Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
punjac za palm m 515
STRANA 1 OD 1
vegaman punjac za palm m 515 21.05.2007. 14:34 T4446

status: user
broj poruka: 1
dali neko zna gde da nadjem punjac za palm m 515
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Oglasnik Punjac 21.05.2007. 18:47 #19826

status: user
broj poruka: 726
Da li si dobio USB/data kabal uz tvoj Palm?Njega mozes koristiti kao punjac.
Bojim se da kod nas nema originalnih punjaca za Palm uredjaje.Pogledaj,raspitaj se...
Ako ne uspijes da nadjes,ostaje ti da narucis preko interneta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 22.05.2007. 00:31 #19860

status: user
broj poruka: 711
Sto se kupovine tice, ne znam da li ces naci (ja nisam uspeo) Ono sto mozes da uradis je da ga sam napravis... Procitaj na zadnjoj strani napon i jacinu struje koju ocekuje, onda idi na buvljak i pregledaj redom svaki punjac za mobilni... Kad nadjes koji ti pasuje, onda odes neke elektronske radnje (kad si vec na NBG mozes i do Kanibala u Piramidi) i kupis odgovarajuci jack... Potom otfikaris jack sa punjaca i nakacis svoj (obicno je 0 spolja) i to je to... Ja sam to radio vec nekoliko puta upravo za Palmove i jedan stariji iPAQ... Noviji iPAQ imaju isti konektor za sync i punjenje tako da me je mrzelo da se zezam :)

U slucaju da vec imas punjac koji je crkao, onda je jos lakse... Samo preseces zicu i nakalemis nastavak sa jackom na ispravan punjac :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646188.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs