitet slike kao i broj Frame Rate koji opada shodno rezoluciji monitora tj LCD-TV-a.Imas tacno specifikacije sa podrkom do koliko maximalne rezolucije moze da izgura itd..Tako da to ne pije vodu.I konzole su ogranicene svojim mogucnostima.Fazon je samo sto su igre odradjene drugacije ,mada koliko sam mogao da primetim ima igara koje su bug-ovite i za konzole pa se ubacuju razni patchevi itd..Sve u svemu,bez PC-a nista!

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Mislio sam na Windows 7 final ,zato sam napisao u buducem vremenu 03.06.2009. 18:23 #118749

status: user
broj poruka: 7700
On treba zvanicno da izadje u oktobru ,mislim da nije greda ako Nvidia i zakasni i 6 meseci ,dok programeri razrade procedure potrajace to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 03.06.2009. 18:28 #118754

status: user
broj poruka: 9122
Nije PS3 koji cima najvise kupaca Wii je taj najvise se Wii-jeva proda mesecno u celom svetu, zasto mozda su igre decije ali su zato zabavne, jedine 2 igre koje bih ja odigrao na PS3 su Metal Gear Solid 4 (50GB je igra) i Wining Eleven (fudbal). Moj burazer iz BG-a je imao Wii na nekom testu 3 dana, ne igra on nesto igre samo Counter, medjutim kaze da se nikad nije bolje proveo uz igre dok je imao taj Wii, konzola je namenjena samo igri, a pazi ovako ti na PS3 koji je izasao valjda prosle godine ne secam se ni ja vise, mozes da teras i danasnje igre na najjacim detaljima dok sa nekom grafom iz prosle godine mozes da se slikas da teras sad neku Igru na Very High sa AA AF itd. XP je zastareo sistem, ne moze on da se nosi sa W7, prvo dizajn je zastareo, najnoviji DX mu je 9, a ovome DX11, znaci prvo lepsi prikaz slike, drugo noviji dizajn (Aero), dizajn moze i da se sine na XP-u sa nekim temama, W7 ima drivere za 90% hw-a koji je do sada izasao, znaci samo skines drivere za grafu za ostalo ti ne treba :), a videcemo kako ce se situracija odvijati da li ce DX11 toliko zaziveti, ali ja mislim da hoce, cim izadje DX11 ogroman korisnika prodace njihove stare DX10(.1) grafe i preci na DX11 grafe (GT300, ATI 5xxx), a situacija ce biti slicna kao onoj kada je izasao DX10, na pocetku samo ce igre biti podrzane, ali kako vreme odmice DX11 ce se razvijati kao i danas DX10, pa ce se igre praviti samo za njega i jos jedna stvar HAWX je igra pre svega pravljena za DX10.1, znaci na novijem DX su se bazirali i pazi to je 10.1 ne 10. A sto se tice konzola vidim da sve veci broj ljudi u mom okruzenju kupuje konzole.

Pozdrav!



:: Jos ces se ti Gile naigrati na DX9 veruj mi..DX10 nece i nikad nije ni zaziveo.Bice preskocen ako se bude uopste obratila paznja na DX11,tj ako bude u prvom planu
:: Sto se tice sistema Win 7 jos uvek nije kvalitetno do kraja odradjen,ima dosta propusta na koje treba obratiti paznju tako da ce njega koristiti samo oni korisnici koji su vec navikli na Vistu.Nista nece izgubiti a malo ce plus i dobiti.Ako se priblizi performansama vec starom XP-u onda ce to biti hit i tek tad ce ljudi masovno da prelaze na Win 7
:: Po tvojoj konstataciji gaming na PC-u izumire a ja bas nebi rekao da je tako.Nikad nije bio popularniji i nikad nije bilo ovoliko ponude grafickih karti na trzistu od kako su plasirani prvi modeli ATI/nVIDIA
:: Ako se setimo Sony PS 3 je bio 700 eur.Za te pare se i tad mogao kupiti solidan komp.Ej al to je komp!Sa konzolom mozes da se pokakis.Svako ko ima konzolu ima najverovatnije i komp!Nemoj da zaboravis i da konzola ima svoje limite.Takodje i kvalitet slike kao i broj Frame Rate koji opada shodno rezoluciji monitora tj LCD-TV-a.Imas tacno specifikacije sa podrkom do koliko maximalne rezolucije moze da izgura itd..Tako da to ne pije vodu.I konzole su ogranicene svojim mogucnostima.Fazon je samo sto su igre odradjene drugacije ,mada koliko sam mogao da primetim ima igara koje su bug-ovite i za konzole pa se ubacuju razni patchevi itd..Sve u svemu,bez PC-a nista
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Bio sam u prilici da igram te original igre 03.06.2009. 18:30 #118755

status: user
broj poruka: 7700
za PC stvarno je razlika nebo i zemlja,cim mu ti sa krekom zaebes exe fajl to vise nije to ,najbolje je ako prodje sa serial .PS3 je jaka konzola isto ,mozda cak najbolja za klince ,jer nema sta da podesava ,dzojstici reseni do bola isto ,bezicne ukljucujes na usb kad se pune i mozes da igras i dalje,ali su skupe igrice za tu konzolu ,sa druge strane mozes da ga koristis i za multimediju gledanje filmova slusanje muzike itd,a tu je i blue ray .Sad je i Sony i Xbox poceo sa motion dzojstik tako da WII nije tu vise u prednosti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @Gile 03.06.2009. 18:39 #118757

status: user
broj poruka: 18472
Tvoje okruzenje nije ceo svet,ne spada pod svetsko trziste..To je tvoje licno razmisljanje i glediste.Ako mislis da ce ljudi da prelaze na GT300 i na ATI 5xxx samo zbog DX11 grdno se varas.Neko ko sad vec ima dobru grafu nece sigurno menjati zbog toga da baca ponovo 300-400-500 Eur na novorodjene modele sa podrskom za DX11!
Dzaba ta sminka kod Win 7,i sve te podrske za drivere ako on ne nudi ono sto treba da ponudi a to su optimizacija prema igrama bar kad je gaming u pitanju.Ko nije gamer i ne koristi igre njega to i ne zanima i normalno je da ce koristiti Win 7 kao napredniji i bolji operativni sistem.
I danas dan kao sto rekoh nema tako cesto igara sa podrskom za DX10.Ja ti garantujem da ce situacija da se odvija shodno popularnosti Win7 i iskustvima korisnika sa tim-znaci govorim o gamingu.Ako se ne pokaze dovoljno dobro DX9 ima da sljaka jos dugo vremena dok DX11 jednog dana ne bude bio na redu!Nema od njega nista,videces i sam.Mnogo je tu stvari ukljuceno koje treba promeniti,nije to bas tako lako,puknes prstima,izvadis magicni stapic i kazes od sutra igre idu sa podrskom za DX11!Nema od toga nista.Uostalom,mi iznosimo svoja misljenja a vreme je to koje ce pokazati.
P.S.Taj DX11 i nije ni testiran kako treba tako da se o njemu ne moze ni raspravljati.

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 03.06.2009. 18:43 #118759

status: user
broj poruka: 9122
Ogroman broj Wii-ova se proda godisnje, jos jedna stvar pre je svaka igra izlazila za PC pa onda za konzolu, a ona koja je prvo izasla na konzoli dobija je kasnije podrsku za PC (ovo pre svega mislim na Sony), sad nije takva situacija, ogroman broj igara izlazi za PS3 a ne pomislja se na PC podrsku, u poslednje vreme nije izasla dobra simulacija skate-a za PC. A za DX 11 si u pravu vreme ce pokazati.

Pozdrav!




:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re Gile Razbijao ih je ve WII do skora 03.06.2009. 18:49 #118761

status: user
broj poruka: 7700
Em jeftiniji ,em zbog tog game kontrolera kojim mases u vazduhu ,to su jedino oni imali do skora ,sad ce imati i PS3 i Xbox ,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs