Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Prevana na kupujemprodajem.com
STRANA 1 OD 2  
Blackw00d Prevana na kupujemprodajem.com 23.12.2011. 14:13 T42186

status: user
broj poruka: 85
Dakle evo o cemu se radi: Korisnik pod imenom `Ostojic Djordje` iz Zrenjanina navodno je prodavao maticnu, procesor i graficku za jeftine pare. Ja sam takodje u jednoj temi postovao njegov oglas jer je prodavao Phenom II X4 1075t za 9000 din, dakle o njemu je rec. E ovako, moj burazrer je naseo na graficku Saphirre koju je prodavao za 9000 din. Sta se tu zapravo zbivalo: Prvo je prevarant trazio da mu se plati unapred putem postneta, pa ce tek onda on da posalje graficku. Ja sam rekao bratu da to ni slucajno ne radi jer je dosta rizicno. Nazvali smo ga i dogovorili se sve lepo da mu posaljemo kaparu od 1000 din kako bi bio siguran da smo ozbiljni kupci. Rekao je cim vidi uplatu da ce poslati graficku (logicno :)) Sutradan je burazer otisao i uplatio mu 500 din i nazvao ga i ovaj kao, `e necu moci danas da podignem pare ali sam video uplatu i u redu je`. To je bio utorak, onda u sredu navodno salje kartu i posto je predao posle 14h, poslao je poruku da ce karta stici u petak ujutro. Evo osvanuo dan, nigde karte. Burazer u postu kaze nema nista, dao lazan broj i cao. Iskljucio telefon i obrisao mail. E sad ja UPADAM U PRICU. Dakle nisu u pitanju pare, jebo 500 dinara to je nista. Nego ne mogu da zivim pod strepnjom da sam imao posla sa prevarantom,znaci penim sav i odrobijao bih ga po svaku cenu. Imam snimljen razgovor, samo mi treba IP adresa sa kog racunara je postavljao oglas, ali posto je ovim slepcima na kupujemprodajem bezbednost jednaka NULI, izgleda da od toga nema nista. Pa me sad zanima, da li ima neke sanse da ga nadjem preko poste, odnosno da nazovem postu u Zrenjaninu i da pitam slucajno za tu osobu koj je podigla pare. Ako imate neki predlog, slobodno recite, spreman sam uraditi sve. Hvala prijatelji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 23.12.2011. 14:20 #386440

status: user
broj poruka: 17084
Posta ce a te odjebe jer ko si ti da trazis podatke o vlasniku nekog racuna,
kupujem prodajem vidim vec su te odjebali,

tako da nema nista od te rabote, zao mi je, apsolutno te razumem, sledeci put samo placanje pouzecem i nista drugo, ako nece da salje nesto nije u redu.
Najgore sto moze da se desi je da plati postarinu ako ti ne uzmes iz nekog tamo razloga paket.

Godinama radim tako i nikada problema nije bilo.

Daj neki njegov oglas da ga smorim malo i pustim neke viruse na mejl :)

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blackw00d hehe 23.12.2011. 14:27 #386443

status: user
broj poruka: 85
Svestan sam ja matori cinjenice gde zivim. Da sam ja uzimao, nema teorije da bi jedan jedini dinar unapred dao. Ali dobro, bilo i proslo, niti sam prvi, niti poslednji koji je prevaren.

Tebi hvala na pomoci, i sto si se uopste oglasio. .)

A da, ostavio je mail: ostojic.manga@gmail.com, a oglase je obrisao.





:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Ok. 23.12.2011. 14:57 #386449

status: user
broj poruka: 17084
Samo se ja javljam jer gledam teme kao forum pa najnoviji odgovori i teme, a ne na naslovnoj , teme u svastari se ne vide na naslovnoj, zato nikoga i nema...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.2Ghz
Ram:10 Gb KingstonHyperXgenesis@1600MHz
GPU:470gtxGigabyte+ProLima Mk-13
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Philips 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pmfrulez ... 23.12.2011. 15:50 #386466

status: user
broj poruka: 994
isti lik je prodavao phenom IIx4 965 za 700 bio mi sumnjiv,pa sam reko da imam druga iz vojske koji bi mogao sutra da skokne do njega i da mu da kes na ruke,ali pod uslovom da nabaci procesor na plocu i da mom drugu dokaze ispravnost.proslo je nekih dva-tri sata nglas je bio obrisan a meni stize poruka PROCESOR JE PRODAT
DOBAR ODBRAMBENI MEHANIZAM JEL DA
Mada moram da priznam da sam bio prevaren dva puta,
naleteo sam na Miljana Majdaka i umesto graficke kartice za 2500 dobio tri dascice orahovog parketa,i jednom prilikom sam dobio neispravan hard 1tb za 4500
Phenom II x 4 955 BE 3.2GHz
ASUS M5A97 PRO
SAPPHIRE Vapor-X HD4890 1GB/256bit/870MHz/mem.1050Mhz/Ef.4200MHz
za ostalo jos skuplam kintu i cekam predloge :)


:: www :: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
RamizBoy Auuu jbt.... 23.12.2011. 17:15 #386493

status: user
broj poruka: 128
Na zalost takva je realnost.
Mada i gde trcite kada vidite da je nesto veoma povoljno.
Ja sta god sam prodavao je bila normalna cena za normalnu robu i nikad nikakvih problema nisam imao.
Za parket nemam reci.

SkyFire Arhitektura :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
toothless Pa jebem mu sitno žito... 23.12.2011. 18:49 #386504

status: user
broj poruka: 3241
kako bre nasedate na takve fore?
Ukoliko bih iz nekog razloga i bio prinuđen da kupujem na taj način, prvo bih uradio kao što je PMFRULEZ uradio na kraju.Lepo kažeš: `Aaa, iz Sombora(npr.) si? Ekstra, imam ja burazera od strica iz okoline Sombora.On radi u muriji, baš u Somboru, sređuje im kompove, pa može on da se nađe sa tobom ili da skokne do tebe da pazari grafičku, i slično`.Ako počne da vrda, spomeneš mu porodično stablo i doviđenja.Možeš i da mu se iz zajebancije predstaviš da si iz jedinice za suzbijanje elektronskog kriminala, po prijavi za prevaru, pa da se malo ukenja.Ko ga #ebe. :)
Ovako jedino da sačuvaš podatke i da proslediš onom odeljku policije koji je zadužen za elektronski kriminal, da imaju evidenciju, jer je verovatno odrao dosta ljudi, pa mogu da ga lakše navataju barem za neka druga dela gde je uzeo više para.Ništa te ne košta, a možda mu baš time zagorčaš život.

https://www.mojdom.rs http://tiny.cc/msvoj
Athlon II x3 455 - MSI 770 C45 - 4GB DDR3 - Hitachi 500GB - Asus 8600GT - LC 600H-12 - Xigmatek Asgard - Philips 222EL LED - Genius Navigator 535

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pall28 prevarant 03.09.2012. 19:25 #439174

status: user
broj poruka: 1


na sajtu kupujem prodajem pojavio se jos jedan prevarant,predstavlja se kao bozidar prole,postavlja oglase u rubrikama lcd televizori i grejna tela i navodi da je to novo a cene su znatno nize od novih.kaze da je to kupio na kredit i trazi unapred uplatu.koristi 063 mrezu i stalno menja brojeve.iz vrbasa je zato ljudi oprez i ako je jos neko imao prilike da se cuje sa njim neka se javi.pozzz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
philaemos ... 04.09.2012. 19:38 #439344

status: user
broj poruka: 2743
Ne bih da ispadne da pametujem, ali prevaranta ima mnogo jer ima puno ljudi koji dozvole da ih drugi prevare.
Pamet u glavu, i ne veruj nikome. Pojedini ljudi vise vole da zeznu nekoga nego da posteno zarade novac, ali ti nemoj da budes taj koga ce da o`lade.
Limundo, Kupindo, KP, itd... puno prevaranata, ali ima i ok ljudi.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tola PREVARANT BOŽIDAR PROLE 13.10.2012. 20:18 #447421

status: user
broj poruka: 1

Kasno sam ovde pročitao o navedenom PREVARANTU,po imenu BOŽIDAR PROLE što valja televizore i slično.I ja sam među onima koje je preveslao ( mada neznam ni sam kako sam mu poverovao,ali sada je kasno).Kako ovde vidim,neko navodi da je lik iz
Vrbasa!? Ako iko išta o tom liku nešto zna,ili je prošao kao ja,neka mi se javi meilom.
Inače,imenovani koristi sada VIP mrežu,trenutno.A verujem da nas ima dosta koje je
presvukao za iznose do 15.ooo dinara jer ti iznosi nemogu krivično da se gone u pojedinačnom smislu,već samo putem privatne tužbe...Ali,ako nas ima više,a ima,molim
da mi se javite. Ako ste se vi pomirili sa tim što Vas je neko prevario i uzeo pare,ja nisam,i neću. jer to što sam hteo da kupim,želeo sam da obradujem svog sina.Pošto sam ga ovako razočarao,to neće proći tek tako...Zato,javite se. n.t. iz Sombora

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ivanstojko Re: PREVARANT BOŽIDAR PROLE 17.10.2012. 07:32 #448103

status: user
broj poruka: 400
Zbog cega si uplatio liku pare ako ne mozes da preuzmes TV licno, a imas i mogucnost placanja pouzecem sa svakom kurirskom sluzbom? Prijatelju ovo je Srbija (zemlja prevaranata, lopova...) i sto pre shvatis da zivis ovde bice bolje po tebe i druge `presvucene`

::
:: Kasno sam ovde pročitao o navedenom PREVARANTU,po imenu BOŽIDAR PROLE što valja televizore i slično.I ja sam među onima koje je preveslao ( mada neznam ni sam kako sam mu poverovao,ali sada je kasno).Kako ovde vidim,neko navodi da je lik i
:: Vrbasa!? Ako iko išta o tom liku nešto zna,ili je prošao kao ja,neka mi se javi meilom
:: Inače,imenovani koristi sada VIP mrežu,trenutno.A verujem da nas ima dosta koje j
:: presvukao za iznose do 15.ooo dinara jer ti iznosi nemogu krivično da se gone u pojedinačnom smislu,već samo putem privatne tužbe...Ali,ako nas ima više,a ima,moli
:: da mi se javite. Ako ste se vi pomirili sa tim što Vas je neko prevario i uzeo pare,ja nisam,i neću. jer to što sam hteo da kupim,želeo sam da obradujem svog sina.Pošto sam ga ovako razočarao,to neće proći tek tako...Zato,javite se. n.t. iz Sombor
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SOad well 21.10.2012. 11:32 #448747

status: user
broj poruka: 416


Pazi i ja uvek trazim barem za postarinu da mi uplate, jer mi se 2 puta desilo da ljudi ne preuzmu paket pa ja puknem duplu postarinu. Vise nikad ne saljem bez prethodne uplate barem postarine.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sasomir prevara na sajtu kupujemprodajem 02.03.2013. 16:28 #480062

status: user
broj poruka: 1

E tako sam i ja naleteo na nekog ALEKSANDRA DRASKOVICA iz RASKE i poslao mi neispravan laptop,tako da se pazite od njega da nebi i vi prosli kao ja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Prevana na kupujemprodajem.com 02.03.2013. 20:00 #480088

status: user
broj poruka: 3276
ptt ti verovatno nece dati podatke, jedino prevaru prijaviti policiji jer je osoba zasigurno prevarila vise ljudi.
Ako je prevarant podigao novac postnet-om, morao je pokazati licnu kartu i potpisati se. Dovoljno je da provere put transakcije novca i da ga uhapse.


:: Dakle evo o cemu se radi: Korisnik pod imenom `Ostojic Djordje` iz Zrenjanina navodno je prodavao maticnu, procesor i graficku za jeftine pare. Ja sam takodje u jednoj temi postovao njegov oglas jer je prodavao Phenom II X4 1075t za 9000 din, dakle o njemu je rec. E ovako, moj burazrer je naseo na graficku Saphirre koju je prodavao za 9000 din. Sta se tu zapravo zbivalo: Prvo je prevarant trazio da mu se plati unapred putem postneta, pa ce tek onda on da posalje graficku. Ja sam rekao bratu da to ni slucajno ne radi jer je dosta rizicno. Nazvali smo ga i dogovorili se sve lepo da mu posaljemo kaparu od 1000 din kako bi bio siguran da smo ozbiljni kupci. Rekao je cim vidi uplatu da ce poslati graficku (logicno :)) Sutradan je burazer otisao i uplatio mu 500 din i nazvao ga i ovaj kao, `e necu moci danas da podignem pare ali sam video uplatu i u redu je`. To je bio utorak, onda u sredu navodno salje kartu i posto je predao posle 14h, poslao je poruku da ce karta stici u petak ujutro. Evo osvanuo dan, nigde karte. Burazer u postu kaze nema nista, dao lazan broj i cao. Iskljucio telefon i obrisao mail. E sad ja UPADAM U PRICU. Dakle nisu u pitanju pare, jebo 500 dinara to je nista. Nego ne mogu da zivim pod strepnjom da sam imao posla sa prevarantom,znaci penim sav i odrobijao bih ga po svaku cenu. Imam snimljen razgovor, samo mi treba IP adresa sa kog racunara je postavljao oglas, ali posto je ovim slepcima na kupujemprodajem bezbednost jednaka NULI, izgleda da od toga nema nista. Pa me sad zanima, da li ima neke sanse da ga nadjem preko poste, odnosno da nazovem postu u Zrenjaninu i da pitam slucajno za tu osobu koj je podigla pare. Ako imate neki predlog, slobodno recite, spreman sam uraditi sve. Hvala prijatelji
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Ma prevare svuda ima 02.03.2013. 20:01 #480089

status: user
broj poruka: 1327
Sve je to mačka u džaku. Nikada ništa skupo bez ličnog preuzimanja a kamoli puna cena unapred. Ma kako nešto bilo primamljivo. Na limunu i kupini sam kupio više stvari tokom poslednje 2 godine ali ništa za preko soma dinara. Poštarina još djene-djene ali više od toga NIKADA. Čast nekima ali kad vidim da neko traži pare unapred samo preskočim, makar mi život zavisio od toga. Oni `neispitani` delovi, 99% znači probano ali ne radi. Evo sad neko prodaje 750w Chiefteke `neispitane` počinje od 10 dinara, došli novi iz nemačke ali ne može da se aka oko probanja. U mom prevodu po iskustvu to znači : Kupio polovne neispravne, probao, ne rade pa eto ako nekom treba. Zaštitio sebe sa `prodajem kao neispravne.` E sad hoće da kaže da nije hteo da se aka oko nekoliko minuta testiranja pa da zaradi 5-6 soma bar na svakom. Ovako reskira da ih proda za 20 dinara ako dobije samo jednu ponudu.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dragecgrob naseo i ja! 12.03.2013. 22:35 #482033

status: user
broj poruka: 1
Verujuci ljudima prosao sam ko bos po trnju,naime,u dogovoru sa tim, nazovi gospodinom,trebali smo poslati mobilne isti dan jedan drugom!Posto sam nov u ovom i verujuci drugima,poslao sam Nokiu c3,a za uzvrat on je trebao da mi posalje Huavei8500.Cim sam poslao javio sam mu se i on je rekao da je i on poslao!Sutradan ujutro naravno meni nije stigao mob.i nazvao sam ga,da bi on rekao da nebrinem,stici ce.Po podne mi se vec nije javljao,da bi uvece iskljucio mobilni,oglas je obrisao!PAZITE SE,adresa mu je>Andjelkov Rada,Somborski put bb,25250 Odzaci,broj telefona-064-317-8802!NEKA MI NEKO POMOGNE I KAZE STA SAD DA RADIM I KAKO DA DODJEM DO NJEGA?????????????


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanjabg .... 13.03.2013. 00:30 #482064

status: user
broj poruka: 195
zovi i ti novine i digni frku, vidis da jedino tako u srbiji mozes da namiris dugovanja...
uzas....
ti bar znas na koju si adresu poslao tj gde je on mozda...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
prexium Hm ! 13.03.2013. 11:24 #482109

status: user
broj poruka: 166
Dragi moji ako ne znate ja cu vam reci koje je prvo pravilo prevaranata. ` Posten covek se ne moze prevariti `Zato oni idu na nasu pohlepu. Sami smo krivi sto smo prevareni. Zasto ?

Evo nekih razloga :
- Upecamo se na dosta nizu cenu ili jako povoljne uslove. Na pr CPU koji kosta realno 10 000 prevarant prodaje za 7 000 ili nize. Mi odmah pokrenemo razmisljanje jao ovo mi treba a jako je jeftino. Brzo ( a uvek se postavlja faktor brzine jer uvek im je nesto hitno ) . Paznja nam popusti i evo epiloga.
- strogo postujte pravila kupovine : pouzecem ili licno preuzimanje. Sve ostalo je sumljivo i time se ne treba zamajavati.
- Uvek pomislite zasto bi ta komponenta za pc ili bilo sta drugo bilo dosta jeftinije od slicnog ili istog dela !
Opreza nikad na odmet. Naravno u koliko ste prevareni i imate bilo kakve dokaze za to svakako obavestite najblizu stanicu policije.




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 13.03.2013. 11:52 #482112

status: user
broj poruka: 17084
Kupovna od nepoznatih sa oglasa par mojih pravila.

1. Uvek se trazi isprobavanje na licu mesta kod prodavca.

Ako je daleko od vaseg mesta, kaze se samo lazna prica da se vidi reakcija.
Kao eto prolazim slucajno tuda kod tebe kolima ovih dana
pa cu probati i platiti graficku na licu mesta kod tebe.

Ako lik kaze ok nikakva frka, velika je sansa da ne laze,
ako odmah krene da vrda, pa jao ja ne znam, pa jao kad bi ti dosao tacno,
(a nista konkretno nisi rekao cak ni dan ni vreme) definitivno je prevarant.

2. Nikada placanje unapred

Koji su rizici kad i za koga?

Kupac ako plati unapred ima rizik da jednostavno nista nikad ne dobije
i da mu se prodavac nikad vise ne javi vise na taj mobilni - RIZIK 100%

Placanje pouzecem za prodavca
- rizik za prodavca je da kupac iz nekog razloga ne uzme paket
i prodavac plati duplu postarinu - RIZIK MINIMALAN - 400 din +-,
nista strasno, ali zato 100% dobija novac ako je paket uzet.

Placanje pouzecem za kupca
- 100% dobija paket,
e sad, nijedan postar nece da ceka da ti bocnes graficku u komp i testiras da li radi.
100% dobijas paket, ali opet je rizik 50-50% da li ta stvar radi,
od ovoga nema zastite nikakve sem rec prodavca.

3. Nerealna cena

AKo je nerealna, sa razlogom je nerealna, i uglavnom je prevara.
Dakle nova stvar u prodavnici kosta recimo npr. 10 000 din
ako je polovna i ima garanciju uglavnom varira od 7500 do 8 000 din

ako nema garanciju cena se krecu od recimo 5 000 do 7 000

E sad kad ti vidis da to sto je novo u radnji od 10 000 din
a neko stavio u oglas za 4 000 din trebas da se zapitas malo,
niko ne zeli da poklanja novac, postoji povoljno i postoji dzabe,
treba dobro proveriti povoljno a dzabe uglavnom treba zaobilaziti
ili licno proveriti na licu mesta ( a za to naravno uglavnom ne postoji mogucnost)

4. racun i garancija

Ja uvek gledam da imam racun i garanciju na barem 6 meseci kad kupujem nesto,
ko zna kako je koriscna ta stvar, u kojim uslovima i koliko je silovana, mozda je pred ispustanje duse i crkavanje.
Zato ako nema garanciju rizik je ogroman, dok je on apsolutno eliminisan
ako ta stvar ima racun i garanciju, cak i da crkne
dobicete isto to ili mozda i nesto bolje.

Cpu:AMD FX 6300 @ 4Ghz
Cooler:TitanVanesa-S
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Mouse:Mx 518
Screen: Dell

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DMCivan Re: ... 02.07.2013. 10:42 #502200

status: user
broj poruka: 215
E kad bi znao ko je taj sto ti je poslao parmake slatko bi ga odrobijao u tvoje ime. Bi majke mi mile...



:: naleteo sam na Miljana Majdaka i umesto graficke kartice za 2500 dobio tri dascice orahovog parketa,i jednom prilikom sam dobio neispravan hard 1tb za 450
:: Phenom II x 4 955 BE 3.2GH
:: ASUS M5A97 PRO
:: SAPPHIRE Vapor-X HD4890 1GB/256bit/870MHz/mem.1050Mhz/Ef.4200MH
:: za ostalo jos skuplam kintu i cekam predloge :)
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Drasko014 Ja nemam pojma zasto 17.07.2013. 20:49 #505142

status: user
broj poruka: 446
su ljudi toliki idioti i retardi.

Kad prodajem bilo limun bilo kupina uvek proverim stvar ili ako je tehnika u pitanju istestiram i uverim se da je ispravno,UVEK kazem ako ima neka skrivena mana ili ako nesto fali odredjenom artiklu,uvek se trudim da dam realnu cenu a ne tipa 10 din i takve gluposti, uvek ponudim mogucnost da vratim novac ako slucajno to sto posaljem dozivi havariju zato sto lose upakujem ili jednostavno to nije to sto je kupac kupio I UVEK SAMO POSTENO.UVEK BR telefona i kucni i mob i adresu da covek moze da dodje ako treba da prveri ispravnost na licu mesta ili ako dodje do komplikacija da resimo normalno i ljudski



pozzzz


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gigi85 Prevara pouzecem!!!!! 28.08.2013. 21:47 #511151

status: user
broj poruka: 2

Prodaje decko 4gb (2x2gb) ddr2 memorije za 4000din. Cujemo se. Dogovorimo se da mi posalje i da platim pouzecem. Otkupim paket, kad ono u paketu 1gb!!! Ne (2x2) kako je napisao u oglasu i kako smo se dogovorili nego 1X1!!!! Naravno ne javlja se na mob! Sta se desava dalje....
Prijavim prevaru kupujem prodajem administraciji. Opisem sve lepo kako je bilo i kako sam prevaren.
Posle par sati prevarantu blokiraju nalog! Isao sam u Sup da se raspitam za prijavu prevare i kazu mi da ih ne zanima prevara ispod 5000din, samo privatna tuzba. Razmisljam da li da se vucem po sudovima i slicno i odlucim da nije vredno muke! Sta se desava dalje....
Sedam za komp da se ulogujem na kupujem prodajem, kad ono: VAS NALOG JE BLOKIRAN OD STRANE NASE ADMINISTRACIJE RAZLOG: PRIJAVA OBMANE/PREVARE!! Popizdim istog momenta!! Pritisak mi je skocio na 200!! Saljem 5 mail-ova administraciji da vidim o cemu se radi, nema odgovora!
Posetim sajt ne ulogovan, kad ono prevarantu koji me je prevario odblokiran nalog!!! Navodno prodaje lik napajanje Termaltake 600w za 3500din!! Nick prevaranta je Fipa iz Smedereva!! A sto se tice Kupujem prodajem sajta, dno dna, nemam reci da ih opisem!!




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
borkostarc eto ga 29.08.2013. 18:49 #511268

status: user
broj poruka: 48
http://www.kupujemprodajem.com/Termaltake-600w-7200697-oglas.htm?filter_id=37855081


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 ... 29.08.2013. 19:21 #511269

status: user
broj poruka: 2800
Pa ništa onda da se organizujemo.Skupimo neku lovu pa platimo nekog da ih prebiju i uzmu što može da se uzme.Doduše ja bi takve i ubio al malo je rizicno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gigi85 Re: eto ga 29.08.2013. 23:48 #511291

status: user
broj poruka: 2



:: http://www.kupujemprodajem.com/Termaltake-600w-7200697-oglas.htm?filter_id=3785508
::
::
:: Da to link od prevaranta. Najzalosnije je sto admini na Kupujem prodajem ne rade svoj posao, cak
ohrabruju prevarante da nastavljaju sa prevarama!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaminDebil ( o )( o )( o ) 05.09.2013. 22:54 #512469

status: user
broj poruka: 55
http://www.kurir-info.rs/pohapseni-prevaranti-krusevljani-preko-interneta-varali-kupce-clanak-970499

Evo, neki su pali, neke jos jurimo, neke cekamo da se opuste .)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs