Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Tips and Tricks
Bex kurirska sluzba
STRANA 1 OD 2  
Ishmerish Bex kurirska sluzba 14.12.2012. 13:25 T50756

status: user
broj poruka: 7285
Kao sto vecina vas zna, gro svog posla godinama obavljam kurirskim sluzbama, od svih kurira koji rade severno banatski okruk imam broj mobilnih i mogu reci za sada OK saradnju.

Dakle situacija je htela da danas treba da mi stignu dve posiljke i obe sa Bex-om.
Do sada sam u par navrata `radio` sa njima i nemam primedbi na same kurire, sve je bilo uredno i na vreme(planirani dan) dostavljeno.
Medjutim danas mi je iskrsao sluzbeni put i usled toga sam nazvao centralu Bex-a u Beogradu, kako bih saznao broj kurira koji radi ovaj okrug i dogovorio se sa covekom, da odradimo preuzimanje, posto sam ja na time frame-u, pa da ne bih pravio ljudima problema, tj, da poljube vrata po dolasku.

Elem javila mi se izuzetno ne prijatna i ne kulturna zenska individua, koja me je bukvalno napusila kada sam pitao za broj!, iskreno iznenadjen situacijom(sto mi se retko desava) nasao sam se u ne branom grozdju. Pomenuta individua me je pitala za ime i prezime, na sta sam joj odgovorio, konstatovala je adresu i onda mi rekla `SACEKAJ NA VEZI`, odmah posle toga se culo : tu,tu,tu...
Vidno revoltiran otisao sam odmah na njihov site da mail-om na kontakt strani iznesem svoje ne zadovoljstvo, posle unosenja licnih podataka i pisanja homerovog epa u par tomova, kilknuo sam na send i stranica se lepo refresh-ovala kao da nista nije bilo.

Za sada ostaje na ovome posto moram da idem, samo daleko je ovo od zavrsenog, tj, nasli su na koje drvo ce da laju!

Eto cisto da imate u vidu, mozda vam nekad i zatreba.

Lala 4ever!
http://youtu.be/n7hk7-XMXGU

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gogi1 Re: Bex kurirska sluzba 14.12.2012. 13:56 #461488

status: user
broj poruka: 2076
samo pozitivna iskustva se BEXom i post expressom, pa i sa daily. sa BEXom najvise radim, jer mi firma ima zakljucen ugovor sa njima.
ali sto se tice AKS, to je vec druga prica. Lencuge, a povrh svega, polomili mi robu, steta oko 5k dinara, ni posle 6 meseci mi nisu refundirali, iako smo sve lepo dogovorili.
mozda si trebao direktno Sabac da pozoves, a ne BG. ja imam broj svog bex kurira.


Intel i5 3550, Megahalem, GA Z77M D3H, 8gb Mushkin 1333@2000, SSD Mushkin Callisto Deluxe 60gb + hdd Hitachi 500gb, Lg 24`, Corsair HX520, Fractal Design Arc Mini BLACK/WHITE mod...

:: Kao sto vecina vas zna, gro svog posla godinama obavljam kurirskim sluzbama, od svih kurira koji rade severno banatski okruk imam broj mobilnih i mogu reci za sada OK saradnju
::
:: Dakle situacija je htela da danas treba da mi stignu dve posiljke i obe sa Bex-om
:: Do sada sam u par navrata `radio` sa njima i nemam primedbi na same kurire, sve je bilo uredno i na vreme(planirani dan) dostavljeno
:: Medjutim danas mi je iskrsao sluzbeni put i usled toga sam nazvao centralu Bex-a u Beogradu, kako bih saznao broj kurira koji radi ovaj okrug i dogovorio se sa covekom, da odradimo preuzimanje, posto sam ja na time frame-u, pa da ne bih pravio ljudima problema, tj, da poljube vrata po dolasku
::
:: Elem javila mi se izuzetno ne prijatna i ne kulturna zenska individua, koja me je bukvalno napusila kada sam pitao za broj!, iskreno iznenadjen situacijom(sto mi se retko desava) nasao sam se u ne branom grozdju. Pomenuta individua me je pitala za ime i prezime, na sta sam joj odgovorio, konstatovala je adresu i onda mi rekla `SACEKAJ NA VEZI`, odmah posle toga se culo : tu,tu,tu..
:: Vidno revoltiran otisao sam odmah na njihov site da mail-om na kontakt strani iznesem svoje ne zadovoljstvo, posle unosenja licnih podataka i pisanja homerovog epa u par tomova, kilknuo sam na send i stranica se lepo refresh-ovala kao da nista nije bilo
::
:: Za sada ostaje na ovome posto moram da idem, samo daleko je ovo od zavrsenog, tj, nasli su na koje drvo ce da laju
::
:: Eto cisto da imate u vidu, mozda vam nekad i zatreba.
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/n7hk7-XMXG
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg... 14.12.2012. 13:59 #461491

status: user
broj poruka: 17086
Za svaku kurirsku sluzbu neko ce da kaze nikad vise i ruzna licna iskustva,
dok ce neko drugi da kaze ja samo sa njima i nikad problem.

Sve zavisi, i od kurira , i od usluge, pa i od grada do grada...

Cpu:AMD Phenom II x6 1055 T @3.36 Ghz
GPU:GTX 670 Gigabyte Windforce
Ram:10 Gb KingstonHyperX@1600MHz
MBO:AM3+ Asus M5A97
Case:CoolerMasterElite430
PSU:Chieftec 650w a85
CpuCooler:TitanVanesa
Mis: Mx518
Dell 22


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SerDavor NPs 14.12.2012. 14:00 #461493

status: user
broj poruka: 152



Samo polako, meni su ukrali GTX550Ti novu prosle godine tacno, bez srama :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miskonius Do enlighten me... 14.12.2012. 14:39 #461505

status: user
broj poruka: 4420

Kako ovo spada pod `Softver`?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Do enlighten me... 14.12.2012. 14:46 #461506

status: user
broj poruka: 4866
Zar ne vidis da je covek revoltiran?
br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

::
:: Kako ovo spada pod `Softver`
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic uh 14.12.2012. 14:54 #461514

status: user
broj poruka: 434
AKS je par puta nasu robu (kucista) isporucio potpuno izlomljenju, i sva sreca da je kupac normalan a da ja imam rezervne prednje maske i tako to.....Radim i sa Bexom kao i PTTom, ovi potonji su jos i najbolji ali i najskuplji ....AKS-Bicikle mi u 50% slucajeva stizu sa ostecenjima, dakle samo bacanjem na beton je moguce naciniti onakve oderotine na bajkovima, ne shvatam ih .....Jednom su mi maznli i dobre pedale a posle ih kao nasli...pedale od 150 dinara...kaki shabani....AKS dno.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aco Re 14.12.2012. 15:02 #461516

status: user
broj poruka: 2788
Ja nisam imao za sada losih iskustava sa kuririma. Aks i Post Exp su mi se pokazali super, najcesce preko njih saljem... A sto se Bex-a tice, kupovao sam neke parfeme i trosak je placala ta firma od koje sam kupio i skroz su korektni bili.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Mortificat Re: 14.12.2012. 15:39 #461522

status: user
broj poruka: 3519
Pre dva dana, zove me kurir iz pomenute službe, da preuzmem paket. Ja mu najnormalnije kažem: `Na poslu sam, kada mogu da preuzmem paket i gde(u tom trenutku nisam znao da su se uselili u prostor koji je do skora koristio AKS u Višnjičkoj 130)?`, na šta mi on onako nervozno odbrusi: `Ja u tvoju ulicu više danas ne ulazim`! Posle nekoliko minuta razgovora i objašnjavanja, shvatio je da sam zapravo samo tražio adresu službe, neočekujući od njega da ponovo dolazi na moju adresu. Ljudi su postali mnogo nekulturni, neprofesionalni i nervozni. Slika i prilika poslovanja u Srbiji.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.youtube.com/watch?v=So6EZU4WjaA&feature=share


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp najbolji je post ekspress za sve 14.12.2012. 16:48 #461541

status: user
broj poruka: 3466
ja sam pre godinu dana sa bex-om imao situaciju da kurir ide kod coveka u ns svaki drugi dan ali kada sam mu ja poslao hdd on navodno nije znao na koja vrata da zvoni i nedelju dana je pokusavao da kontaktira mog kupca. a posle jos 10ak dana da kontaktira mene da mi vrati novac. maloumnik.

aks je okej ali post bas sve sve na mestu.

to je bre kao rulet sta kome zapadne, neko se moze opeci 10x a neko moze 10 godina da radi i da bude zadovoljan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Gare87 kurire i nekako mogu da razumem 14.12.2012. 17:43 #461548

status: user
broj poruka: 4666
placaju ih nista a rade po ceo dan, ali toj tamo nekulturnoj radnici za pitanja korisnika sluzbe bi se naebao majcici miloj, otisao bih licno u kancelariju pa da vidimo kako se bre to ophodi prema korisnicima...

Meni su do sada 2x pravili problem AKSovci, jer nisu hteli da dodju do kuce, jednom stao na glavnom putu(a objasnio sam mu, jos samo da mu nacrtam, kako da dodje do ulice, to je 2 minuta od glavnog puta) a on ne zeli, a jednom je stao pola kilometra dalje od moje ulice i isto nije hteo da se vrati gde treba... do sada je Post Express dolazio bukvalno ispred kuce, ili ostave paket u posti, 4 minuta udaljena od moje kuce, sto je ok......




AMD Phenom II 960T 3.5Ghz
MSI 870S-C45
Patriot 2x2GB DDR3 1600MHz
WD3200AAKS 320GB
WD10EARS 1TB
Gigabyte Windforce 6870OC 1GB GDDR5
OCZ MXS-PRO 600W
Windows 7 RTM 7600 64-bit


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC SAMO POST EXPRESS !!! 14.12.2012. 19:35 #461568

status: user
broj poruka: 9392

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
MacBook Pro A1150
2GB/120GB/ATI X1600/10.6.8
Dell U2312HM

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
jumperjack +1 14.12.2012. 20:14 #461578

status: user
broj poruka: 497
za post express mada i sa city-ijem imam vrlo pozitivna iskustva iako mislim da sve zavisi od kurira licno...ako je neki majmun ne vredi pricati ali ako je neko normalan problemi su na minimumu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blingaro BG Paket 14.12.2012. 20:37 #461584

status: user
broj poruka: 24
Ja u Beogradu često radim sa `BG paketom`. Nikad problema nisam imao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Sve je to OK, Ish 14.12.2012. 22:53 #461616

status: user
broj poruka: 5696
samo molim te drugi put spoj ne sa pridevom: neprijatna, nebranom itd.

veliki poz :)


:: Kao sto vecina vas zna, gro svog posla godinama obavljam kurirskim sluzbama, od svih kurira koji rade severno banatski okruk imam broj mobilnih i mogu reci za sada OK saradnju
::
:: Dakle situacija je htela da danas treba da mi stignu dve posiljke i obe sa Bex-om
:: Do sada sam u par navrata `radio` sa njima i nemam primedbi na same kurire, sve je bilo uredno i na vreme(planirani dan) dostavljeno
:: Medjutim danas mi je iskrsao sluzbeni put i usled toga sam nazvao centralu Bex-a u Beogradu, kako bih saznao broj kurira koji radi ovaj okrug i dogovorio se sa covekom, da odradimo preuzimanje, posto sam ja na time frame-u, pa da ne bih pravio ljudima problema, tj, da poljube vrata po dolasku
::
:: Elem javila mi se izuzetno ne prijatna i ne kulturna zenska individua, koja me je bukvalno napusila kada sam pitao za broj!, iskreno iznenadjen situacijom(sto mi se retko desava) nasao sam se u ne branom grozdju. Pomenuta individua me je pitala za ime i prezime, na sta sam joj odgovorio, konstatovala je adresu i onda mi rekla `SACEKAJ NA VEZI`, odmah posle toga se culo : tu,tu,tu..
:: Vidno revoltiran otisao sam odmah na njihov site da mail-om na kontakt strani iznesem svoje ne zadovoljstvo, posle unosenja licnih podataka i pisanja homerovog epa u par tomova, kilknuo sam na send i stranica se lepo refresh-ovala kao da nista nije bilo
::
:: Za sada ostaje na ovome posto moram da idem, samo daleko je ovo od zavrsenog, tj, nasli su na koje drvo ce da laju
::
:: Eto cisto da imate u vidu, mozda vam nekad i zatreba.
::
:: Lala 4ever!
:: http://youtu.be/n7hk7-XMXG
::
:: `Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Ljudi moji ja sam vam preneo iskustva sa direkcijom i operaterima 15.12.2012. 11:38 #461673

status: user
broj poruka: 7285
napomenuo sam da veze nema sa samom uslugom i kuririma.
Dakle pakete sam nekako docekao, sve je bilo u najboljem redu, osim sto su malo skuplji od Aks-a i Post-a(340din za Lap HDD).

@Machine: E da gi ebem, ko ce povatati svu tu gramatiku, ovaj nas jezik je najtezi ako izumemo one Mandarinske zvrljotine.
BTW: Duly noted


Lala 4ever!
http://youtu.be/n7hk7-XMXGU

`Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost, doduse za prvu nisam siguran`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp a zamislite ja i post ekspress letos 15.12.2012. 12:24 #461679

status: user
broj poruka: 3466
dostava paketa a unutra mobilni telefon, usb, slusalice i punjac. trosak 1500~ hahahhaha


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 15.12.2012. 12:34 #461681

status: user
broj poruka: 9459
Da li isporucuje Bex subotom, nesto mi je poslato jucer...Ne vidim na sajtu nista o radnom vremenu ili sam corav...Da li je stizalo nekom od vas subotom?

@duqp, nista cudno, oce to nekad. Meni isto nije jasno, nekad mi postarina za neku laganicu dodje 200, a neka 400 rsd, bem li ga, izgleda kako im se cefne naplate. Al, brat - bratu, kod tebe ga preterase:) Kao ves masinu da si narucio:)))

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp hahah 15.12.2012. 12:55 #461683

status: user
broj poruka: 3466
ma drugar stavio vrednost paketa 150 000 dinara :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bojke1 re 15.12.2012. 17:54 #461726

status: user
broj poruka: 479


Ajde da ne otvaram novu temu.Mozda kupim neke zvucnike i trebalo bi da se posalju aks-om.Od nisa do beograda.Tezina jednog zvucnika je 25 kg.Znaci oba bi bila 50 kg.Koliko bi me izasla usluga aks-a da ih dostavi od nisa do beograda.Vrednost paketa bi bila 500 eura.Ako moze neko tacno da mi kaze za cenu.Jer oni znaju da naplate prilikom dostave i neko osiguranje paketa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 15.12.2012. 18:02 #461731

status: user
broj poruka: 9459
Kod njih stoji od 30-50kg - 1041.67 - - pdv208.3 - - ukupno1250.00

Sto je skroz ok, ako je ta cena finalna. Najbolje da ih kontaktiras i pitas da li naplacuju jos neke dodatne usluge kad se radi o krupnijim predmetima.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
acakrpa Zapitajte se! 15.12.2012. 20:47 #461752

status: user
broj poruka: 25
Da li neko od vas radi 12 sati dnevno,6 dana u nedelji za 40000din?
Ja radim 7 sati dnevno,6 dana u nedelji za 30000din pa sam besan ko pas.Apsolutno mi je jasno zasto su nervozni.

Kanarska niskoletačka žaba sabljarka koja pljuje otrov ljudima u oči posle zalaska sunca.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ishmerish Sto buraz?, da nije mozda picku slomila 15.12.2012. 20:57 #461755

status: user
broj poruka: 7285
radeci kao crnac, tj, javljajuci se na telefon???

Da li ti znas gde udaras labude i kako ovo moze da zvuci ljudima koji bubrege ostavljaju po ovoj hladnoci na ulicama, fabrikama, kod privatnika...., za jebenih -20 hiljada dinara???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sSHarK Re: Zapitajte se! 15.12.2012. 23:14 #461767

status: user
broj poruka: 989

Neću da se zapitam, na Vašu malu platu nije pristao Vaš poslodavac, rešenja postoje samo ih treba prihvatiti

- Post Express i nema problema...


i7-3770K | H80i | Z77 Pro3 FTW | TridentX | 840 Pro | AX760i | Stryker | U2713HM | G15+G9 | ATP3

:: Da li neko od vas radi 12 sati dnevno,6 dana u nedelji za 40000din
:: Ja radim 7 sati dnevno,6 dana u nedelji za 30000din pa sam besan ko pas.Apsolutno mi je jasno zasto su nervozni
::
:: Kanarska niskoletačka žaba sabljarka koja pljuje otrov ljudima u oči posle zalaska sunca
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
borkostarc sramota 08.05.2013. 21:28 #491600

status: user
broj poruka: 48


BEX

Prodavac mi poslao robu juce, koja je trebala da stigne danas.

Usluga je danas za sutra a znam da nemaju uslugu danas za prekosutra.

Posto nista nije stiglo danas zvao sam call centar i saznao da je moja posiljka zaglavila negde(pokvarilo se vozili il sta god). Umesto da se izvinu i da mi kazu da ce u znak izvinjenja zato sto mi posiljka nije stigla na vreme odbiti deo postarine ili me castiti besplatnom postarinom oni mi odgovaraju da ja placam uslugu danas za sutra isto kao da je stglo danas

Dali je to normalno i sta da radim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: sramota 08.05.2013. 21:30 #491601

status: user
broj poruka: 18944
ma daj, to je najmanji problem, ekstremni slucaj, sacekaj sutra i stici ce ti, cemu panika, kakve veze ima


::
::
:: BE
::
:: Prodavac mi poslao robu juce, koja je trebala da stigne danas
::
:: Usluga je danas za sutra a znam da nemaju uslugu danas za prekosutra
::
:: Posto nista nije stiglo danas zvao sam call centar i saznao da je moja posiljka zaglavila negde(pokvarilo se vozili il sta god). Umesto da se izvinu i da mi kazu da ce u znak izvinjenja zato sto mi posiljka nije stigla na vreme odbiti deo postarine ili me castiti besplatnom postarinom oni mi odgovaraju da ja placam uslugu danas za sutra isto kao da je stglo dana
::
:: Dali je to normalno i sta da radim
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs