Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Ubrzanje pokretanja Firefoxa 3.5
STRANA 1 OD 1
vukdusan Ubrzanje pokretanja Firefoxa 3.5 11.07.2009. 10:52 T18709

status: user
broj poruka: 801


To sporo startovanje na koje se svi zalite je bug, koji bi trebao da se resi u 3.5.1 koji ce skoro, a do tad, ako vas bas iritira uradite ovo.

http://mozillalinks.org/wp/2009/07/workaround-for-firefox-3-5-slow-startups-on-windows/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile U k. vise 12.07.2009. 07:33 #127983

status: user
broj poruka: 9460
Nemojte da me krivo shvatite,ali cemu vise da debilska pitanja:`sporo mi otvara ova VERZIJA FF,ili OP(naglasio sam `verziju`da me ne shvatite krivo,jer `kao` prethodna radi extra).Zasto se ne vratiti na prethodnu?Sta ta nova donosi?Pita li se to neko?Otkad koristim ta dva preglednika nikada nisam imao problema.Zasto?Pa zato sto sam preglednik ce se uvek otvoriti u sekundi,ali pitanje je sta Vi otvarate skupa sa njim,sta sam program `povuce`sa sobom,to je vec diskutabilno.Instalisete kojekakva cuda,pa ocekujete da ce to sve u paketu lepo da radi.Posedujem i dan danas neke P3 racunare sa mizerijom memorije i sve to lepo radi i sa naj novijim preglednicima.
Tako da u 99,9% nije kriva verzija int.brow.

P.S. Gle!Kod `milojka`radi,a kod mene nece.Why?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs