Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
VRzone savetuje ljubitelje Nvidia da prestanu da cekaju Fermi
STRANA 1 OD 1
obradmi VRzone savetuje ljubitelje Nvidia da prestanu da cekaju Fermi 03.11.2009. 23:00 T21531

status: user
broj poruka: 7700
Uprkos glasinama ,ako cekate sledecu Nvidia generaciju ,bilo bi mudro da prestanete da cekate.Fermi ,vrlo obecavajuci GPU na papiru ,ostaje samo na papiru ,cak i danas ,bez jasnih dokaza o izlasku,u vrlo skorijoj buducnosti.


Despite rumours, if you were waiting for Nvidia`s next-gen, it would probably be wise to stop waiting. Fermi, while a very promising GPU on paper, remains only on paper, even today, with no solid evidence of a launch in the very near future.

Mnogi izvori kazu da ce izlazak Fermi biti Q1 2010.HardOCP recimo tvrdi da ce prvi upotrebljiv (na trzistu pretpostavljam) Fermi biti tek u martu sledece godine po najboljem mogucem scenariju.

http://vr-zone.com/articles/-rumour-nvidia-fermi-to-be-demonstrated-in-january-/7983.html?doc=7983
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Erestun re: 03.11.2009. 23:16 #154851

status: user
broj poruka: 1797
Naravno, nemojte cekati, nego svi uzmite ATi 5xxx seriju!
___________________________________________________________
Forward, and demonspeed...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic @FYI 03.11.2009. 23:26 #154852

status: user
broj poruka: 18941
fala` van na savetima, ATi-jevci.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Vrzone je mislio na high end graficke 03.11.2009. 23:30 #154853

status: user
broj poruka: 7700
i sam kaze da tu nema veliki izbor sem ATI 57XX grafickih.Mada Nvidia ima sada zanimljive graficke u 40 nm sa DX 10,1 nisu high end ,ali su solidne.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Naravno mislio sam na 58xx seriju.. 03.11.2009. 23:31 #154855

status: user
broj poruka: 7700
Sadly, for gamers and enthusiasts, the widespread shortage of ATI Radeon HD 5800 series means there is not much choice out there.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ravenoss Atijevci.. 03.11.2009. 23:42 #154865

status: user
broj poruka: 486
daj bar malo ne budite atijevci,budite pametniji malo jbemu misa,pa sad ce 5xxx serija jos da poskupi,ili u naj slucaju nece vise da pojeftini ni dinara...jaoj ima da kukamo za grafikama kako ja vidim...misim mi socijala :(


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Pa super.. 03.11.2009. 23:43 #154866

status: user
broj poruka: 18472
Sad nVidia moze da pravi ATI-ju drivere.Konacno ce karte moci da rade kako treba.Hahahahaha.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Re: Pa super... 04.11.2009. 09:10 #154937

status: user
broj poruka: 6088
Nije loša ideja. Kad već ne mogu da naprave karte, nek prave drajvere. Od ATi-ja se očekuje da im pošteno plati za uloženi trud i rad.


May The Force Be With You!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs