Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Samsung G810???????????????
STRANA 1 OD 1
vuk125 Samsung G810??????????????? 20.08.2009. 01:07 T19486

status: user
broj poruka: 2929
Zapao mi za oko ovaj tel. Kvalitet izrade je vrhunski ceo od aluminijuma.
Kosta nekih 300e sa garancijom kod uvoznika. Prvenstveno mi treba nesto sto ima GPS navigaciju.
Pa ako neko ima neka iskustva sa ovim modelom neka napise nesto cena je poprilcno ok za ovakav tel.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar .... 20.08.2009. 08:45 #134107

status: user
broj poruka: 3995
sto je mnogo,mnogo je...300e
a i telefon ako si ga dobro cackao i pipkao shvatices da nije od aluminijuma,citav,nego samo pojedini delovi
ako bas hoces navigaciju uzmi nokiu 6210 navigator i shvatices koliko je tel bolji od tog samsunga


`rad je od coveka napravio majmuna`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Strong 9550 20.08.2009. 10:19 #134111

status: user
broj poruka: 7761
Pre neki dan si na oglasima imao ovaj telefon (doduse koriscen) za 250E.

Taj Smugsmug me opasno nervira sto se tice telefona, naime pre nedelju dana sam cerki uzeo SAMSUNG telefon i kako sam dosao kuci sam shvatio da je `kerin djoka`, vala bas kao i onaj koji sam joj kupio pre nekoliko godina.
Ne mozes ni temu da im nadjes a kamo li igricu (mislim onako za DZ), vec nekoliko dana trazim po internetu i ne mogu da nadjem skoro nista.

Na osnovu licnog iskustva sa tom robnom markom telefona (dva modela) mogu samo da ti kazem bezi bre od toga i nista vise.

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 RE:Taj Smugsmug me opasno nervira sto se tice telefona 20.08.2009. 10:28 #134114

status: user
broj poruka: 2929
Ne znam koji si model kupio cerki?
Pa ja bih naradije voleo neki PDA ali ne mogu da nadjem nista sto mi odogovara, ovde kod nas sve naduvano od cena.
Ovaj samsung ima Symbian OS tako da mozes da instaliras sve i svasta, a ima sve zivo.
Imao sam ja samsung telefine dodouse ne ovako skupe sve je radilo kako treba bio sam poprilicno zadovoljan. Za igrice i teme stvarno ne znam jer mi to nikada nije trebalo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar bjez od camcunga.... 20.08.2009. 13:50 #134136

status: user
broj poruka: 3995
telefoni crkavaju ko ludi...
pogledaj malo na mobilni svet pa ces da vidis kako radi garmin na njoj...
em je fon extra brz i stabilan



`rad je od coveka napravio majmuna`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb Rezonovanje je prosto 20.08.2009. 14:14 #134142

status: user
broj poruka: 6875
Nokia i sony ericsson =great
ostatak=trash(cast izuzetcima)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Krecky izuze(t)cima 20.08.2009. 16:05 #134168

status: user
broj poruka: 393
dobra fora :)
ma boli te ... Gubljenje suglasnika, kome to jos treba...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: RE:Taj Smugsmug me opasno nervira sto se tice telefona 20.08.2009. 20:28 #134213

status: user
broj poruka: 7761
Ma ja je nagovarao da uzme neku nokiju 5310 (ili kako vec bese) koja svira muziku i filmice ali ona zapela za taj J(ebeni)700, curetina videla kod drugarice i nece nista drugo.
Kazem joj ja vidi bre ovaj uz pretplatu kosta 2000dinara a ovaj 11000 pa ti razmisli zasto je razlika tolika, ne vredi. Mislim lepo on izgleda ali ne moze se za njega nista naci.

Da je bar htela Samsung S5200 pa i da kazes dobar telefon ali nece pa nece...

Kad ih sve saberem SE (po mom skromnom misljenju) je najprijatniji za koriscenje.
Nokia je sjajna u svakom pogledu, eno klinac vec dve godine razbija neku 6600 i to bre radi ko zmaj.
A samsung vala necu skoro da kupim ili je problem u modelima koji su ispod 200E, ali kad smo kod te sume tu druge marke imaju daleko bolju ponudu.
Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Ne znam koji si model kupio cerki
:: Pa ja bih naradije voleo neki PDA ali ne mogu da nadjem nista sto mi odogovara, ovde kod nas sve naduvano od cena
:: Ovaj samsung ima Symbian OS tako da mozes da instaliras sve i svasta, a ima sve zivo
:: Imao sam ja samsung telefine dodouse ne ovako skupe sve je radilo kako treba bio sam poprilicno zadovoljan. Za igrice i teme stvarno ne znam jer mi to nikada nije trebalo
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict Pogledaj iphone 3g 20.08.2009. 20:42 #134216

status: user
broj poruka: 4515
iGO, ne znam da li video kako radi?

Evo ti link
http://www.igomyway.com/en/screenshots.html

http://www.youtube.com/watch?v=ymdZGw74V_I

ima da se kupi na warezz-u, kosta svega 1.4 gb


:)



- - - -
POSALJITE VASU NAJNIZU JEDINSTVENU PONUDU ?!!?
-

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 RE:Samsung J700 20.08.2009. 23:44 #134231

status: user
broj poruka: 2929
Ovo je jedan od telefona koje imam i mogu ti reci da sam ja poprilicno zadovoljan sa njim. mAlo se zezaj sa njim i videces da uopste nije tako los kao sto pricas i extra izgleda.
Ta nokija ne znam kakva je, verovatno je i ona ok.
Baterija jako dugo drzi i pri reprodukciji mp3 koji je zavidnog kvaliteta. A java softvera i igrica za njega im akoliko god volis gomila, nisi trazio na pravom mestu. I telefon je kvalitetno uradjen. Za tu klasu tel je extra. Mozda treba navika na komande i kretanje kroz menije tu samsung zna dosta da iskomplikuje stvari kod telefona koji imaju fabricki OS, ostalo uopste nije lose cak naprotiv.
Verovatno cu pazariti neki PDA koji ima GPS i GSM modul. Ne znam videcu jos.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemamime re: 21.08.2009. 00:59 #134260

status: user
broj poruka: 294
Za te pare imas iphone 3g pa vidi sta je bolje :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vuk125 re: 21.08.2009. 01:26 #134271

status: user
broj poruka: 2929
Apple za te pare gde si to video. Tesko da moze da se nadje za 300e. Mozda polovan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: re: 21.08.2009. 09:11 #134288

status: user
broj poruka: 3995
iphone igracka....E serija je bog


`rad je od coveka napravio majmuna`

:: Za te pare imas iphone 3g pa vidi sta je bolje :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60281. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs