Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Gde da skinem PC-Phone program ?
STRANA 1 OD 1
sljiva Gde da skinem PC-Phone program ? 08.01.2005. 20:20 T259

status: user
broj poruka: 3
Znam da ima puno "free" programa za telefoiranje sa kompjutera na telefon ali meni je potreban ( adresa download ) program koji podrzava PC telefoniranje sa zamljom Island ( tamo mi zivi sestra ) ?
Unapred zahvalan novi clan foruma PC Berze.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle :) 09.01.2005. 00:12 #511

status: user
broj poruka: 84



https://www.skype.com

mnogi ga koriste .. ja ga nisam probao al mislim da ce ti pomoci ,
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sljiva Chelle - hvala 09.01.2005. 19:39 #518

status: user
broj poruka: 3
Probao sam ali koliko sam video mapu dostupnosti Skype programa, Island nije tu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Chelle :) 09.01.2005. 21:35 #519

status: user
broj poruka: 84



neznam druze .... probaj pa vidi .... kazem ti ja ga nisam koristio .. kazu da je dobar i da ne zahteva dobru konekciju ...

btw jel si sa ceraka .... imam tamo ortaka shljivu :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sljiva Za Chella 11.01.2005. 15:21 #523

status: user
broj poruka: 3
Nisam iz Beograda vec iz Novog Sada.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rikelme Probaj TeamSpeak. 25.01.2005. 12:56 #601

status: user
broj poruka: 2
Sljiva, zašto nebi probala voip software koji se zove TeamSpeak? On radi na principu server - client, tako što ti i tvoji sagovornici instalirate client program i pomoću njega se zakačite na neki server na netu, kojih ima jako puno. I tada kada ste na istom serveru, pričate bez ikakve nadoknade, jedino što trošite su internet sati ako ste preko dial-upa. I kod nas u Srbiji ima nekoliko servera, a pošto si ti iz Novog Sada, preporučujem ti da se nakačiš na server Studentske radio televizije iz Novog Sada http://srt021.ns.ac.yu. Imaju link od 2Mb/s pa je prenos zvuka jako dobar sa vrlo malim(zanemarljivim) kašnjenjem čak i da koristiš dialup konekciju. TeamSpeak je freeware i možeš ga skinuti sa neta, a možeš i sa sajte pomenute studentske radio-televizije na forumu glavnoj sobi. Tamo ćeš naći i detaljno uputstvo o korišćenju istog. Nadam se da sam ti pomogao, pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646196.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs