Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Dell Axim X5
STRANA 1 OD 1
agresorgsp Dell Axim X5 15.08.2006. 18:51 T2096

status: user
broj poruka: 140
Da li neko zna gde mogu da nabavim CF compact flash GSM karticu za navedeni PDA(znam samo da se cene krecu od 50e-300e(meni treba samo taj od 50e))????Svaka pomoc je dobrodosla...Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set nema gde nema 15.08.2006. 22:05 #7465

status: user
broj poruka: 165

Ima ih svuda.

recimo....Flamingo u Kralja Milana 25. 011/3343-391

Imali su skoro popust, pa sam ja pazario za fotoaparat :)

poz.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
agresorgsp CF COMPACT FLASH GSM!!!!!!!!!!!!! 15.08.2006. 23:57 #7467

status: user
broj poruka: 140
sa tom karticom PDA dell axim X5 dobija mogucnost da moze da se zove kao sa mob tel i salju normalno SMS i ostale poruke>>>ne trazim CF memorijske kartice nego tu GSM karticu!!!!Svaka pomoc dobrodosla....Pozdrav.PS.SET hvala ali cenim da nije to to sto si rekao.Hvala jos jednom
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
set Re: CF COMPACT FLASH GSM!!!!!!!!!!!!! 16.08.2006. 11:51 #7475

status: user
broj poruka: 165



:: sa tom karticom PDA dell axim X5 dobija mogucnost da moze da se zove kao sa mob tel i salju normalno SMS i ostale poruke>>>ne trazim CF memorijske kartice nego tu GSM karticu!!!!Svaka pomoc dobrodosla....Pozdrav.PS.SET hvala ali cenim da nije to to sto si rekao.Hvala jos jedno

hm... nisam cuo za tu karticu. Da li si probao u Informatici ili EWE? Oni su kao zvanicni za Dell-a. Ako oni nemaju, nema niko.

poz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique Tesko 16.08.2006. 15:16 #7480

status: user
broj poruka: 205
Miso, tesko da ces to naci kod nas. Trazio i ja pa sam na kraju kupio Qtek. Do skora ni je bio ni da se kupi ni bluetooth gps, pa su skoro dobili, cca pola godine.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs