Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Call of Duty Modern Warfare 2 VGA performance
STRANA 1 OD 1
Scyter Call of Duty Modern Warfare 2 VGA performance 16.11.2009. 17:50 T21954

status: user
broj poruka: 8139
http://www.guru3d.com/article/call-of-duty-modern-warfare-2-vga-graphics-performance-review/

The Way It`s Meant To Be Played
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar koliko ja vidim moj kolega 16.11.2009. 17:58 #159066

status: user
broj poruka: 3995
da je po ovim grafikonima igra mnogo bolje optimizovana za zelene karte...
pa nek neko kaze da nema optimizacije...
a i da su novi radeoni jako brzi...npr 5870 jaci od gtx285 sli.....mislim par frjmova al je jaci,na vecoj rez....


``DVA ZLA CINE JEDNO DOBRO`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 16.11.2009. 18:03 #159068

status: user
broj poruka: 8139
Hehe,dobro primecujes kolega.Pogledajte koliko je GeForce kartica na vrhu.
Jel pimecujete koliko se bolje snalazi SLI nego CF u ovoj igri.

The Way It`s Meant To Be Played

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Cim je zelenko na vrhu odmah ne valja igra! 16.11.2009. 18:18 #159070

status: user
broj poruka: 18472
Standard.Odoh da pisem tuzbu protiv Activison-a kako je to moguce da suruju tajno sa nv i optimizuju igre za njihove graficke karte.Sram ih bilo
Uh ta optimizacija,zlo jedno hahahaaha.

Green Green Grass Of Home

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Jebivetar Shta je ovo 17.11.2009. 03:05 #159241

status: user
broj poruka: 2386
gledam u Fraps u gornjem coshku i ne verujem...kod mene na 1024x768 na high iide preko 40fps, retko kad ispod chak nekada ode i na 60 i vishe. Bash sam sada odigrao neshto vishe od sat vremena sa starom dobrom ATI X1650XT.

cash rules everything around me

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BockyG 8800 vs. 4850 17.11.2009. 08:41 #159257

status: user
broj poruka: 52
Pogledaj i rezultate 2 kartice prethodne generacije u skoro istom cenovnom rangu (GF8800 vs. Radeon4850)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
skar Re: Cim je zelenko na vrhu odmah ne valja igra! 17.11.2009. 16:27 #159365

status: user
broj poruka: 3995
SKY zamolio bih te da ne kenjas,ne kazem ja nista protiv nvidie ali jel realno da 9600gt bude jaca od 4830 u ovoj igri,a generalno je mnogo slabija,pojasni u cemu je rec....


``DVA ZLA CINE JEDNO DOBRO`

:: Standard.Odoh da pisem tuzbu protiv Activison-a kako je to moguce da suruju tajno sa nv i optimizuju igre za njihove graficke karte.Sram ih bilo
:: Uh ta optimizacija,zlo jedno hahahaaha
::
:: Green Green Grass Of Home
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: Re: Cim je zelenko na vrhu odmah ne valja igra! 17.11.2009. 19:06 #159445

status: user
broj poruka: 18472
Jel mozes da budes toliki seljak>?Prvo da se iole razumes u osnovne stvari kako nesto funkcionise nebi tako nesto mogao da lupis da se igre optimizuju za odredjeni brend!
To je vas kolektivni komplex i boljka,gde god je nvidia bolja odmah je nesto drugo u pitanju.Od sveta i pamtiveka nv je uvek bila bolja za igre i sta je sad tu cudno?Druga stvar ATI-jevcu okoreli jel vidis ti onaj smile?Da li znas sta je sala?Ocito da ne znas.Sledeci put ako budes hteo da mi se obratis ili se obrati kako treba ili me uopste zaobidji ok?
P.S.Nauci prvo osnovne stvari.Kreni od arhitekture chipa,preko drivera pa ces stici do engine-a neke igre.Mozda ce ti onda biti jasnije zasto je nesto brze a mozda nebi trebalo.O tome ti ja pricam a ti meni odmah da k.

Green Green Grass Of Home

:: SKY zamolio bih te da ne kenjas,ne kazem ja nista protiv nvidie ali jel realno da 9600gt bude jaca od 4830 u ovoj igri,a generalno je mnogo slabija,pojasni u cemu je rec...
::
::
:: ``DVA ZLA CINE JEDNO DOBRO`
::
:: :: Standard.Odoh da pisem tuzbu protiv Activison-a kako je to moguce da suruju tajno sa nv i optimizuju igre za njihove graficke karte.Sram ih bilo
:: :: Uh ta optimizacija,zlo jedno hahahaaha
:: ::
:: :: Green Green Grass Of Home
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646135.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs