Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
iPhone 3GS
STRANA 1 OD 2  
Equinoxe iPhone 3GS 14.06.2009. 04:28 T18012

status: user
broj poruka: 12057

Evo sad iPhone ima 3MPx kameru koja može da radi video capture......i tako.....verovatno će iPhone 3Gx imati blic, pa iPhone 3Gsx - veća rezolucija, iPhone 4B (Bluetooth)......koji su to lopovi ja ne verujem. Up to 2.0 times faster, šio mi ga Paja......Izaći će još miliom verzija dok na kraju svaki treći retard Amer, pa i šire ne bude imao po 2-3 komada.....

Sramota za jednu takvu kompaniju da predstavlja nove proizvode sa `novim` tehnologijama koje su stare više od 2 godine.....

Ali najjača je slika Golden Gate mosta....pa mislim stvarno.....
http://www.youtube.com/watch?v=A0WPZswyGN0&feature=related
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy EEEE 14.06.2009. 04:33 #121304

status: user
broj poruka: 4163
pa moraju da izbacuju nove modele. Zamisli da imaš Q6600 da kupiš dve godine konstantno a ništa novo da nije izašlo. Marketing. Imaju oni po još par modela koje tek treba da puste u promet i to sa mizernim poboljšanjima i razlikama...

ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: EEEE 14.06.2009. 04:36 #121305

status: user
broj poruka: 12057

Ma jašta da moraju, ali na čemu ih baziraju...neko ko kupuje iPhone garant će ga koristiti za multimediu itd....i ti 2.5 godin kasnije izbacuješ nov model, sa opcijama koje su imali drugi uređaji kad si ti izbacio prvi.....

Procesor koji pominješ ima dosladnog naslednika sa novim tehnologijama, 45nm, manji napon, manja disipacija, SSE4.....zamisli sad Q9900 koji ima na primer nešto što AMD ima od 2007, čistp rasprave radi.....pa propali bi juče...da tako izbacuju modele, samo nije upakovan u lepo fancy kućište i baš lepo radi multi-touch, a za ostalo ćemo da va oderemo ko ovce....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: pa moraju da izbacuju nove modele. Zamisli da imaš Q6600 da kupiš dve godine konstantno a ništa novo da nije izašlo. Marketing. Imaju oni po još par modela koje tek treba da puste u promet i to sa mizernim poboljšanjima i razlikama..
::
:: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict kamo srece da samo Apple to radi. 14.06.2009. 04:41 #121308

status: user
broj poruka: 4515
Tako se uzimaju pare... Uvek bilo i bice.
Za pola godine pojavice se recimo Netbookovi sa Led ekranima i SSD hardovima od po 128GB ... Pa ce se pojaviti Nvideja sa DDR4 i 512bit-a ....
Seti se razlike izmedju 8800GT i 9800GT...

Sve se to proda vrlo lepo.

Milsim da taj iphone ima i brzi processor. To treba proveriti
- - - -
`Symbian - Restart svakodnevnica`
- - -Crnogorac, preprodavac mobilnih telefona

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: EEEE 14.06.2009. 04:43 #121309

status: user
broj poruka: 4163
Stvar je vrlo prosta. Svuda u svetu, pogotovo kod nas, imaš pacijentelu punišića koji MORAJU i to UVEK da poseduju najnoviji, poslednji model bilo iPhone-a bilo neke računarske komponente. Nema veze što je nov model bez ikakvih poboljšanja bitno je samo to da je poslednji model. Citiraću Lisu Simpson `Ali to je ista Stejsi lutka kao i svi modeli pre nje` a na to će Smiters `Da, ali ima šešir`

ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA

::
:: Ma jašta da moraju, ali na čemu ih baziraju...neko ko kupuje iPhone garant će ga koristiti za multimediu itd....i ti 2.5 godin kasnije izbacuješ nov model, sa opcijama koje su imali drugi uređaji kad si ti izbacio prvi....
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: :: pa moraju da izbacuju nove modele. Zamisli da imaš Q6600 da kupiš dve godine konstantno a ništa novo da nije izašlo. Marketing. Imaju oni po još par modela koje tek treba da puste u promet i to sa mizernim poboljšanjima i razlikama..
:: ::
:: :: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Re: EEEE 14.06.2009. 04:48 #121311

status: user
broj poruka: 12057

Evo sad gledam, može i video edit, pa to je imala i matora Nokia 6630 i ko zna koliko još tefona....ali u prezentaciji `A SAD MOŽETE I DA RADITE VIDEO EDIT` kao da su našli neko fantastično rešenje za storage hidrogena za buduća vozila.....paljevine na kvadrat...

JAŠTA.....

@markopvict
Razlika između 8800 i 9800 je tiny step forward......al zamisli da izađe sad 10800GT koja ima nešto poput ATI jevog AVIVO primera radi koje je napolju od X1xxx serije radeona, ili da izađe Radeon HD6xxx koji ima neki Pure Video HD koja NV ima od pitaj Boga.....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Stvar je vrlo prosta. Svuda u svetu, pogotovo kod nas, imaš pacijentelu punišića koji MORAJU i to UVEK da poseduju najnoviji, poslednji model bilo iPhone-a bilo neke računarske komponente. Nema veze što je nov model bez ikakvih poboljšanja bitno je samo to da je poslednji model. Citiraću Lisu Simpson `Ali to je ista Stejsi lutka kao i svi modeli pre nje` a na to će Smiters `Da, ali ima šešir`
::
:: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
::
:: ::
:: :: Ma jašta da moraju, ali na čemu ih baziraju...neko ko kupuje iPhone garant će ga koristiti za multimediu itd....i ti 2.5 godin kasnije izbacuješ nov model, sa opcijama koje su imali drugi uređaji kad si ti izbacio prvi....
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: ::
:: ::
:: :: :: pa moraju da izbacuju nove modele. Zamisli da imaš Q6600 da kupiš dve godine konstantno a ništa novo da nije izašlo. Marketing. Imaju oni po još par modela koje tek treba da puste u promet i to sa mizernim poboljšanjima i razlikama..
:: :: ::
:: :: :: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Moram 14.06.2009. 04:55 #121313

status: user
broj poruka: 4163
da primetim da kada je računarska tehnika u pitanju, jedna jedina komponenta nije doživela nikakvu izmenu od prvog dana pa do danas i još je u upotrebi-flopi 1,44 cola

state of euphoria

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Ups, zajeb 14.06.2009. 04:56 #121314

status: user
broj poruka: 4163
menjali su mu boju

ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Ups, zajeb 14.06.2009. 04:58 #121315

status: user
broj poruka: 12057

Crni, sivi i beli kume.....e, da izgleda malo lepše ko zna kako bi se danas prodavao.....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: menjali su mu boj
::
:: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re: Re: Ups, zajeb 14.06.2009. 05:02 #121316

status: user
broj poruka: 4163
Prodavao bi se kada bi na računarima pisalo `insert system disketen and press enter`

ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA

::
:: Crni, sivi i beli kume.....e, da izgleda malo lepše ko zna kako bi se danas prodavao....
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: :: menjali su mu boj
:: ::
:: :: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Re: Ups, zajeb 14.06.2009. 05:13 #121317

status: user
broj poruka: 12057

Malo mi nedostaje onal mili zvuk A-U-E-I-I-EE-DRK-DRM-E-E....I/O ERROR...hahahahaha...

Evo samo da znate, ova verzija iPHone-a ima voice control.....U JBT....nikad viđeno....kako me iznervira...hahahahahaha....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Prodavao bi se kada bi na računarima pisalo `insert system disketen and press enter
::
:: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
::
:: ::
:: :: Crni, sivi i beli kume.....e, da izgleda malo lepše ko zna kako bi se danas prodavao....
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: ::
:: ::
:: :: :: menjali su mu boj
:: :: ::
:: :: :: ŠTA UČINIH, UBIO SAM ZECA
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 ..... 14.06.2009. 09:09 #121328

status: user
broj poruka: 1424
pa sta ocekujes, iPhone je cist fenseraj! To ozbiljan covek nece da kupi.. mada ima slucajeva
HTC Diamond 2 ga jede za dorucak, rucak i veceru!

Nego neznam dal su gurnuli sad GPS ili cekaju iPhone12G za Integrisani GPS.
i... fino sam se nasmejao za ovo `DOSTUPNE APLIKACIJE` 50.000 iPhone 2000x vise od bilo koga XAXA
samo tupavi Amer moze da poveruje u tako nesto i da... svaka aplikacija kosta samo 1$ :D ili neka jaca 9.99$
Pa APPLE 90% prihoda ostvaruje na prodaju software-a
I cak mislim nije zato sto imam ali da je Nokia 5800 mnogo bolji telefon. Jedino sto je izrada od plastike, a ovaj je od metala, ali zato je tu HTC da ih pod zemlju otera


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY @svi : Slazem se u potpunosti... 14.06.2009. 19:06 #121409

status: user
broj poruka: 1509
Prvo, sada ce da dodje neki `iPhone LoverBoy` da vas sve isamara i isprebija sto tako ruzno pricate o njegovom voljenom iPhone-u...
Kuku vama kada vas dohvati...

Bilo je ovakvih rasprava dosta, i davno smo (svi razumni) zakljucili da taj iPhone nema nista posebno niti revolucionarno...

Na njemu mi se svidja samo osjetljivost ekrana na dodir, a to je tako nebitna stavka pri kupovini...

A tih 50000000000 (koliko god da ih ima) aplikacija su 99.9% razne gluposti...
Neka neko od korisnika iPhone-a navede 5 stvarno korisnih aplakacija ...
Svaka mu cast, unaprijed...

Malo sale:
Cuo sam da ce novi iPhone imati mogucnosti ubacivanja memorijske kartice, sto ce biti novo revolucionarno otkrice Apple-ovih inzenjera...

Nokia 5800XM je 6* kompletniji telefon od bilo kog iPhone-a, mozda nije kvalitetnija, ali nije mnogo ni losija...

Sto se tice HTC-a, bili su, ostali i bice i dalje po mogucnostima misaona imenica za Apple i vecinu telefona...


SONY VAIO VGN-FW285J


:: pa sta ocekujes, iPhone je cist fenseraj! To ozbiljan covek nece da kupi.. mada ima slucajeva
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: @svi : Slazem se u potpunosti... 14.06.2009. 19:29 #121410

status: user
broj poruka: 12057

Ma kakva šala, ja sam pročitao negde da to zaista ubacuju, ali tek u proleće 2014 a dobiće još jedno dugme....health for user....hahahahahaha...
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.

:: Malo sale:
:: Cuo sam da ce novi iPhone imati mogucnosti ubacivanja memorijske kartice, sto ce biti novo revolucionarno otkrice Apple-ovih inzenjera...
::
::
:: SONY VAIO VGN-FW285
::
::
:: :: pa sta ocekujes, iPhone je cist fenseraj! To ozbiljan covek nece da kupi.. mada ima slucajeva
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 14.06.2009. 21:41 #121419

status: user
broj poruka: 2236
Al` to dugme neće raditi do 2018.

EKSTRA
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 Re: ... 14.06.2009. 23:46 #121448

status: user
broj poruka: 9122
Ma ne Chuck Norris instalirao Vistu 98-me :), ili Chuck Norrisu Apple placa 1$ kada slusa pesmu preko iTunes-a, a Iphone je fenseraj kod nas, a kod Amera ima smesnu cenu. HTC ima dobre smart telefone, ali music telefone nema sto ja mislim da bi trebali da proizvode, a za muziku trenutno najbolji telefon 5800, a ima i mali deo opcija smartphone-a.

Pozdrav!


:: Al` to dugme neće raditi do 2018
::
:: EKSTRA
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko :: 18.10.2009. 14:02 #150021

status: user
broj poruka: 205
Ma svaka Nokia sa wirelessom i GPS-om, svaki Samsung sa Windows Mobile-om, HTC, HP i slicni su bolji i bice bolji od svega sto ce govnjivi Apple ikada izbaciti. Toliko zatvoren telefon, toliko nepodlozan bilo kakvoj kustomizaciji, toliko malo korisnih aplikacija... Ali bukvalno, ne mozes da koristis normalnu navigaciju koja se ne placa, ne mozes da downloadujes bilo sta sa neta, ne mozes da se povezes bluetoothom. Pravi telefon za tatine sinove sa 11.5mg mozga i njihove ribe (samo u roze ediciji). Isto kao i iPod (koga svaki Canyon ili bilo koji drugi krs mp3 player sije za 6 klasa) i Apple notebook (prisere mi se kada prodjem pored Costa Cofee-ja i vidim nekog sabana koji pije makijato i chatuje na svom belom lap-topu sa svetlecom jabukom). Namenjeno idijotima koji zele da glume Amerikance i placaju sve. Ziveli windows i symbian.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict lol 18.10.2009. 15:10 #150030

status: user
broj poruka: 4515
Decko zivis u neznanju!

- -
- - Socijalna Mreza!!!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 18.10.2009. 15:32 #150034

status: user
broj poruka: 4506
haha..kakvih gluposti se nacitah ovde, koje nemaju veze sa zivotom....sve jedan za drugim ista pesma, kud svi turci tu i mali mujo cini mi se vlada ovde.



Ajd uzdravlje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Pa realno jeste 18.10.2009. 15:40 #150035

status: user
broj poruka: 6502
iPhone precenjen kod nas, i ne vredi te pare, ima prednosti nije da nema, al u svako doba bih pre uzeo Nokia 5800, meni vise odgovara a i dosta je jeftinija...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Pa realno jeste 18.10.2009. 15:48 #150038

status: user
broj poruka: 4506
jedna je stvar koliko je dobar a druga sto ga nema kod nas legalno pa ga derikoze prodaju po 2-3 x vecoj ceni nego sto je preko. Iphone je bolji 9 x o od bilo kog telefona u klasi, a kad cujem nema bluetooth nema mms samo se nasmejem .


Ajd uzdravlje

:: iPhone precenjen kod nas, i ne vredi te pare, ima prednosti nije da nema, al u svako doba bih pre uzeo Nokia 5800, meni vise odgovara a i dosta je jeftinija..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 18.10.2009. 16:51 #150058

status: user
broj poruka: 9122
@Ognjeni znamo da si najzajebaniji na iphone Srbija :), samo sam cekao kada ces ti da se pojavis u ovoj temi :). Trebao sam da odem na razmenu studenata kod Amera pa da kupim jedno 10 iPhonova i da profitiram jedno 5k evra :). Evo na primer u Svici I Phone 3GS mislim 16GB kosta 900 franaka, sto je 600 evra, a to je preko provajdera da se kupi telefon, a preko postpaid-a su mnogo nize cene. A kamera na iPhone-u je stvarno slog kada pogledamo onaj SE Idou, koji je kod nas u cenovnom rangu sa njim, malo je skuplji. Android ce biti ubica iPhone-a.

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko Ajmo 21.10.2009. 10:28 #150877

status: user
broj poruka: 205
Ajmo svi pametnjakovici (markopvict i Ognjeni) navedite mi te prednosti. Odgovori poput `Decko zivis u neznanju!` i `haha..kakvih gluposti se nacitah ovde, koje nemaju veze sa zivotom....sve jedan za drugim ista pesma, kud svi turci tu i mali mujo cini mi se vlada ovde.
` su krajnje debiloidni i nemaju neko znacenje. Da vidim prave odgovore i dokaz da `zivim u neznanju`...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: Ajmo 21.10.2009. 12:05 #150892

status: user
broj poruka: 4506
al si nas zajebao. ja sad ne znam sta da ti odgovorim stvarno kako si nas zajebao, a toliko bih hteo i stalo mi da ubedjujem nekog u nesto, da slepom pomognem da progleda...maler bas


Ajd uzdravlje

:: Ajmo svi pametnjakovici (markopvict i Ognjeni) navedite mi te prednosti. Odgovori poput `Decko zivis u neznanju!` i `haha..kakvih gluposti se nacitah ovde, koje nemaju veze sa zivotom....sve jedan za drugim ista pesma, kud svi turci tu i mali mujo cini mi se vlada ovde
:: ` su krajnje debiloidni i nemaju neko znacenje. Da vidim prave odgovore i dokaz da `zivim u neznanju`...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko :: 21.10.2009. 12:09 #150894

status: user
broj poruka: 205
Nisam ni mislio...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: :: 21.10.2009. 12:37 #150898

status: user
broj poruka: 4506
znam da nisi mislio i razmisljao, to je vise nego ocigledno.


Ajd uzdravlje

:: Nisam ni mislio...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs