Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Thermaltake Announces the ISGC-V320 VGA Cooler!
STRANA 1 OD 1
SkyFire Thermaltake Announces the ISGC-V320 VGA Cooler! 04.07.2009. 18:55 T18553

status: user
broj poruka: 18472
http://www.techpowerup.com/98417/Thermaltake_Announces_the_ISGC-V320_VGA_Cooler.html

Iz TT kuhinje novi VGA Cooler..Kako ce se pokazati videcemo.

I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Valheru 04.07.2009. 19:01 #126109

status: user
broj poruka: 750
cinizam u podpisu or 4 real sky presao na ATi


ARCADE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 04.07.2009. 19:12 #126111

status: user
broj poruka: 18472
Jel treba da dodam i `Ako ne mozes da ih pobedis,pridruzi im se` ?Mozda bi tad bilo jasnije.
Kad stignu karte bice jasno kao dan.


I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco re 04.07.2009. 19:27 #126114

status: user
broj poruka: 2788
sad smo postali jaci za SkyFire uraaaa...hehe...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS ... 04.07.2009. 19:33 #126115

status: user
broj poruka: 860
@Sky

Jesi li stvarno prešao u crvene???




Windows-free with Fedora 10

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 04.07.2009. 21:01 #126122

status: user
broj poruka: 8139
SkyFire-izdajica

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pwner ... 04.07.2009. 21:11 #126124

status: user
broj poruka: 475
Mogli su bolje da odrade raspored heatpipe-ova...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nikopol74 Re: ... 04.07.2009. 21:11 #126125

status: user
broj poruka: 362
....mogu samo da nas uhvate....

nVidia je uvek bila i ostala najbolja. Te mikrotalasne rerne od ATI-a me ne zanimaju. Sta kao, ATI odjednom vise nema problema? Tesko. Firma koja nije htela da za 100 godina svog postojanja napravi normalne drivere za svoje kartice...ma idi begaj...a tek kartice...

Nije bitno koja je najbolja karta za 10000000e. Nvidia zavrsava posao. Ati (mozda) tek od 48xx. Dugo im je trebalo, don`t you think?????

p.s. ljudi, ne zaboravite da ATI jedine sanse ima zbog AMD-a. Zato su se i prodali:) Ali kapiram ja tebe Sky, ti juris 1-2 FPS za 100-200e razlike. Nas 99% to ne radimo. A i nemamo problema sa nVidijom....:))))

life`s a bitch...and then you die.

:: Jel treba da dodam i `Ako ne mozes da ih pobedis,pridruzi im se` ?Mozda bi tad bilo jasnije
:: Kad stignu karte bice jasno kao dan
::
::
:: I am cured,now i can see only RED colour
:: ATI is way of life
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dautovic Re: Re: ... 04.07.2009. 23:11 #126157

status: user
broj poruka: 2855
Ti si neki opasan hardware-as kad su samo ATI rerne?

Pogledaj oko sebe i nVidia je pecenica....al ne bitno....oni su jos na DDR3 i 55nm...bog ce im pomoci da ohlade buduce generacije cipova....morace da stave i memorisku magistralu 2048 da bi parirali u propustljivosti 512-bitnoj GDDR5 memari....al jbg...

@Sky video sam temu na benchu...bruka kuler po sve sudeci....mislim da ce cena imati presudnu ulogu...

ako bude 30 jevreja bice full

:: ....mogu samo da nas uhvate...
::
:: nVidia je uvek bila i ostala najbolja. Te mikrotalasne rerne od ATI-a me ne zanimaju. Sta kao, ATI odjednom vise nema problema? Tesko. Firma koja nije htela da za 100 godina svog postojanja napravi normalne drivere za svoje kartice...ma idi begaj...a tek kartice..
::
:: Nije bitno koja je najbolja karta za 10000000e. Nvidia zavrsava posao. Ati (mozda) tek od 48xx. Dugo im je trebalo, don`t you think????
::
:: p.s. ljudi, ne zaboravite da ATI jedine sanse ima zbog AMD-a. Zato su se i prodali:) Ali kapiram ja tebe Sky, ti juris 1-2 FPS za 100-200e razlike. Nas 99% to ne radimo. A i nemamo problema sa nVidijom....:)))
::
:: life`s a bitch...and then you die
::
:: :: Jel treba da dodam i `Ako ne mozes da ih pobedis,pridruzi im se` ?Mozda bi tad bilo jasnije
:: :: Kad stignu karte bice jasno kao dan
:: ::
:: ::
:: :: I am cured,now i can see only RED colour
:: :: ATI is way of life
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 05.07.2009. 04:41 #126186

status: user
broj poruka: 18472
Za 30 eur se isplati uzeti.Onda ove 4870 nebi ni prodavao.Ostavio bi ih za drugu konfiguraciju.Na ovim stock coolerima se stvarno greju pogotovu sad kad su topli dani.Vape za nekim aftermarket coolerom.Ubacio bi te TT Coolere.Koliko bejase DuOrb?On negde 50 Eur tako nesto.To mi se vec ne isplati jer mi treba dva komada zbog CF.Onda je ovo po svemu sudeci pravo.

I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Witcher Re: ... 05.07.2009. 05:17 #126187

status: user
broj poruka: 491
DuOrb može da se nadj po ceni od 25e po komadu, što znači da za 50 jura možeš da kupiš 2 `komata`.
Ovaj TT ISGC-V320 izgleda dobro, ali mislim da će mu cena biti jača od 30e...


:: Za 30 eur se isplati uzeti.Onda ove 4870 nebi ni prodavao.Ostavio bi ih za drugu konfiguraciju.Na ovim stock coolerima se stvarno greju pogotovu sad kad su topli dani.Vape za nekim aftermarket coolerom.Ubacio bi te TT Coolere.Koliko bejase DuOrb?On negde 50 Eur tako nesto.To mi se vec ne isplati jer mi treba dva komada zbog CF.Onda je ovo po svemu sudeci pravo
::
:: I am cured,now i can see only RED colour
:: ATI is way of life
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: ... 05.07.2009. 05:23 #126188

status: user
broj poruka: 18472
Onda sam nesto pobrkao..Videcu da nataknem taj DuOrb.Ne znam sta mogu drugo da stavim?Najradije bi Zalman ali njega trenutno ne mogu da nabavim.

I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life



:: DuOrb može da se nadj po ceni od 25e po komadu, što znači da za 50 jura možeš da kupiš 2 `komata`.
:: Ovaj TT ISGC-V320 izgleda dobro, ali mislim da će mu cena biti jača od 30e..
::
::
:: :: Za 30 eur se isplati uzeti.Onda ove 4870 nebi ni prodavao.Ostavio bi ih za drugu konfiguraciju.Na ovim stock coolerima se stvarno greju pogotovu sad kad su topli dani.Vape za nekim aftermarket coolerom.Ubacio bi te TT Coolere.Koliko bejase DuOrb?On negde 50 Eur tako nesto.To mi se vec ne isplati jer mi treba dva komada zbog CF.Onda je ovo po svemu sudeci pravo
:: ::
:: :: I am cured,now i can see only RED colour
:: :: ATI is way of life
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Witcher Re: Re: Re: ... 05.07.2009. 05:32 #126191

status: user
broj poruka: 491
DuOrb bi trebalo da je sasvim dobro rešenje i bolje od svakog fabričkog rešenja osim možda od Vapor-X kulera na Sapphire kartama.
Što se tiče Zalmana nije mi jasno zašto ga nema na našem tržištu?


:: Onda sam nesto pobrkao..Videcu da nataknem taj DuOrb.Ne znam sta mogu drugo da stavim?Najradije bi Zalman ali njega trenutno ne mogu da nabavim
::
:: I am cured,now i can see only RED colour
:: ATI is way of life
::
::
::
:: :: DuOrb može da se nadj po ceni od 25e po komadu, što znači da za 50 jura možeš da kupiš 2 `komata`.
:: :: Ovaj TT ISGC-V320 izgleda dobro, ali mislim da će mu cena biti jača od 30e..
:: ::
:: ::
:: :: :: Za 30 eur se isplati uzeti.Onda ove 4870 nebi ni prodavao.Ostavio bi ih za drugu konfiguraciju.Na ovim stock coolerima se stvarno greju pogotovu sad kad su topli dani.Vape za nekim aftermarket coolerom.Ubacio bi te TT Coolere.Koliko bejase DuOrb?On negde 50 Eur tako nesto.To mi se vec ne isplati jer mi treba dva komada zbog CF.Onda je ovo po svemu sudeci pravo
:: :: ::
:: :: :: I am cured,now i can see only RED colour
:: :: :: ATI is way of life
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Re: Re: ... 05.07.2009. 05:55 #126192

status: user
broj poruka: 18472
Ma ja sam svakako iz privatne rezije trebao da narucim taj Zalman ali covek nije vise u zemlji tako da..
Nisam bas siguran da su na Sapphire VaporX serijama bolji cooleri od DuOrba.Vecu disipaciju ce da iznese DuOrb.Ima jos neki noviji DuOrb AX koji je ceo od aluminijuma.Sto se tice ucinkovitosti i performansi kod Zalmana sam se uverio.Imam i dalje ovaj cooler koji je besprekoran :

http://www.zalman.co.kr/ENG/product/Product_Read.asp?idx=276

I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life



:: DuOrb bi trebalo da je sasvim dobro rešenje i bolje od svakog fabričkog rešenja osim možda od Vapor-X kulera na Sapphire kartama
:: Što se tiče Zalmana nije mi jasno zašto ga nema na našem tržištu
::
::
:: :: Onda sam nesto pobrkao..Videcu da nataknem taj DuOrb.Ne znam sta mogu drugo da stavim?Najradije bi Zalman ali njega trenutno ne mogu da nabavim
:: ::
:: :: I am cured,now i can see only RED colour
:: :: ATI is way of life
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: :: DuOrb može da se nadj po ceni od 25e po komadu, što znači da za 50 jura možeš da kupiš 2 `komata`.
:: :: :: Ovaj TT ISGC-V320 izgleda dobro, ali mislim da će mu cena biti jača od 30e..
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: :: Za 30 eur se isplati uzeti.Onda ove 4870 nebi ni prodavao.Ostavio bi ih za drugu konfiguraciju.Na ovim stock coolerima se stvarno greju pogotovu sad kad su topli dani.Vape za nekim aftermarket coolerom.Ubacio bi te TT Coolere.Koliko bejase DuOrb?On negde 50 Eur tako nesto.To mi se vec ne isplati jer mi treba dva komada zbog CF.Onda je ovo po svemu sudeci pravo
:: :: :: ::
:: :: :: :: I am cured,now i can see only RED colour
:: :: :: :: ATI is way of life
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Ma daj Sky bre 05.07.2009. 07:13 #126197

status: user
broj poruka: 6502
brisi taj potpis, znam da koristis GTX295


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Ma daj Sky bre 05.07.2009. 07:19 #126198

status: user
broj poruka: 18472
Evo da te razuverim :

http://img162.imageshack.us/i/proof.png/


I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life



:: brisi taj potpis, znam da koristis GTX295
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Ok 05.07.2009. 07:32 #126200

status: user
broj poruka: 6502
samo ne vidim razlog koiscenja dve 4870 ako imas GTX295, ja bih odmah tu zver vratio u kuciste...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 05.07.2009. 08:14 #126201

status: user
broj poruka: 8139
Dzabe on sto sad fura ATI,njemu je zeleno u krvi.To je zato sto ste ga svi isprovocirali,naterali ste coveka da se odrekne svoje zveri i da stavi dve serpe u svome kucistu.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: 05.07.2009. 17:12 #126291

status: user
broj poruka: 18472
Ma jok,nema to veze sa ATI-jevcima u globalu.Ja sam jedini ko im je bio trn u oku i kome nisu mogli nista svi zajedno kad se skupe..
Ovde je druga stvar po sredi.Neke informacije koje sam dobio.Same performanse,odnos cena i kvalitet,ulozen novac itd..

Niko me nije kupio vec sam stvari sagledao iz drugacijeg ugla.

P.S.Ne moze mene niko da isprovocira,to moze nekom samo da se ucini.Ja sam uvek iznad situacije.
Samo opusteno i budite strpljivi,kad stignu karte bice veselo

I am cured,now i can see only RED colour
ATI is way of life



:: Dzabe on sto sad fura ATI,njemu je zeleno u krvi.To je zato sto ste ga svi isprovocirali,naterali ste coveka da se odrekne svoje zveri i da stavi dve serpe u svome kucistu.
::
:: The Way It`s Meant To Be Played
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs