Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Michael Jackson umro, R.I.P
STRANA 1 OD 4  
OCz Michael Jackson umro, R.I.P 26.06.2009. 00:47 T18323

status: user
broj poruka: 2900
Do sada vec potvrdjeno iz vise izvora. Kralj pop muzike je preminuo u 50 godini.

RIP

Tema je u neodgovarajucem podforumu ali mislim da to nije ni bitno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
LonleyMax Komentar mog ortaka na tu vest! 26.06.2009. 00:55 #123898

status: user
broj poruka: 1476
citiram: `Mala muška deco širom sveta, predahnite... Nema ga više...
Mada, imao je par dobrih pesama...`

Asus P5Q-E
Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHz @ 3.9GHz (24/7/365)
Asus EN260GTX TOP
OCZ Reaper 1200MHz CL5 @ 1103MHz 5-5-5-15 2x1GB
OCZ Vendetta 2 @ 1500 R.P.M.
OCZ ModXStream 600W
WD 640GB 16MB 640AAKS
NZXT Apollo Black
2x Pioneer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst 26.06.2009. 01:12 #123903

status: user
broj poruka: 2909
Procitao sam malopre vest na yahoo...Zalosno,stvarno je bio kralj popa.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Eto sta je hemija! 26.06.2009. 01:19 #123905

status: user
broj poruka: 18472
Ko zna kakve je sve hemijske koktele dobijao i hormonske injekcije da bi se osecao kao belac.Eto koja budala.Organizam iznutra istrulio.Dzaba mu i komora za podmladjivanje koju je imao.
Da dodam.Stvarno steta.R.I.P.

P.S.Svugde je udarna vest!

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
GAMER4LIFE Dead 26.06.2009. 01:26 #123906

status: user
broj poruka: 839


http://www.youtube.com/watch?v=0m2Q-zDAbwc




R.I.P
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ... 26.06.2009. 01:29 #123907

status: user
broj poruka: 976
izgleda umro michael jackson,sutra u svim vrticima zurka!!!! =]]


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: Komentar mog ortaka na tu vest! E jest ti neki ortak! Verovatno... 26.06.2009. 01:34 #123909

status: user
broj poruka: 10988
ima kompletne diskografije 50 cent i Ace Lukasa

99% tih `vesti` iz zute stampe (pa jos americke) iliti tabloida mozes smesta otpisati kao djubre. Covek je bio jedna od ikona soul&funky muzike. Ja sam bio jos `malo musko dete` kada je MJ (kao nesto vece malo musko dete) bio glavna fora grupe Jackson5, sastava legendarnog skoro kao Beatles. R Stones ili Queen. Nakon toga sledi nekoliko samostalnih albuma koji su nestajali sa polica kao vruce krofne, a i dan danas predstavljaju materijal na kojem renomirani muzicari VEZBAJU.
Izuzetan pevach, kompozitor i multiinstrumentalista. Reci za njega `imao je par dobrih pesama` to je jednako izjavi tipa `a, Jimi Hendrix, da, znam coveka, odsvirao je par dobrih solo-deonica na gitari` ili `Novak Djokovic? Znam, znam, to je onaj teniser iz Srbije, tu i tamo uspeo je da udari lopticu kako valja`...

:: citiram: `Mala muška deco širom sveta, predahnite... Nema ga više..
:: Mada, imao je par dobrih pesama...
::
:: Asus P5Q-
:: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHz @ 3.9GHz (24/7/365
:: Asus EN260GTX TO
:: OCZ Reaper 1200MHz CL5 @ 1103MHz 5-5-5-15 2x1G
:: OCZ Vendetta 2 @ 1500 R.P.M
:: OCZ ModXStream 600
:: WD 640GB 16MB 640AAK
:: NZXT Apollo Blac
:: 2x Pionee
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Pitanje je dal je bio pedofil! 26.06.2009. 01:36 #123910

status: user
broj poruka: 18472
To mu je mozda bilo prikaceno kao omca oko vrata,mi nikad to necemo znati..


http://www.usatoday.com/life/people/2009-06-25-jackson-obit_N.htm

http://www.cnn.com/2009/SHOWBIZ/Music/06/25/michael.jackson/index.html

http://artsbeat.blogs.nytimes.com/2009/06/25/michael-jackson-hospitalized/?hp

http://latimesblogs.latimes.com/lanow/2009/06/pop-star-michael-jackson-was-rushed-to-a-hospital-this-afternoon-by-los-angeles-fire-department-paramedics - capt-steve-ruda.html

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/8119993.stm

http://www.usatoday.com/life/people/2009-06-25-jackson-obit_N.htm

http://news.cnet.com/8301-1023_3-10273277-93.html?tag=newsEditorsPicksArea.0

http://www.npr.org/templates/story/story.php?storyId=105932403


I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle .... 26.06.2009. 01:38 #123911

status: user
broj poruka: 976
@tortojed kako ti se zove ortak

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
OCz re 26.06.2009. 01:43 #123912

status: user
broj poruka: 2900
Ceo je bio ekcentrican ali to nema toliko veze. Covek je ipak bio legenda. Ja nisam neki fan. Imam par pesama i to je to ali ipak treba odati pocast.

Nema vise mnogo zivih `legendi` Elvis je mrtav, MJ sada takodje.. tu su clanovi The Beatles-a, Stonsi, Madona i jos svega par velikih.

Kada vec spomene Hendrix-a. Gledao sam dokumentarac pre par meseci o njegovoj smrti. Kako se tamo navodi ubijen je tj. otrovan. Nije se nafikso.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dachman Re: Komentar mog ortaka na tu vest! 26.06.2009. 01:49 #123915

status: user
broj poruka: 630
Jedno je sta je on radio u privatnom zivotu a sasvim drugo sta je uradiio na polju muzike.Ostavio je za sobom izuzetno bogatu karijeru sa mnostvom albuma koji su ostavili dubok trag u muzici,na celu sa najprodavanijim albumom svih vremena ` Thriller` i odmah iza njega `Off The Wall`.Izreka ovakvog tipa samo pokazuje muzicko neznanje i samim tim pisanjem nepotrebnih komentara!

RIP


:: citiram: `Mala muška deco širom sveta, predahnite... Nema ga više..
:: Mada, imao je par dobrih pesama...
::
:: Asus P5Q-
:: Intel Core 2 Quad Q9550 2.83GHz @ 3.9GHz (24/7/365
:: Asus EN260GTX TO
:: OCZ Reaper 1200MHz CL5 @ 1103MHz 5-5-5-15 2x1G
:: OCZ Vendetta 2 @ 1500 R.P.M
:: OCZ ModXStream 600
:: WD 640GB 16MB 640AAK
:: NZXT Apollo Blac
:: 2x Pionee
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 26.06.2009. 02:05 #123918

status: user
broj poruka: 18472
Cudi me da nema naseg No One Kinga da baci neki svoj uobicajen komentar tipa : `Zabole me bas paja za ovog pedofila,ne slusam taj shit od muzike` (U daljnjem prevodu,moja je poslednja i ja sam upravu!)

Vec me stomak boli koliko mi je unapred smesno..
P.S.Ostali,zao mi je morao sam,bilo je jace od mene






P.S.Kazu da mu se koza toliko stanjila da je postala providna a da je nos poceo uveliko da se raspada!


I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ... 26.06.2009. 02:10 #123921

status: user
broj poruka: 976
Pa king cekaj ko je to........................ aha znam pa dobro covek mozda spava, bilo je jace od tebe
E nemoj da bude i jace od njega pa da upropastite temu, jadan MJ mislim zalim zato sto je covek, sad bas ne opravdavam njegov privatni zivot, ipak to bi bilo ko da je jurij gagarin na marsu u svemirskom brodu silovao kolegu muskarca i to postavio na redtube, nije vazno to vazno je da je stao na mars, kao sto kaze dule vujosevic treba biti pre svega covek a onda igrac(u ovom slucaju muzicar) A sto se tice tih hemikalija da bi se oosecao kao belac nisam upoznat sa tim moze li neko jos malo da mi pojasni to, posto ja nisam njega uopste pratio


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: ....za Kovleta: nije moj ortak (na moju srecu!) 26.06.2009. 02:11 #123922

status: user
broj poruka: 10988
Citirao sam Lonley(Lonely?)Max-a.


:: @tortojed kako ti se zove orta
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle RE_ 26.06.2009. 02:18 #123926

status: user
broj poruka: 976
A ok pa i jedan moj ortak to napisao na fejsu, pa ... nema veze, moja greska

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: ... 26.06.2009. 02:20 #123927

status: user
broj poruka: 18472
Pa zna se ko je king.Ma opusti se.Ja nisam paljevina kao neki.Ovo je samo mala sala ili ti realnost,ko zna?

Brate pa ti opicio nesto lepo po gayevima.Nesto si mi sumnjiv
Jesi ti ispratio onu moju kontra kampanju,temu protiv homosexualizma?Na zalost je izbrisana ...

Salu na stranu,sto se tice Michaela stvari idu ovako..On je po rasi africki crnac,u americi to zovu afroamerikanac.Znaci njegova prirodna boja koze je crna kao imalin za cipele,toliko je bio taman.Pogledaj malo po google pa ces da vidis slike iz mladjih dana.Jednostavno po meni je u njegovoj glavi nesto puklo i covek je zeleo da se odrekne svog porekla,svog kulturnog nasledja,sve onog sto ga cini jednim africkim crncem.Primao je razne koktele i hormonske injekcije kako i injekcije za izbeljivanje koze da bi sto vise licio na belca.Takodje je operisao vise puta nos da umanji look koji ga je podsecao na crnacke crte lica.Imao je dosta operacija nosa do cega je dovela do upropascenja tkvia i kasnije i do truljenja.Pored toga imao je neku svoju vlastitu komoru za podmladjivanje,nisam upoznat na kom principu radi.Dalje ko zna kakve je jos zahvate i metode koristio na svom telu sto je dovelo do ove da kazem preuranjene smrti tj raspada organizma!

I Want to believe - The truth is out there





:: Pa king cekaj ko je to........................ aha znam pa dobro covek mozda spava, bilo je jace od tebe
:: E nemoj da bude i jace od njega pa da upropastite temu, jadan MJ mislim zalim zato sto je covek, sad bas ne opravdavam njegov privatni zivot, ipak to bi bilo ko da je jurij gagarin na marsu u svemirskom brodu silovao kolegu muskarca i to postavio na redtube, nije vazno to vazno je da je stao na mars, kao sto kaze dule vujosevic treba biti pre svega covek a onda igrac(u ovom slucaju muzicar) A sto se tice tih hemikalija da bi se oosecao kao belac nisam upoznat sa tim moze li neko jos malo da mi pojasni to, posto ja nisam njega uopste prati
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Za one koji ne znaju 26.06.2009. 02:22 #123928

status: user
broj poruka: 1492
Biografija Michael Jacksona:
http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=11:kifuxqe5ldae~T1

Čovek je bio legenda i ostaće upamćen kao takav. Album `Thriller`, u produkciji velikog majstora Quincy Jones - a, je pravo remek delo.

@Sky
Nema nikakvog razloga da u ovoj temi bilo koga prozivaš. Nikom nije ni malo smešno.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Za one koji ne znaju 26.06.2009. 02:26 #123930

status: user
broj poruka: 2909

:: Biografija Michael Jacksona
:: http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=11:kifuxqe5ldae~T
::
:: Čovek je bio legenda i ostaće upamćen kao takav. Album `Thriller`, u produkciji velikog majstora Quincy Jones - a, je pravo remek delo
::
:: @Sk
:: Nema nikakvog razloga da u ovoj temi bilo koga prozivaš. Nikom nije ni malo smešno
::
Ne da nije smesno nego deluje jadno...


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle Re: Re: ... 26.06.2009. 02:28 #123931

status: user
broj poruka: 976
King pa sa dal je realnost ili mala sala ko ce ga znati
Pa ne znam sta mi bi danas sa gejevima, negde sam citao nesto po netu kako svaki cetvrti srbin bi tukao gejeve i svasta jos ko ih *ebe
E zao mi steta sto je izbrisana nisam a trebao sam. Mora da su admini naklonjeni homosexualcima

Axa znaci tako stvari stoje sa MJ-om, pa onda on nije normalan pogledacu bas slike iz mladjih dana, komora za podmladjivanje WTF !?! pa zato mu onako izgleda lice


:: Pa zna se ko je king.Ma opusti se.Ja nisam paljevina kao neki.Ovo je samo mala sala ili ti realnost,ko zna
::
:: Brate pa ti opicio nesto lepo po gayevima.Nesto si mi sumnjiv
:: Jesi ti ispratio onu moju kontra kampanju,temu protiv homosexualizma?Na zalost je izbrisana ..
::
:: Salu na stranu,sto se tice Michaela stvari idu ovako..On je po rasi africki crnac,u americi to zovu afroamerikanac.Znaci njegova prirodna boja koze je crna kao imalin za cipele,toliko je bio taman.Pogledaj malo po google pa ces da vidis slike iz mladjih dana.Jednostavno po meni je u njegovoj glavi nesto puklo i covek je zeleo da se odrekne svog porekla,svog kulturnog nasledja,sve onog sto ga cini jednim africkim crncem.Primao je razne koktele i hormonske injekcije kako i injekcije za izbeljivanje koze da bi sto vise licio na belca.Takodje je operisao vise puta nos da umanji look koji ga je podsecao na crnacke crte lica.Imao je dosta operacija nosa do cega je dovela do upropascenja tkvia i kasnije i do truljenja.Pored toga imao je neku svoju vlastitu komoru za podmladjivanje,nisam upoznat na kom principu radi.Dalje ko zna kakve je jos zahvate i metode koristio na svom telu sto je dovelo do ove da kazem preuranjene smrti tj raspada organizma
::
:: I Want to believe - The truth is out there
::
::
::
::
::
:: :: Pa king cekaj ko je to........................ aha znam pa dobro covek mozda spava, bilo je jace od tebe
:: :: E nemoj da bude i jace od njega pa da upropastite temu, jadan MJ mislim zalim zato sto je covek, sad bas ne opravdavam njegov privatni zivot, ipak to bi bilo ko da je jurij gagarin na marsu u svemirskom brodu silovao kolegu muskarca i to postavio na redtube, nije vazno to vazno je da je stao na mars, kao sto kaze dule vujosevic treba biti pre svega covek a onda igrac(u ovom slucaju muzicar) A sto se tice tih hemikalija da bi se oosecao kao belac nisam upoznat sa tim moze li neko jos malo da mi pojasni to, posto ja nisam njega uopste prati
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire @rasha44 26.06.2009. 02:28 #123933

status: user
broj poruka: 18472
Off:

Izvini Rasho,nesto mi se moze a i hoce a mozda i imam debeo razlog za to.
Znam da nisam omiljen sta da se radi.Inace dokle vise foliranja,ladjenja loptica,kod mene toga nema.Ono sto mislim o nekom to i kazem,ne pada mi na pamet da mu se uvlacim u dzak!
Da ne duzimo ovo,mislim jednostavno tj od tebe bar nisam ocekivao nikakvu reakciju a pogotovu da stajes u neciju odbranu.Smatram da si previse odmeren da bi se upustao u takvo sto..
Eto kao sto je tebi sad zasmetala moja sala,tako je meni zasmetao tvoj komentar.Jos jednom izvini,ne zelim da se ljutis na mene,mislim da nema razloga.

Evo sta kaze wikipedia:

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Jackson

I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG Steta... 26.06.2009. 02:30 #123935

status: user
broj poruka: 1586
Ode jos jedna legenda... Neka mu je laka zemlja, R.I.P

Da li ce se u krevetu odigrati komedija ili tragedija zavisi od - komada!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Sto rece OCz 26.06.2009. 02:32 #123936

status: user
broj poruka: 18472
Bre malo zivih legendi je ostalo..Odose ljudi ko da ih i nije bilo.Srecom ostavili su iza sebe veliki muzicki trag koji ce nas pratiti generacijama.


I Want to believe - The truth is out there





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ... 26.06.2009. 02:32 #123937

status: user
broj poruka: 976
e najvise mrzim kad nesto pitam i onda sve samo linkovi sa wikipedie googla i ostalo, ja sam znao za sve to, ali vise volim da cujem od ljudi nasih (srpskih) nego sto je neko pisao po netu. sve vise me to nervira na berzi odma ti bace link ko da sam ja pao sa marsa pa ne znam za google, nervira me to, ja ocu da cujem subjektivno misljenje...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: ... 26.06.2009. 02:35 #123938

status: user
broj poruka: 18472
Pa ja sam ti ukratko objasnio..Mislim da je to dovoljno..
Jednostavo covek je nije umro prirodnom smrcu vec zato sto je sebe upropastio..Ko zna kakve je sve otrove u sebe ubrizgavao da bi postigao izbeljivanje koze..
Ima bas da procitas da mu se koza toliko istanjila da je postala providna a da je nos fakticki skroz istrulio.

I Want to believe - The truth is out there





:: e najvise mrzim kad nesto pitam i onda sve samo linkovi sa wikipedie googla i ostalo, ja sam znao za sve to, ali vise volim da cujem od ljudi nasih (srpskih) nego sto je neko pisao po netu. sve vise me to nervira na berzi odma ti bace link ko da sam ja pao sa marsa pa ne znam za google, nervira me to, ja ocu da cujem subjektivno misljenje..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dachman Re: Steta... 26.06.2009. 02:38 #123941

status: user
broj poruka: 630
Zapravo,tak sada je na zalost usao u legende (u pravom smislu).


:: Ode jos jedna legenda... Neka mu je laka zemlja, R.I.
::
:: Da li ce se u krevetu odigrati komedija ili tragedija zavisi od - komada!
::
::
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle ... 26.06.2009. 02:38 #123942

status: user
broj poruka: 976
Da ok hvala to sam i trazio tako objasnjeno taman sve potrebno je tu sad za sire informacije cu da se obratim wikipediji nisam na tebe mislio kad si stavio link, nego uopsteno, u redu je to kad nesto neko ukratko objasni pa za vise detalja postavi link


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 4  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs