Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
PROBLEM!!! WD1001FALS
STRANA 1 OD 2  
Almighty84 PROBLEM!!! WD1001FALS 23.06.2009. 01:15 T18232

status: user
broj poruka: 294
Pre deset dana sam pazario ovaj hdd i vec je poceo da mi izbacuje bad sektore, neko ce da dobije po p***i... Imam i WD10EADS iz green serije sa 32MB kesa i on radi savrseno dok ovaj... Videcu jos da ga izvrtim sa MHDD-om i WDDLG, mislim strasno i neoprostivo za WD Black seriju...

http://img197.imageshack.us/img197/5184/wdblack.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 23.06.2009. 01:22 #123155

status: user
broj poruka: 12057

Gde su sad oni carevi, Green je teško njesra a Black je mnogo kvalitetniji ?!?
Obavezno MHDD, ako ti on kaže da ima nečitljivih sektora -> reklamacija.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 CCC 23.06.2009. 01:40 #123160

status: user
broj poruka: 294
Ovaj odbrojava dane... ... Ovo je slicka posle 25 minuta od mog prvog posta...

http://img44.imageshack.us/img44/5172/wdblack1.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 He he, evo jos jedna... 23.06.2009. 02:14 #123166

status: user
broj poruka: 294

http://img14.imageshack.us/img14/9428/wdblack2.jpg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Witcher Re: 23.06.2009. 02:21 #123167

status: user
broj poruka: 491
Nemoj se mučiti sa daljim testiranjem, nego nosi na reklamaciju.
Hard definitivno nije 100% ispravan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed A kada se radi o HDD-ovima na 7200rpm, zna se: 23.06.2009. 08:59 #123186

status: user
broj poruka: 10988
Samsung Spinpoint rules (pa jos ako je serija F1...)!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox pa lepo pise 23.06.2009. 10:15 #123205

status: user
broj poruka: 1389

FALS :)

Vrag bi ga znao sta uzeti. Meni je cinuo seagate barracuda od 500 koji je sluzio za cuvanje muzike. Po SMARTU upalljen 50 puta, sa nekim smesnim brojem radnih sati. Ili je sve stvar srece, li pre nesrece.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: pa lepo pise 23.06.2009. 11:02 #123213

status: user
broj poruka: 12057

To FA(I)LS je jedini njegov problem, inače diskovi su sjajni. Drugar već 2 meseca odvaljuje takva dva i stripe RAID-u. Oba su Malezija modeli.

Da nije tvoj slučajno Product of China ? Ima dosta repariranih, RMA modela from China.
I ako nije, mislim da je ovo maler, serija je dobra.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


::
:: FALS :
::
:: Vrag bi ga znao sta uzeti. Meni je cinuo seagate barracuda od 500 koji je sluzio za cuvanje muzike. Po SMARTU upalljen 50 puta, sa nekim smesnim brojem radnih sati. Ili je sve stvar srece, li pre nesrece
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 23.06.2009. 11:26 #123217

status: user
broj poruka: 9460
Uh,sad sam video i moju crkotinu

http://img222.imageshack.us/img222/7421/20090622232335.png

http://img222.imageshack.us/img222/1093/20090622232817.png

Sijem te
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cele1988 .... 23.06.2009. 12:39 #123226

status: user
broj poruka: 1424
xaxa, gilopile
ti ces da udjes u minus ! ! ! :D




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: .... 23.06.2009. 12:51 #123229

status: user
broj poruka: 9460
To je mala sala.Inace je puko pre mesec dana,sve sa njega je bekapovano.
To mi je cetvrti MAXTOR koji je izdahnuo.CCC,a da ne pricam o Hitachi koji mi je bukvalno explodirao
Sa WD-om nikada nisam imao ni najmanji problem.Imao sam ih od 2.1Gb - 640Gb.Svi i dan danas 100% ispravni
Menjao sam ih samo zbog kapaciteta,a nikada zbog defekta...
:: xaxa, gilopil
:: ti ces da udjes u minus ! ! ! :
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Almighty84 Re: Re: pa lepo pise 23.06.2009. 16:11 #123258

status: user
broj poruka: 294
Jok bolan, malezija... Idem sad da reklamiram, a mhdd je rekao svoje....
Inace ovo su fotke od jutros ali sam tek sad stigao da ih okacim...

http://img20.imageshack.us/img20/1219/wdblack4.jpg

http://img3.imageshack.us/img3/6918/img1372e.jpg


::
:: To FA(I)LS je jedini njegov problem, inače diskovi su sjajni. Drugar već 2 meseca odvaljuje takva dva i stripe RAID-u. Oba su Malezija modeli
::
:: Da nije tvoj slučajno Product of China ? Ima dosta repariranih, RMA modela from China
:: I ako nije, mislim da je ovo maler, serija je dobra
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: ::
:: :: FALS :
:: ::
:: :: Vrag bi ga znao sta uzeti. Meni je cinuo seagate barracuda od 500 koji je sluzio za cuvanje muzike. Po SMARTU upalljen 50 puta, sa nekim smesnim brojem radnih sati. Ili je sve stvar srece, li pre nesrece
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire WD vise nije kao sto je nekad bio po 100x kazem! 23.06.2009. 16:51 #123265

status: user
broj poruka: 18472
Jebi ga,ja sam jos davno predlozio Samsung ali neki ovde rekose da nemam pojma i da je WD sila koji radi perfektno..Sta cu kad nemam pojma.
Nije problem i reklamirati vec je problem drndati se oko toga,gubiti na vremenu i backupovanju podataka i cekanju na reklamaciju tj njihovu potvrdu iz servisa.Sve to oduzima vremena i zivaca..
Eto sad WD sile..By The Way meni je crkao jos jedan Veloci Raptor i elektronika na AAKS..Morao bih da izbrojim koliko diskova WD mi je do sad crklo pa jos da nadodam toliko koliko sam sastavio masina prijateljima i sl..
Sledeci put kad budes kupovao slusaj sebe i odluci sam,nemoj ni da pitas za savet.Ovako ces bar znati da si na svoju ruku nesto odlucio a ne da te drugi ubedjuju...
Sve sami pametnjakovici koji sve znaju!

I Want to believe - The truth is out there





:: Jok bolan, malezija... Idem sad da reklamiram, a mhdd je rekao svoje...
:: Inace ovo su fotke od jutros ali sam tek sad stigao da ih okacim..
::
:: http://img20.imageshack.us/img20/1219/wdblack4.jp
::
:: http://img3.imageshack.us/img3/6918/img1372e.jp
::
::
:: ::
:: :: To FA(I)LS je jedini njegov problem, inače diskovi su sjajni. Drugar već 2 meseca odvaljuje takva dva i stripe RAID-u. Oba su Malezija modeli
:: ::
:: :: Da nije tvoj slučajno Product of China ? Ima dosta repariranih, RMA modela from China
:: :: I ako nije, mislim da je ovo maler, serija je dobra
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: FALS :
:: :: ::
:: :: :: Vrag bi ga znao sta uzeti. Meni je cinuo seagate barracuda od 500 koji je sluzio za cuvanje muzike. Po SMARTU upalljen 50 puta, sa nekim smesnim brojem radnih sati. Ili je sve stvar srece, li pre nesrece
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 23.06.2009. 17:17 #123273

status: user
broj poruka: 12057

Ne mogu da se setim ko je ovo napisao:

`Pored njega bez razmisljanja bih uzeo Seagate Barracuda a WD samo ako je Black Edition.Ovi ostali su znj!`

Sa uvrnutim kablovima, razglavljenim konektorima za napajanje, RAID-om koji nije ohlađen...crko bi i Sasmung F100000000.


Ovo gore je čist maler, ništa više. Imam tri AAKS diksa u kućištu i ukupno 6 u sobi, svi rade savršeno. Na poslu RAID serveri sa JD serijom, ohlađeni kako treba rade već par godina.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Molio bih doticne da se vise ne prave pametni i da ne izigravaju naucnike na forumu! 23.06.2009. 17:28 #123278

status: user
broj poruka: 18472
JA SAM NAPISAO I STOJIM IZA TOGA!
Seagate se pokazao kao odlican ,jos ni jedan mi nije crkao a nabavio sam bar 10 komada svojim prijateljima..WD Black se pokazao kao bolji sto se tice performansi a 100x puta sam do sad rekao da WD nemaju vise kvalitet kao nekad pa si me ti isti demantovao kako su oni i dalje prestiz i kako ti nemas nikad problema sa njima jer naravno to sto ti kazes je za vek vekov,aleluja,mi ostali nemamo pojma!
Kakve veze imaju kablovi koji su inace novi bez i jednog izoblicenja???
Gde si ti video razglavljene konektore?Neohladjen RAID koji inace stoji i stajao je u RACK-u sa CM Long Life Ventom!Eto pored svega sto zelis da ispadnes pametan jos i lazes.Mislim stvarno..

Sarkazam ti nikako ne ide od ruke veruj mi..

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 23.06.2009. 17:34 #123281

status: user
broj poruka: 12057

U redu je number 5., video sam tvoj ohlađen RAID.....i sređene kablove.....u Ш rasporedu.
Nije ne čudo što ti je onaj Prvi Veloci rikno, a sad i drugi....crći če ti i taj F1, šteta, slike sam odavno obrisao da svima pokažem ko laže....

Zakači WK4000AAKS neka visi....fazon....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 23.06.2009. 17:37 #123283

status: user
broj poruka: 9122
Nosi to na garanciju. @Bax zajebao si ga za 10 :).

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: 23.06.2009. 17:39 #123285

status: user
broj poruka: 18472
Prvo pametnjakovicu procitaj malo po netu bar imas taj izvor informacija da se GLFS serija Veloci Raptora dosta lose pokazala..Ovaj drugi sto sam dobio HLFS radi perfekcija i pored druge elektronike kompatibilan je sa GLFS i radi RAID i ako si ti rekao da nece biti a ti se razumes u elektroniku jel tako?Ja nisam eletrotehnicar pa opet pohvatam sto sta na ostro oko i logiku..
Ne znam zasto uvek pokusavas da ispadnes pametan i da tvoja bude poslednja?Majku mu pa jel mozes toliko mrznju da siris?

I Want to believe - The truth is out there





::
:: U redu je number 5., video sam tvoj ohlađen RAID.....i sređene kablove.....u Ш rasporedu
:: Nije ne čudo što ti je onaj Prvi Veloci rikno, a sad i drugi....crći če ti i taj F1
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Re: 23.06.2009. 17:50 #123289

status: user
broj poruka: 12057

Pa da vidimo ko laže...nemam ja trunku mržnje samo ti osećaš mržnju i verovatno ćeš kad vide ljudi tvoje sređene kablove.....hard disk okrenut na patos (elektroniku)....a sad brzo sve sredi i slikaj sa ventilatorima da slučajno neko ne pomisli da nisi Number one....možda na:
uništavanjeelektronikeoverklokovanjem.com

http://img15.imageshack.us/img15/5527/img3834e.jpg
http://img4.imageshack.us/img4/4629/img3831n.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/9107/img3833g.jpg

Sad sam tek video onaj lopov produžni haos nad haosima....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Prvo pametnjakovicu procitaj malo po netu bar imas taj izvor informacija da se GLFS serija Veloci Raptora dosta lose pokazala..Ovaj drugi sto sam dobio HLFS radi perfekcija i pored druge elektronike kompatibilan je sa GLFS i radi RAID i ako si ti rekao da nece biti a ti se razumes u elektroniku jel tako?Ja nisam eletrotehnicar pa opet pohvatam sto sta na ostro oko i logiku.
:: Ne znam zasto uvek pokusavas da ispadnes pametan i da tvoja bude poslednja?Majku mu pa jel mozes toliko mrznju da siris
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: ::
:: :: U redu je number 5., video sam tvoj ohlađen RAID.....i sređene kablove.....u Ш rasporedu
:: :: Nije ne čudo što ti je onaj Prvi Veloci rikno, a sad i drugi....crći če ti i taj F1
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 23.06.2009. 17:53 #123291

status: user
broj poruka: 2236
Bax, pa ti si zvanično postao анти-дабл оу фајв.

EKSTRA
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: 23.06.2009. 17:57 #123293

status: user
broj poruka: 18472
Hehehehe..To jeste tako bilo ranije ali radi preventive i za miran san sve je sredjeno lepo da nebi bacao sumnju da se nije mozda desilo nesto i zbog toga.Vidis,koristim ja mozak,razmisljam unapred,uvek su mi sve solucije ukljucene,ma nebitno..
No.5 ili No.1 totalno nebitna stvar..Ja sam bar u drustvu tih ljudi koji me cene bar kao osobu a ne znam gde si ti?Camis na berzi i nabijas postove..Ja bar mogu da vidim i pruza mi se koliko volis..
Niko nije pominjao znanje mada sam nekim delima se i dokazao i zavredeo kod tih ljudi..Nemam ja toliko visoko misljenje o sebi nit smatram da sam neka sveznalica ali ti ocigledno to smatras za sebe samo sto to nebi smeo javno da izneses ni pod razno!Nemam ja vise sa tobom sta da pricam,ovo je preslo u krajnje razocarenje!

I Want to believe - The truth is out there





::
:: Pa da vidimo ko laže...nemam ja trunku mržnje samo ti osećaš mržnju i verovatno ćeš kad vide ljudi tvoje sređene kablove.....hard disk okrenut na patos (elektroniku)....a sad brzo sve sredi i slikaj sa ventilatorima da slučajno neko ne pomisli da nisi Number one....možda na
:: uništavanjeelektronikeoverklokovanjem.co
::
:: http://img15.imageshack.us/img15/5527/img3834e.jp
:: http://img4.imageshack.us/img4/4629/img3831n.jp
:: http://img194.imageshack.us/img194/9107/img3833g.jp
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: :: Prvo pametnjakovicu procitaj malo po netu bar imas taj izvor informacija da se GLFS serija Veloci Raptora dosta lose pokazala..Ovaj drugi sto sam dobio HLFS radi perfekcija i pored druge elektronike kompatibilan je sa GLFS i radi RAID i ako si ti rekao da nece biti a ti se razumes u elektroniku jel tako?Ja nisam eletrotehnicar pa opet pohvatam sto sta na ostro oko i logiku.
:: :: Ne znam zasto uvek pokusavas da ispadnes pametan i da tvoja bude poslednja?Majku mu pa jel mozes toliko mrznju da siris
:: ::
:: :: I Want to believe - The truth is out there
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: U redu je number 5., video sam tvoj ohlađen RAID.....i sređene kablove.....u Ш rasporedu
:: :: :: Nije ne čudo što ti je onaj Prvi Veloci rikno, a sad i drugi....crći če ti i taj F1
:: :: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: ... 23.06.2009. 17:59 #123294

status: user
broj poruka: 12057

Samo živa istina.....ja se nadam da mu neće crknuti ništa, ali pod takvim uslovima.....ko zna šta je bilo pre nego što sam došao...samo malo škloca, onako iz dosade....i Čak Noris bi s ukasio i crko pod tim uslovima....hahahahhaha.....

Veliko mišljenje o sebi....ja....pa kako kad si ti Number -1 jedan, ko će pre tebe....i ko je sad počeo....
....ti ne nabijaš postove....ja ljudima pomažeš x puta dnevno koliko mogu a ti si ih 1000 natukao sa vidite moje rezultate sa Rampage Forumulom na 18 GHz. Žalosno.....

Vidiš koliko si opsednut mojim brojem postova.....

Ljude koje ja znam sa tobom ne bi ni pričali....zato što se bave ozbiljnim stvarima, i ne gube vreme u životu zarađujući pare i trošeći ih na overklokovanje....ako je to tebi ozbiljno....blago tebi onda i tim krugovima....
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Bax, pa ti si zvanično postao анти-дабл оу фајв
::
:: EKSTRA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: ... 23.06.2009. 18:09 #123298

status: user
broj poruka: 18472
Jesi ti prsko ili sta?Ja opsednut tvojim brojem postova???Nek si ti pomogao i jesi ali Bogami i ja sam i to velikom broju ljudi.A to sto ti OC ne ide od ruke i sto nemas pojma jer nisi kompletna sveznalica,imas komplex to nema nikakve veze sa mnom..Testovi se i rade da bi se postovali ,da bi ljudi imali uvid kolike performanse mogu da se dobiju sa odredjenim HW-om..
Kao sto ti rekoh,number one si ti (kralj pc berze) pa opet camis u kuci i blejis u taj ekran,tajmer ti stoji i broji sekunde kad ces da napises nesto pa makar bilo `ja mislim da to treba da odneses u servis` bla,bla,bla...Jako strucni odgovori..Primera koliko volis,ne nabijas posotve,ne nikako!Ja mislim da ti dozivljavas orgazam svaki put kad nesto postujes..
Zalosno je tvoje ponasanje i koliko nisko mozes da se spustis a o komplexima da ne pricam!


I Want to believe - The truth is out there





::
:: Samo živa istina.....ja se nadam da mu neće crknuti ništa, ali pod takvim uslovima.....ko zna šta je bilo pre nego što sam došao...samo malo škloca, onako iz dosade....i Čak Noris bi s ukasio i crko pod tim uslovima....hahahahhaha....
::
:: Veliko mišljenje o sebi....ja....pa kako kad si ti Number -1 jedan, ko će pre tebe....i ko je sad počeo...
:: ....ti ne nabijaš postove....ja ljudima pomažeš x puta dnevno koliko mogu a ti si ih 1000 natukao sa vidite moje rezultate sa Rampage Forumulom na 18 GHz. Žalosno....
::
:: Vidiš koliko si opsednut mojim brojem postova....
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
::
:: :: Bax, pa ti si zvanično postao анти-дабл оу фајв
:: ::
:: :: EKSTRA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Re: ... 23.06.2009. 18:19 #123304

status: user
broj poruka: 12057

I šta si ti u stvari dokazao.....ništa, kao i obično. Ti si nisko pao odavno....prvo ne treba apsolutno da te boli uvo šta ja radim i kako proveodim vreme.

`Camis na berzi i nabijas postove`....čitaj šta pišeš No -1. U stvari ne, sada je -3 još jednom svaka čast.

Znaš ko pravi mudrost od overklokovanja.....sad ću da ti kažem:
1. Onaj ko nema šta drugo pametno sa računarom da radi.
2. Ne zna ništa drugo pametno sa računarom da radi.
3. Opsednut je stvarima koje ne da ne donose pare nego samo izuvaju iz džepa.
4. Jurcanje i takmičenje sa samim sobom i gomilom takvih dok nešto ne crkne:
5. Čisto i apsolutno hvalisanje (samo se pitam za šta).
6. Šta ti više treba da duboko potoneš.

A dok ja nabijam postove, drugi tab mi je after sa kojim pravim reklamicu koja mi donosi još jednu platu....sa kojom ću sa sestrom i društvom da odem na proslavu svoje diplome....a ti nastavi samo da overklokuješ......izvini No. -4. Sa tobom piće, aha u ružnom snu. Nemam ja šta sa tobom da razgovaram pun si trojanaca i bad sektora.

Apsolutni kraj.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.


:: Jesi ti prsko ili sta?Ja opsednut tvojim brojem postova???Nek si ti pomogao i jesi ali Bogami i ja sam i to velikom broju ljudi.A to sto ti OC ne ide od ruke i sto nemas pojma jer nisi kompletna sveznalica,imas komplex to nema nikakve veze sa mnom..Testovi se i rade da bi se postovali ,da bi ljudi imali uvid kolike performanse mogu da se dobiju sa odredjenim HW-om.
:: Kao sto ti rekoh,number one si ti (kralj pc berze) pa opet camis u kuci i blejis u taj ekran,tajmer ti stoji i broji sekunde kad ces da napises nesto pa makar bilo `ja mislim da to treba da odneses u servis` bla,bla,bla...Jako strucni odgovori..Primera koliko volis,ne nabijas posotve,ne nikako
:: Zalosno je tvoje ponasanje i koliko nisko mozes da se spustis a o komplexima da ne pricam
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: ::
:: :: Samo živa istina.....ja se nadam da mu neće crknuti ništa, ali pod takvim uslovima.....ko zna šta je bilo pre nego što sam došao...samo malo škloca, onako iz dosade....i Čak Noris bi s ukasio i crko pod tim uslovima....hahahahhaha....
:: ::
:: :: Veliko mišljenje o sebi....ja....pa kako kad si ti Number -1 jedan, ko će pre tebe....i ko je sad počeo...
:: :: ....ti ne nabijaš postove....ja ljudima pomažeš x puta dnevno koliko mogu a ti si ih 1000 natukao sa vidite moje rezultate sa Rampage Forumulom na 18 GHz. Žalosno....
:: ::
:: :: Vidiš koliko si opsednut mojim brojem postova....
:: :: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: :: Hoping for the best but expecting the worst.
:: ::
:: ::
:: :: :: Bax, pa ti si zvanično postao анти-дабл оу фајв
:: :: ::
:: :: :: EKSTRA
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 23.06.2009. 18:24 #123305

status: user
broj poruka: 8139
Upropastite coveku temu.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 23.06.2009. 18:34 #123310

status: user
broj poruka: 18472
Pa ti i ne mozes da budes Overkloker jer ne znas.Nemas ti dovoljno znanja a ni iskustva u tim stvarima.Vrlo rado bi ti pisao sad na berzi svasta nesto samo kad bi znao al nemas pojma.Jebi ga sta da ti kazem,mogao sam da te naucim samo da si bio malo bolji prema meni
Citiracu jednog mog prijatelja `Malo je onih koji razumeju ono što je razumljivo, a opet nerazumljivo razumnim ljudima`
O sverama interesovanja i entuzijazma necemo ni da pricamo jer tvoj mentalni sklop to ne moze da shvati.

A sad da ti kazem..Posto ti je kraljevstvo ugrozeno i tron ti je potresen obecavam ti da vise necu dolaziti na berzu ,tj da neces videti moje postove jer ipak zelim da imas miran san i da lepo spavas
Mislim da cu te usreciti i da ces opet biti number one king !
P.S.Zajebao si se u jednoj stvari,mnogo si se otkrio kakav si zaista u ova dva dana.Mozda mislis da si i dalje najomiljeniji lik ali grdno se varas,potonuo si u ocima mnogih forumasa i korisnika..
Imam utisak da dozivljavas orgazam na svaki postavljen odgovor ovde na forumu.Postavlja se pitanje?Mozes li ti bez berze????Normalan zivot?

@eseses@

Jasno se vidi ko je ovde provokator i kakve su mu namere.Eto nek covek vlada i dalje,nek se oseca velikim na svojoj berzi.Ja mu vise necu smetati!Uzas i katastrofa!

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646138.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs