Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
4 juli dan nezavisnosti
STRANA 1 OD 3  
skar 4 juli dan nezavisnosti 04.07.2009. 08:29 T18538

status: user
broj poruka: 3995
da pozelim nasoj dragoj braci amerima koje toliko volim i cenim vise zemljotresa,tornada,orkana,mnogoooo ALKAIDE sa ALADINOM na celu...i da ima svaki dan bude kao nama 99`
ajmo sad zelje,cestitke,pozdravii....


`SRBIJA DO TOKIJA`

`rad je od coveka napravio majmuna`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
CrowBgd ... 04.07.2009. 08:31 #125972

status: user
broj poruka: 1376


Pa sve si rekao ne bih ja tu nista vise dodao ,osim mozda da im Rusi kupe npr pola posrnule privrede, a Kinezi uz IBM kupe i Windows
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Osama za predsednika 04.07.2009. 08:36 #125975

status: user
broj poruka: 6088
Ma kakav bre Obama, Osama je zakon.


Šefe, koji ti je vrag?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 04.07.2009. 08:40 #125977

status: user
broj poruka: 8139
Da Bog da crkli svi redom!Eto moje zelje.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar tako braco...udrite 04.07.2009. 08:53 #125980

status: user
broj poruka: 3995
malo svinjskog i pticjeg gripa +SARS gratis


`rad je od coveka napravio majmuna`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Neka 04.07.2009. 10:34 #125990

status: user
broj poruka: 4163
im je srećan dan nezavisnosti uz poplave, zemljotrese, tornada, finansijsku krizu, `terorističke` napade, ptičiji+mačiji+kereći+konjski+magareći+mišiji+ovčiji+kravlji griip

Shit happens

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Dan Neizvesnosti 04.07.2009. 10:57 #125994

status: user
broj poruka: 2270
Ja ne želim nikome smrt, ni tornada, ni grip. Želim im samo da ima se raspadne država, uništi industrija, da dolar prestane da bude svetska valuta, da se raspadne vojska i da pocrka finansijska elita i administracija na čelu sa Obamom, najveća prevara veka, šatro je dobar zato što je crnac - isto govno kao i drugi.
Inače, tradicionalno je da se za 4.7. u ambasadi upisuju želje i čestitke u knjigu utisaka a biće i koktel za zvaničnike. Zamislite koliki će redovi biti ovih naših šlajmara. Nećeš moći da prođeš od tadića, dačića, dinkića...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Da se pridruzim zeljama 04.07.2009. 11:00 #125995

status: user
broj poruka: 1389

Da im Teksas dobije nezavisnost. Da latino jezik postane sluzbeni, a crnci da ne izbijaju iz bele kuce. I da im propadne vojna industrija.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj ... 04.07.2009. 11:25 #125999

status: user
broj poruka: 2236
Josilenko, da li vidiš ovo ? :)

@svi ostali,
ako nije tajna, je l` sam ja nešto pogrešno shvatio ili je to neslužbeni znak da je izašla neka domaća verzija Windowsa i Linux-a ? Mobilnih telefona ? Bežičnih fiksnih ? PC-a ? TV-a ? Mikrotalasne rerne ?

Ne razumem, kada ste već toliko solidarni u tom pljuvanju, zašto kolektivno ne pobacate i do kraja života se otarasite svega što je otkriveno, patentirano u USA, a što upravo koristite.

Hajde sad, skupite se svi kod jednog kontejnera, i pobacajte sve to što uključujete svakodnevno, a što je poreklom iz te države.

Evo ja ću da Vas snimim i postavim snimak na YouTube, besplatno, biće mi čast da snimim takav jedan gest. Uradiću sve što umem da budete utisak broj 1. u ``Utisku nedelje`` sledećeg vikenda, naravno i u gotovo svim dnevnim novinama.

A ono drugo, valuta postaje ``svetskija`` proporcionalno razvoju privrede države iz koje potiče, odnosno količini poverenja koje stabilnost privrede te jedne države ili grupe država, u kojima se koristi ta valuta, uliva ljudima širom planete.

Pa, pošto se dolarima odavno može kupiti apsolutno sva roba na svetu, a dinarom ne možete više ni kurton da kupite u susednoj Bosni, čak ni blizu granice, govori Vam dovoljno o tome gde se nalazite, nadam se da ste u stanju to i da razumete.

Srbologija, nauka belosvetska.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: ... 04.07.2009. 12:16 #126008

status: user
broj poruka: 7761
@Slavuj

Sve osvo sto si nama objasnio pokusaj da objasnis vijetnamcima, kambodzancima, kolumbijcima, kubancima, korejancima, iracanima, avganistancima, somalicima, liberijcima, nigerijcima, kongoancima, SRBIMA, irancima, sirijcima, libancima, pakistancima, rusima, kinezima, argentincima, nikaragvancima, panamcima, salvadorcima, etc... etc... etc...

Od svega je dovoljno da $ ne bude vise svetska valuta tj da mi svi ne gubimo na vrednosti ustedjevine ili na izvozu zbog uzurbne inflacije dollara. Primetite samo da proizvod po lobanji u SAD unazad 10 godina skocio sa 29.000 na 49.000$ a zivot im je ostao isti, pa sad zamislite da ste imali na stednji 100.000$ i razmislite koliko to vredi posle tih deseg godina ja sam shvatio ra je realan iznos moje ustedjevine koja je u $ opao (zbog besomucnog stampanja para) za nekih 40%.

Mrzim ih zato sto se ponasaju kao lokalni mafijas koji svako jutro od lokalnih bakalnica uzima reket i na ostnovu tog reketa lagodno zivi, njihv jedini problem je sto se takav zivot ne moze razvlaciti u nedogled i sto ni jedan lokalni siledzija ne dozivi 50-tu.

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Josilenko, da li vidiš ovo ? :
::
:: @svi ostali
:: ako nije tajna, je l` sam ja nešto pogrešno shvatio ili je to neslužbeni znak da je izašla neka domaća verzija Windowsa i Linux-a ? Mobilnih telefona ? Bežičnih fiksnih ? PC-a ? TV-a ? Mikrotalasne rerne
::
:: Ne razumem, kada ste već toliko solidarni u tom pljuvanju, zašto kolektivno ne pobacate i do kraja života se otarasite svega što je otkriveno, patentirano u USA, a što upravo koristite
::
:: Hajde sad, skupite se svi kod jednog kontejnera, i pobacajte sve to što uključujete svakodnevno, a što je poreklom iz te države
::
:: Evo ja ću da Vas snimim i postavim snimak na YouTube, besplatno, biće mi čast da snimim takav jedan gest. Uradiću sve što umem da budete utisak broj 1. u ``Utisku nedelje`` sledećeg vikenda, naravno i u gotovo svim dnevnim novinama
::
:: A ono drugo, valuta postaje ``svetskija`` proporcionalno razvoju privrede države iz koje potiče, odnosno količini poverenja koje stabilnost privrede te jedne države ili grupe država, u kojima se koristi ta valuta, uliva ljudima širom planete.
::
:: Pa, pošto se dolarima odavno može kupiti apsolutno sva roba na svetu, a dinarom ne možete više ni kurton da kupite u susednoj Bosni, čak ni blizu granice, govori Vam dovoljno o tome gde se nalazite, nadam se da ste u stanju to i da razumete
::
:: Srbologija, nauka belosvetska.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Re: ... 04.07.2009. 12:45 #126016

status: user
broj poruka: 3995
nikome nije gorila do zore...prijatelju...naje*ace se njima obrezani majke...zivi bili pa videli


`rad je od coveka napravio majmuna`

:: @Slavu
::
:: Sve osvo sto si nama objasnio pokusaj da objasnis vijetnamcima, kambodzancima, kolumbijcima, kubancima, korejancima, iracanima, avganistancima, somalicima, liberijcima, nigerijcima, kongoancima, SRBIMA, irancima, sirijcima, libancima, pakistancima, rusima, kinezima, argentincima, nikaragvancima, panamcima, salvadorcima, etc... etc... etc..
::
:: Od svega je dovoljno da $ ne bude vise svetska valuta tj da mi svi ne gubimo na vrednosti ustedjevine ili na izvozu zbog uzurbne inflacije dollara. Primetite samo da proizvod po lobanji u SAD unazad 10 godina skocio sa 29.000 na 49.000$ a zivot im je ostao isti, pa sad zamislite da ste imali na stednji 100.000$ i razmislite koliko to vredi posle tih deseg godina ja sam shvatio ra je realan iznos moje ustedjevine koja je u $ opao (zbog besomucnog stampanja para) za nekih 40%
::
:: Mrzim ih zato sto se ponasaju kao lokalni mafijas koji svako jutro od lokalnih bakalnica uzima reket i na ostnovu tog reketa lagodno zivi, njihv jedini problem je sto se takav zivot ne moze razvlaciti u nedogled i sto ni jedan lokalni siledzija ne dozivi 50-tu
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: :: Josilenko, da li vidiš ovo ? :
:: ::
:: :: @svi ostali
:: :: ako nije tajna, je l` sam ja nešto pogrešno shvatio ili je to neslužbeni znak da je izašla neka domaća verzija Windowsa i Linux-a ? Mobilnih telefona ? Bežičnih fiksnih ? PC-a ? TV-a ? Mikrotalasne rerne
:: ::
:: :: Ne razumem, kada ste već toliko solidarni u tom pljuvanju, zašto kolektivno ne pobacate i do kraja života se otarasite svega što je otkriveno, patentirano u USA, a što upravo koristite
:: ::
:: :: Hajde sad, skupite se svi kod jednog kontejnera, i pobacajte sve to što uključujete svakodnevno, a što je poreklom iz te države
:: ::
:: :: Evo ja ću da Vas snimim i postavim snimak na YouTube, besplatno, biće mi čast da snimim takav jedan gest. Uradiću sve što umem da budete utisak broj 1. u ``Utisku nedelje`` sledećeg vikenda, naravno i u gotovo svim dnevnim novinama
:: ::
:: :: A ono drugo, valuta postaje ``svetskija`` proporcionalno razvoju privrede države iz koje potiče, odnosno količini poverenja koje stabilnost privrede te jedne države ili grupe država, u kojima se koristi ta valuta, uliva ljudima širom planete.
:: ::
:: :: Pa, pošto se dolarima odavno može kupiti apsolutno sva roba na svetu, a dinarom ne možete više ni kurton da kupite u susednoj Bosni, čak ni blizu granice, govori Vam dovoljno o tome gde se nalazite, nadam se da ste u stanju to i da razumete
:: ::
:: :: Srbologija, nauka belosvetska.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Ko su bre Amerikanci!!!!!??? 04.07.2009. 13:09 #126026

status: user
broj poruka: 4163
Kakva bre američka nacija! To je najobičnija bagra! TO je gomila ološa, robijaša i nepoželjnih koja je pre nešto više od 200 godina oterana na američki kontinent i tamo su istrebili PRAVE amerikance a to su indijanci. I ONI pričaju o nekakvim pravima... Većina njih zna i misli samo ono što im kaže televizija... Ma ne znam ni sam, znam samo da bi najradije da im neko rokne atomQ u sred zemlje... Toliko su zla naneli tolikim zemljama a specijalno nama tako da bi bio jako srećan da Čak Noris nije sprečio invaziju na AmeriQ 80-tih

Shit happens

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Ko su bre Amerikanci!!!!!??? 04.07.2009. 13:31 #126029

status: user
broj poruka: 12057

Obzirom da su na zemlju 25 puta manju od svoje tresnule 2 atomke, red je da popiju bar 15 komada pametno raspoređenih. Pa kad nestane kopno sa lica planete, odmah da se sudi svima preživelima i da im se uvedu sankcije na samo parče hleda i naprstak soli dnevno sa vodom iz najbliže kanalizacije.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.

:: Kakva bre američka nacija! To je najobičnija bagra! TO je gomila ološa, robijaša i nepoželjnih koja je pre nešto više od 200 godina oterana na američki kontinent i tamo su istrebili PRAVE amerikance a to su indijanci. I ONI pričaju o nekakvim pravima... Većina njih zna i misli samo ono što im kaže televizija... Ma ne znam ni sam, znam samo da bi najradije da im neko rokne atomQ u sred zemlje... Toliko su zla naneli tolikim zemljama a specijalno nama tako da bi bio jako srećan da Čak Noris nije sprečio invaziju na AmeriQ 80-ti
::
:: Shit happens
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 04.07.2009. 13:59 #126037

status: user
broj poruka: 12785
Zalosni ste svi sa tim komentarima mrznje. Nije vam kriv americki narod nizasta, vec americka vlada...

Ne znam koliko vas se seca ali ceo americki narod je protestvovao tokom bombardovanja srbije, ali avaj kad je vlada drzala joystick u rukama...

Takva je demokratija: narod se ne pita nizasta...
__________________
Scourge of PCBerza

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 04.07.2009. 14:14 #126039

status: user
broj poruka: 12057

Ma napaćena stoka glupa, sve Homer do Homera, pa dva Barnija. Šta i da ih pita čovek osim `Da li hoćete extra sira ?` kad ne znaju gde je Evropa ? Kad neko ne koristi uopšte svoj mozak i veruje sve što mu se servira, to je gore nego da je kriv. A mnogo imaju hiljade raseljenih i ubjenih na Kosovu (svih nacionalnosti) što je neko negde protestvovao, kad je sr@anje već počelo. Gde su bili da pametuju kad su Srbi proterivani iz Hrvatske ? Boleo ih je Paja jer su to i hteli. Prvo zarate zamlje, pa im onda sude, pa ih puste da se mlate, pa onda reševaju humanitarne katastrofe. I ne ide vlada da ratuje nego njihova vojska. Bez satelita ne bi znali ulicu da pređu.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Ko su bre Amerikanci!!!!!??? 04.07.2009. 14:34 #126043

status: user
broj poruka: 7761
Pogledaj seriju JERICHO, kad sam samo video one silne pecurke posle kise...

Tomato Republic Of Serbia !!!

::
:: Obzirom da su na zemlju 25 puta manju od svoje tresnule 2 atomke, red je da popiju bar 15 komada pametno raspoređenih. Pa kad nestane kopno sa lica planete, odmah da se sudi svima preživelima i da im se uvedu sankcije na samo parče hleda i naprstak soli dnevno sa vodom iz najbliže kanalizacije
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: Hoping for the best but expecting the worst.
::
:: :: Kakva bre američka nacija! To je najobičnija bagra! TO je gomila ološa, robijaša i nepoželjnih koja je pre nešto više od 200 godina oterana na američki kontinent i tamo su istrebili PRAVE amerikance a to su indijanci. I ONI pričaju o nekakvim pravima... Većina njih zna i misli samo ono što im kaže televizija... Ma ne znam ni sam, znam samo da bi najradije da im neko rokne atomQ u sred zemlje... Toliko su zla naneli tolikim zemljama a specijalno nama tako da bi bio jako srećan da Čak Noris nije sprečio invaziju na AmeriQ 80-ti
:: ::
:: :: Shit happens
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Re: Ko su bre Amerikanci!!!!!??? 04.07.2009. 14:37 #126045

status: user
broj poruka: 12057

Proposition accepted!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Hoping for the best but expecting the worst.

:: Pogledaj seriju JERICHO, kad sam samo video one silne pecurke posle kise..
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ssinger ... 04.07.2009. 15:37 #126052

status: user
broj poruka: 161
Aman bre ljudi, je l` ovo pc forum ili forum za politicko i nacionalno pljuvanje!? Zaboga! Zasto uopste postavljate ovakve teme ovde!?

Windows Vista ZAKON!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .... 04.07.2009. 15:39 #126053

status: user
broj poruka: 4506
Lepo rece scar....nikome ne gori do zore.......docice dan (a nije daleko) kada ce im se sve vratiti za sve sto su radili....bacio bi im atomku na svaki grad u svakoj drzavi.

@Daum a leba ti od cega je sastavljena americka vlada ? od zaba iz amazonije ?? Ili mozda od americkih gradjana,amerikanaca...svi su bre oni isti i ako nisi primetio svi isto rade ma koji god da je na vlasti .

Strajkovali a gde to zivota ti ? u garazi, u parku iza kuce ?? 99 % poznatih licnosti , holivudskih zvezdica je islo na kosovo i davalo podrsku albancima ...kazes nisu isti kao ovi na vlasti..ma mani me se tih prica.

Ajd uzdravlje

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mixx alo bre! 04.07.2009. 15:41 #126054

status: user
broj poruka: 2937
ljudi, cujete li vi sebe?! vi ustvari zelite da prouzrokujete patnju drugom ljudskom bicu! zasto? zato sto je neko treci naredio nekom cetvrtom da prouzrokuje patnju vama i vasim bliznjima. bravo za logiku.
sta su vam krivi siromasni crnci po getoima, borci za pravdu (da, postoje i u americi, verovali ili ne) bebe rodjene navucene na pcp, rednecks sa osnovnom skolom iz montane i teksasa, obicni ljudi koji rade obicne poslove, kulturna elita koja kritikuje svaku i najsitniju gresku politicara.... da ne nabrajam dalje...
jeste li vi svesni da u americi, kao i u ostatku sveta 1% stanovnika poseduje ili kontrolise 99% kapitala? e na njih treba usmeriti mrznju, njima treba j***ti mamu, jer sve `demokratske` odluke svetskih sila skoje uticu negativno na gradjane ove planete su ustvari njihova volja. manipulacije berzom, pumpanje oruzija u krizna podrucija, proizvodnja i trgovina narkoticima, i last but not least, pranje novca od svega toga je njihov biznis.
neki tamo sluzbenik ili domacica nikome nisu nista skrivili i ne treba usmeravati mrznju na njih. ako vec hocete da postignete nesto udrite po lokalnim tajkunima, po miskovicu i ekipi, po njihovim partijama na vlasti, naravno ako imate m*da.
uostalom te kletve kojima pokusavate da izbacite frustraciju iz sebe najvise pogadjaju vas same, mrznja ni od koga nije napravila dobru i plemenitu osobu.
izvinjavam se ako sam malo konfuzan, iznervirao sam se
______________________________________________________________________
Chuck Noris is a pussy!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Pročitajte ovo!!! Admini ne spavajte!!! 04.07.2009. 15:47 #126057

status: user
broj poruka: 1492
http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=8327&forid=1&katid=1

b>Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mareksss Re: alo bre! 04.07.2009. 15:56 #126061

status: user
broj poruka: 29
Ajde nekako i da razumem ovo sto si reko ali da je Chuck Noris pussy, to nikako ne mogu da ti odobrim, pa da li si ti normalan da tako nesto kazes, ja mislim da je on jedini od svih americkih gradjana, vlasti,vojske i ostalih, bio za to da kosovo ostane u sastavu srbije, i da se ne bombarduje srbija, a ti tako o njemu

EX Kovle

:: ljudi, cujete li vi sebe?! vi ustvari zelite da prouzrokujete patnju drugom ljudskom bicu! zasto? zato sto je neko treci naredio nekom cetvrtom da prouzrokuje patnju vama i vasim bliznjima. bravo za logiku.
:: sta su vam krivi siromasni crnci po getoima, borci za pravdu (da, postoje i u americi, verovali ili ne) bebe rodjene navucene na pcp, rednecks sa osnovnom skolom iz montane i teksasa, obicni ljudi koji rade obicne poslove, kulturna elita koja kritikuje svaku i najsitniju gresku politicara.... da ne nabrajam dalje...
:: jeste li vi svesni da u americi, kao i u ostatku sveta 1% stanovnika poseduje ili kontrolise 99% kapitala? e na njih treba usmeriti mrznju, njima treba j***ti mamu, jer sve `demokratske` odluke svetskih sila skoje uticu negativno na gradjane ove planete su ustvari njihova volja. manipulacije berzom, pumpanje oruzija u krizna podrucija, proizvodnja i trgovina narkoticima, i last but not least, pranje novca od svega toga je njihov biznis.
:: neki tamo sluzbenik ili domacica nikome nisu nista skrivili i ne treba usmeravati mrznju na njih. ako vec hocete da postignete nesto udrite po lokalnim tajkunima, po miskovicu i ekipi, po njihovim partijama na vlasti, naravno ako imate m*da
:: uostalom te kletve kojima pokusavate da izbacite frustraciju iz sebe najvise pogadjaju vas same, mrznja ni od koga nije napravila dobru i plemenitu osobu
:: izvinjavam se ako sam malo konfuzan, iznervirao sam s
:: _____________________________________________________________________
:: Chuck Noris is a pussy
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Pridruzujem se pljuvanju.... 04.07.2009. 15:59 #126063

status: user
broj poruka: 1620
Slave Lincolna, Jeffersona i Washingtona....a oni se iskopase iz grobova od prevrtanja, kakvi su im naslednici. Problem je sto ovde jos ima cobana koju zive za americki san...prodali bi bulju Uncle Sam-u...Takvi su gori od Hilari, Bajdena, Cejnija, Busa, Madlenke, Kice....ovom prilikom im zelim da oslobode Srbiju i cim dobiju budjavi sengen-mrs pa zivite americki san. Ovo o cemu pricamo nije mrznja...koja budala voli onog ko te jebava godinama, prikazuje ubicom hrvata, muslumana, siptara, bombarduje, uzima teritoriju. Imajmo bar minimum dostojanstva...

Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Pridruzujem se pljuvanju.... 04.07.2009. 16:00 #126064

status: user
broj poruka: 1620
Slave Lincolna, Jeffersona i Washingtona....a oni se iskopase iz grobova od prevrtanja, kakvi su im naslednici. Problem je sto ovde jos ima cobana koju zive za americki san...prodali bi bulju Uncle Sam-u...Takvi su gori od Hilari, Bajdena, Cejnija, Busa, Madlenke, Kice....ovom prilikom im zelim da oslobode Srbiju i cim dobiju budjavi sengen-mrs pa zivite americki san. Ovo o cemu pricamo nije mrznja...koja budala voli onog ko te jebava godinama, prikazuje ubicom hrvata, muslumana, siptara, bombarduje, uzima teritoriju. Imajmo bar minimum dostojanstva...

Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Sub-Z Slucajno postovah 2x...glupi Chrome 04.07.2009. 16:02 #126065

status: user
broj poruka: 1620
Da me na proglase ultranacionalistom...
Fiat iustitia, et pereat mundus


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mareksss ... 04.07.2009. 16:04 #126066

status: user
broj poruka: 29
Upravo tako !!!!

EX Kovle
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs