Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
Microstar ploče
STRANA 1 OD 1
uzljevaca Microstar ploče 10.12.2004. 11:40 T206

status: user
broj poruka: 1
Gledao sam neke konfiguracije pa me interesuje jedna stvar: kakva su vaša iskustva sa `Microstar` pločama ? Konkretno, u pitanju je model ` K7N2 DELTA-L`. Svaki savet je dobrodošao. Hvala !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
IvanNo1 Vrlo dobre 12.12.2004. 12:10 #381

status: user
broj poruka: 454
Nemam bas tvoj model, ali ovu moju (i Microstarovu) plocu definitivno mogu da pohvalim: apsolutna stabilnost, performanse sasvim u skladu sa ocekivanjima (uzimajuci u obzir ostale komponente), savrseno ispeglan napon procesora (sto je prilican uspeh s obzirom na nasu elektricnu mrezu i moje ne bas sjajno napajanje)... Za tvoj model ne mogu da garantujem kakav je, ali sam u MSI-jevom katalogu video da bi trebala da spada medju ozbiljnije ploce za AthlonXP, pa ne bi trebao da pogresis ako je uzmes.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646154.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs