Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Foto i video oprema
Smart uredjaj za TV
STRANA 1 OD 1
Antimatery Smart uredjaj za TV 14.12.2012. 12:58 T50755

status: user
broj poruka: 997
Pozdrav.

Zna li ko ima li nekih smart uredjaja kao dodatak na TV, e sad posto je tv za sada klasican ima li uredjaja koji podrzavaju skart prikljucak, nasao sam stvari sa HDMI ali adapter sa HDMI na Scart nesto i nema da se nadju kod nas plus sto kosta skoro ko ceo smart uredjaj.

Jedino da sam video neku firmu to je blubery znate li vi neki smart plejer da ima scart prikljucak tv-out, mada jeste malo diskutabilno ipak su to stari standardi.

A smart uredjaj je potreban zbog youtube klipova za sada nista posebno i naravno WiFi-ja koje uredjaj poseduje i moze se sa normalnim tv-om novije generacije cak i surfovati i gledati full hd filmove otd...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JVC Hmmm 14.12.2012. 14:08 #461494

status: user
broj poruka: 10
Smart uredja za scart nema i ne postoji, ako ti je tako nesto mnogo potrebno nadjes neki thin-client i na njemu instaliras sta ti treba mali potrosaci struje oko 20W, i to povezes na tv ali cak i za to ti je potreban vga - scart kabal koji je oko 50€ ili neka grafica sa s-vidom,
ali kako god da okrense neces proci nesto mnogo jeftino

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack Nema... 14.12.2012. 14:51 #461510

status: user
broj poruka: 497
sa scart-om, samo hdmi, ja imam neko Dlink-ovo cudo koje se zove boxee box i jeste fizicki malo i estetski je extra, wifi, hdtv, i sve to sto bi ti, naravno ima dosta ogranicenja ali mislim da je bolje neko mini kuciste, solidna masina, prikacis na komp i da te Bog vidi...
pogledaj ovo pa vidi i sam
http://www.youtube.com/watch?v=kscMwFaJhxA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646163.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs