Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
YouTube snimci
Ja imam talenat
STRANA 1 OD 1
Ishmerish Ja imam talenat 28.12.2009. 23:30 T23266

status: user
broj poruka: 7285


Dali ste videli ovu decu(Pillerovi)sto su pobedili???
Ljudi jako mnogo vrsti muzike sam slusao,mogu reci da mi je klasika veoma bliska,ali nikada nevideh i necuh odrasle da ovako sviraju,a kamoli ovakvu bosonogu decu.

A to sto su oni pobedili(i ako su za X klasa iznad ostalih)govori da jos ima nade za ovu propalu zemlju.

Probajte da nadjete njihov vecerasnji nastup,ja jos nemogu da dodjem sebi.



Lala 4ever!

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika evo za mog zemu 29.12.2009. 00:06 #175605

status: user
broj poruka: 1133
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/94138/(VIDEO)+Mali+muzičari+Pilerovi+pobedili+u+šouu+%22Ja+imam+talenat%22.html

druga Bianca Ryan

http://www.youtube.com/watch?v=j21pQnKgIUs
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Savršeno 29.12.2009. 00:30 #175613

status: user
broj poruka: 1492
Nisam pratio šou, jer imam otpor prema RealityShitovima, ali ovi klincu su savršeni.
Pošto sviraju klasičnu muziku, nadam se da ih razni producenti i ostali lešinari, koji zgrću lovu na talentu drugih, neče upropastiti.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re:Bianca Ryan 29.12.2009. 01:37 #175631

status: user
broj poruka: 18472
Preambiciozno od roditelja sto su pokusali od deteta da naprave bledu kopiju Bianca Ryan i tako da prezentiraju svoje dete..Trebali su da izaberu manje zahtevnu pesmu gde bi se pokazala u boljem svetlu bez pada intonacije i falseva..Ipak mala nije taj kapacitet i vrhunski talenat kakva je Bianca Ryan..

Sto se tice ovih troje klinaca zaista su vrhusnki talenti i po meni zasluzeno dobijeno prvo mesto.Kad kazem talenat pod tim mislim na ljude i decu nase zemlje mislim na ovakav nivo kakvim su se ovi klinci Pillerovi predstavili..To je jako retko sresti u nasoj zemlji..Dal instrumentalno dal vokalno ali takav nivo jako retko..

Sto rece Ish,nadam se da ima nade za ovu nasu propalu zemlju mada znajuci ko vodi kolo u tim muzickim vodama i kakva je to masinerija retko ko moze da opstane i da napravi nesto od sebe..Pre ce da te zdrobe i iskoriste nego da te izguraju da pokazes koliko vredis i da pruzis ljudima to sto posedujes,talenat ,emociju..
Komercijala svugde vlada,shund a to se prodaje na zalost!


The Way It`s Meant To Be Played

:: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/94138/(VIDEO)+Mali+muzičari+Pilerovi+pobedili+u+šouu+%22Ja+imam+talenat%22.htm
::
:: druga Bianca Ryan
::
:: http://www.youtube.com/watch?v=j21pQnKgIUs
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Hvala zemo na linku 29.12.2009. 12:05 #175692

status: user
broj poruka: 7285
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/94138



Sta da vam kazem,ova deca su iznad svega ovog sunda i wana be pevaca,izvodjaca,solista...,u nasoj zemlji.I ako se neko nadje u ovoj propaloj Srbiji da i ove andjele(bukvalno)zavrne,onda cemo stvarno potvrditi da su sve price sto zapad plasira o nama,u najmanju ruku istinite.

Jos nesto,svaka cast Bianci Ryan(mada nevidim povezanost)i ostalima,ali i ona i svi slicni im nisu ni do kolena,ova deca nemaju ni za jelo a kamoli nekog ko je mogao da im obezbedi bilo kakve uslove za napredovanje.Njih je ulica izbacila i to nikada nesme da se zaboravi!!!


Jednom recju:Ovo majka jednom radja,a mi svi treba da budemo ponosni sto ih je rodila(ma koje vere i nacionalnosti bila)u Srbiji.

Lala 4ever!

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika Re: Hvala zemo na linku 29.12.2009. 13:03 #175712

status: user
broj poruka: 1133
SVE LEPŠE I LEPŠE REČENO, i ŠTA JOŠ REĆI OSIM

AMIN (TAKO JE)


:: http://www.pressonline.rs/sr/vesti/dzet_set_svet/story/9413
::
::
::
:: Sta da vam kazem,ova deca su iznad svega ovog sunda i wana be pevaca,izvodjaca,solista...,u nasoj zemlji.I ako se neko nadje u ovoj propaloj Srbiji da i ove andjele(bukvalno)zavrne,onda cemo stvarno potvrditi da su sve price sto zapad plasira o nama,u najmanju ruku istinite
::
:: Jos nesto,svaka cast Bianci Ryan(mada nevidim povezanost)i ostalima,ali i ona i svi slicni im nisu ni do kolena,ova deca nemaju ni za jelo a kamoli nekog ko je mogao da im obezbedi bilo kakve uslove za napredovanje.Njih je ulica izbacila i to nikada nesme da se zaboravi!!
::
::
:: Jednom recju:Ovo majka jednom radja,a mi svi treba da budemo ponosni sto ih je rodila(ma koje vere i nacionalnosti bila)u Srbiji
::
:: Lala 4ever!
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
malla E pa neko ne misli tako.... 29.12.2009. 14:28 #175739

status: user
broj poruka: 45



Zaista su pilerovi bili fenomenalni i swe shto ste rekli stoji...i ono swiranje wioline o wiolinu je bozanstweno!!!!!ALI meni je mnogo bolji bio oliwer katitj!!!!!dechko je razbio i glas koji prewazilazi swe granice,onda i njegowa gitara,pa stajling...prosto swe i WISHE nego SAWRSHENO!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Re: E pa neko ne misli tako.... 29.12.2009. 14:35 #175744

status: user
broj poruka: 7285
Oliver Katic je samo jedan od mora slicnih njemu u Srbiji,ja sam samo objektivan,a posto to isto radim sto i on(sviram gitaru)mislim da sam kompetentan da ga ocenim.

Dugo sam sa drustvom sviruckao po kaficima i veruj mi na rec da je Oliver suvi standard.
E sada sto nisu svi rodjeni za Tv,i sto bi nekima koji razbijaju solo gitaru,pre glavu odsrafio nego izveo pred kamere,to je vec druga prica.


Lala 4ever!

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



::
::
::
:: Zaista su pilerovi bili fenomenalni i swe shto ste rekli stoji...i ono swiranje wioline o wiolinu je bozanstweno!!!!!ALI meni je mnogo bolji bio oliwer katitj!!!!!dechko je razbio i glas koji prewazilazi swe granice,onda i njegowa gitara,pa stajling...prosto swe i WISHE nego SAWRSHENO!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs