Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
iPhone 3G 8GB
STRANA 1 OD 1
sawitch iPhone 3G 8GB 29.06.2009. 15:14 T18414

status: user
broj poruka: 667
Pozdrav ljudi, nije me odavno bilo, ali kad god je frka ovde sam.. :))

Kupio sam gore navedeni fon, i nemam pojma kako da ubacim ringtone, ako neko zna, help.. Ma sve drugo je dobro doslo.. Nista ne znam...

PS

Platio sam dekodiranje 50 eura, kad me slog nije opalio.. Sad ce i drugar da uzme isto, jel` ima neki nacin da bar njemu ustedimo troskove i dekodiramo sami???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lahaine HM skupo 29.06.2009. 15:20 #124779

status: user
broj poruka: 118

Pozdrav . Ovako 50 EU je preskupo za dekodiranje, u Banjaluci rade to za upola. Na netu imas da iskopas 100 filmova instrukcija kako da dekodiras IPHONE . Koliko si platio Iphone ako nije tajna.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch :) 29.06.2009. 15:32 #124782

status: user
broj poruka: 667
Znam da je preskupo za nekoliko minuta tastaturisanja.. A platio sam ga (bez dekodiranja) 300.. Ako nekom nije mnogo, moze da mi se javi na sawitch@gmail.com pa cu ga uputiti na coveka koji prodaje to..

Evo sad sam pronasao na nekom drugom forumu program koji se zove iRinger i skinuo ga i za 2 sekunde namestio ringtone... :)

Ako neko zna jos nekih zanimljivosti u vezi ovog telefona, neka javi, sve mi znaci..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Dobar domaći sajt na tu temu 29.06.2009. 15:49 #124788

status: user
broj poruka: 12057

http://www.iphone-srbija.com/
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch Gracias bax2003 29.06.2009. 15:56 #124791

status: user
broj poruka: 667
Evo bacam se na taj sajt.. Da vidimo sta ima.. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NMY @ cijena: 29.06.2009. 16:18 #124801

status: user
broj poruka: 1509
Sto se tice cijene, mnogo si ti to platio, ja sam dobijao :

iPhone 3G 8GB black ==> 500KM (255€)
iPhone 3G 16GB white ==> 650KM (333€)

Oba su bili polovni, ali u odlicnom stanju i otkljucani na sve mreze...



SONY VAIO VGN-FW285J

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch pa.. 29.06.2009. 16:22 #124802

status: user
broj poruka: 667
Dobro, opet je razlika izmedju polovnog i novog aparata.. Ali svakako bih se uvek odlucio da dam vise para za novi.. Ubilo me dekodiranje.. Evo sad sam iskopao na ovom sajtu sto mi je Bax dao fore za unlock, pa ako se usudim da to radim drugaru sam ustedeo troskove...
Inace, ovo je telefon koji cu promenuti, samo u slucaju da se pojavi isti ovakav ali sa mnogo vise memorije i kamerom od bar 5MPx...
Pitam jednog drugara: `Jel` mogu ovo, jel` mogu ono..` i on mi kaze: `Mozes SVE` :))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: @ cijena: 29.06.2009. 16:28 #124804

status: user
broj poruka: 3995
ja moju necu reci ali sam dobijao za bud zasto....
cackao sam te igracke,oprostite ali to za mene nije telefon nego igracka za kurcenje...
dekodiranje je 30-50e tako da sve zavisi na koga si naleteo...i ti si naleteo na skuplju varijantu,ali ako je obavljeno o.k nemoj mariti..bolje je i to nego da ti je neko uzeo 30 pa nesto skarabudzio


rad je od coveka napravio majmuna

:: Sto se tice cijene, mnogo si ti to platio, ja sam dobijao
::
:: iPhone 3G 8GB black ==> 500KM (255€
:: iPhone 3G 16GB white ==> 650KM (333€
::
:: Oba su bili polovni, ali u odlicnom stanju i otkljucani na sve mreze..
::
::
::
:: SONY VAIO VGN-FW285
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 29.06.2009. 16:33 #124806

status: user
broj poruka: 3529
Ja sam sam dekodirao jedan iphone prosle godine, jednostavno se bacio u potragu po netu, i bez ikakvih problema sam odradio otkljucavanje, na youtube-u imas lepo objasnjeno koji software se koristi kojim redosledom i step by step kako i sta.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch - 29.06.2009. 16:43 #124812

status: user
broj poruka: 667
-ShonE-

Moze li link za valjan klip.. Da ne pogresim..

Skar

Mozes li na sawitch@gmail.com da mi javis cenu tih sto si dobijao, i ako mozes da nabavis jos jedan, pa da kazem drugaru da ne uzima ovde ako vec moze da nadje jeftinije...??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: - 29.06.2009. 16:48 #124813

status: user
broj poruka: 3995
prodao sam svih 10komada,inace nabavljao samih iz tuzle..:))))
ako bude javljam...


rad je od coveka napravio majmuna

:: -ShonE
::
:: Moze li link za valjan klip.. Da ne pogresim.
::
:: Ska
::
:: Mozes li na sawitch@gmail.com da mi javis cenu tih sto si dobijao, i ako mozes da nabavis jos jedan, pa da kazem drugaru da ne uzima ovde ako vec moze da nadje jeftinije...??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re: - 29.06.2009. 17:00 #124819

status: user
broj poruka: 3529
Sta da ti kazem, koji link, kucaj samo `unlock iphone 3G` i gotovo, naci ces gomilu materijala, ja sam otkljucavao 2G model i nema sanse sad da se setim koji sam video koristio, uglavnom svi su na isti fazon, uhvati se jedne varijante i probaj, nema sta da zeznes, i ako zeznes i zaglavis se postoji nekakav master reset koji ti sve vrati.


:: -ShonE
::
:: Moze li link za valjan klip.. Da ne pogresim.
::
:: Ska
::
:: Mozes li na sawitch@gmail.com da mi javis cenu tih sto si dobijao, i ako mozes da nabavis jos jedan, pa da kazem drugaru da ne uzima ovde ako vec moze da nadje jeftinije...??
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch ... 29.06.2009. 17:04 #124821

status: user
broj poruka: 667
Pitam zato sto sam procitao da postoje neke verzije programa ili cega vec pod nazivima red snow itd.. Pa zato... OK, hvala sto si mi skrenuo paznju na to, svakako cu pogledati..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
petar6 ... 29.06.2009. 19:14 #124835

status: user
broj poruka: 129

Prvo, cestitam na izboru telefona.Videces neces se pokajati nikako!! .)

Drugo, bax2003 ti je dao link za sajt na kome ima sve objasnjeno od pocetka kako da ubacujes stvari u njega i sa njega na racunar.
Verovatno ce ti u pocetku biti problem da se malo snadjes sa svim tim zezancijama oko podesavanja,pravljenja naloga itd... ali skapiraces vrlo brzo i onda sve postaje uzivanje!!

BTW evo ti link na You-*ube od lika koji je napravio klipove za sve moguce tehnicke opravke,popravke,kodiranja,dekodiranja.... Samo klikni na `subscribe` i svaki put ces dobijati m@il kad on izbaci nesto nova,a naravno,pre toga pogledaj te njegove klipove i nacices sve!!

http://www.youtube.com/user/Dinozambas


Za video najbolji je `cycoder` i `3g Video recorder`
Skini i `iBluetooth` , `Swirly MMS`

To su ti osnove,a za ono dalje ces se snaci na forumu iPhone-srbija


Pozdrav
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch @Petar6 29.06.2009. 19:27 #124836

status: user
broj poruka: 667
E to kralju!!! To se trazi...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sawitch @Svi 29.06.2009. 20:01 #124839

status: user
broj poruka: 667
Majko moja za sta sam ja dao 50 eura, sad mi dodje da se ubijem... Pa ovo je 10 minuta posla... Znaci dekodiranje je sprdnja...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646187.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs