Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
UPOZORENJE: KAKO AKS-OV KURIR POSTUPA SA VAŠIM NOVCEM
STRANA 1 OD 4  
dejanzv UPOZORENJE: KAKO AKS-OV KURIR POSTUPA SA VAŠIM NOVCEM 05.08.2011. 14:38 T37624

status: user
broj poruka: 6
Prošli petak je Aksov kurir preuzeo paket (full tower kućište) kod mene na Labudovom brdu.
Rekao je da su mu u kombiju ostali nalozi, da će ga u vozilu popuniti.
Naravno da mi nije doneo primerak.
Uzeo je ceduljicu sa adresom primaoca i napomenuo sam mu da njihove usluge plaća primalac (kako sam se i dogovorio sa čovekom iz Bora).
Napisao sam i dogovoreni iznos za otkup.
Kada sam ga pitao kada će mi isporučiti novac, rekao je u ponedeljak.
U subotu me je primalac nazvao i rekao da je kućište ekstra...

Naravno, u ponedeljak popodne,pošto se niko nije pojavio, nazvao sam i dobio odgovor da će novac biti u utorak isporučen.
U utorak mi je saopštio da će mi doneti u sredu (`Majstore ovi moji mi nisu dali novac`).
U sredu popodne mi je (posle mog trećeg poziva) rekao da je politika firme da novac drži 3 do 5 radnih dana...

Ok, nazvao sam u petak prepodne.
Čovek mi opušteno govori da ga čekam, on će tokom dana da donese. Naravno, ja mogu da cele nedelje 24h da dežuram i ne radim ništa,
ne odem na posao, da bi dočekao Aksovog kurira.
Kada sam ga zamolio da novac preda bilo kome od mojih ukućana, rekao je da, ako ja ne budem na adresi i ne izađem na ulicu da čekam njegov kombi, neće ni da dolazi.
Kada sam zapretio da ću pozvati Finansijsku policiju, iznerviran maksimalno ovakvim ponašanjem, odgovorio je krajnje drsko da ću onda da novac dobijem Možda sledeće nedelje i prekinuo vezu.

Ono što je najgore jeste konstantna drskost i neviđeno bezobrazno ponašanje, ničim isprovocirano.
Oslovljava me sa: `majstore ti ćeš da me čekaš na ulici da ti dam novac`.
Šta da kaže čovek od 50 godina kada ga bezobrazni balavac od 25 godina zavlači za sopstveni novac i vređa.

Poslednjih par godina sam koristio Post Expres i od prošle godine D-expres (dailyexpress) koji su me `Navikli` na kulturno i izuzetno korektno ponašanje.
D-ekspres donosi novac od otkupa dan posle isporuke, u plastičnoj ambalaži sa potvrdom o isporuci i predaji, što čini i poštar kao deo usluge PostEkspresa.

Sablažnjen sam i šokiran prostotom i nekulturom Aks-ovog kurira !

Šta se može zaključiti ?

DAKLE, DRAGI MOJI, AKO ŽELITE DA PREKO MIŠIĆA I PRETNJI POLICIJOM DOĐETE DO SVOG NOVCA, POZOVITE AKS !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Ja bih ga sačekao na ulici... 05.08.2011. 14:43 #349836

status: user
broj poruka: 3241
ali stvarno `sačekao`.Tako bih ga sačekao da mu ne bi bilo dobro...bukvalno.I naravno, obavestio bih nekoga od šefova tamo, jer je to očigledno neka privatna zavlakuša.


http://www.mojdom.rs/ http://www.youtube.com/watch?v=g3sJB2tcoJY
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmat

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: UPOZORENJE: KAKO AKS-OV KURIR POSTUPA SA VAŠIM NOVCEM 05.08.2011. 14:43 #349837

status: user
broj poruka: 1004
Il` ga prijavi il` ga istamburaj, trece nema!


:: Prošli petak je Aksov kurir preuzeo paket (full tower kućište) kod mene na Labudovom brdu.
:: Rekao je da su mu u kombiju ostali nalozi, da će ga u vozilu popuniti.
:: Naravno da mi nije doneo primerak.
:: Uzeo je ceduljicu sa adresom primaoca i napomenuo sam mu da njihove usluge plaća primalac (kako sam se i dogovorio sa čovekom iz Bora).
:: Napisao sam i dogovoreni iznos za otkup.
:: Kada sam ga pitao kada će mi isporučiti novac, rekao je u ponedeljak.
:: U subotu me je primalac nazvao i rekao da je kućište ekstra..
::
:: Naravno, u ponedeljak popodne,pošto se niko nije pojavio, nazvao sam i dobio odgovor da će novac biti u utorak isporučen
:: U utorak mi je saopštio da će mi doneti u sredu (`Majstore ovi moji mi nisu dali novac`)
:: U sredu popodne mi je (posle mog trećeg poziva) rekao da je politika firme da novac drži 3 do 5 radnih dana..
::
:: Ok, nazvao sam u petak prepodne.
:: Čovek mi opušteno govori da ga čekam, on će tokom dana da donese. Naravno, ja mogu da cele nedelje 24h da dežuram i ne radim ništa,
:: ne odem na posao, da bi dočekao Aksovog kurira
:: Kada sam ga zamolio da novac preda bilo kome od mojih ukućana, rekao je da, ako ja ne budem na adresi i ne izađem na ulicu da čekam njegov kombi, neće ni da dolazi
:: Kada sam zapretio da ću pozvati Finansijsku policiju, iznerviran maksimalno ovakvim ponašanjem, odgovorio je krajnje drsko da ću onda da novac dobijem Možda sledeće nedelje i prekinuo vezu
::
:: Ono što je najgore jeste konstantna drskost i neviđeno bezobrazno ponašanje, ničim isprovocirano.
:: Oslovljava me sa: `majstore ti ćeš da me čekaš na ulici da ti dam novac`
:: Šta da kaže čovek od 50 godina kada ga bezobrazni balavac od 25 godina zavlači za sopstveni novac i vređa
::
:: Poslednjih par godina sam koristio Post Expres i od prošle godine D-expres (dailyexpress) koji su me `Navikli` na kulturno i izuzetno korektno ponašanje
:: D-ekspres donosi novac od otkupa dan posle isporuke, u plastičnoj ambalaži sa potvrdom o isporuci i predaji, što čini i poštar kao deo usluge PostEkspresa
::
:: Sablažnjen sam i šokiran prostotom i nekulturom Aks-ovog kurira
::
:: Šta se može zaključiti
::
:: DAKLE, DRAGI MOJI, AKO ŽELITE DA PREKO MIŠIĆA I PRETNJI POLICIJOM DOĐETE DO SVOG NOVCA, POZOVITE AKS !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vepromon re 05.08.2011. 14:44 #349839

status: user
broj poruka: 519
slazem se sa tobom u potpunosti. ubedljivo najgora kurirska firma. uvek sam morao da se cimam zestoko da bih nesto zavrsio. stoke nekulturne
****************************************************************
Phenom II x6 1090T @3.8 Ghz, 4Gb ddr3 1600 Mhz, gigabyte 5570 1 Gb, 1 Tb WD + 2 Tb samsung f4, dvd crko, zvucnici - crkli, napajanje -CM silent pro 850M

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Dalje od AKS 05.08.2011. 14:48 #349840

status: user
broj poruka: 2076



i ovde u Nisu isti slucaj, onog debelog stvora sve mrzi da radi. Ja mu kazem da dodje po paket, a on mi kaze `ej donesi mi taj paket kod trznog centra, evo sam tu`, a trzni centar je 10 min hoda odavde, i ja sad treba da mu secam kutiju od 10kg do trznog centra.
A pare ako dobijes 10 dana po isporuci paketa budi srecan.

Moja politika je, saljem samo post ekpresom na otkupninu, ako kupac insistira na AKS-u onda prvo uplata na racun pa onda slanje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 05.08.2011. 14:50 #349841

status: user
broj poruka: 17084
I ja sam imao situaciju da su mi doneli nesto tesko , relativno tesko, ali nije nakovanj ili sidro ,problem je bio sto sam rekao zeni da bude kuci
stici ce paket a kurur ju je odjebao u fazonu sidjite dole po paket ,
na drugom sam spratu pa nije strasno jer ima lift ali moja Dunja je malecka, 45 kila ima
i bas je niska ,

lik ne jebe ni 5% nakon sto ga je zamolila da donese na vrata
on kaze sidjite dole ili ja odlazim...

Paket je bio tipa 12-13 kg, tako nesto...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055
Ram:7 Gb Kingston hyperX genesis 1600MHz
GPU: 470 gtx Gigabyte
MBO: AM3+ 970 Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU: LC power 600w
CpuCooler:Titan Vanesa
Pacov:Mx518


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 05.08.2011. 14:56 #349843

status: user
broj poruka: 3277
Ja dobih kintu za 2 dana, mada i kuriru kad saljem ide neka kinta tipa picence i svi zadovoljni a dogovor lak .)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic >> 05.08.2011. 14:57 #349844

status: user
broj poruka: 18940
ja sam malo strpljiv pa mi nije smetalo i da sacekam da mi AKS donese novac, ali jedini oni imaju tu politiku da donose novac za 7 dana, prestao sam preko njih da saljem, jednom sam poslao Daily Express-om i odmah sledeceg dana dobio novac, medjutim sledeci put kada sam hteo da posaljem odjednom vise postarinu ne placa primalac vec posiljalac, i NE MOZE drugacije, tako su mi rekli.. sa Post Express-om zaista imam samo lepa iskustva, korektni su skroz, jednom mi se samo desilo da mi je kurur ostao duzan 300din i nikad nije vratio kako je obecao ali nema veze, to je njegovo postenje, firma nema veze s tim..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 05.08.2011. 15:03 #349848

status: user
broj poruka: 2788
Svaki put kada razgovaram sa kuriom od neke sluzbe kojom saljem ili treba da mi stigne nesto uvek snimam razgovor. Ako prodje lose ja imam dokaz tako da ako se to desi sve je zapisano.
_______________________

AAAAAAAAAAAlo Cadjenovic,odmori malo. Sta mi skices tu ko pekinezer neki!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zxcvbnm AKS SUCKS!!! 05.08.2011. 15:06 #349850

status: user
broj poruka: 183
Pored svega navedenog kurir u mom gradu krade pare, tako sto dopisuje sam dodatnu uslugu (te stavke nema ni na jednom primerku samo na onom sto je doneo meni). TO je pokusao par puta da mi naplati kad sam popizdeo on je poceo da se izvlaci da je to za PDV (mada jasno pise na drugom mestu stavka za PDV). Kada sam pokusao da ga prijavim, nazvao sam AKS a oni su bili potpuno nezainteresovani sto njihov kurir krade. I kada sam rekao sta se desava njih nije interesovalo, rekli su mirno prijavite nas inspekciji. Jednostavno jako veliki minus za celu sluzbu. Uzasni su!!!

E da imam dva primerka toga da je njihov kurir dopisivao dodatnu uslugu ali ne znam gde da ih prijavim.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck HERE, HERE... 05.08.2011. 15:20 #349852

status: user
broj poruka: 1886
Isto imao problem sa smr*ljivim se*ačinama koji rade u AKS-u...

Naravno da je varijanta `siđi dole da pokupiš to i to`...
`Ladno je jednom kurir pokušao da ma uradi za 200 din, kao fazon, `pa, toliko mi je dao tvoj primalac`... Ja njemu: `Pa, ako ti nije dao ceo iznos, nije trebalo da mu isporučiš pošiljku.`... I tek onda mi je dao ceo iznos novca, I TO U EUR-ima, iako je nezakonito...

7 dana treba da ti stigne novac od otkupnine... Jer verovatno novac prenose golubovima-kuririma, pa koliko koji golub može da ponese...

AKS `KVALITET USLUGE` = MADE IN SERBIA (u Desanka Maksimović smislu, a.k.a. `zemlja seljaka na brdovitom Balkanu`



`Those who want respect - give respect.` - Anthony J. Soprano

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Stripy Re 05.08.2011. 15:23 #349854

status: user
broj poruka: 4163
Mutljavina. Vrte tuđu lovu.

servispc bre

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
PhatPhuck Re: ... 05.08.2011. 15:26 #349857

status: user
broj poruka: 1886
ALI ZAŠTO pristaješ na korupciju/podmićivanje? On je PLAĆEN od gazde za to što radi.

Dok god kao narod budemo generalno pristajali na korupciju/mito, dok god to svojim pristankom i učestvovanjem u tome budemo legitimizovali - bićemo *ebeno šišani kao ovce od strane takvih smradova.

Pročitajte ovaj članak:

http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/najveca-pljacka-naroda-korupcionaski-cenovnik-109758.php


:: Ja dobih kintu za 2 dana, mada i kuriru kad saljem ide neka kinta tipa picence i svi zadovoljni a dogovor lak .
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dejanzv Prijava - nastavak 05.08.2011. 16:15 #349872

status: user
broj poruka: 6
Dobio sam dva mobilana telefona od njihove uprave u Bgd-u.
Nije ništa rekao na LOPOVLUK držanja tuđeg novca PO 7 DANA ili onoliko koliko se kuriru sviđa, sem da je to POLITIKA FIRME. Nije ništa rekao na to što mi kurir nije doneo kopiju naloga, pa sam predpostavio da je i to pollitika firme.
Kaže da oni NE DAJU fiskalne račune. Nije objasnio dali to znači da NE PLAĆAJU POREZ ili možda nešto drugo.
Kaže da njegov kurir nije moron, niti debil, već samo nekulturan, verovatno da imaju psihološki test pri prijemu u firmu kojim izabiraju sam Nekulturne, sobzirom da se slično ili još gore ponašanje ponavlja u svim gradovima Srbije...
Kaže da će sve preneti nadležnom... što znači da će nastaviti da šire i porpagiraju kretenstvo...

Mislim da je toothless potpuno u pravu za prvi deo predloga.

Dexter013, da ti se supruga povredila pri nošenju ne bi mogao da ih tužiš... sve gluposti i drskost (nelegalnost) su pokrili svojim Pravilnikom firme ...

solaja777 nam je javno, u pisanoj formi posvedočio da su AKSOVI KURIRI I MITOMANI, izmedju ostalog...

zxcvbnm - kada budem izbunario kojim ljudima u Privrednoj ili Finansijskoj policiji može da se prijavi njihov lopovluk, objaviću telefone na forumu.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Bacite sve što imate na mail... 05.08.2011. 16:19 #349874

status: user
broj poruka: 3241
nekim novinama tipa Blic, Novosti i slično...
Gora reklama od toga im ne treba sigurno.Sve kopije tih njihovih papira, sve dokaze...
I prijava nadležnoj inspekciji, naravno.


http://www.mojdom.rs/ http://www.youtube.com/watch?v=g3sJB2tcoJY
AMD Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - Hynix 2GB DDR3 - Hitachi DeskStar 500GB - Asus 8600GT - LC Power 600H-12 - Xigmat

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad AKS = Anarhične Kurirske Sise 05.08.2011. 17:14 #349896

status: user
broj poruka: 4741

Neviđeni amateri. Davno sam ih škartirao.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd Re: UPOZORENJE: KAKO AKS-OV KURIR POSTUPA SA VAŠIM NOVCEM 05.08.2011. 17:24 #349904

status: user
broj poruka: 2155
E vidis posto moja firma(uskoro bivsa jej) saradjuje sa AKSOM, dacu ti savet, nikad ih ne zovi ali NIKAD ni kad nemas drugi nacin da posaljes robu(bolje je sam odnesi ili posalji obicnom postom), ne da su nekulturni nego nekad i ne dodju po robu, a kad dodju zure, nece da utovare robu nego moras ti, ne daju nikakve papire, naplacuju po tezini koju oni sami odrede(verovatno odokativno), par puta sam moro ja da ga jurim po gradu da mu dam robu, ako se nisam jedno 20 puta posvadjao sa kurirom najprostackije( gore nego na pijaci).

Samo se jedno pitam kako oni uopste rade i ko po njima salje robu, najbolje iskustvo do sad imam sa CITY EXPRESOM, kad upoznas kurira za tvoj reon sa njime mozes sve da se dogovoris i da nemas frku nikad(cak i tezinu oce da smanje ako si im redovan kupac pa manje da te kosta.).


:: Prošli petak je Aksov kurir preuzeo paket (full tower kućište) kod mene na Labudovom brdu.
:: Rekao je da su mu u kombiju ostali nalozi, da će ga u vozilu popuniti.
:: Naravno da mi nije doneo primerak.
:: Uzeo je ceduljicu sa adresom primaoca i napomenuo sam mu da njihove usluge plaća primalac (kako sam se i dogovorio sa čovekom iz Bora).
:: Napisao sam i dogovoreni iznos za otkup.
:: Kada sam ga pitao kada će mi isporučiti novac, rekao je u ponedeljak.
:: U subotu me je primalac nazvao i rekao da je kućište ekstra..
::
:: Naravno, u ponedeljak popodne,pošto se niko nije pojavio, nazvao sam i dobio odgovor da će novac biti u utorak isporučen
:: U utorak mi je saopštio da će mi doneti u sredu (`Majstore ovi moji mi nisu dali novac`)
:: U sredu popodne mi je (posle mog trećeg poziva) rekao da je politika firme da novac drži 3 do 5 radnih dana..
::
:: Ok, nazvao sam u petak prepodne.
:: Čovek mi opušteno govori da ga čekam, on će tokom dana da donese. Naravno, ja mogu da cele nedelje 24h da dežuram i ne radim ništa,
:: ne odem na posao, da bi dočekao Aksovog kurira
:: Kada sam ga zamolio da novac preda bilo kome od mojih ukućana, rekao je da, ako ja ne budem na adresi i ne izađem na ulicu da čekam njegov kombi, neće ni da dolazi
:: Kada sam zapretio da ću pozvati Finansijsku policiju, iznerviran maksimalno ovakvim ponašanjem, odgovorio je krajnje drsko da ću onda da novac dobijem Možda sledeće nedelje i prekinuo vezu
::
:: Ono što je najgore jeste konstantna drskost i neviđeno bezobrazno ponašanje, ničim isprovocirano.
:: Oslovljava me sa: `majstore ti ćeš da me čekaš na ulici da ti dam novac`
:: Šta da kaže čovek od 50 godina kada ga bezobrazni balavac od 25 godina zavlači za sopstveni novac i vređa
::
:: Poslednjih par godina sam koristio Post Expres i od prošle godine D-expres (dailyexpress) koji su me `Navikli` na kulturno i izuzetno korektno ponašanje
:: D-ekspres donosi novac od otkupa dan posle isporuke, u plastičnoj ambalaži sa potvrdom o isporuci i predaji, što čini i poštar kao deo usluge PostEkspresa
::
:: Sablažnjen sam i šokiran prostotom i nekulturom Aks-ovog kurira
::
:: Šta se može zaključiti
::
:: DAKLE, DRAGI MOJI, AKO ŽELITE DA PREKO MIŠIĆA I PRETNJI POLICIJOM DOĐETE DO SVOG NOVCA, POZOVITE AKS !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Izbegavam kurirske sluzbe 05.08.2011. 18:31 #349918

status: user
broj poruka: 9381
Ako bas mora, onda post express.

S1000RR

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zxcvbnm Re: Prijava - nastavak 05.08.2011. 20:02 #349930

status: user
broj poruka: 183



:: Dobio sam dva mobilana telefona od njihove uprave u Bgd-u
:: Nije ništa rekao na LOPOVLUK držanja tuđeg novca PO 7 DANA ili onoliko koliko se kuriru sviđa, sem da je to POLITIKA FIRME. Nije ništa rekao na to što mi kurir nije doneo kopiju naloga, pa sam predpostavio da je i to pollitika firme
:: Kaže da oni NE DAJU fiskalne račune. Nije objasnio dali to znači da NE PLAĆAJU POREZ ili možda nešto drugo
:: Kaže da njegov kurir nije moron, niti debil, već samo nekulturan, verovatno da imaju psihološki test pri prijemu u firmu kojim izabiraju sam Nekulturne, sobzirom da se slično ili još gore ponašanje ponavlja u svim gradovima Srbije..
:: Kaže da će sve preneti nadležnom... što znači da će nastaviti da šire i porpagiraju kretenstvo..
::
:: Mislim da je toothless potpuno u pravu za prvi deo predloga
::
:: Dexter013, da ti se supruga povredila pri nošenju ne bi mogao da ih tužiš... sve gluposti i drskost (nelegalnost) su pokrili svojim Pravilnikom firme ..
::
:: solaja777 nam je javno, u pisanoj formi posvedočio da su AKSOVI KURIRI I MITOMANI, izmedju ostalog...
::
:: zxcvbnm - kada budem izbunario kojim ljudima u Privrednoj ili Finansijskoj policiji može da se prijavi njihov lopovluk, objaviću telefone na forumu
::
::
::
::
::

Nadji mi gde se prijavljuje i prijavicu ih, stvarno mi strasno idu na zivce pogotovo njihova uprava koja sve to dozvoljava i dopusta. Ako mozes posalji mi na mail kada iskopas gde da ih prijavim. Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
TheBear Ja sam slao 05.08.2011. 20:22 #349936

status: user
broj poruka: 6502
preko AKS-a par puta jer izadje jeftinije malo, ali zato novac se ceka i po 10-15 dana ako ne i vise i to ako se smiluju da donesu, ja sam dva puta isao do njihovog magacina jer mi je lakse da skoknem i sam uzmem pare nego da cekam njih da se sete da mi donesu, i ko zna kad bi doneli da nisam sam otisao...

Plus je kuriru poslednji put trebao ceo dan da dodje do mene zvao sam oko 8 ujutru i rekli su mi do 16h dolazi kurir a covek je dosao oko 19h kod mene morao sam ceo dan da ga cekam kad ce naici.

Post Express je najbolji i pare stizu na vreme, postar donese pred vrata.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Al ga i vi serete 05.08.2011. 21:35 #349954

status: user
broj poruka: 7286
To je iskljucivo od mesta do mesta, godinama vec radim sa njima,pobratim sam sa kurirom i nikada ni jedan veci zajeb nisam imao.

Evo u sredu poslao blic za Nis, danas mi stigla lova u €.



Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Al ga i vi serete 05.08.2011. 21:37 #349956

status: user
broj poruka: 2076

1 zadovoljan na 15 nezadovoljnih, dobar im je prosek.

:: To je iskljucivo od mesta do mesta, godinama vec radim sa njima,pobratim sam sa kurirom i nikada ni jedan veci zajeb nisam imao
::
:: Evo u sredu poslao blic za Nis, danas mi stigla lova u €
::
::
::
:: Lala 4ever!
:: http://fwd4.me/zC
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Pa jebote jel treba cuclu u usta da vam metu 05.08.2011. 21:42 #349960

status: user
broj poruka: 7286
Nije ovde problem u AKS-u,nego u vama.

To sto je meni upala kasika u med sa mojim kurirom ne znaci nista, ako vam je kurir papan/debil telefon u ruke okrenete centralu u Shapcu i zalba.Kad tog wana bee radnika otpuste videces oce li se ostali zajebavati.

Jebi ga moze im se jer ih niko ne prijavljuje, moj lik je car i covek na mestu,ali kad cujem koliko radi i u kakvim uslovim ne cudi me ponasanje nekih kao licnosti ne izgradjenih klinaca.



Lala 4ever!
http://fwd4.me/zCE

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran`



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat AKS=Pilićarska Kurirska Služba 05.08.2011. 23:05 #349984

status: user
broj poruka: 3519
Skoro sam drugu slao paket.N akon što sam ga odneo kod njih u onaj smrdljivi raspali magacin i dao onom nerazvijenom idiotu, koji je rekao ok, sve je u redu, možete ići i ja se okrenuo, ispostavilo se da nerazvijeni idiot nije ni zalepio original priznanice na kutiju, već je zaboravio! Ovo sam ustanovio nakon nekoliko dana i bezbroj poziva ka njihovim kontakt/servis centrima! Na kraju nisu ni troškove slanja preuzeli na svoj teret(kako sam insistirao i kako su se složili da bude), već je drug sve to platio! Sramna, neprofesionalna, neozbiljna, pilićarska služba!

A evo i još jednog primera: Prodao sam potpuno ispravno napajanje nekom liku, dobro ga zaštitio, kao da sam poslao obložen sef i na kraju napajanje nije radilo. Zaista mi nije jasno šta su radili sa paketom, možda su igrali mali fudbal ili neku varijaciju rukometa u onom kombiju!!!

Inače politika firme je da novac dobijaš 5-7 dana, nakon slanja paketa, još moraš da se cimaš za isti!

Moja preporuka je zaobići ove go***re i slati Post Express-om, ljudi su totalno korektni, a novac ti uplaćuju na račun dan nakon isporuke i podižeš ga kao gospodin kad tebi odgovara!

Mislim da ne treba više trošiti reči!

CPU-Z: http://fwd4.me/07Uf


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever ASDASDd 05.08.2011. 23:29 #349990

status: user
broj poruka: 3821
Jos jedan minus za AKS. Odvratni su.

Beh ili PostExspres.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Banez Jedan izuzetan predlog 06.08.2011. 10:45 #350044

status: user
broj poruka: 5
Za dve bitne stvari da zahvalim Ishmerish-u:
na obaveštenju da će korisnici Aks kurirske službe imati normalnu uslugu samo ako svako od njih ima pobratima za kurira.
Jedino pobratim iz Aksa hoće da donese eur-e (ne dinare) na vreme.

Predhodni predlog da njihovo bezočno ponašanje amortizujemo podmićivanjem, i ovaj da svi imamo pobratima za kurira, spadaju u vrlo kreativne pristupe.

Od mesta do mesta ? Pa ako su ti Beograd, Niš i Novi Sad samo mala mesta na ogromnoj mapi Srbije, onda shvatam šta si hteo da kažeš...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 4  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs