Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Ploče, procesori i memorije
USB Drajver za Gigabyte 7N400L nforce2 plocu
STRANA 1 OD 1
farki USB Drajver za Gigabyte 7N400L nforce2 plocu 26.01.2005. 20:13 T302

status: user
broj poruka: 7
Da li neko zna gde moze da se skine sa neta USB 2.0 drajver za Gigabyte 7N400L za windows XP. Instalirao sam sve drajvere za osnovnu plocu sa CD-a koji sam dobio sa njom ali mi jos uvek XP prijavljuje da mu fali neki USB2.0 drajver.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro SP2 26.01.2005. 23:44 #610

status: user
broj poruka: 288
Instaliraj SP2. Pretpostavljam da koristis WinXP. On sadrzi potrebni driver, ili ako neces idi na Microsoftov sajt pa skini.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hunterr USB 2.0 02.02.2005. 12:09 #644

status: user
broj poruka: 9

Sto se tice drajvera za USB 2.0 nije problem dio drajvera vec do vinowsa koji ti je instaliran. Ovaj odgovor za SP2 nije los.
Ako imas onaj piratski WinXP FCKGW-RHQQ2-YXRKT...
onda je u njemu problem. To je prva verzija WinXP-a koja nema integrisan ni jedan SP. A bez toga ne mozes da instaloras podrsku za USB 2.0. U principu komp ce ti raditi normalo samo ce USB biti malo sporiju, nista strasno. Ali ako te to nervira moja licna preporuka ti je Windows sa SP1, ovaj SP2 je po menu pun nekih bug-ova i u opste nisam zadovoljan kako radi. To ti je od mene a ti kako ti volja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60279. Broj poslatih odgovora: 646154.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs