Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
torbica za Canon SX40IS
STRANA 1 OD 1
yowla torbica za Canon SX40IS 20.05.2012. 18:26 T45785

status: user
broj poruka: 39
Jel zna neko gde da nadjem adekvatnu torbicu za pomenuti aparat?Imam neku od Canon EOS-a, ali ne pashe najbolje. Unapred zahvalan
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: torbica za Canon SX40IS 20.05.2012. 18:44 #418645

status: user
broj poruka: 18944
imas lowepro torbice koje su najbolje, potrazi preko cenovnika neke od firmi koji prodaju aparate


:: Jel zna neko gde da nadjem adekvatnu torbicu za pomenuti aparat?Imam neku od Canon EOS-a, ali ne pashe najbolje. Unapred zahvala
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladapsd Re: 20.05.2012. 20:35 #418660

status: user
broj poruka: 1005
mislis na SX40HS?
Ako je za njega probaj nadji Apex110AW, kupio sam je pre par meseci u PCF*t* za sony hx100v koji je vrlo slicnih dimenzija, bila je 20eura(da ne reklamiram javno firmu imaju i baner na pcberzi :))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strela75 Re: Re: torbica za Canon SX40IS 21.05.2012. 07:40 #418706

status: user
broj poruka: 1588
Lowepro jesu dobre torbice. Mozda i mnogo dobre. ALI kad si na jakoj zimi, recimo -15 (planina), moze ti se desiti kao meni, da ti se otkine aluminijumska zakacka (ona koja traku vezuje za samu torbicu). Niti sam je vukao-kidao, niti je imala neko opterecenje (rajsverslus sam zatvarao), a jedna zakacka mi je pukla. To mi je dalo znak da nisu bas o svemu mislili kad su projektovali delove (jeste dobra, ali nije ideal). Ovaj incident se desio posle ~godinu dana koriscenja od kupovine, sto se ne moze pripisati zamoru materijala. Inace u pitanju je APEX 60AW, kupljena 2008., a koristim je i dan danas.

http://products.lowepro.com//CatalogImages/18-1907-IMG2.jpeg

Pozdrav.
-
Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

:: imas lowepro torbice koje su najbolje, potrazi preko cenovnika neke od firmi koji prodaju aparat
::
::
:: :: Jel zna neko gde da nadjem adekvatnu torbicu za pomenuti aparat?Imam neku od Canon EOS-a, ali ne pashe najbolje. Unapred zahvala
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: torbica za Canon SX40IS 21.05.2012. 08:07 #418707

status: user
broj poruka: 18944
e pa jbg ti si ekstremista, uzmi nacionalnu geografiju onda:P


:: Lowepro jesu dobre torbice. Mozda i mnogo dobre. ALI kad si na jakoj zimi, recimo -15 (planina), moze ti se desiti kao meni, da ti se otkine aluminijumska zakacka (ona koja traku vezuje za samu torbicu). Niti sam je vukao-kidao, niti je imala neko opterecenje (rajsverslus sam zatvarao), a jedna zakacka mi je pukla. To mi je dalo znak da nisu bas o svemu mislili kad su projektovali delove (jeste dobra, ali nije ideal). Ovaj incident se desio posle ~godinu dana koriscenja od kupovine, sto se ne moze pripisati zamoru materijala. Inace u pitanju je APEX 60AW, kupljena 2008., a koristim je i dan danas.
::
:: http://products.lowepro.com//CatalogImages/18-1907-IMG2.jpe
::
:: Pozdrav
::
:: Just look at us.Everything is backwards. everything is upside down.Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spiritualit
::
:: :: imas lowepro torbice koje su najbolje, potrazi preko cenovnika neke od firmi koji prodaju aparat
:: ::
:: ::
:: :: :: Jel zna neko gde da nadjem adekvatnu torbicu za pomenuti aparat?Imam neku od Canon EOS-a, ali ne pashe najbolje. Unapred zahvala
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60282. Broj poslatih odgovora: 646160.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs